صفحه 7 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 99

موضوع: TNT Company

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physical Chemistry, University of Illinois at Chicago

پیش فرض پاسخ : TNT Company

نقل قول نوشته اصلی توسط Seabird نمایش پست ها
    من هم دقیقا همین مشکل رو دارم. خواستم از طریق پست دانشگاه (به صورت غیرمستقیم) با TNT بفرستم، که مسئول پست بهم پیشنهاد کرد حتما با DHL بفرستم و حدود یک ماهی هست که دیگه امکان رهگیری برای TNT مثل قبل وجود نداره ولی من اصرار کردم که حتما با TNT باشه... بسته ام هم دو روز تو دوبی بود. الان این TPG دقیقا چیه؟! بسته مون همون3 ، 4 روزه میرسه؟ برای من البته الان نزدیک یه هفته شده...توی این شرایط استفاده از DHL بهتر نیست؟
    ممنون میشم اگه کسی اطلاعات خاصی تو این مورد داره share کنه
    TPG کارگزار TNT تو ایرانه... من با پست معمولیش (39500) فرستادم روز قبل از تاسوعا.. 3 روز بعد دلیور شد. و یک بسته به خاطر شرایط بد آب هوا 3 روز تو کلن گیر کرد و 7 روزه رسید. اینارو من با TNT ایوانک فرستادم... پیگیری میشد کرد ولی فقط اسکن امضا رو نمیزاره
    dhl یکی 7 روز و یکیش 9 روز دلیور شد.. جالبه که هردوش رو به یه مقصد و در یک زمان فرستادم ولی یکیش تو کلیرینس دو روز بیشتر گیر کرد.. از این لحاظ که TNT کلیرینس نداره خیلی بهتره و اگه شرایط خاصی وجود نداشته باشه رو پست معمولیش زیر 6 روز میشه حساب باز کرد... ولی متاسفانه اسکن امضا نمیده دیگه.......
    ویرایش توسط rashdy_chem : December 29th, 2010 در ساعت 09:21 PM

*** دوستان خواهش دارم با گزارش پست های خلاف به مدیران در برقراری نظم و اجرای قوانین فروم کمک کنید ***

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط rashidy_chem نمایش پست ها
    TPG کارگزار TNT تو ایرانه... من با پست معمولیش (39500) فرستادم روز قبل از تاسوعا.. 3 روز بعد دلیور شد. و یک بسته به خاطر شرایط بد آب هوا 3 روز تو کلن گیر کرد و 7 روزه رسید. اینارو من با TNT ایوانک فرستادم... پیگیری میشد کرد ولی فقط اسکن امضا رو نمیزاره
    dhl یکی 7 روز و یکیش 9 روز دلیور شد.. جالبه که هردوش رو به یه مقصد و در یک زمان فرستادم ولی یکیش تو کلیرینس دو روز بیشتر گیر کرد.. از این لحاظ که TNT کلیرینس نداره خیلی بهتره و اگه شرایط خاصی وجود نداشته باشه رو پست معمولیش زیر 6 روز میشه حساب باز کرد... ولی متاسفانه اسکن امضا نمیده دیگه.......
    روز به روز بدتر از دیروز.. پنجشنبه 3 تا بسته با پست معمولی TNT از شهرک غرب فرستادم آمریکا.. امروز صبح (یکشنبه) خواستم ترک کنم دیدم برای هر سه بسته زده delivered on: نه تاریخی نه اسم تحویل گیرنده هیچی... تا دیروز تو دبی بود که یکدفعه زد دلیور!!!
    اصلا مگه الان تعطیل نیست؟ اینا به کی تحویل دادن؟
    1 ماهی بود دیگه امضا رو نمیزاشتن رو سایت الان که دیگه هیچ!!

