صفحه 6 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 99

موضوع: TNT Company

ApplyAbroad Veteran
    h.behrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    polytechnic of tehran, mathematics

پیش فرض پاسخ : TNT Company

نقل قول نوشته اصلی توسط soilman نمایش پست ها
    درود...ولی من امروز زنگ زدم و گفتم برای بلژیک میخام پست کنم گفت 70500 تومان!گفتم سوئد اونم گفت همون....
    البته من شک دارم این قیمت باشه...ولی خوب ممکنه هم همینقدر باشه...

در مورد تخفیف هم شامل همه ی دانشگاه ها میشه یا نه فقط امیرکبیر؟

پس به نظر شما الزامیه که آدرس دانشگاه رو بنویسیم؟
    برای ارسال نامه ای چیزی از طرف دانشگاه مقصد به مشکل بر نمیخوریم؟

با سپاس
    درود، راستش من قیمت اروپا را نپرسیدم ولی فکر نکنم 70500 تومان باشه. تخفیف بنابر گفته مسئولشان تنها شامل دانشجویان امیرکبیر و شریف میشه البته با کارت دانشجویی معتبر یا برای آنهایی که فارغ التحصیل هستند کافیست قبل از اینکه یکی از مدارکشان را که از امیرکبیر یا شریف گرفتند و میخواهند بفرستند آن را به مسئول پست نشون بدند تا براشون ثبت بشه. اینکه آیا برای باقی دانشگاه ها هم عنوان کنند که فرستنده : آن دانشگاه را باید زنگ بزنید و از همشن شعبه مرکزی بپرسید.
    I am back to AA.

Junior Member

درود...ولی من امروز زنگ زدم و گفتم برای بلژیک میخام پست کنم گفت 70500 تومان!گفتم سوئد اونم گفت همون....
    البته من شک دارم این قیمت باشه...ولی خوب ممکنه هم همینقدر باشه...

در مورد تخفیف هم شامل همه ی دانشگاه ها میشه یا نه فقط امیرکبیر؟

پس به نظر شما الزامیه که آدرس دانشگاه رو بنویسیم؟
    برای ارسال نامه ای چیزی از طرف دانشگاه مقصد به مشکل بر نمیخوریم؟

با سپاس
    چرا انقدر زیاد؟
    مگه پست اروپا نباید ارزون تر از امریکا باشه؟
    منه دو سه هفته پیش tnt کردم گفت 52-53 تومن واسه امریکا
    قیمتا تو این چند هفته تغییر کرد؟
    .All that you are, is the result of what you have thought

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1101 نمایش پست ها
    سلام
    نزدیک 50 متر بالاتر از میدون ولیعصر. سمت چپ خیابون
    اگه بتونی بری دانشگاه شریف(خیابون ازادی)40 درصد هم تخفیف میده.
    موفق باشی
    به همه تخفبف میدهند ؟ فکر نمیکنم به من که نه شریفی نه امیرکبیری هستم تخفیف بدهند
    goodbye forever

ApplyAbroad Veteran
    h.behrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    polytechnic of tehran, mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1101 نمایش پست ها
    چرا انقدر زیاد؟
    مگه پست اروپا نباید ارزون تر از امریکا باشه؟
    منه دو سه هفته پیش tnt کردم گفت 52-53 تومن واسه امریکا
    قیمتا تو این چند هفته تغییر کرد؟
    درود، قیمت ها را در پست 129 آدرس زیر نوشتم : http://www.applyabroad.org/forum/sho...?t=485&page=13
    برای صادق جان، تا اونجایی که من میدونم چون با این 2دانشگاه قراردادی بستند ( چه طوریشو از TNT میپرسم میام اینجا میگم) فقط به دانشجوهای اینجاها تخفیف میدهند.
    I am back to AA.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط h.behrouz نمایش پست ها
    درود، قیمت ها را در پست 129 آدرس زیر نوشتم : http://www.applyabroad.org/forum/sho...?t=485&page=13
    برای صادق جان، تا اونجایی که من میدونم چون با این 2دانشگاه قراردادی بستند ( چه طوریشو از TNT میپرسم میام اینجا میگم) فقط به دانشجوهای اینجاها تخفیف میدهند.
    قربون دستت ، فقط اگه تا فردا بگی ممنون میشم ، چون من فردا میام تهران. اگه کلا جایی هست که بتونم TNT رو با قیمت ارزونتری به سوئد بفرستم معرفی کنید ممنون میشم .
    goodbye forever

