صفحه 35 از 39 نخستنخست ... 252627282930313233343536373839 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 350 , از مجموع 386

موضوع: قوانین خانواده در نظام حقوقی کانادا

Junior Member Willian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مکانیک سیالات

پیش فرض پاسخ : قوانین خانواده در نظام حقوقی کانادا

ببخشید اینقدر اینجا سوال می‌پرسم، ۱- حالا اگر همسر بنده به دلایلی که دارند تقاضای طلاق بکنند بلافاصله میتوانند از من در کانادا طلاق بگیرند؟ ۲- یا باید یک سال صبر کنیم؟ ۳- اگر بنده را مجبور به این کار بکنند (با اذیت خانواده بنده در ایران و غیره) و من رضایت به طلاق بدهم باز هم باید یک سال صبر کنیم؟

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Willian نمایش پست ها
    ببخشید اینقدر اینجا سوال می‌پرسم، ۱- حالا اگر همسر بنده به دلایلی که دارند تقاضای طلاق بکنند بلافاصله میتوانند از من در کانادا طلاق بگیرند؟ ۲- یا باید یک سال صبر کنیم؟ ۳- اگر بنده را مجبور به این کار بکنند (با اذیت خانواده بنده در ایران و غیره) و من رضایت به طلاق بدهم باز هم باید یک سال صبر کنیم؟
    ۱- معمولا بین ۴ ماه تا یک سال طول میکشه.
    ۲- یکسالی که باید صبر کنید منظورتان چیه؟
    ۳-نمیفهمم منظورتان از رضایت چیه؟
    در کانادا بدون رضایت شما هم میتونند طلاق بگیرند.
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

برای طلاق باید Grounds داشته باشن... یه سری موارد خاص هست که می‌تونن سریع طلاق بگیرن... وگرنه ساده‌ترین دلیل اینه که یکسال از هم جدا زندگی کردید و نتونستید مشکلاتتون رو حل کنید
    به نظرم با یه وکیل مشورت کنید بهتره

رشته و دانشگاه
    مکانیک سیالات

باز هم ممنونم از راهنمایی شما، فکر میکنم grounds رو الان کامل متوجه شدم

https://www.educaloi.qc.ca/en/capsul...easons-divorce

ApplyAbroad Guru

باز هم ممنونم از راهنمایی شما، فکر میکنم grounds رو الان کامل متوجه شدم

https://www.educaloi.qc.ca/en/capsul...easons-divorce
    اینطور که از وکلا شنیدم در مورد اول (جدا زندگی کردن) قاضی صرفا به گفته های دوطرف استناد میکنه. یعنی اگر دو طرف هر دو بخوان سریع جدا بشن میتونند به قاضی بگن که یکساله دارن جدا از هم زندگی میکنند (لازم نیست آدرسشون متفاوت باشه) و قاضی در این مورد مدرک اضافی نمیخواد.

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

دوست من همسرش کانادا نبود. توی یک کشور دیگه دوباره زن گرفته بود. همسر دومش ازش شکایت کرد و انداختش زندان. بعد آقا رفتن آمریکا که از اونجا بیان کانادا پیش زن و بچه. خانم دومش مدارک ازدواج و شکایت رو برای دوست من فرستاد. ایشون وکیل هم گرفت و با مدارک محکم وارد دادگاه شد. همه‌چیز هم به نفعش بود و دادگاه بدون وجود همسر رای به طلاق داد. ولی همه‌ی اینها چندین ماه طول کشید. کار اداری بالاخره زمان میبره.
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

رشته و دانشگاه
    مکانیک سیالات

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    اینطور که از وکلا شنیدم در مورد اول (جدا زندگی کردن) قاضی صرفا به گفته های دوطرف استناد میکنه. یعنی اگر دو طرف هر دو بخوان سریع جدا بشن میتونند به قاضی بگن که یکساله دارن جدا از هم زندگی میکنند (لازم نیست آدرسشون متفاوت باشه) و قاضی در این مورد مدرک اضافی نمیخواد.
    من شنیدم که برای رفتن به دادگاه باید 30000 دلار پول داد، این که می فرمایید "قاضی" منظور پس از رفتن به همین دادگاه 30000 دلاری میباشد؟ یعنی یکی از طرفین شکایت میکند و بعد به دادگاه میرویم؟

ApplyAbroad Guru

من شنیدم که برای رفتن به دادگاه باید 30000 دلار پول داد، این که می فرمایید "قاضی" منظور پس از رفتن به همین دادگاه 30000 دلاری میباشد؟ یعنی یکی از طرفین شکایت میکند و بعد به دادگاه میرویم؟
    اگر مقیم انتاریو هستید به لینک زیر مراجعه کنید. هزینه دادگاه طلاق را نوشته 447 دلار.
    https://www.attorneygeneral.jus.gov....family/faq.php

به شنیده ها اطمینان نکنید. با یک وکیل مشورت کنید تا همه اطلاعات را برای استان محل اقامت تان بگیرید. حق الزحمه مشاوره اولیه شان معمولا صد دلار بیشتر نیست.

ApplyAbroad Superstar shibaak آواتار ها

یکی از دوستای من اینجا در آلبرتا با ٢٠٠ دلار تمام هزینه‌های دادگاه رو داد. خودش فرماش رو دانلود کرد، پر کرد و فرستاد. فرماش خیلی ساده‌س و پر کردنشونم راحت و ساده بود. بعدم با مدارک کامل رفت دادگاه و خودش کارای طلاقش رو انجام داد.

سلام وقت بخیر من یه سوال داشتم اگر مردی همسرش ازش به پلیس شکایت کنه و بگه منو زده یا تهدید کرده و پلیس هم اون مرد رو به زندان ببره و بعد از آزادی پلیس شروطی برای مرد گذاشته باشه که حق خروج از شهر رو نداره و حق نزدیک شدن به محل اقامتش تا مدتی رو نداره . آیا اون مرد برای مدت یکسالی که باید جدا از همسرش زندگی کنه میتونه اون مدت رو خارج از اون کشور بگذرون ممنوع الخروج از کشور هم هست یا نه و چطوری میتونه استعلام بگیره در خصوص ممنوعیت خروج از کانادا ممنون میشم پاسخ بدین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)