صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11

موضوع: اهمیت ویرایش مقاله، پروپوزال ،پایان نامه و غیره توسط Native

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

پیش فرض اهمیت ویرایش مقاله، پروپوزال ،پایان نامه و غیره توسط Native

درود،
    اهمیت ویرایش مقاله، پروپوزال ، پایان نامه و غیره توسط Native در این قسمت به بحث خواهد گذاشته شد .
    لطفا نظرات و تجربیات خود را در این قسمت بیان بفرمایید.

با آرزوی توفیق روز افزون شما
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physical Chemistry, University of Illinois at Chicago

پیش فرض پاسخ : اهمیت ویرایش مقاله، پروپوزال ،پایان نامه و غیره توسط Native

سلام
    واسه شروع من بگم که حدود 3 ماه پیش یه مقاله تو elsevier سابمیت کردم(ایمپکت 2.8).. چند نفر از دوستان ویرایش انگلیسی کردن ولی مقاله تو مرحله technical check بحاطر انگلیسی ضعیف گیر کرد... گفتن ایرادهای انگلیسی رو برطرف کن و دوباره سابمیت کن. تو ایمیلشون هم گفته بودن میتونید از این موسسه های ادیت انگلیسی استفاده کنید و جالب اینکه آخر ایمیل تبلیغ موسسه ای رو گذاشته بود که واسه خود الزویر بود!!! که برای یک مقاله 30 صفحه ای تقریبا 300 یورو میگرفت و مقاله رو هم از لحاظ انگلیسی گارانتی میکرد... استادم بهش برحورد و گفت این ها بازار درست کردن برای خودشون و مقاله رو همون روز پس گرفت و بدون هیچگونه ویرایشی تو یه ژورنال دیگه از همون پایگاه الزویر و با ایمپکت 3.0 سابمیت کرد... جالبه که الان مقاله بدون هیچگونه ایراد انگلیسی تا یکی دو هفته دیگه چاپ میشه... حتی 1 ایراد هم از لحاظ انگلیسی به مقاله وارد نشد

*** دوستان خواهش دارم با گزارش پست های خلاف به مدیران در برقراری نظم و اجرای قوانین فروم کمک کنید ***

ApplyAbroad Veteran
    SIG آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rashidy_chem نمایش پست ها
    سلام
    واسه شروع من بگم که حدود 3 ماه پیش یه مقاله تو elsevier سابمیت کردم(ایمپکت 2.8).. چند نفر از دوستان ویرایش انگلیسی کردن ولی مقاله تو مرحله technical check بحاطر انگلیسی ضعیف گیر کرد... گفتن ایرادهای انگلیسی رو برطرف کن و دوباره سابمیت کن. تو ایمیلشون هم گفته بودن میتونید از این موسسه های ادیت انگلیسی استفاده کنید و جالب اینکه آخر ایمیل تبلیغ موسسه ای رو گذاشته بود که واسه خود الزویر بود!!! که برای یک مقاله 30 صفحه ای تقریبا 300 یورو میگرفت و مقاله رو هم از لحاظ انگلیسی گارانتی میکرد... استادم بهش برحورد و گفت این ها بازار درست کردن برای خودشون و مقاله رو همون روز پس گرفت و بدون هیچگونه ویرایشی تو یه ژورنال دیگه از همون پایگاه الزویر و با ایمپکت 3.0 سابمیت کرد... جالبه که الان مقاله بدون هیچگونه ایراد انگلیسی تا یکی دو هفته دیگه چاپ میشه... حتی 1 ایراد هم از لحاظ انگلیسی به مقاله وارد نشد

تجربه شما براي من که خيلي جالب بود. راستي دفعه قبل اديتور گفته بود انگليسيش ضعيفه؟ منظورم اينه که ممکنه از داورها کسي از انگليسي ايراد بگيره و باعث بشه مقاله رو برگردونن؟

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

تجربه جالبی بود و البته استاد شما خیلی اعتماد به نفسشون قوی بوده.
    اما واقعا نمیشه گفت اون ژورنال بازار درست کرده بوده شاید فقط کار اون شرکت را از نظر ویرایش قبول داشته و نمیخواسته مقاله شما بخاطر زبان رد بشه بعید میدونم ژورنالی با ایمپکت2.8 با تیلیغات اینچنینی به اعتبار خودش لطمه وارد کند.
    این روزها ، مجلات سعی می کنند مقالاتی را که منتشر می کنند از هر نظر حداکثر کیفیت را داشته باشد.
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physical Chemistry, University of Illinois at Chicago

