صفحه 1 از 7 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 69

موضوع: نتایج و تجربیات مصاحبه‌ی ویزای آمریکا در باکو در سال ۲۰۱۱

ApplyAbroad Veteran
    MINERVAra آواتار ها

Smile نتایج و تجربیات مصاحبه‌ی ویزای آمریکا در باکو در سال ۲۰۱۱

لطفاً نتایج و تجربیات مصاحبه‌ی خود در سفارت آمریکا در باکو را با پاسخ به این موضوع اعلام کنید و از ایجاد موضوعات جدید مشابه خودداری نمایید.

نتایج و تجربیات مصاحبه در باکو در سال۲۰۱۰ را در اینجا ببینید.

نتایج و تجربیات مصاحبه در باکو در سال ۲۰۰۹ را در اینجا ببینید.

بگو ازمکافاتهای زیاد/ز اس اوپی ونامۀ اوستاد-بگو چندسی وی زنوساختی/همه توی سطل آشغال انداختی-یکی داستان حماسی سرا/ز اپلای وریجکت وآن ماجرا-ز ویزا بگو،زانهمه دی اچل/که رستم بمانددراو همچو گل-چه فیشها که دربانک پرداختی/برا تافل واصل مدرک که میخواستی-چه ریختی تونزدآفیسرشدی؟/بگوچندروزه کلیرشدی؟-چه ها از تو پرسیداز آنهابگو/ازآی توانی،جاب آفرهابگو-زرفتن بگوهفتۀواپسین-زتهران وراننده تاکسی وفحش/زدربندوآن چیزکثیفای ترش-خلاصه بگوجملگی ماجرا/زچوپان کلاتاکالیفرنیا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه‌ی ویزای آمریکا در باکو در سال ۲۰۱۱

سلام،

پدر و مادر من ۵ ژانویه در باکو مصاحبه شدند و هر دو ویزا گرفتم فعلا منتظریم که کلیر بشن.کیس دانشجویی در آن روز ندیدند و بیشتر موارد توریستی بوده .

Junior Member

تبریک می گم عاطفه. امیدوارم زود کلیر شن.
    می تونی در مورد شرایط مادر و پدرت بیشتر بنویسی؟ قبلا امریکا یا اروپا اومده بودن؟ توی ایران فرزندی دارن؟ مدارک مالی چی برده بودن؟
    و خبری از نتیجه مصاحبه بقیه توریست های اون روز داری؟
    خیلی ممنون.

Junior Member

تبریک می گم انشالله هر چه زودتر خبر کلیر شدن رو بدی، میشه یک مقدار بیشتر از جزئبات مصاحبه بگی، آیا ازشون ترجمه کارت ملی خواستن؟ مرسی دوست خوب
    سلام،

پدر و مادر من ۵ ژانویه در باکو مصاحبه شدند و هر دو ویزا گرفتم فعلا منتظریم که کلیر بشن.کیس دانشجویی در آن روز ندیدند و بیشتر موارد توریستی بوده .[/QUOTE]

Junior Member

سلام به همگی‌،

فردای روزی که من این پست رو گذشتم ایمیل از سفارت اومد که پدرو مادر من هر دو کلیر شدن یعنی‌ ۵شنبه مصاحبه شدن و ۴شنبه هفته بعدش کلیر شده بودن.

مادرم سفر اروپا داشتن ولی‌ پدرم نداشتن. فرزند مجرد تو ایران دارن که دانشجو هست و ترجمه شناسنامه و گواهی اشتغال به تحصیل ایشون رو برده بودن. در جواب سوال یکی‌ از دوستان هم باید بگم که ترجمه کارت ملی‌ رو خواسته بودن و پیش خودشون یه کپی‌ از اون رو نگاه داشتن.

در اون روز ۲ نفر مصاحبه میکردن یه آقا و یک خانم. تا وقتی‌ اونجا بودن آفیسر مرد ۵ نفرو رجکت کرده بود ولی‌ خانم خوب بود و والدین من هم با همون خانم مصاحبه شدن. در مجموع ۱۱ نفر اون روز ویزا گرفتن که همگی‌ توریستی بودن.

