صفحه 32 از 39 نخستنخست ... 222324252627282930313233343536373839 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 311 تا 320 , از مجموع 386

موضوع: قوانین خانواده در نظام حقوقی کانادا

پیش فرض پاسخ : قوانین خانواده در نظام حقوقی کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط Z_MOAZEMI نمایش پست ها
    سلام به همگی. من همراه همسرم سال 2014 لند کردیم و بعد از یکسال اقامت در کانادا برگشتیم ایران. مشکلاتی که بین ما بوجود اومد باعث شد من بدون ایشون همرا ه دختر کوچولوم بیام کانادا (2016)و یکماه بعد از ورودم نامه seperation گرفتم و توی نامه قید شده که حضانت دخترم کامل با خودم هست و هیچ کمک مالی از طرف همسرم نمیگیرم. حالا که یکسال و نیم گذشته میخوام طلاق کانادایی بگیرم ولی ایا راهی هست که بتونم طلاق کانادایی رو توی ایران هم ثبت کنم. یعنی دردسر طلاق ایرانی رو دیگه نداشته باشم. چون بدون طلاق ایرانی عملا هیچوقت نمیتونم برگردم ایران، مطینا خودم و دخترم را ممنوع الخروج میکنه.
    و اینکه ایا من بدون حضور ایشون در کانادا بصورت غیابی میتونم طلاق کانادایی بگیرم؟
    یکی از مواردی که دادگاه ها ایران درخواست طلاق ایرانی های خارج از کشور رو قبول میکند ، همان طلاق در کشور محل سکونت طبق قوانین کشور محل سکونت میباشد
    یعنی دقیقن توی حکم طلاق ایرانی به طلاق زوجین در کشور محل سکونت استناد میشود
    یعنی صرفن طلاق غیر ایرانی باعث حکم طلاق ایرانی نمیشه ولی بدون شک باعث تسهیل آن خواهد شد

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    یکی از مواردی که دادگاه ها ایران درخواست طلاق ایرانی های خارج از کشور رو قبول میکند ، همان طلاق در کشور محل سکونت طبق قوانین کشور محل سکونت میباشد
    یعنی دقیقن توی حکم طلاق ایرانی به طلاق زوجین در کشور محل سکونت استناد میشود
    یعنی صرفن طلاق غیر ایرانی باعث حکم طلاق ایرانی نمیشه ولی بدون شک باعث تسهیل آن خواهد شد
    جمله اول شما درست نیست .
    چند وقت پیش تو مونترال جلسه پرسش و پاسخ در مورد قوانین مختلف شهروندی بود که یکی از وکیل ها قوانین طلاق و ازدواج کامل توضیح داد مثال های از افراد زیادی زد که حکم طلاق کانادای دستشون بوده همچین حکم مهریه ولی وقتی خوشحال با حکم در دست برگشتن ایران ممنوع خروج شدن چون ایران قوانین طلاق اینجا قبول نداره

Member Z_MOAZEMI آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    epidemiology

نقل قول نوشته اصلی توسط hiver نمایش پست ها
    طلاق کانادایی نمیتونید تو ایران ثبت کنید چون ایران رای دادگاه اینجا قبول نداره . تنها راهش این بعد از طلاق کانادایی باید برگه های طلاق همراه شناسنامه دو طرف به واشینگتن برای ثبت بفرستید در غیر این صورت طلاق ثبت نمیشه
    یعنی من بعد از طلاق کانادایی میتونم همون مدارک رو بفرستم دفتر واشنگتن برای ثبت؟؟ یعنی ایشون نمیتونه ادعا کنه که نمیخواد طلاق ایرانی بده؟؟
    NOC: 3112 ,CIO:May-2010 , 1st file no: Oct-2010, Ankara office, In Process: May-2012, Medical: February-2014, Pass Request 9-May-2014, Landing 3-Sep-2014

Local Moderator

یعنی من بعد از طلاق کانادایی میتونم همون مدارک رو بفرستم دفتر واشنگتن برای ثبت؟؟ یعنی ایشون نمیتونه ادعا کنه که نمیخواد طلاق ایرانی بده؟؟
    مدارک با شناسنامه دو طرف .

