صفحه 10 از 85 نخستنخست 123456789101112131415161718192060 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 849

موضوع: نتایج و تجربیات مصاحبه‌ی ویزای آمریکا در آنکارا در سال ۲۰۱۱

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه‌ی ویزای آمریکا در آنکارا در سال ۲۰۱۱

نقل قول نوشته اصلی توسط oezilApply نمایش پست ها
    آره منم دیده بودم بچه ها تو فروم چی گفتن. البته بچه ها تو فروم چیز های زیادی میگن اما دلیل بر درست بودنش نیست و همش زاییده ی ذهن خودشونه. من گفتم و عکس العمل خاصی هم نداشت. حالا از نظر شما مثلا چرا باید تعجب کنه؟ اگه دلیلت اینه که اپلای کردن زیاد نشون می ده تو خودتو داری می کشی به هر نحوی بری داخل امریکا، من این دلیل رو واسه 11 تا اپلای اصلا قبول ندارم. اگه تصمیم گیری رو این باشه اونا خودشون بررسی می کنن و چک می کنن و تو کلیر طرفو خفت می کنن. چه بسا ما یکیو داشتیم فکر کنم حدود بیست و خورده ای اپلای کرد، و شااااااید به دلیل همین مثلا کلیر شدنش 6 ماه طول کشید. یک کیس مشابه همین هم داشتیم...

حالا آزاده جون شما اگه دوست نداری می تونی فقط اسم دو سه تاشو بگی اما مطمئن باش هیچ فرقی نمی کنه، تنها فرقش اینه که اون یارو هرچی میگی رو تایپ می کنه. اگرم بپرسه و همشو نگی خوب یارو که خنگ نیست می فهمه تو داری می پیچونی دیگه.

عزیزان من اینجا نظر شخصی خودم و چند تن از دوستان رو خدمتتون می گم، موقع مصاحبه اصلا استرس نداشته باشید، چون قبل اینکه برید واسه مصاحبه (منظورم تو سالن انتظار) به نظر من صد در صد نتیجه ی شما معلومه اگر دانشجو باشید. برا همینم هست که مصاحبه دانشجو ها 2 دقیقه طول می کشه واسه مهاجرتی ها، گرین کاردی ها و توریستی ها بیشتر.
    سلام oezilApply
    از من هم که 12 آپریل مصاحبه داشتم غیر از ترنسکریپت دانشگاهیم چیزی نخواست و به پرسیدن یه سری سوال (که توی پست شماره 3نوشتم) بسنده کرد. شاید حق داشته باشید تا حدی؛ شاید کسی که مصاحبه نرفته باشه (حتی علی رغم پست های زیاد و تعداد ستاره و ...) صلاحیت 100% نداشته باشه واسه راهنمایی بچه ها. من هم اگه تو پستای قبلی در پاسخ به این که که پرسیدین بگم 11 تا جا زیاده یا کم؟ و گفتم زیاده! عذرخواهی میکنم اطلاعاتم بر اساس پست های بچه های فروم بود.
    منتاها راجع به کارت ملی و شناسنامه توی خود سایت سفارت آنکارا نوشته که حتما همراه داشته باشید (حالا بچه ها از روی استرس و این که پرفکت باشه مدارک، ترجمش هم میبرن حرف دیگه ایی).
    All Iranian visa applicants are required to bring their ORIGINAL birth certificate /Shenas Nameh and the National ID Card to the visa interview.

قبول دارم بعضی از اطلاعات فروم به جای مفید بودن واقعا استرس زا هستن!!! به عنوان مثال واقعا بی ربطه از کسی که فول فانده بانک استیتمنت بخوان!! شکی توش نیست؛ منتاها احتیاط ایجاب میکنه که ریسک نکنیم و با مدارک کامل بریم اونجا (هر چند تهیه خیلی از این مدارک هم هزینه بره هم اعصاب خورد کن و وقت گیر). در ضمن این نکته رو فراموش نکنیم که سفارت آنکارا واقعا به نظر میرسه بسیار بسیار بهتر شده!! امیدوارم این سیاستشون ادامه دار باشه و همه دوستان به راحتی ویزا بگیرن.
    شاد و پیروز باشید.
    ویرایش توسط rashdy_chem : April 28th, 2011 در ساعت 01:37 PM دلیل: اشتباه تایپی