Member alibme-1362 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    BME

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein.k نمایش پست ها
    خيلي ممنون که اين اطلاعات را داديد. اصلا نميدونستم! آيا شما اين موضوع را مطمئن هستيد؟ چون همونطور که خودتون اشاره کرديد اکثرا با پستهاي ديگه ارسال کردند و احتمالا مشکلي هم پيدا نکردند.
    در ضمن اميرکبير هم پست TNT داره؟
    يه سوال ديگه: اگر از شهرستان بفرستيم بايد اول بياد تهران و بعد ارسال ميشه؟
    حداقل در مورد شریف میدونم که چنین دفتری تو خود دانشگاه وجود داره و کاملا Official با آدرس تایپ شده شریف تو برگه های TNT و با قیمت حدود 33000 برای آمریکا و کانادا مدارک رو پست می کنه، اما خوب فقط بچه های شریف میتونن از این طریق پست کنن نه دانشگاه های دیگه. در مورد دانشگاه آزاد هم میدونم دفتر امور بین الملل دانشگاه تو خیابان پاسداران دقیقا به همین فرم مدارک رو ارسال می کنه اما یه مقدار قیمتش بیشتره و خیلی شامل تخفیف نمیشه. در مورد بقیه دانشگاه ها اطلاعات خاصی ندارم . . .
    در مورد سوالتون، باید از مسئول پست تو شهر خودتون بپرسید، دقیقا نمیدونم
    ویرایش توسط alibme-1362 : December 20th, 2009 در ساعت 01:25 AM
    آینده از آن کسانی است که به استقبالش می روند . . .

Member alibme-1362 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    BME

درود...
    ولی دانشگاه ما-پردیش کشاورزی کرج دانشگاه تهران - چنین چیزی نداره!
    خود دانشگاه تهران-ساختمان 16آذر- که خودش ریز نمرات رو میده و به دست شما نمیده هم اون هم با پست DHL می فرسته...
    شما مطمئنید؟!
    یعنی من خودم ببرم پست TNT و پست کنم ازطرف دانشگاه مقصد مدرک رسمی حساب نمیشه؟!مطمئنید؟!

شاید منظورتون اینه که بهتره آدرس پست پاکت رو به جای آدرس خودمون آدرس دانشگاه بفرستیم؟
    دقیقا باید آدرس فرستنده آدرس دانشگاه محل تحصیل باشه و برای بعضی دانشگاه ها مهمه که بدونن خود دانشگاه ارسال کرده یا شما. مواردی بوده که دانشگاه به خاطر همین مسئله مدارک رو به صورت Official قبول نکرده و دردسرساز شده. تا اونجا که می تونید سعی کنید به صورت رسمی و از طرف دانشگاه ارسال بشه
    آینده از آن کسانی است که به استقبالش می روند . . .

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط alibme-1362 نمایش پست ها
    دقیقا باید آدرس فرستنده آدرس دانشگاه محل تحصیل باشه و برای بعضی دانشگاه ها مهمه که بدونن خود دانشگاه ارسال کرده یا شما. مواردی بوده که دانشگاه به خاطر همین مسئله مدارک رو به صورت Official قبول نکرده و دردسرساز شده. تا اونجا که می تونید سعی کنید به صورت رسمی و از طرف دانشگاه ارسال بشه
    درسته....