یه چیزه دیگه که الان فهمیدم... زنگ زدم به TPG گفت بسته های ما تو آمریکا با UPS حمل میشه!!! ما بالاخره نفهمیدیم با TNT طرفیم یا TPG یا UPS!!!!
    ویرایش توسط rashdy_chem : January 2nd, 2011 در ساعت 11:36 AM

*** دوستان خواهش دارم با گزارش پست های خلاف به مدیران در برقراری نظم و اجرای قوانین فروم کمک کنید ***

Banned

روز به روز بدتر از دیروز.. پنجشنبه 3 تا بسته با پست معمولی TNT از شهرک غرب فرستادم آمریکا.. امروز صبح (یکشنبه) خواستم ترک کنم دیدم برای هر سه بسته زده delivered on: نه تاریخی نه اسم تحویل گیرنده هیچی... تا دیروز تو دبی بود که یکدفعه زد دلیور!!!
    اصلا مگه الان تعطیل نیست؟ اینا به کی تحویل دادن؟
    1 ماهی بود دیگه امضا رو نمیزاشتن رو سایت الان که دیگه هیچ!!

یه چیزه دیگه که الان فهمیدم... زنگ زدم به TPG گفت بسته های ما تو آمریکا با UPS حمل میشه!!! ما بالاخره نفهمیدیم با TNT طرفیم یا TPG یا UPS!!!!
    دوست عزیزم احتمالا اون خانومی که اونجا بوده یادش رفته که به شما بگه بسته هایی که برای آمریکا ارسال میشه نمیشه از طریق سایت پیگیری کرد !واهاست زنگ بزی اونا واست ترک کنند !

درضمن تعطیلی و غیر تعطیلی برای پست معنی نداره ! اگه بسته ها واسه آمریکاست بدون که توی همون تاریخ 5 - 6 روزه می رسونه ! نشون به اون نشون که ماله من رو رسوند توی 4 روزم رسوند اما ماله من پست ویژه بودش !

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinab نمایش پست ها
    دوست عزیزم احتمالا اون خانومی که اونجا بوده یادش رفته که به شما بگه بسته هایی که برای آمریکا ارسال میشه نمیشه از طریق سایت پیگیری کرد !واهاست زنگ بزی اونا واست ترک کنند !

درضمن تعطیلی و غیر تعطیلی برای پست معنی نداره ! اگه بسته ها واسه آمریکاست بدون که توی همون تاریخ 5 - 6 روزه می رسونه ! نشون به اون نشون که ماله من رو رسوند توی 4 روزم رسوند اما ماله من پست ویژه بودش !
    پست تعطیلی نداره ولی دانشگاه که داره!!
    اینا که نمیتونن بندازن تو باکس
    یعنی تا آمریکا میره ولی روزی که تحویل میده باید غیر تعطیل باشه..
    الان زنگ زدم گفتن سایت www.tpg.ir آپدیت نیس و تحویل داده نشده هنوز
    اینقدر شاکی شدم که خودش یه کد UPS آمریکا واسه پیگیری بسته داد!!!
    یک نکته بسیاااااااااااااااااااااا اااااار جالب که هم اکنون فهمیدم....
    این پست (شهرک غرب ، ایوانک با جه TNT) همون پست UPS هست!!! من با کدی که این خانم به من داده بود بستمو ترک کردم و جالب بود که بدونید نوشته بود تو دبی در فلان تاریخ تحویل UPS شده و بقیه ترک ها هم موجود بود... !!! اگه کسی خواست میتونم ثابت کنم!
    ویرایش توسط rashdy_chem : January 2nd, 2011 در ساعت 12:23 PM

