صفحه 9 از 85 نخستنخست 1234567891011121314151617181959 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 849

موضوع: نتایج و تجربیات مصاحبه‌ی ویزای آمریکا در آنکارا در سال ۲۰۱۱

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه‌ی ویزای آمریکا در آنکارا در سال ۲۰۱۱

نقل قول نوشته اصلی توسط babakrezaie نمایش پست ها
    دوست عزیز اول اینکه اگر ویزای من هم درست بشه ترم بعد هم دانشگاهی هستیم :دی
    دوم، مگه اون رسید 140 دلاری همون fortis receipt نیست؟
    کار ویزای شما هم درست میشه ایشالا، هم دانشگاهی هم میشیم D:
    ببین همون طور که گفتم توی سفارت هنوز به رسید 140 دلاری میگن "فورتیس رسیت" اما اسم بانک به TEB تغییر کرده و شما اونجا پولو میریزین به حساب و رسید دریافت می کنین.
    SEE YOU AT ASU

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinab نمایش پست ها
    داستان این I-20 بالاخره چی شد ؟ اصلش رو بدیم بهشون یا کپی شرو بدیم! یعنی اصلش رو توی یه دستمون باشه و کپیشم توی یه دست دیگمون بعد بگیم این کپی هستش این اصل تا ببینیم کدوم رو می خواد. از شما کدوم رو گرفتند ؟
    دوست من
    اگه اصل آی-20 همراهتونه با همون اصلش برین (روز مصاحبه امضاش کنین و تاریخ بزنین) احتیاج به کپی کردنش نیس. کپی واسه دوستایی هست که اصل آی-20 شون به هر دلیل به دستشون نرسیده در این صورت میتونن با کپی برن سفارت و مصاحبه بشن هیچ مشکلی هم نیس؛ فقط واسه پیکاپ ویزا باید اصل رو حتما همراه ببرن.
    شاد و پیروز باشید

Member azadeh25 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط oezilApply نمایش پست ها
    سلام

خوشبختانه همون طور که شادی گفت امروز سفارت عالی بود و کلا بنا بر این بود که به همه بدن ویزا رو. از من هم دقیقا سوالات شادی رو پرسیدن و به جز کارنامه هیچی نخواستن. از من پرسید چند جا اپلای کردی و من گفتم 11
    تا تو امریکا و 2 تا تو کانادا و براش اسم بردم و گفتم کجا ها رو گرفتم.

.
    واقعا بهش گفتی 11 جا اپلای کردی؟ عکس العمل خاصی نداشت؟ هیچی نگفت مثلا بگه چرا 11 جا؟ آخه بچه ها تو فروم گفته بودن اسم چند تا از دانشگاههایی رو که اپلای کردین بگین و تعداد بالای اپلای رو نگین اینجوری !!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط mikefox نمایش پست ها
    دوست من
    اگه اصل آی-20 همراهتونه با همون اصلش برین (روز مصاحبه امضاش کنین و تاریخ بزنین) احتیاج به کپی کردنش نیس. کپی واسه دوستایی هست که اصل آی-20 شون به هر دلیل به دستشون نرسیده در این صورت میتونن با کپی برن سفارت و مصاحبه بشن هیچ مشکلی هم نیس؛ فقط واسه پیکاپ ویزا باید اصل رو حتما همراه ببرن.
    شاد و پیروز باشید
    من ممكن هست تا 15 روزه ديگه كه وقت سفارت دارم I-20‌بدستم نرسه آيا واقعا مشكلي پيش نمياد اگر با كپيش برم؟
    آيا لازمه قبل رفتن اين موضوع را به سفارت اطلاع بدم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Earthquake Engineering-IUST

سلام به همه
    من دیروز 27 آپریل مصاحبه داشتم. یکی از اون بدون فاند ها بودم که شادی گفت. بسیار روز خوبی بود. اگر آفیسر هارو ول میکردی بدون مصاحبه به همه ویزا میدادن. از من هم خیلی کم سوال پرسید. شاید 1 دقیقه طول کشید. فقط مدرک فوقم رو خواست. یه نگاه کرد و پس داد. اون 15 تاسوال هنوز به دستم نرسیده.
    البته اینو بگم که آفیسر پسر جوونی بود که خیلی سوال می پرسید. ولی در نهایت ویزا رو میداد.
    ایشالا که همه ویزارو بگیرن. اصلا نگران نباشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