امیدوارم جواب سوالاتو داده باشم.کمکی بود در خدمتم

Junior Member

ممنون از جواب هاتون، آیا تاریخ اعتبار کارت ملی پدر و مارتون نگذشته بود؟ آخه تاریخ کارت ملی من گذشته و چون دارن کارتهای الکترونیکی می دن دیگه تمدید نمی کنن این کارت های قدیمی رو. من واسه همین نگرانم و اینکه آیا ترجمه شناسنامه هم خواسته بودن؟
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط atefeh0o0 نمایش پست ها
    سلام به همگی‌،

فردای روزی که من این پست رو گذشتم ایمیل از سفارت اومد که پدرو مادر من هر دو کلیر شدن یعنی‌ ۵شنبه مصاحبه شدن و ۴شنبه هفته بعدش کلیر شده بودن.

مادرم سفر اروپا داشتن ولی‌ پدرم نداشتن. فرزند مجرد تو ایران دارن که دانشجو هست و ترجمه شناسنامه و گواهی اشتغال به تحصیل ایشون رو برده بودن. در جواب سوال یکی‌ از دوستان هم باید بگم که ترجمه کارت ملی‌ رو خواسته بودن و پیش خودشون یه کپی‌ از اون رو نگاه داشتن.

در اون روز ۲ نفر مصاحبه میکردن یه آقا و یک خانم. تا وقتی‌ اونجا بودن آفیسر مرد ۵ نفرو رجکت کرده بود ولی‌ خانم خوب بود و والدین من هم با همون خانم مصاحبه شدن. در مجموع ۱۱ نفر اون روز ویزا گرفتن که همگی‌ توریستی بودن.

امیدوارم جواب سوالاتو داده باشم.کمکی بود در خدمتم

Junior Member

تاریکه اعتبار کارت ملیشون نگذشته بود ولی‌ آفیسر هم دقت چندانی نکرده فقط اصل ترجمه کارت ملی‌ و اصل ترجمه شناسنامه را پیش خودشون نگاه داشتن. بله ترجمه شناسنامه هم خواستن.

Member
    رشته و دانشگاه
    معماری - علم و صنعت

نقل قول نوشته اصلی توسط kaban نمایش پست ها
    ممنون از جواب هاتون، آیا تاریخ اعتبار کارت ملی پدر و مارتون نگذشته بود؟ آخه تاریخ کارت ملی من گذشته و چون دارن کارتهای الکترونیکی می دن دیگه تمدید نمی کنن این کارت های قدیمی رو. من واسه همین نگرانم و اینکه آیا ترجمه شناسنامه هم خواسته بودن؟
    مرسی
    من کارت ملیم رو حدود یک ماه پیش عوض کردم. البته به خاطر تغییر آدرس و کدپستی پشتش. این کارو به صورت آنلاین می تونید تو سایت ثبت احوال انجام بدید و با پست بعد از 2-3 هفته میاد. تو کارت جدید تاریخ اعتبارش هم تمدید شده.

دوستان سلام
    آیا در باکو فارسی هم مصاحبه میکنن؟ من خودم دانشجو هستم در امریکا و ویزام را از قبرس گرفتم. به نظرتون چطوره اگه خانومم واسه F2 بره باکو؟

ارادت
    ...نگران نباش فقط ذهنت را از هدفت اشباع کن و مرتبا اهدافت را بنویس. مگذار از ترس فلج شوی چه بسیارند مردمانی که به علت ترس از رویاهای خود بازمانده اند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط usta نمایش پست ها
    دوستان سلام
    آیا در باکو فارسی هم مصاحبه میکنن؟ من خودم دانشجو هستم در امریکا و ویزام را از قبرس گرفتم. به نظرتون چطوره اگه خانومم واسه F2 بره باکو؟

ارادت
    دوست عزیز

متاسفانه باکو فقط به زبان انگلیسی‌ و ترکی‌ مصاحبه می‌کند. به هیچ عنوان مصاحبه فارسی رو قبول نمیکنن.

صفحه 1 از 7 1234567 آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)