صفحه 5 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 99

موضوع: TNT Company

ApplyAbroad Veteran
    h.behrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    polytechnic of tehran, mathematics

پیش فرض پاسخ : TNT Company

دوستان امروز یکی از مسئولین TNT به من گفت که بخاطر تحریم بودن ایران، بسته های پستی به مقصد آمریکا باز میشوند ولی چیزی از داخل آنها گم نمیشه!!! من حتما فردا میرم تا ببینم جریان چیه. دوستان کسی به چنین مسئله ای برخورد کرده است؟ البته خیلی خیلی به من سعی کرد اطمینان بده که هیچ اتفاقی برای بسته و محتویات آن نمیافته .
    I am back to AA.

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

نقل قول نوشته اصلی توسط h.behrouz نمایش پست ها
    دوستان امروز یکی از مسئولین TNT به من گفت که بخاطر تحریم بودن ایران، بسته های پستی به مقصد آمریکا باز میشوند ولی چیزی از داخل آنها گم نمیشه!!! من حتما فردا میرم تا ببینم جریان چیه. دوستان کسی به چنین مسئله ای برخورد کرده است؟ البته خیلی خیلی به من سعی کرد اطمینان بده که هیچ اتفاقی برای بسته و محتویات آن نمیافته .
    اصولاً این پاسخ من ارتباطی به این موضوع نداره ولی الان که فکر میکنم میبینم احتمالاً کشور ما هم تا چند وقت پیش تمام دنیا رو تحریم کرده بود که هر چی بسته ی پستی از خارج میرسید ابتدا باز میکرد و بعد از بازرسی دوباره توی پاکت پلاستیک میریخت و میفرستاد در خونه ی مردم!
    Winners are simply willing to do what losers won't

Member hossein.k آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر امیرکبیر

ممکنه سوالم خيلي پيش پا افتاده باشه، پس قبلش عذر منو بپذيريد.
    آيا پست TNT روزهاي کاري و غير کاري داره؟ پست سفارشي ايران را که ميدونم اين حرفا نيست ولي در مورد اين پستها خبري ندارم
    و يه سوال ديگه اينکه اگر 24 دسامبر مدارکم را بفرستم (آمريکا و سنگاپور) چقدر احتمال داره تا قبل از ژانويه نرسه؟

Member alibme-1362 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    BME

سلام دوستان
    من پست ها رو که می خوندم دیدم که اکثرا متوجه نیستن که مدارک اپلای رو باید دانشگاه محل تحصیل بفرسته تا از نظر دانشگاه های خارج رسمی به حساب بیاد نه دفاتر پست یا نماینده های TNT. در حال حاضر اکثر دانشگاه ها با TNT قرارداد دارن و با قیمت ویژه دانشجوها، بسته ها رو پست می کنند ولی نکته مهمش اینه که تو برگه های TNT که شماره Track هم داره، آدرس دانشگاه مبدا رو خودشون تایپ کردن، در این صورت کسی که مثلا دانشگاهش امیرکبیر هست نمی تونه بره شریف مدارکشو بفرسته و بالعکس. قبل از اینکه به جائی غیر از دانشگاه خودتون مراجعه کنید بپرسید و مطمئن شید که دانشگاه خودتون این دفتر TNT رو داره یا نه، بعد اگه نداشت از جاهای متفرقه اقدام کنید
    با آرزوی موفقیت
    ویرایش توسط alibme-1362 : December 13th, 2009 در ساعت 07:06 PM
    آینده از آن کسانی است که به استقبالش می روند . . .