نقل قول نوشته اصلی توسط tondarchabok نمایش پست ها
    من ممكن هست تا 15 روزه ديگه كه وقت سفارت دارم I-20‌بدستم نرسه آيا واقعا مشكلي پيش نمياد اگر با كپيش برم؟
    آيا لازمه قبل رفتن اين موضوع را به سفارت اطلاع بدم؟
    سلام tondarchabok
    اگه تحت عنوان یه ایمیل، پیشاپیش به سفارت اطلاع بدین و تاییدیه سفارت (ایمیل پاسخ) رو که به شما اوکی میده با کپی بیایید رو همراه ببرین روز مصاحبه که خیلی بهتره. دوست من هم که با هم یه روز مصاحبه داشتیم همچین کاری کرده بود ایمیل زده بود که آیا با کپی میتونم مصاحبه بشم و سفارت هم پاسخ داده بود که مشکلی نیس و بیا. حدس میزنم که سفارت آنکارا (برعکس سفارت دوبی که اصل رو حتما میخواد) با کپی مشکلی نداشته باشه اما شما محض احتیاط، حتما ایمیل بزنین و بپرسین.
    شاد و پیروز باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, Sharif

نقل قول نوشته اصلی توسط azadeh25 نمایش پست ها
    واقعا بهش گفتی 11 جا اپلای کردی؟ عکس العمل خاصی نداشت؟ هیچی نگفت مثلا بگه چرا 11 جا؟ آخه بچه ها تو فروم گفته بودن اسم چند تا از دانشگاههایی رو که اپلای کردین بگین و تعداد بالای اپلای رو نگین اینجوری !!!!!
    آره منم دیده بودم بچه ها تو فروم چی گفتن. البته بچه ها تو فروم چیز های زیادی میگن اما دلیل بر درست بودنش نیست و همش زاییده ی ذهن خودشونه. من گفتم و عکس العمل خاصی هم نداشت. حالا از نظر شما مثلا چرا باید تعجب کنه؟ اگه دلیلت اینه که اپلای کردن زیاد نشون می ده تو خودتو داری می کشی به هر نحوی بری داخل امریکا، من این دلیل رو واسه 11 تا اپلای اصلا قبول ندارم. اگه تصمیم گیری رو این باشه اونا خودشون بررسی می کنن و چک می کنن و تو کلیر طرفو خفت می کنن. چه بسا ما یکیو داشتیم فکر کنم حدود بیست و خورده ای اپلای کرد، و شااااااید به دلیل همین مثلا کلیر شدنش 6 ماه طول کشید. یک کیس مشابه همین هم داشتیم...

حالا آزاده جون شما اگه دوست نداری می تونی فقط اسم دو سه تاشو بگی اما مطمئن باش هیچ فرقی نمی کنه، تنها فرقش اینه که اون یارو هرچی میگی رو تایپ می کنه. اگرم بپرسه و همشو نگی خوب یارو که خنگ نیست می فهمه تو داری می پیچونی دیگه.

عزیزان من اینجا نظر شخصی خودم و چند تن از دوستان رو خدمتتون می گم، موقع مصاحبه اصلا استرس نداشته باشید، چون قبل اینکه برید واسه مصاحبه (منظورم تو سالن انتظار) به نظر من صد در صد نتیجه ی شما معلومه اگر دانشجو باشید. برا همینم هست که مصاحبه دانشجو ها 2 دقیقه طول می کشه واسه مهاجرتی ها، گرین کاردی ها و توریستی ها بیشتر.
    ویرایش توسط rashdy_chem : April 29th, 2011 در ساعت 01:08 AM دلیل: کلام نامناسب