Banned

پست تعطیلی نداره ولی دانشگاه که داره!!
    اینا که نمیتونن بندازن تو باکس
    یعنی تا آمریکا میره ولی روزی که تحویل میده باید غیر تعطیل باشه..
    الان زنگ زدم گفتن سایت www.tpg.ir آپدیت نیس و تحویل داده نشده هنوز
    اینقدر شاکی شدم که خودش یه کد UPS آمریکا واسه پیگیری بسته داد!!! خدایی خیلی ایران جای جالبیه... قبض TPG میگیریم با TNT ارسال میشه و در نهایت UPS تحویل میده!!!
    نگران تعطیلی دانشگاه نباش ! TNT بستت رو می بره اگه تحویل گرفتن که هیچ ! اگه نه نگه می دارند 2 باره 2-3 روز بعد می برند اگه دوباره تعطیل بود بهت اطلاع می دند !
    البته توی دانشگاه یه قسمت هستش برای این تو مسائل که بسته ها رو توی روزهای تعطیل تحویل می گیرند ! اینا یه عمره که دارند توی ژانویه بسته های بچه ها رو تحویل می گیرند پس خودشون به فوت و فن این قضیه آگاهند !

در مورد ایران هم دقیقا باهات موافقم ! اگه گفتی برای چی قیمت این پست 30 $ توی ایران شده 60000 تومن ؟؟؟؟

سلام
    اقا اگه من چهار شنبه یه بسته واسه ایلتالیا بفرستم فکر می کنید تا شنبه برسه؟

Member Seabird آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IUST-Industrial Engineering

من یه بسته رو برای آمریکا روز 4 ژانویه با TNT فرستادم (البته TPG! من بالاخره نفهمیدم قضیه این TPG چیه)
    بسته من از 7 ژانویه تا امروز (دقیقا 3 روزه) که توی Feltham, United Kingdom هست و حتی هنوز از اروپا خارج نشده، نمیدونم کی میخواد برسه به آمریکا! (شاید به ددلاین هم نرسم) موقع track کردن تو سایت TPG هم اینا رو می بینم فقط:
    Pkg delay-add'l security check by Gov’t or other agency- beyond TPG contro
    Pkg delay-add'l security check by Gov’t or other agency- beyond TPG control. / Released by Clearing Agency. Now in-transit for delivery.
    من زنگ زدم به شرکت (TNT یا TPG!) و گفتن از ژانویه به بعد همه بسته ها برای بازرسی به انگلیس میرن (و این بازرسی در مورد بسته هایی که از ایران میاد دقیق تر هست و بیشتر طول میکشه) و گفت که ممکنه حتی تا 10 روز هم ممکنه طول بکشه که بسته تون به مقصد برسه...
    دوستانی که میخوان برای آمریکا پست کنند به نظر من از حالا به بعد روی حداقل 10 روز حساب کنند...

TNT دفتری طرف های خ کریم خان، میدان هفت تیر، خ ایران شهر، یا خ شریعتی و این حوالی داره؟
    این دفتر ولی عصر تTNT کجای ولی عصر هست؟

الان دفتر مرکزی تی ان تی زنگ زدم نبودند

الان نرخ به مقصد اروپا برای بسته های زیر نیم کیلو چه قدره با پست TNT?

Member aidin1840 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مترجمی زبان انگلیسی پیام نور دماوند

نقل قول نوشته اصلی توسط AmirSam نمایش پست ها
    TNT دفتری طرف های خ کریم خان، میدان هفت تیر، خ ایران شهر، یا خ شریعتی و این حوالی داره؟
    این دفتر ولی عصر تTNT کجای ولی عصر هست؟

الان دفتر مرکزی تی ان تی زنگ زدم نبودند

الان نرخ به مقصد اروپا برای بسته های زیر نیم کیلو چه قدره با پست TNT?
    سلام

من از دفتر مرکزی فرستادم برای نروژ هر بسته 50000 تومان شد.

موفق باشی
    به خويشتن اعتماد كن، آنگاه راه زندگي را خواهي يافت.

Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک

میخواستم از تون بحوام آدرس پست تو شهرم غرب رو و یا تلفنی ازش اگه دارین بهم بدین
    و اینکه اونجا پست ویژه داشت یا معمولی؟ تخفیف دانشجویی داره؟ یا باید حتما دانشجوی امیر کیبر باشم؟
    سپاس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)