نقل قول نوشته اصلی توسط mikefox نمایش پست ها
    قبول دارم بعضی از اطلاعات فروم به جای مفید بودن واقعا استرس زا هستن!!! به عنوان مثال واقعا بی ربطه از کسی که فول فانده بانک استیتمنت بخوان!! شکی توش نیست؛ منتاها احتیاط ایجاب میکنه که ریسک نکنیم و با مدارک کامل بریم اونجا (هر چند تهیه خیلی از این مدارک هم هزینه بره هم اعصاب خورد کن و وقت گیر). در ضمن این نکته رو فراموش نکنیم که سفارت آنکارا واقعا به نظر میرسه بسیار بسیار بهتر شده!! امیدوارم این سیاستشون ادامه دار باشه و همه دوستان به راحتی ویزا بگیرن.
    شاد و پیروز باشید.
    براي خود من اين اتفاق نيفتاده اما كسي بود كه ميگفت با اينكه فول فاند بودم اما از من بانك استيتمنت خواست و دليلش هم اين بود كه شما همون وقت كه ميري شايد بهت فاند ندن پس هزينه حداقل 2 ماه را بايد داشته باشي

البته من با استرس زا بودن مطالب فرم موافقم اما همه اينها را بچه ها از خودشون كه در نميارن يا شنيدن يا ديدن
    كسي كه داره ميره كشور ديگه براي وقت سفارت اون هم با اين همه استرس بليط و هتل و هزينه هاش
    فكر نميكنم اين ريسك را بكنه كه مدارك ديگه را حتي اگر ازش نخوان نبره!
    مگر هزينه يك ترجمه كارت ملي يا شناسنامه چقدره؟
    يا درد سر گرفتن يك بانك استيتمنت بيشتره يا يك بار ديگه رفتن براي مصاحبه ويزا؟
    كساني هستند كه دل گندن! اونها مينيمم را ببرن
    اما كسانيكه نميخان ريسك كنن هر مدرك مفيدي كه مي تونن ببرن حتما با خودشون ببرن
    اين نظر من هست

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physical Chemistry, University of Illinois at Chicago

نقل قول نوشته اصلی توسط mikefox نمایش پست ها
    سلام oezilApply
    از من هم که 12 آپریل مصاحبه داشتم غیر از ترنسکریپت دانشگاهیم چیزی نخواست و به پرسیدن یه سری سوال (که توی پست شماره 3نوشتم) بسنده کرد. شاید حق داشته باشید تا حدی؛ شاید کسی که مصاحبه نرفته باشه (حتی علی رغم پست های زیاد و تعداد ستاره و ...) صلاحیت 100% نداشته باشه واسه راهنمایی بچه ها. من هم اگه تو پستای قبلی در پاسخ به این که که پرسیدین بگم 11 تا جا زیاده یا کم؟ و گفتم زیاده! عذرخواهی میکنم اطلاعاتم بر اساس پست های بچه های فروم بود.
    منتاها راجع به کارت ملی و شناسنامه توی خود سایت سفارت آنکارا نوشته که حتما همراه داشته باشید (حالا بچه ها از روی استرس و این که پرفکت باشه مدارک، ترجمش هم میبرن حرف دیگه ایی).
    All Iranian visa applicants are required to bring their ORIGINAL birth certificate /Shenas Nameh and the National ID Card to the visa interview.