نقل قول نوشته اصلی توسط SIG نمایش پست ها
    تجربه شما براي من که خيلي جالب بود. راستي دفعه قبل اديتور گفته بود انگليسيش ضعيفه؟ منظورم اينه که ممکنه از داورها کسي از انگليسي ايراد بگيره و باعث بشه مقاله رو برگردونن؟
    ادیتور نگفته بود.. منشی گفته بود که مسئول تکنیکال چک بود..بستگی به سیاست ژورنال داره. من خیلی کم دیدم داور واسه زبان رد کنه، معمولا minor revision میخوره..

*** دوستان خواهش دارم با گزارش پست های خلاف به مدیران در برقراری نظم و اجرای قوانین فروم کمک کنید ***

Junior Member

من هم بعد از اينكه چند استاد مقالم رو چك كرده بودن و تازه يك بار هم به يه استاد زبان كار درست هم داده بودم و ok داده بود، مقالم رو فرستادم....حالا از مجله گفتن از نظر زبان مشكل داره و يه لينك هم دادن كه با 150 يورو كارت حل مي شه
    شديداً فكر مي كنم كه كاسبي راه انداختن...با استاد زبان تماس گرفتم كه باز بيا يه نگاه بنداز، استاده ميگه والا من ديگه اشكالي گير نميارم(راست هم ميگه)...حالا موندم چه كار كنم!

Junior Member

سلام
    شما خودت به موسسه ای ندادی ؟ در ادامه سوال دوست عزیزمون، ایا کسی از دوستان موسسه ای برای نیتیو کردن که کارش خوب باشه سراغ نداره به من معرفی کنه که گواهی نیتیو هم بده و سریع هم امادش کنه؟؟

Junior Member joomoong آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdikhan نمایش پست ها
    سلام
    شما خودت به موسسه ای ندادی ؟ در ادامه سوال دوست عزیزمون، ایا کسی از دوستان موسسه ای برای نیتیو کردن که کارش خوب باشه سراغ نداره به من معرفی کنه که گواهی نیتیو هم بده و سریع هم امادش کنه؟؟
    چنین جایی نیست. شما نیاز نیست متن مقالت 100% بی نقص بی نقص باشه.
    شما بده به استادت یا اگه نشد خودت انجام بده بفرست بره

Junior Member kh_m آواتار ها

سلام. این موسساتی که تبلیغشون تو اینترنت پیدا میکنیم چجورین. مقاله من رو استادم که بلاخره مدت ها تو کانادا بوده و مقالات زیادی داشته گفت که خوبه. حالا یکی از داورا گفته که مقالت از لحاظ انگلیسی کاملا قابل خوندنه ولی به نظر میاد کمی نیاز به یه ادیتور داشته باشه. عچب گیری کردیما... ادیتورهای خودشون که یهو میتینی 200 یورو میگیرن. از کجا آوردم 800-900 تومن پول که بدم بهشون آخه

ApplyAbroad Senior Veteran
    soroush88 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط kh_m نمایش پست ها
    سلام. این موسساتی که تبلیغشون تو اینترنت پیدا میکنیم چجورین. مقاله من رو استادم که بلاخره مدت ها تو کانادا بوده و مقالات زیادی داشته گفت که خوبه. حالا یکی از داورا گفته که مقالت از لحاظ انگلیسی کاملا قابل خوندنه ولی به نظر میاد کمی نیاز به یه ادیتور داشته باشه. عچب گیری کردیما... ادیتورهای خودشون که یهو میتینی 200 یورو میگیرن. از کجا آوردم 800-900 تومن پول که بدم بهشون آخه
    نمیخواد بدین به ادیتورهای خودشون- بدین یکی که زبانش خوبه دستی به سر و روی مقاله بکشه. البته خیلی وقتا هم زورنال ها همینجوری الکی بهانه میارن!
    نگرانی یک اتلاف وقت تمام عیار است. چون چیزی را تغییر نمی دهد. تنها کارش این است که خوشحالیتان را می رباید و شما را به شدت مشغول هیچ و پوچ می کند.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)