نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 39

موضوع: بهترین زمان سال جهت عزیمت به کبک

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کشاورزی

پیش فرض پاسخ : بهترین زمان سال جهت عزیمت به کبک

سلام به همه دوستان من اواخر جون 2011 را واسه رفتن به کبک انتخاب کردم نظرتون چیه؟

Senior Member sebas آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechatronics

چه سوت و کوره اينجا

سوالي دارم. اگر شخصي هفته اول ماه برسه مونترال آيا خونه تا آخر ماه به هيچ عنوان گيرش نمياد؟ حتما بايد مسکن موقت بگيره؟
    سي اس کيو : 05 دسامبر 2010..فايل فدرال: 06 دسامبر 2010..آپديت از پاريس: 21 مي 2013..رسيد آپديت: 28 مي 2013..مديکال: 26 اگوست 2013..رسيد مديکال: 03 سپتامبر 2013..پاس ريکويست: 04 دسامبر 2013

ApplyAbroad Veteran
    Industrial88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE, Concordia University

سلام
    چنین مطلبی صحت نداره!
    موفق باشید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط sebas نمایش پست ها
    چه سوت و کوره اينجا

سوالي دارم. اگر شخصي هفته اول ماه برسه مونترال آيا خونه تا آخر ماه به هيچ عنوان گيرش نمياد؟ حتما بايد مسکن موقت بگيره؟

Senior Member sebas آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechatronics

نقل قول نوشته اصلی توسط Industrial88 نمایش پست ها
    سلام
    چنین مطلبی صحت نداره!
    موفق باشید.
    ميشه بيشتر توضيح بدي؟
    سي اس کيو : 05 دسامبر 2010..فايل فدرال: 06 دسامبر 2010..آپديت از پاريس: 21 مي 2013..رسيد آپديت: 28 مي 2013..مديکال: 26 اگوست 2013..رسيد مديکال: 03 سپتامبر 2013..پاس ريکويست: 04 دسامبر 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط sebas نمایش پست ها
    ميشه بيشتر توضيح بدي؟
    احتمالا باید اجاره رو از اول ماه حساب کنید یا با صاحب خونه کنار بیای

Junior Member

سلام دوستان

یک سوال درباره آب وهوا دارم :اگر بچه یک سال ونیمه داشته باشید ترجیح می دید برای ورود به مونترال آذر ماه (اواخر نوامبر) بلیط بگیرید یا اسفندماه (اوایل مارس)؟

به نظرتان ابتدای فصل سرما برای بچه تازه وارد با سن کم قابل تحمل هست یا اینکه برای تازه واردین هوای متعادل تر بهتره؟-این سوال رو برای این می پرسم که معتقدم هرچه زودتر وارد بشیم سختی ها ی اول زودتر آسان می شود

امیدوارم دوستان کمک کنند
    رشته آمار-متاهل (پرونده اول : فایل نامبر کبک نوامبر 2010- 3 بار کنسل شدن مصاحبه - رد شدن در مصاحبه در نوامبر 2011 ) (پرونده دوم : فایل نامبر کبک می 2012 - مصاحبه 22فوریه 2013 - فایل نامبر فدرال 2می 2013- مدیکال 12 سپتامبر 2013 )

Member
    رشته و دانشگاه
    مخابرات

سلام. مسلما اوایل مارس بهتر هست چون کم کم هوا بهتر میشه و حتی بخواین خونه هم پیدا کنین راحت تر هست اما نوامبر شروع فصل سرما.
    نقل قول نوشته اصلی توسط arash154m نمایش پست ها
    سلام دوستان

یک سوال درباره آب وهوا دارم :اگر بچه یک سال ونیمه داشته باشید ترجیح می دید برای ورود به مونترال آذر ماه (اواخر نوامبر) بلیط بگیرید یا اسفندماه (اوایل مارس)؟

به نظرتان ابتدای فصل سرما برای بچه تازه وارد با سن کم قابل تحمل هست یا اینکه برای تازه واردین هوای متعادل تر بهتره؟-این سوال رو برای این می پرسم که معتقدم هرچه زودتر وارد بشیم سختی ها ی اول زودتر آسان می شود

امیدوارم دوستان کمک کنند
    Montreal, QC: app.filed December 1, 2011.file transfer January 31, 2012. in process February 24, 2012. Medical done November 3, 2011 ext 1 year.Landing Fee June 15, 2012. CSQ August 2, 2012. Passport request January 3, 2013.

Junior Member

سلام دوستان سوالی داشتم . برای ورود به مونترال با بار فریت شده ای که داریم بهتره اول کجا بریم هتل بگیریم ؟؟؟ آیا از ایران میتونیم خونه تو مونترال بگیریم حتی برای مدت کوتاه ؟؟ ممنون میشم جواب بدین

ApplyAbroad Hero

سلام دوستان از چه ماهی سرمای منترال شروع می شه و ایا بچهها تا بیان به اب و هوا خودشون رو تطبیق بدن طول می کشه؟ یعنی سال اول همش مریض هستن یا زود می تونند خودشون رو تطبیق بدن؟ من دوپسر 4و نیم ساله و هفت ساله دارم.
    پیشاپیش از پاسختون ممنونم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sunrise84 نمایش پست ها
    سلام دوستان از چه ماهی سرمای منترال شروع می شه و ایا بچهها تا بیان به اب و هوا خودشون رو تطبیق بدن طول می کشه؟ یعنی سال اول همش مریض هستن یا زود می تونند خودشون رو تطبیق بدن؟ من دوپسر 4و نیم ساله و هفت ساله دارم.
    پیشاپیش از پاسختون ممنونم

بطورکلی سرما از حدود نوامبرشروع میشه ومعمولا در ژانویه به اوج میرسه. برای آب و هوای خوب حدود خرداد را درنظر بگیرید که هوا خوب است و شرجی هم نیست.
    در ضمن سرما بخودی خود که باعث مریضی نمیشه. من دو سال اولی که کانادا (مونتریال) بودم اصلا یکبار هم مریض نشدم. بدنهای ما در تهران نست به انواع ویروسها و میکروبها مقاوم میشه!

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)