نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 39

موضوع: بهترین زمان سال جهت عزیمت به کبک

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کشاورزی

پیش فرض پاسخ : بهترین زمان سال جهت عزیمت به کبک

نظرتون درباره GATINEAU شمال شهر اتاوا چیه هم اینکه در کبک هستی و هم اینکه چسبیده به پایتخت کانادا واقع شده.

Junior Member

من که قید آی او ام رو زدم و هفته اول اسفند گرفتم
    کسی اگه نمی تونه سرمای کانادا رو تحمل کنه واسه سالهای بعدم نمی تونه
    پس کلا کانادا اومدنش اشتباهه
    آی او ام هم باید با در دست داشتن ویزا 2 ماه قبل از تاربخ مورد نظر مراجعه بشه
    همگی موفق باشید

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط narcisse نمایش پست ها
    من که قید آی او ام رو زدم و هفته اول اسفند گرفتم
    کسی اگه نمی تونه سرمای کانادا رو تحمل کنه واسه سالهای بعدم نمی تونه
    پس کلا کانادا اومدنش اشتباهه
    آی او ام هم باید با در دست داشتن ویزا 2 ماه قبل از تاربخ مورد نظر مراجعه بشه
    همگی موفق باشید
    البته حرف شما متین و لی با توجه به تغییر ناگهانی آب و هوا قطعا یه کم سخته و بهتره آدم تغییرات هوا رو به صورت آرامتری(laminar) تحمل کنه تا عادت بشه البته
    من یکی از دوستام تو فوریه رفت کبک و مشکلی هم نداشت
    یکبار هم گفتم اختلاف قیمت IOMبا لوفتانزا حدود 80 دلاره که زیاد نیست
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط nikan2012 نمایش پست ها
    به نظر من یه بار جستی ملخک.....بلاخره باید آماده زندگی در آنجا بود اما من دو تا از دوستانم دارن بین 15 اسفند تا 20 اسفند می رن چون بچه کوچک دارن اگه کسی بچه داره بهتره تو فصل سرما نره با توجه به احتمال سرما خوردگی و...و آنجا دارو هم به سختی نسخه می کنن مثل ایران نیست اما اگر مجرد با بنیه قوی هستید واقعا فرقی نداره هر چه زودتر تکلیف آدم مشخص شه بهتره
    در مورد دارو سعی کنید به مقدار لازم از ایران با خودتون ببرید چون قبل از گرفتن بیمه که یک تا 3 ماه ممکنه طول بکشه دارو به خصوص آنتی بیوتیک هم بسیار سخت توسط پزشک نوشته می شه و هم بسیار گرونه پیشنهاد می کنم برای امراض عادی مثل سرماخوردگی، دل پیچه و... برای مصرف یکسال(حدودی) ببرین
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کشاورزی

سلام به دوست خوبمان نارسیس
    در مورد سرمای کانادا همینطور که دوستان میگن بهتره تدریجی با این قضیه برخورد کرد .
    چون بدن انسان هم به صورت تدریجی به محیط اطرافش جواب میده

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

دوستان سلام
    بحث بيشتر بچه ها (ازجمله خود من) روي سرماي كانادا هست! طبق اين لينك لازمه بگم هزينه انرژي (الكتريسيته) در كانادا به نسبت تمام كشورهاي صنعتي و پيشرفته كمتر هست. و باز هم طبق اين لينك هزينه ي سوخت (به جز گازوئيل) شيب افزايش كندتري داره! به نظر من زياد غصه سرما رو نخوريم. از طرفي طبق شنيده هاي من معماري خانه ها به صورتي هست كه انرژي رو ذخيره ميكنه و از هدررفتن اون جلوگيري ميكنه.
    national energy board: www.neb-one.gc.ca
    http://www.statcan.gc.ca/subjects-su...pi-ipc-eng.htm
    موفق باشيد
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin1046 نمایش پست ها
    نظرتون درباره GATINEAU شمال شهر اتاوا چیه هم اینکه در کبک هستی و هم اینکه چسبیده به پایتخت کانادا واقع شده.
    بنظرم به این صورت نمی شه در مورد شهرها اظهارنظر کرد هر کسی باید ببینه بازار کار رشته اش تو شهرهای مختلف چجوریه یا اینکه اگر می خواد درس بخونه کدوم دانشگاه مناسبتره و...خیلی چیزهای دیگه بطور کلی توی کشورهای توسعه یافته همه شهرها از امکانات اولیه و مناسب برخوردار هستند و اتفاقا پایتختشون خیلی هم شهر پیشرفته و خفنی نیست (برعکس کشورهای در حال توسعه یا توسعه نیافته) بنابراین بهتره کلیه جوانب بررسی بشه و از اونجائیکه روحیه ما ایرانی ها با شهرهای پرجمعیت بیشتر سازگاره و زندگی اجتماعی و شلوغ رو می پسندیم فکر کنم مونترال از بقیه بهتر باشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کشاورزی

تو کبک مونترال یکی از بهترین گزینه ها است.

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

نقل قول نوشته اصلی توسط saman_shahin نمایش پست ها
    دوستان سلام
    بحث بيشتر بچه ها (ازجمله خود من) روي سرماي كانادا هست! طبق اين لينك لازمه بگم هزينه انرژي (الكتريسيته) در كانادا به نسبت تمام كشورهاي صنعتي و پيشرفته كمتر هست. و باز هم طبق اين لينك هزينه ي سوخت (به جز گازوئيل) شيب افزايش كندتري داره! به نظر من زياد غصه سرما رو نخوريم. از طرفي طبق شنيده هاي من معماري خانه ها به صورتي هست كه انرژي رو ذخيره ميكنه و از هدررفتن اون جلوگيري ميكنه.
    national energy board: www.neb-one.gc.ca
    http://www.statcan.gc.ca/subjects-su...pi-ipc-eng.htm
    موفق باشيد
    رو سرما اصلا حساس نباشید خیلی زود عادت میکنید من که باورم نمیشد بتونم تو دمای -30 درجه پیاده روی و یا تفریح و اسکی کنم.
    البته اکثر روزها بین -7 تا -15 و بیشتر شبها هم از -10 تا -20 میرسه و روزهای سرد بالای -25 خیلی کمه شاید حداکثر 20 روز
    الان برای من عادی شده و برام دما مهم نیست چون خونه ها بسیار گرمه و اتوبوس و مترو هم مشکلی نداره و همچنین لباس های گرم کانادا واقعا عالیه.
    غصه چیزای دیگه رو بخورید!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کشاورزی

اما باید مراقب بود که شما نمیتونید به یکباره از اب و هوای مثلا گرم جنوب ایران برید سرمای اتاوا

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)