صفحه 10 از 10 نخستنخست 12345678910
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 99 , از مجموع 99

موضوع: TNT Company

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : TNT Company

دوستان عزیز.
    منم 1 ماه پیش برای نروژ از طریق TNT فرستادم اتفاقاً واسه بنده هم p.o.box بوده اما رسید دست دانشگاه و به من میل زدن که مدارکت به دستمون رسید. اما من هنوز نمی فهمم ایا واقعاً اون شانسی رسید یا اینکه واقعاً روزی که داشتم از مرکز پست ولیعصر ارسال می کردم اصلاً در این مورد با من صحبتی نشد!!! ایا الان که می خواهم واسه یه دانشگاه دیگر نروژ بفرستم مشکلی با po.box پیش نیاد؟!!
    با تشکر

Member
    رشته و دانشگاه
    Telecommunication Eng MSc,Bologna university

دوستان بهترین دفتر tnt تهران کدومه؟راستی TNT دانشگاه شریف به همون سرعت بقیه دفاتر مدارکو میفرسته؟
    ویرایش توسط nagual : March 7th, 2012 در ساعت 07:55 PM

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nagual نمایش پست ها
    دوستان بهترین دفتر tnt تهران کدومه؟راستی TNT دانشگاه شریف به همون سرعت بقیه دفاتر مدارکو میفرسته؟
    با توجه به اطلاعات من، دفتر شریف در الویته و از تمام باجه ها سریع تر کار می کنه. (منظورم از اولویت اینه که وقتی حتا بعد از ساعت کاریِ رسمی بسته ها رو تحویل می گیرن و میفرستن فرودگاه، ابتدا مرسوله های باجه ی شریف ارسال می شه و بعد بقیه ی باجه ها.)

Member Gita آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

سلام دوستان، ممکنه یه نفر لطف کنه این شماره حساب رو چک کنه(برای پست پس کرایه از کانادا بهم دادن و گفتن مربوط به TNT هست) ولی حساب شخصیه! 0200088323006 بانک کارآفرین . ممنونم
    ***You Can Win , If You Want***چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد / من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک

Member Gita آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Gita نمایش پست ها
    سلام دوستان، ممکنه یه نفر لطف کنه این شماره حساب رو چک کنه(برای پست پس کرایه از کانادا بهم دادن و گفتن مربوط به TNT هست) ولی حساب شخصیه! 0200088323006 بانک کارآفرین . ممنونم
    کسی از دوستان جواب سوال منو میدونه؟ ممنون
    ***You Can Win , If You Want***چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد / من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط Gita نمایش پست ها
    کسی از دوستان جواب سوال منو میدونه؟ ممنون
    به من هم همین شماره رو دادن اما من هنوز اقدامی نکردم چون نامه ام نرسیده. یه زنگ به همونجا بزن بپرس ببین همین هست یا نه. بعید می دونم مشکلی داشته باشه. وزارت علوم می خواست نامه بده حساب ها به اسم شخص بوده این که یه شرکت خصوصیه!
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

سلام؛

من می‌خام مدارکم رو حتماً ظرف ۵ روز به آمریکا برسونم. می‌خاستم بدونم مدارکم رو تو کدوم مرکز تحویل بدم مناسب‌تره و امکان تأخیرهای بی‌جا کم‌تره؟ TNT ظاهراً سریع‌ترین پستِ، درست می‌گم؟‌
    در ضمن من دانشجوی شریف هستم و قیمت ارسالش هم در صورتی که سریع‌تر برسه مهم نیست.

Member
    رشته و دانشگاه
    Business,Rutgers Uni

دوستان لطف کنین راهنمایی کنین. مدارکم تو گمرک نروژ گیر کرده باید با شرکت tnt تماس بگیرم یا به دانشگاه توضیح بدم که به شهرتون رسیده تو گمرکتون گیر کرده؟اگه از ددلاین رد بشه ممکنه کلن بررسی نکنن؟کسی تجربه نروژ داره؟؟؟؟

پیش فرض پاسخ : ارزان ترین مرکز پست TNT

سلام ،
    کسی میدونه هاب تی ان تی کجاست ؟
    نکنه اینم مثل دی اچ ال هابش آمریکا باشه اونوقت مدارک رو آمریکا بلاک کنه !
    فایل کبک : آپریل 2011 ،مصاحبه : 2013 ، فایل فدرال :20 آگوست 2013 ، مدیکال:Nov.2013 , پی ار : 14 مارچ 2014 به امید خبرای خوب برای همه دوستان

صفحه 10 از 10 نخستنخست 12345678910

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)