نقل قول نوشته اصلی توسط hiver نمایش پست ها
    جمله اول شما درست نیست .
    چند وقت پیش تو مونترال جلسه پرسش و پاسخ در مورد قوانین مختلف شهروندی بود که یکی از وکیل ها قوانین طلاق و ازدواج کامل توضیح داد مثال های از افراد زیادی زد که حکم طلاق کانادای دستشون بوده همچین حکم مهریه ولی وقتی خوشحال با حکم در دست برگشتن ایران ممنوع خروج شدن چون ایران قوانین طلاق اینجا قبول نداره
    معلومه که ممنوع خروج میشه
    چون هنوز طلاق ایرانی نگرفته ، ایران خودش قوانین طلاق خودش رو دارد.
    اگر ازدواج کرده باشه دوباره بدون طلاق ایرانی ممنوع خروجی که هیچی ممکنه کار به جاهای باریک و جدی تری بکشه.
    این موضوع بحث مون نبود من گفتم طلاق کانادایی موجب تسهیل پروسه دادرسی طلاق ایرانیشون در داخل ایران خواهد شد .
    ویرایش توسط Pearson : January 4th, 2018 در ساعت 10:07 PM

ثبت طلاق کانادایی تون در نمایندگی ایران ربطی به گرفتن طلاق ایرانی تون نداره
    حکم طلاق ایرانی تون رو باید یک دادگاه خانواده ایرانی داخل ایران صادر کنه

Local Moderator

کاربران گرامی،
    تعدادی از مطلب ارسالی اخیر که مرتبط با عنوان موضوع قوانین خانواده در کانادا نبود و به دلیل نقض مقررات فروم بدون دادن پیام خصوصی حذف گردید.
    (پست هایی که حذف شد اطلاعات در مورد قوانین ایران بود در صورتی که این تاپیک کانادا است.)
    ممنون از همکاریتون
    ویرایش توسط hiver : January 4th, 2018 در ساعت 11:36 PM

Member Z_MOAZEMI آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    epidemiology

چقدر قضیه پیچیده است. من امروز با یک وکیل صحبت کردم. گفتن بعد از طرح دعوی از طرف من ایشون بدلیل عدم پرداخت کمک هزینه مالی به من دخترم حتی ممکنه با حکم دادگاه به زندان برن. من اصلا نمیخوام کار به اینجا ها بکشه ولی وکیل به من گفت این در حیطه اختیار من نیست که این مبلغ بقولی نفقه رو بخوام یا نه. گفت اونوقت طرف دعوی ایشون میشه دولت. یعنی هیچ راه مسالمت امیزی نیست؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    ثبت طلاق کانادایی تون در نمایندگی ایران ربطی به گرفتن طلاق ایرانی تون نداره
    حکم طلاق ایرانی تون رو باید یک دادگاه خانواده ایرانی داخل ایران صادر کنه

ApplyAbroad Guru

چقدر قضیه پیچیده است. من امروز با یک وکیل صحبت کردم. گفتن بعد از طرح دعوی از طرف من ایشون بدلیل عدم پرداخت کمک هزینه مالی به من دخترم حتی ممکنه با حکم دادگاه به زندان برن. من اصلا نمیخوام کار به اینجا ها بکشه ولی وکیل به من گفت این در حیطه اختیار من نیست که این مبلغ بقولی نفقه رو بخوام یا نه. گفت اونوقت طرف دعوی ایشون میشه دولت. یعنی هیچ راه مسالمت امیزی نیست؟؟؟
    فکر نمیکنم اگر شما در مورد نفقه شکایتی نداشته باشید دادگاه حکمی در این مورد بده. تا جایی که من میدونم در انتاریو میتونید بر سر مبلغ کمک هزینه توافق کنید و لازم نیست دادگاه نظر بده. ولی البته در هر حال وکلا بهتر میدونند. شاید بهتر باشه از یکی دو تا وکیل دیگر هم نظر بخواهید و براشون روشن کنید که شما موافقت کرده اید که کمک هزینه نمیخواهید.

Member lionelmessi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chem Eng

سلام به اساتید گرامی، یکی از دوستانم میخواد از همسرش در کانادا جدا بشه، میترسه که خانمش نصف پول ایشون رو در دادگاه طلب بکنه و مجبور بشه که اون مبلغ رو بده در حالیکه خانمش درآمدی نداشته تقریبا در کانادا، میخواد که پولش رو به حساب من بریزه، من دنبال بهانه هستم قبول نکنم، الان سوال اینه که 1- آیا این پولی که تو حساب دیگری رفته دیگه جزو اموال این دوستمون حساب نمیشه که بخواد در دادگاه نصف بشه؟ 2- بعدش این که آیا دادگاه بعدا ممکنه منو بخواد برای شهادت؟ واسم ممکنه دردسر درست کنه؟ 3- آیا اونا اصلا متوجه میشن که پول به حساب یکی دیگه ریخته شده واسه کلک زدن به دادگاه؟ دوباره به جرم کلاهبرداری واسم دردسر نشه آخه واقعنشم دوستم داره کلک میزنه دیگه ولی میخواد بگه از ایران بدهی داشتم به ایشون دادم قبل اینکه اموالم تقسیم بشه؟ (آقا پارانوید شدم بخدا)

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)