شاد و پیروز باشید.
    سلام دوست عزیز
    اگه پستهای سال 2010 و 2009 یا حتی همین 2011 رو کامل بخونید به راحتی اثبات میشه که از خیلی از بچه های فاند دار هم بانک استیتمنت خواستن. مدیرها و کسایی که شما و oezilapply منظورتون هستند، تمام تاپیک هارو مطالعه میکنند و زیر نظر دارند به همین دلیل به موضوع تسلط دارند. همه میدونن که مصاحبه حساب کتاب نداره و هرگونه مدرکی امکان داره از شما بخوان. همین آقا اگه ازش مدرکی میخواستن که نبورده بود میومد اینجا با همون لحن نامناسب (که من ویرایش کردم) میگفت ای ... به اونایی که نگفتن فلان چیزو ببریم!!! و اشاره ای هم نمیکنن به اینکه چقدر راهنمایی از این سایت گرفتن و حتی همین ریز نمره هم که از ایشون خواستن هیچ کجا تو سایت سفارت ننوشته که بیارید! و لابد اگه از ایشون (مثله خیلی های دیگه) ریز نمره نمیخواستن باز میومدن بدو بیراه به اعضایی که فقط تجربشونو برای کمک به دیگران گذاشتن نسبت میدادن و شاکی میشدن که چرا گفتین ریز نمره ببرم!!!
    باز هم توصیه من به دوستان اینه که تاپیک 2010 رو مطالعه کنند و تمام مدارکی که از بقیه دوستان خواستن با خودشون ببرن چون ویزا حساب کتاب نداره و اعتماد به نفستون بیشتر میشه چون برای هرگونه سوال ممکن سند دارید.

آرزوی موفقیت و پیروزی برای همه دوستان این فروم
    ویرایش توسط rashdy_chem : April 28th, 2011 در ساعت 03:04 PM

*** دوستان خواهش دارم با گزارش پست های خلاف به مدیران در برقراری نظم و اجرای قوانین فروم کمک کنید ***

Junior Member

با سلام
    1- منم در تاييد صحبتهاي دوستان معتقدم در حد امكان مدارك رو كامل با خودتون ببريد. (منم جز اونايي بودم كه با وجود فول فاندي ازم بنك استيتمنت خواست ولي وقتي گفتم نياوردم گفت مسئله اي نيست.)
    2- اين هفته آنكارا بودم و چندين دوست AAاي رو هم اونجا ديدم. نميدونم چرا تجربياتشونو اينجا نميذارن! در مجموع اوضاع خيلي خوب بود. ولي يكي دو تا از بچه ها هم بودند كه ريجكت شدن. خودشون ايشالا ميان شرايطشون رو ميگن.
    بچه هاي برگه زردي هم كه زياد بودن... بدون فاند و با فاند ...

نه آقای حسین !! چند تا بله و نه هم نیست ...
    من دقیقا نوشتم که چه سوالهایی پرسید و جواب اونا "بله" یا "خیر" نیست !!
    چه چیز مشکوکی وجود داره؟ رعب و وحشت ایجاد نکنید تو رو خدا!
    و اینکه، خیلی گفته شده تو همین AA هم که به نظر می رسه تصمیم قبل از مصاحبه گرفته شده و اون فاصله 1-2 ساعته بین زمان ورود و مصاحبه برای همین هست اصلآ و مصاحبه صرفآ برای اینه که ببینن اون اطلاعاتی که اونا بر اساسش تصمیم گرفتن راسته یا دروغ. اگه حس کنن یه جای کار می لنگه خب حتــــــمآ سوال و جواب های بیشتر و طولانی تری می کنن !

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط rashidy_chem نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    اگه پستهای سال 2010 و 2009 یا حتی همین 2011 رو کامل بخونید به راحتی اثبات میشه که از خیلی از بچه های فاند دار هم بانک استیتمنت خواستن. مدیرها و کسایی که شما و oezilapply منظورتون هستند، تمام تاپیک هارو مطالعه میکنند و زیر نظر دارند به همین دلیل به موضوع تسلط دارند. همه میدونن که مصاحبه حساب کتاب نداره و هرگونه مدرکی امکان داره از شما بخوان. همین آقا اگه ازش مدرکی میخواستن که نبورده بود میومد اینجا با همون لحن نامناسب (که من ویرایش کردم) میگفت ای ... به اونایی که نگفتن فلان چیزو ببریم!!! و اشاره ای هم نمیکنن به اینکه چقدر راهنمایی از این سایت گرفتن و حتی همین ریز نمره هم که از ایشون خواستن هیچ کجا تو سایت سفارت ننوشته که بیارید! و لابد اگه از ایشون (مثله خیلی های دیگه) ریز نمره نمیخواستن باز میومدن بدو بیراه به اعضایی که فقط تجربشونو برای کمک به دیگران گذاشتن نسبت میدادن و شاکی میشدن که چرا گفتین ریز نمره ببرم!!!
    باز هم توصیه من به دوستان اینه که تاپیک 2010 رو مطالعه کنند و تمام مدارکی که از بقیه دوستان خواستن با خودشون ببرن چون اولا ویزا حساب کتاب نداره و اعتماد به نفستون بیشتر میشه چون برای هرگونه سوال ممکن سند دارید.