ولی دانشگاهی که براش اقدام می کردم الزامی نکرده بود به این کار...معمولا میگن...نمیگن؟
    من از دوستان با تجربه پرسیدم گفتند زیاد مهم نیست...از خود دانشگاه هم پاکت و مهر خواستیم که مدارک رو بذاریم توش دانشگاه خودمون گفت نداره و ماله 16 آذر هم خانمه گفت ندارم....کی گفته دارمواسه ی همین بی خیال شدیم...در ضمن چون دیگه مدارکمو داده بودم به سفارت برای تایید دیگه پیگیر پاکت و آدرس دانشگاه نشدم!
    ولی پست که برده بودم خانمه پرسید دانشگاه تهران هستید و گفتم بله-تخفیف رو که حساب کرد:10% - تو ادرس روبروی name نوشت university of tehran و بعد تو آدرس اسم و فامیلی ام و آدرس خونه رو نوشت...فکر کنم اینجوری بهتره....چون عنوان دانشگاه هم افتاده دیگه...
    در ضمن بگم من بسته ام رو 5شنبه فرستادم با همین مرکز جردن که 300 گرم بود و شد 36 تومان...فکر کنم تا یک کیلو همین قیمته....یعنی زیر نیم کیلو و بالای نیم کیلو تفاوت قیمتی نداره...بسته ام هم همون روز رفت ولی فعلا به دستشون نرسیده...

روز خوش

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physical Chemistry, University of Illinois at Chicago

سلام
    امروز یه کاره رفتم ظفر واسه پست... گفتن فقط گلوبال داریم واسه معمولی باید برید دفاتر پست!!! عجب!
    من چندتا از بسته هام رو با TNT شهرک غرب فرستادم (معمولی) ولی نمیشد تو سایت اصلی رهگیری کرد و باید از سایت www.TPG.ir رهگیری میکردم. مشکلش اینجاست که اسکن امضا گیرنده رو از این سایت نمیشه دید و فقط اسمش رو میزنه... یه بسته من 3 روزه رسید آتلانتا ولی معلوم نیست دست کیه و اونا هم اسکن امضا میخوان!! زنگ زدم به شرکت TPG گفتن سفارش میدیم تا واست هارد کپی امضا رو بفرستن... خلاصه الان 10 روزه دارن واسم میفرستن.....
    من کجا برم واسه پست که هم TNT معمولی داشته باشه هم بشه از سایت اصلی TNT رهگیری کرد؟؟؟؟؟؟؟؟/

*** دوستان خواهش دارم با گزارش پست های خلاف به مدیران در برقراری نظم و اجرای قوانین فروم کمک کنید ***

Member Seabird آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IUST-Industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط rashidy_chem نمایش پست ها
    سلام
    امروز یه کاره رفتم ظفر واسه پست... گفتن فقط گلوبال داریم واسه معمولی باید برید دفاتر پست!!! عجب!
    من چندتا از بسته هام رو با TNT شهرک غرب فرستادم (معمولی) ولی نمیشد تو سایت اصلی رهگیری کرد و باید از سایت www.TPG.ir رهگیری میکردم. مشکلش اینجاست که اسکن امضا گیرنده رو از این سایت نمیشه دید و فقط اسمش رو میزنه... یه بسته من 3 روزه رسید آتلانتا ولی معلوم نیست دست کیه و اونا هم اسکن امضا میخوان!! زنگ زدم به شرکت TPG گفتن سفارش میدیم تا واست هارد کپی امضا رو بفرستن... خلاصه الان 10 روزه دارن واسم میفرستن.....
    من کجا برم واسه پست که هم TNT معمولی داشته باشه هم بشه از سایت اصلی TNT رهگیری کرد؟؟؟؟؟؟؟؟/
    من هم دقیقا همین مشکل رو دارم. خواستم از طریق پست دانشگاه (به صورت غیرمستقیم) با TNT بفرستم، که مسئول پست بهم پیشنهاد کرد حتما با DHL بفرستم و حدود یک ماهی هست که دیگه امکان رهگیری برای TNT مثل قبل وجود نداره ولی من اصرار کردم که حتما با TNT باشه... بسته ام هم دو روز تو دوبی بود. الان این TPG دقیقا چیه؟! بسته مون همون3 ، 4 روزه میرسه؟ برای من البته الان نزدیک یه هفته شده...توی این شرایط استفاده از DHL بهتر نیست؟
    ممنون میشم اگه کسی اطلاعات خاصی تو این مورد داره share کنه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)