صفحه 11 از 14 نخستنخست ... 234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 132

موضوع: ویزای کشور لهستان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای لهستان

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdielninio نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    فارسی مصاحبه کردن یا انگلیسی ؟
    روزی که مدارک رو تحویل می دید به فارسی (مسئول ایرانی هست) از شما ممکنه سوالاتی در حین انجام دادن و ثبت کردن کار ها بپرسه این همون مصاحبه است. بعد از شما تلفنتون رو می گیرن می گن زنگ می زنیم. زنگ می زنن می گن که ویزا بهتون میدن یا نه. همین.

Junior Member

سلام
    مصاحبه انگليسي بود اما سؤالا سخت نبود.
    دوست عزيز مصاحبه رو آفيسر لهستاني انجام ميده برأي ما پنج روز بعد از تحويل مدارك زنگ زدن و وقت مصاحبه دادن. بعد گفت كه باهاموم تماس ميگيرن الان ولي دو هفته از تحويل مدارك گذشته اما تماس نگرفتن!!

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

اگر تو نامه ادمیشن قید شده باشه پارت تایم، آیا ویزای تحصیلی بهش تعلق می گیره یا ممکنه بگن باید شینگن اپلای کنی؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Msc Physics

سلام دوستان
    عزیزانی که ویزا گرفتن یا اطلاع دارن میشه لطفا از وضعیت ویزا تحصیلی لهستان بگن
    بقیه سفارت خونه ها که فقط مونده سردرشون بنویسن ورود ایرانی ممنوع

Junior Member

سلام
    کسی میونه کمک کنه .
    توی صفحه تا قسمت تاریخ Lack of available dates to 2017-11-29 جلو میره ولی بغدش فرم آنلاین باز نمیشه
    کسی میدونه مشکل چیه ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Saghar2017 نمایش پست ها
    سلام
    کسی میونه کمک کنه .
    توی صفحه تا قسمت تاریخ Lack of available dates to 2017-11-29 جلو میره ولی بغدش فرم آنلاین باز نمیشه
    کسی میدونه مشکل چیه ؟
    ممکنه تا اواخر نوامبر وقتاشون پر باشه، فلذا فعلا نوبت نمی دن، می تونین به کنسول ایمیل بزنین و توضیح بدین که جلوتر نوبت میخواین، من همین کارو کردم و یک هفته بعدش نوبت گرفتم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ahad116 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    عزیزانی که ویزا گرفتن یا اطلاع دارن میشه لطفا از وضعیت ویزا تحصیلی لهستان بگن
    بقیه سفارت خونه ها که فقط مونده سردرشون بنویسن ورود ایرانی ممنوع
    ویزای تحصیلی با توجه به تجربه من و بچه هایی که اینجا دیدم، تقریبا پروسه روتینی داره و اگه مدارکتون تکمیل باشه سریع انجام میشه. (معمولا 10 الی 20 روزه)

سلام دوستان
    اينجا كسي بوده كه ويزاي كورس زبان موفق شده باشه گرفته باشه ؟
    لطفا تجربتونو در اختيار دوستان بذاريد
    من هفته ي گذشته تحويل مدارك داشتم ، خيلي استرس دازم نميدونم بهم ويزا ميدن يا نه ، واسه زبان لهستاني اقدام كردم
    ممنون از راهنمايياتون

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    من و خانمم برای سال 2018 /2019 می خواییم از دو دانشگاه متفاوت از شهر کراکو لهستان پذیرش بگیریم . چند تا سوال درباره ویزا داشتم ، خیلی سپاسگذار می شم اگه از دوستان مطلع کسی بتونه کمکم کنه.
    1) واسه ویزای لهستان میشه خانمم واسه من همراه بشه و ویزای مستفل نگیره و بالعکس؟ (دلیل اینکار اینه که اولا ما مدت تحصیلمون یه مقدار متفاوته (حدود 1 سال ) و این یک سال نمی دونم تکلیفش چی میشه ، دوما در صورتی که ویزای یکیمون ریجکت شد(حالا به هر دلیل احتمالی) اونوقت تکلیف چی میشه)
    2) آیا واسه ویزای دانشجویی باید مانده حساب یا گردش حساب داد؟ و اگه جواب مثبته مبلغ و روش ارائش چجوریه؟ ( من لیست مدارک سفارت و همه موضوعات مربوط به لهستان و ویزای شینگن رو خوندم ولی یه پروفیل کلی گیرم نیومد متاسفانه)
    3) و در نهایت اینکه اگه سوال بالا جوابش مثبت باشه باید من و خانمم به صورت جدا جدا حساب ارائه بدیم یا با یه حساب مشترک و یا صرفا به نام من می شه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Kavehadl نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    من و خانمم برای سال 2018 /2019 می خواییم از دو دانشگاه متفاوت از شهر کراکو لهستان پذیرش بگیریم . چند تا سوال درباره ویزا داشتم ، خیلی سپاسگذار می شم اگه از دوستان مطلع کسی بتونه کمکم کنه.
    1) واسه ویزای لهستان میشه خانمم واسه من همراه بشه و ویزای مستفل نگیره و بالعکس؟ (دلیل اینکار اینه که اولا ما مدت تحصیلمون یه مقدار متفاوته (حدود 1 سال ) و این یک سال نمی دونم تکلیفش چی میشه ، دوما در صورتی که ویزای یکیمون ریجکت شد(حالا به هر دلیل احتمالی) اونوقت تکلیف چی میشه)
    2) آیا واسه ویزای دانشجویی باید مانده حساب یا گردش حساب داد؟ و اگه جواب مثبته مبلغ و روش ارائش چجوریه؟ ( من لیست مدارک سفارت و همه موضوعات مربوط به لهستان و ویزای شینگن رو خوندم ولی یه پروفیل کلی گیرم نیومد متاسفانه)
    3) و در نهایت اینکه اگه سوال بالا جوابش مثبت باشه باید من و خانمم به صورت جدا جدا حساب ارائه بدیم یا با یه حساب مشترک و یا صرفا به نام من می شه؟

سلام، یکم سوالت تخصصی هست ولی تا جایی که من اطلاع دارم:
    1) ویزا رو برای کمتر از یک سال صادر میکنن و شما اینجا باید برای رزیدنت کارت موقت اقدام کنید(هر ساله که بعد 2 بار تمدید ممکنه سه ساله بدن) پس این از تکلیف اون یه سال که پرسیدید، ویزای همراه رو مطلع نیستم ولی شخصا دلیلی نمی بینم چون دردسر هست، حساب بانکی هم یه جور گواهی هست که شما باید از پس مخارجتون بر بیاید پس فک کنم اگه همراه داشته باشید پس طبیعتا حساب بانکی باید مکفی برای دو نفر باشه، علاوه بر این رزیدنت کارتتون رو جدا اینجا صادر می کنن پس او ویزا فقط کوتاه مدت برای اوایل اقامتتون هست. با توجه به این که هردو پذیرش دارید میشه گفت اینم یه دلیل دیگه که هر دو ویزا بگیرید جداگانه.
    2) من فقط مانده حساب بردم حدود 60 میلیون بود (حدود 17000 یورو میشد که ویزای یه ساله دادن باهاش) از بانکتون درخواست مانده حساب انگلیسی میدید معمولا یه روز بعدش صادر میکنن.
    3) مرتبط به موضوع اوله، اگه جدا اقدام کردید طبیعتا جدا اگه ویزای همراه یه حساب.

امیدوارم یه پروفیل! کلی گیرتون اومده باشه ولی بازم سعی کنید با کسی که ویزای همراه شینگن گرفته شور کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)