داستان اینجاست که هیچکی نمی دونه اون لحظه مصاحبه اون آفیسر به کی و به چیش گیر می ده!
    معمولا شما برای هر نوع ویزایی که در خواست بدی جزو مدارکش نامه تمکن مالی هست. مثلا همین شینگن که من خودم توی همین هفته گرفتمش و خوب خیلی هم سریع اولین سوالی که هم آفیسرشون و هم خود آقای کنسول لهستان از من پرسید (2بار مصاحبه شدم) این بود که خرج سفرت رو کی می خواد بده !!!!
    پس دور از انتظار نیست که این موضوع رو از پیش تهیه کنیم و ببریم.

خود من الان 3 تا گواهی کار به شکل های مختلف و حجم های متفاوت از 1 محل کارم دارم می برم که با توجه به شرایط و سوالی که آفیسر ازم بپرسه تصمیم بگیرم که کدومشون رو رو کنم !

کار که از محکم کاری عیب نمی کنه ! چرا آدم سری رو که درد نمی کنه دستمال ببنده.

بچه هام معمولا چون اکثرا مثلا شینگن گرفتند این داستان BS رو پیش فرض قرار می دند.

خدا رو شکر فعلا گویا داستان نه تنها واسه فاند دار ها بلکه برای بدون فاندی ها هم خوبه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

سلام دوست عزیز
    باز هم توصیه من به دوستان اینه که تاپیک 2010 رو مطالعه کنند و تمام مدارکی که از بقیه دوستان خواستن با خودشون ببرن چون اولا ویزا حساب کتاب نداره و اعتماد به نفستون بیشتر میشه چون برای هرگونه سوال ممکن سند دارید.

من هم در واقع جواب دوستمون oezilApply را دادم و گفتم احتیاط حکم می کنه با مدارک کامل بریم سفارت (حتی اگه خیلیاش به نظر nonsense به نظر برسه).

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Eng

منم 26 اپریل گرفتم. phd با فاند نامعلوم. افیسر چند تا سوال روتین ازم پرسید و بهم زیاد نگاه نمی کرد. شوخی هم کرد و گفت VCU تیم بسکتبالش خیلی خوبه ها...
    ریز نمره فوقمو هم نگاه کرد.

سلام دوست عزیز
    باز هم توصیه من به دوستان اینه که تاپیک 2010 رو مطالعه کنند و تمام مدارکی که از بقیه دوستان خواستن با خودشون ببرن چون ویزا حساب کتاب نداره و اعتماد به نفستون بیشتر میشه چون برای هرگونه سوال ممکن سند دارید.

من باهات کاملا موافقم، اینکه ما با اعتماد به نفس میریم و مصاحبه میشیم به خاطر تجربه بچه‏هاست. اما سایت سفارت نوشته که دانشجویان باید کارنامه سیلد شده بیارند :دی
    امیدوارم همه ویزاشون را بگیرند

ApplyAbroad Guru Sunrise آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط babakrezaie نمایش پست ها
    من باهات کاملا موافقم، اینکه ما با اعتماد به نفس میریم و مصاحبه میشیم به خاطر تجربه بچه‏هاست. اما سایت سفارت نوشته که دانشجویان باید کارنامه سیلد شده بیارند :دی
    امیدوارم همه ویزاشون را بگیرند
    میتونی لطف کنی لینکش رو بدی؟ ممنون.
    چون یه جا خوندم که در سفارت‌خانه نمیزارن پاکتی رو ببریم و برای همین ریز نمرات seal نشه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)