صفحه 9 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 99

موضوع: TNT Company

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

پیش فرض پاسخ : TNT Company

و تجربه های من از TNT

1. طوری بفرستم که به یکشنبه مقصد نخوره چون در اروپا و جهان یکشنبه ها تعطیل است . بهترین روز برای ارسال محموله شنبه است که تا چهارشنبه و پنجشنبه برسد .

2. اگر خواستید محموله برگشت بخوره میشه ولی تا موقعی که تو ایران است . مجانی میشه اینکار را کرد . ولی تو را خدا سوئ استفاده نکنید . که از مجانی در بیاد.

3. سایت اینترنتش ضیعف است . چون بعضی وقتها سایت هنگ میکنه .

4. مسئولهای خوش برخودی داشتند .

سلام
    من تلفن شرکت تی ان تی رو میخواستم و آیا کسی اطلاع داره که این شرکتها در ایام نوروز کار میکنن؟
    خیلی برام مهمه
    ممنونم

ApplyAbroad Guru Sunrise آواتار ها

پیش فرض پاسخ : پیگیری پست TNT

نقل قول نوشته اصلی توسط houman-h نمایش پست ها
    سلام
    من تلفن شرکت تی ان تی رو میخواستم ...
    تی ان تی تهران 82444. اینجا و اینجا هم بود.

ممنونم. کارم انجام شد
    این تلفن : 88647400-021
    آدرس : ظفر- بین ولیعصر و افریقا- پلاک 346- ساختمان تی ان تی
    ایام عید از ساعت 9 تا 14 باز هستند

سلام
    فرق این تی پی جی با تی ان تی چیه. بالاخره یک شرکته یا دو تا و با هم فرق دارن. اصلا چرا اسمش عوض شده.
    دشوارترین قدم، همان قدم اول است.

نقل قول نوشته اصلی توسط AGHSIN نمایش پست ها
    سلام
    فرق این تی پی جی با تی ان تی چیه. بالاخره یک شرکته یا دو تا و با هم فرق دارن. اصلا چرا اسمش عوض شده.
    یک سالی میشه که آمریکا نمیزاره TNT بسته‌ای رو از ایران به آمریکا با برعکس بفرسته وگرنه TNT رو جریمه میکنه. برای همین TNT اومده از TPG استفاده میکنه. TPG بیشتر برای مرسولات داخلیه ولی اگر بخوای چیزی بفرستی آمریکا TNT ازتون میخواد که آدرس فرستنده (شما) رو بدون شهر و کشور (ایران) بنویسید و با TPG میفرسته تا دبی. از دبی تحویل یه پست دیگه میدن و از اونجا مستقیم میره آمریکا. چون شما اسم کشور ایران رو در فرستنده ننوشتید دیگه بهش گیر نمیدن این بسته تحریم بوده. ولی اگر به جای غیر از آمریکا بفرستید دیگه این بازیها رو نداره. پس نگران این تغییر اسم نباشید دقیقا همون کاری که قبلا انجام میدادن الان هم همون خدمات رو دارن. فرقی در زمان تحویل و قیمت هم نداره.

Member
    رشته و دانشگاه
    inorganic chemistry

سلام دوستان
    من مدارکم را بردم دانشگاه مهر و موم کردم بعد بردم TNT پست کنم گفتم بنام دانشگاه برام پست کن به من گفتن نمیشه چون دانشگاه من شهید بهشتی هست و تحریم می باشد باید با نام خودت پست کنی. من می خوام برای دانشگاه کانادا اقدام کنم و دانشگاه کانادا گفته مدارک باید از خود دانشگاه ایران ارسال بشه. آیا کسی به این مشکل تحریم دانشگاه ها بر خورده. حالا من چیکار کنم؟

Junior Member

من میخام از چین نمونه بفرستم ایران (خودم مالزی هستم )، از چین TNT /DHL account number میخوان . به نظرتون کدومشو انتخاب کنم ؟
    چطور برای اینا میتونم account باز کنم ؟

سلام

من با TNT مدارک فرستادم ولی اصلا حواسم نبود آدرسی که خود دانشگاه داده P.O. box هستش و TNT هم به P.O. box نمیفرسته!!
    حالا تو tracking بسته زده: Held Awaiting Correct Address. Follow Up Actions Underway.

میشه یه جوری آدرس جدید گفت بهشون یا بیخیال بشم یه دونه دیگه بفرستم؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط dsa نمایش پست ها
    سلام

من با TNT مدارک فرستادم ولی اصلا حواسم نبود آدرسی که خود دانشگاه داده P.O. box هستش و TNT هم به P.O. box نمیفرسته!!
    حالا تو tracking بسته زده: Held Awaiting Correct Address. Follow Up Actions Underway.

میشه یه جوری آدرس جدید گفت بهشون یا بیخیال بشم یه دونه دیگه بفرستم؟؟

برای من هم پیش اومده بود. خیلی کار ساده ایه. به دفتر TNT زنگ بزن و آدرس صحیح رو بهشون بده. اگر هم نگفتی خودشون همین یکی دو روزه بهت زنگ میزنن و ازت آدرس صحیح میخوان. نگران نباش هیچ بسته ای گم نمیشه و هر کجا باشه نگهش میدارن.

دفتر TNT: ظفر پلاک ۳۰۰، تلفن: ۸۲۴۴۴

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)