رشته و دانشگاه
    کامپیوتر امیرکبیر

نقل قول نوشته اصلی توسط alibme-1362 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من پست ها رو که می خوندم دیدم که اکثرا متوجه نیستن که مدارک اپلای شما رو باید دانشگاه محل تحصیل شما بفرسته تا از نظر دانشگاه های خارج رسمی به حساب بیاد نه دفاتر پست یا نماینده های TNT. در حال حاضر اکثر دانشگاه ها با TNT قرارداد دارن و با قیمت ویژه دانشجوها، بسته ها رو پست می کنند ولی نکته مهمش اینه که تو برگه های TNT که شماره Track هم داره، آدرس دانشگاه مبدا رو خودشون تایپ کردن، در این صورت کسی که مثلا دانشگاهش امیرکبیر هست نمی تونه بره شریف مدارکشو بفرسته و بالعکس. قبل از اینکه به جائی غیر از دانشگاه خودتون مراجعه کنید بپرسید و مطمئن شید که دانشگاه خودتون این دفتر TNT رو داره یا نه، بعد اگه نداشت از جاهای متفرقه اقدام کنید
    با آرزوی موفقیت
    خيلي ممنون که اين اطلاعات را داديد. اصلا نميدونستم! آيا شما اين موضوع را مطمئن هستيد؟ چون همونطور که خودتون اشاره کرديد اکثرا با پستهاي ديگه ارسال کردند و احتمالا مشکلي هم پيدا نکردند.
    در ضمن اميرکبير هم پست TNT داره؟
    يه سوال ديگه: اگر از شهرستان بفرستيم بايد اول بياد تهران و بعد ارسال ميشه؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط alibme-1362 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من پست ها رو که می خوندم دیدم که اکثرا متوجه نیستن که مدارک اپلای رو باید دانشگاه محل تحصیل بفرسته تا از نظر دانشگاه های خارج رسمی به حساب بیاد نه دفاتر پست یا نماینده های TNT. در حال حاضر اکثر دانشگاه ها با TNT قرارداد دارن و با قیمت ویژه دانشجوها، بسته ها رو پست می کنند ولی نکته مهمش اینه که تو برگه های TNT که شماره Track هم داره، آدرس دانشگاه مبدا رو خودشون تایپ کردن، در این صورت کسی که مثلا دانشگاهش امیرکبیر هست نمی تونه بره شریف مدارکشو بفرسته و بالعکس. قبل از اینکه به جائی غیر از دانشگاه خودتون مراجعه کنید بپرسید و مطمئن شید که دانشگاه خودتون این دفتر TNT رو داره یا نه، بعد اگه نداشت از جاهای متفرقه اقدام کنید
    با آرزوی موفقیت
    درود...
    ولی دانشگاه ما-پردیش کشاورزی کرج دانشگاه تهران - چنین چیزی نداره!
    خود دانشگاه تهران-ساختمان 16آذر- که خودش ریز نمرات رو میده و به دست شما نمیده هم اون هم با پست DHL می فرسته...
    شما مطمئنید؟!
    یعنی من خودم ببرم پست TNT و پست کنم ازطرف دانشگاه مقصد مدرک رسمی حساب نمیشه؟!مطمئنید؟!

شاید منظورتون اینه که بهتره آدرس پست پاکت رو به جای آدرس خودمون آدرس دانشگاه بفرستیم؟

ApplyAbroad Veteran
    h.behrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    polytechnic of tehran, mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein.k نمایش پست ها
    خيلي ممنون که اين اطلاعات را داديد. اصلا نميدونستم! آيا شما اين موضوع را مطمئن هستيد؟ چون همونطور که خودتون اشاره کرديد اکثرا با پستهاي ديگه ارسال کردند و احتمالا مشکلي هم پيدا نکردند.
    در ضمن اميرکبير هم پست TNT داره؟
    يه سوال ديگه: اگر از شهرستان بفرستيم بايد اول بياد تهران و بعد ارسال ميشه؟
    درود، امروز از پست امیرکبیر پرسیدم گفتند که ما نمایندگی هیچ پستی در دانشگاه نداریم حتی آموزش هم گفت دیگه ما پست نمی کنیم . باید حتما برید همان شعبه مرکزی TNT و هم به شما تخفیف میده و هم میزنه SENDER : AMIRKABIR UNIVERSITY OF TECHNOLOGY که خیلی آفیشالتر هست.

آدرس دفتر مرکزی TNT :خیابان ظفر مابین ظفر و جردن پلاک 300 ، تلفن:82444
    ویرایش توسط h.behrouz : December 14th, 2009 در ساعت 10:55 PM
    I am back to AA.

رشته و دانشگاه
    کامپیوتر امیرکبیر

درود، امروز از پست امیرکبیر پرسیدم گفتند که ما نمایندگی هیچ پستی در دانشگاه نداریم حتی آموزش هم گفت دیگه ما پست نمی کنیم . باید حتما برید همان شعبه مرکزی TNT و هم به شما تخفیف میده و هم میزنه SENDER : AMIRKABIR UNIVERSITY OF TECHNOLOGY که خیلی آفیشالتر هست.
    ميشه آدرسش را هم لطف کنيد

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein.k نمایش پست ها
    ميشه آدرسش را هم لطف کنيد
    خیابان جردن، خیابان ظفر، پلاک 300 ... تلفن : 82444
    Winners are simply willing to do what losers won't

ApplyAbroad Veteran

آدرس دفتر مرکزی TNT :خیابان ظفر مابین ظفر و جردن پلاک 300 ، تلفن:82444
    درود...ولی من امروز زنگ زدم و گفتم برای بلژیک میخام پست کنم گفت 70500 تومان!گفتم سوئد اونم گفت همون....
    البته من شک دارم این قیمت باشه...ولی خوب ممکنه هم همینقدر باشه...

در مورد تخفیف هم شامل همه ی دانشگاه ها میشه یا نه فقط امیرکبیر؟

پس به نظر شما الزامیه که آدرس دانشگاه رو بنویسیم؟
    برای ارسال نامه ای چیزی از طرف دانشگاه مقصد به مشکل بر نمیخوریم؟

با سپاس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)