صفحه 1 از 14 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 132

موضوع: ویزای کشور لهستان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Wroclawa University of Technology

پیش فرض ویزای کشور لهستان

دوستان
    نیاز فوری به لیست مدارک موردنیاز برای ویزای دانشجویی سفارت لهستان دارم.
    لطفا اگر تجربه یا پیشنهادی هم دارین بیان کنید.
    ویرایش توسط MMoHH : July 16th, 2018 در ساعت 04:30 PM

پیش فرض پاسخ : تحصیل در لهستان

نقل قول نوشته اصلی توسط ebadahmadzadeh نمایش پست ها
    واسه ویزا زمانی که من گرفتم خیلی آسون بود
    اما امسال گویا 4 تا دانشجو برا این دانشگاه از ایران داشتیم که 3 تا ریجکت شدن متاسفانه. نمیدونم چرا.
    من پرسيدم و مثل اينكه دليل رد شدن دونفر از اين بچه ها اين بوده كه ميخواستن دوباره واسه فوق اقدام كنند و سنشون هم بالاي 30سال بوده و همين دليل رد شدن اونها شده، چون براي سفارت مهمه كه كسي كه ميره حتما قصدش برگشت باشه و از نظر اونها اين دونفر ميخواستن از ايران فقط برن
    YOU CAN WIN, IF YOU WANT

Member xbox آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    bachelor of commerce / pune university

نقل قول نوشته اصلی توسط parisa1982 نمایش پست ها
    ممنون xbox عزیز
    ولی من پرسیدم گفتند که نمیتونی از آلمان بری
    چون من اول بررسی کردم دیدم از آلمان خیلی راحتتر هست پرواز و هم ارزونتر
    ولی گفتن باید چون ویزا شینگن نیست نمیشه وارد این آلمان شد حتی واسه عوض کردن پرواز
    خواهش می کنم.

اتفاقا در مورد همین موضوع ویزا تحقیق کردم.

مثل اینکه به لوکال ویزا(local visa) معروف است... و از فردگاه آلمان نمی تونیم خارج بشیم.... و بعد پرواز به سوی لهستان امکان پذیر است...
    در نبرد بین شیر و آهو، بسیاری از آهو ها برنده میشوند.
    چون شیر برای غذا میدود و آهو برای زندگی.
    پس: هدف مهم تر از نیاز است!

Member

من پرسيدم و مثل اينكه دليل رد شدن دونفر از اين بچه ها اين بوده كه ميخواستن دوباره واسه فوق اقدام كنند و سنشون هم بالاي 30سال بوده و همين دليل رد شدن اونها شده، چون براي سفارت مهمه كه كسي كه ميره حتما قصدش برگشت باشه و از نظر اونها اين دونفر ميخواستن از ايران فقط برن
    واقعا معذرت میخوام که من خیلی رک نظرم رو مینویسم. توی کشورهای درجه یک اروپا مثل نروژ سوئیس هلند دانشجوهای مستر اکثرا بین بیست و هفت تا سی و پنج سن دارن.به خاطر اینکه بعد از لیسانس چند سال سابقه کار بدست مییارن بعد میرن دنبال ارشد و دکتری. شاید ده تا از دوستای من (همسن خودم سی ساله) پارسال برای ارشد به سوئد و فنلاند رفتن و ویزای هیچکدوم به خاطر سن رد نشد. درثانی اگر کسی قصدش فقط از ایران رفتن باشه خیلی جاهای مناسب تر از لهستان وجود داره.

Junior Member

Hi every one,
    The visa rule changed:
    Now you can go every through whole Schenegn area, even with only Polish Local Visa,
    I did it

نقل قول نوشته اصلی توسط arvin-1980 نمایش پست ها
    واقعا معذرت میخوام که من خیلی رک نظرم رو مینویسم. توی کشورهای درجه یک اروپا مثل نروژ سوئیس هلند دانشجوهای مستر اکثرا بین بیست و هفت تا سی و پنج سن دارن.به خاطر اینکه بعد از لیسانس چند سال سابقه کار بدست مییارن بعد میرن دنبال ارشد و دکتری. شاید ده تا از دوستای من (همسن خودم سی ساله) پارسال برای ارشد به سوئد و فنلاند رفتن و ویزای هیچکدوم به خاطر سن رد نشد. درثانی اگر کسی قصدش فقط از ایران رفتن باشه خیلی جاهای مناسب تر از لهستان وجود داره.
    رک بودن جواب شما، ربطی به واقعیتی که یکی از بچه هایی که پارسال به خاطر سنش رد شده نداره
    به هر حال هر سفارتی واسه خودش، قانونی داره، من و شما نمیتونیم قانون وضع کنیم که چون فنلاند یا سوئد اینجوری هستند،حتما لهستان هم همینطوره
    YOU CAN WIN, IF YOU WANT

Junior Member

سلام
    من 26 سالمه و برای پاییز 2011 در رشته english philology از دانشگاه wroclaw پذیرش گرفتم در مقطع لیسانس. حالا گفتن پول یک سال رو بریزم تا برگه ثبت نام رو بفرستند تا بعد برم سفارت برای ویزا اقدام کنم. مدرک زبان تافل و دلف فرانسه هم دارم. کسی می دونه برای ویزا گرفتن چه مشکلاتی ممکنه برام به وجود بیاد؟ و اینکه اگر ویزا ندن چه بلایی سر پولی که واسه یک سال ریختم به حساب دانشگاه میاد؟
    ممنون

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط arashqajar نمایش پست ها
    سلام
    من 26 سالمه و برای پاییز 2011 در رشته english philology از دانشگاه wroclaw پذیرش گرفتم در مقطع لیسانس. حالا گفتن پول یک سال رو بریزم تا برگه ثبت نام رو بفرستند تا بعد برم سفارت برای ویزا اقدام کنم. مدرک زبان تافل و دلف فرانسه هم دارم. کسی می دونه برای ویزا گرفتن چه مشکلاتی ممکنه برام به وجود بیاد؟ و اینکه اگر ویزا ندن چه بلایی سر پولی که واسه یک سال ریختم به حساب دانشگاه میاد؟
    ممنون
    مشکلی نداره

می گیری ایشالا

Junior Member

کسی می دونه که آیا میشه چند ماه زودتر از شروع ترم واسه ویزا اقدام کرد. ترم پاییز اول اکتبر شروع میشه. من می خوام جولای ویزا بگیرم. میشه؟
    میشه برای مثال یه دوره زبان لهستانی ثبت نام کنم که جولای برگزار میشه و به بهانه این دوره زودتر بهم ویزا می دن؟

Member

رک بودن جواب شما، ربطی به واقعیتی که یکی از بچه هایی که پارسال به خاطر سنش رد شده نداره
    به هر حال هر سفارتی واسه خودش، قانونی داره، من و شما نمیتونیم قانون وضع کنیم که چون فنلاند یا سوئد اینجوری هستند،حتما لهستان هم همینطوره
    اوکی. امیدوارم همه شما در ویزا گرفتن مشکلی نداشته باشید.و تحصیلتون رو در لهستان شروع کنید.

صفحه 1 از 14 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)