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط oezilApply نمایش پست ها
    آره منم دیده بودم بچه ها تو فروم چی گفتن. البته بچه ها تو فروم چیز های زیادی میگن اما دلیل بر درست بودنش نیست و همش زاییده ی ذهن خودشونه. من گفتم و عکس العمل خاصی هم نداشت. حالا از نظر شما مثلا چرا باید تعجب کنه؟ اگه دلیلت اینه که اپلای کردن زیاد نشون می ده تو خودتو داری می کشی به هر نحوی بری داخل امریکا، من این دلیل رو واسه 11 تا اپلای اصلا قبول ندارم. اگه تصمیم گیری رو این باشه اونا خودشون بررسی می کنن و چک می کنن و تو کلیر طرفو خفت می کنن. چه بسا ما یکیو داشتیم فکر کنم حدود بیست و خورده ای اپلای کرد، و شااااااید به دلیل همین مثلا کلیر شدنش 6 ماه طول کشید. یک کیس مشابه همین هم داشتیم...

حالا آزاده جون شما اگه دوست نداری می تونی فقط اسم دو سه تاشو بگی اما مطمئن باش هیچ فرقی نمی کنه، تنها فرقش اینه که اون یارو هرچی میگی رو تایپ می کنه. اگرم بپرسه و همشو نگی خوب یارو که خنگ نیست می فهمه تو داری می پیچونی دیگه.

عزیزان من اینجا نظر شخصی خودم و چند تن از دوستان رو خدمتتون می گم، موقع مصاحبه اصلا استرس نداشته باشید، چون قبل اینکه برید واسه مصاحبه (منظورم تو سالن انتظار) به نظر من صد در صد نتیجه ی شما معلومه اگر دانشجو باشید. برا همینم هست که مصاحبه دانشجو ها 2 دقیقه طول می کشه واسه مهاجرتی ها، گرین کاردی ها و توریستی ها بیشتر.
    این طور که پیداست رفته رفته داستان داره ساده و ساده تر می شه! لطفا بیشتر توضیح بدید که چی به چی شد و اینکه برخوردها با همه همین بود یا با شما این طور رفتار کردند در سفارت.
    ویرایش توسط rashdy_chem : April 28th, 2011 در ساعت 01:35 PM

حسین عزیز
    بله با همه برخورد به همین سادگی بود. کل زمان مصاحبه کمتر از 5 دقیقه بود و تنها document ای که خواست ریزنمرات بود.
    ببین. البته. شکی نیست که case با case فرق می کنه. مثلآ اگه باهاشون fluent حرف بزنی به زبان انگلیسی، دیگه لزومی نداره ازت نمره تافل بخوان. ولی اگه دست و پا شکسته حرف بزنی، خب میگه score report رو بده ببینم !
    یا مثلآ ازت می پرسه که می خوای بری چه رشته ای بخونی! اگه بگی کامپیوتر با گرایش شبکه، میره سوال بعدی. اما اگه بگی مهندسی شیمی میخونم با گرایش بیو، خوب 10 تا سوال دیگه می پرسه ازت راجع به همین قضیه.
    ولی اگه به طور کلی یه case معمولی باشی، جدا پیچیدگی خاصی نداره.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط shadi_5weetd نمایش پست ها
    حسین عزیز
    بله با همه برخورد به همین سادگی بود. کل زمان مصاحبه کمتر از 5 دقیقه بود و تنها document ای که خواست ریزنمرات بود.
    ببین. البته. شکی نیست که case با case فرق می کنه. مثلآ اگه باهاشون fluent حرف بزنی به زبان انگلیسی، دیگه لزومی نداره ازت نمره تافل بخوان. ولی اگه دست و پا شکسته حرف بزنی، خب میگه score report رو بده ببینم !
    یا مثلآ ازت می پرسه که می خوای بری چه رشته ای بخونی! اگه بگی کامپیوتر با گرایش شبکه، میره سوال بعدی. اما اگه بگی مهندسی شیمی میخونم با گرایش بیو، خوب 10 تا سوال دیگه می پرسه ازت راجع به همین قضیه.
    ولی اگه به طور کلی یه case معمولی باشی، جدا پیچیدگی خاصی نداره.
    خوب این طور که شادی خانم می گند فک می کنم ما فقط خودمون رو نشون بدیم بعدم با سر چند تا آره و نه بگیم برگه زرد رو می گیریم. فک می کنم از اروپایی ها حداقل 4 یا 5 تا سوال بیشتر از ماها می پرسند !

یه کم مشکوکه! کسی نظری داره ؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)