صفحه 12 از 13 نخستنخست ... 2345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 132

موضوع: ویزای کشور لهستان

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی لهستان

سلام دوستان یعنی واقعا کسی اینجا نیست که راهنمایی کنه؟
    من 6 اگوست نوبت سفارت برای ویزای نشنال دارم. سئوال من برای موجودی و گردش حساب هستش. در لیست مدارک مورد نیاز سفارت صحیتی از موجودی حساب و گردش حساب نشده. آیا کسی میدونه گردش حساب چند ماهه نیازه؟ و چقدر پوا باید در حساب باشه؟ ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی لهستان

نقل قول نوشته اصلی توسط amin27 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من برای ارشد شیمی پاییز امسال از لهستان و دانشگاهwroclaw پذیرش گرفتم اما بقیه راه رو بلد نیستم.چطوری باید وقت سفارت بگیرم و بقیه مراحل و کارها چی هست لطفا راهنمایی کنید.
    سلام تبریک می گم . بقیه راه آماده کردن مدارک مورد نیاز سفارت هستش و گرفتن نوبت برای سفارت
    این لینک مدارک مورد نیاز : https://teheran.msz.gov.pl/en/consul...red_documents/
    و برای نوبت هم : https://teheran.msz.gov.pl/en/consul...e_application/
    فقط هر چه سریعتر برای گرفتن نوبت اقدام کن.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای کشور لهستان

با سلام
    دوستان لطفا بفرمایید با شرایط بنده معمولا ویزای نشنال رو بهم میدن یا خیر؟
    1- دارای پذیرش فول فاند برای دوره دکتری تخصصی (Ph.D) از یه دانشگاه علوم پزشکی معتبر در لهستان {تحصیل دکتری رایگانه و به من ماهی تقریبا دو هزار و ششصد یورو برای تامین مخارج زندگی و سالیانه نه هزار و پانصد یورو برای مسافرت به کشورهای دیگه برای کنفرانس و کارآموزی و خرید ملزومات پروژه فاند هم میدن} ضمنا دانشگاه تو نامه اش گفته چهارسال رو کامل بیمه ام میکنه.
    2- نامه فول فاند (به جای تمکن مالی) و نامه اسکان در خوابگاه رو بردم سفارت (جفتشون با سربرگ و مهر دانشگاه بودن)
    3- بلیطم مشکل کوچکی داشته که بهم گفتن همین الان برو عوضش کن. بلیط اولیه دو طرفه بوده ولی بهم گفتن این جدیده رو یکطرفه هم رزرو کنی موردی نداره.
    4- خود دانشگاه هم قبلا به سفارت ایمیل زده و درخواست وقت فوری کرده بوده برام.
    5- بهم گفتن درخواست ویزاتو یکساله بزن چون دوره دکتری چهارساله اس (بعد که رفتی میتونی اونجا تمدید کنی).
    6- فقط یه مورد هست که نگرانم میکنه: یه درخواست ویزای شینگن در چهارسال پیش از ایتالیا داشتم که رد شده بود و مهرش تو پاسپورتم بوده. البته مال یه کنگره سه چهار روزه بوده که به صورت ویزای توریستی درخواست کرده بودم که موافقت نشده بود. ولی ایندفعه رو ویزای نشنال همراه با نامه فول فاند و اسکان خوابگاه رفتم.

سلام ، کسی هست که جدیدا ویزای دانشجویی گرفته باشه؟ حتما مصاحبه داره ؟ اونایی که مصاحبه داشتن میشه بگن چه سوال هایی هایی پرسیدن؟ بیمه ای که بردن کاور چند ماهه داشته؟

Junior Member

بیمه قبلا سه ماهه بود ولی الان باید حتما بیمه یک ساله بگیرین ، کپی بیمه رو ازتون میگیرن روزی که مدارک رو تحویل میدید

Junior Member

دوستان شدیدا بهتون توصیه میکنم فعلا سمت سفارت لهستان نرین من ماه پیش با وجود داشتن پذیرش از دانشگاه پلی تکنیک و سابقه کار و مدرک زبان ریجکت شدم ، حتی اعتراض هم زدم و دوباره ریجکت شدم . فقط این وسط دو بار ۶۰ یورو دادم و کلی استرس و اعصاب خوردی و شهریه یک سال دانشگاهم که پرداخت کردم هنوز روی هواست .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pegah6789 نمایش پست ها
    دوستان شدیدا بهتون توصیه میکنم فعلا سمت سفارت لهستان نرین من ماه پیش با وجود داشتن پذیرش از دانشگاه پلی تکنیک و سابقه کار و مدرک زبان ریجکت شدم ، حتی اعتراض هم زدم و دوباره ریجکت شدم . فقط این وسط دو بار ۶۰ یورو دادم و کلی استرس و اعصاب خوردی و شهریه یک سال دانشگاهم که پرداخت کردم هنوز روی هواست .

ببخشید دلیل ریجکتیتون چی بوده؟
    من با یه استاد برای پست داک مصاحبه داشتم گفتن پذیرشم اوکی هست فقط باید بگم حدودا پروسه ویزا چقد طول میکشه و من کی میتونم اونجا باشم. چطور میتونم راجع به این مساله اطلاعات کسب کنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pegah6789 نمایش پست ها

میشه لطفا دلیل ریجکت شدن و رشته ای که اقدام کردید بفرمایید.

Junior Member

عزیزان من دارم درخواست ویزای بلند مدت لهستان رو برای ویزای کاری میدم . بیمه من باید حداقل چه تعداد روز باشه؟ 1 سال؟ همینطور در زمان ورودم به لهستان با توجه به اینکه بیمه دارم باید حق بیمه ZUS رو پرداخت کنم ؟

Junior Member

دوستان من دانشگاه خصوصی social science در lodz ارشد مدیریت پذیرش گرفتم ولی دورشون چون برای مدیران هست پارت تایم. بنظرتون سفارت ویزا میده؟ خیلی نگرانم چون امسال کانادا دوبار ریجکت شدم. دوستان میشه راهنمایی کنید . ۳۱ سالمه سابقه مدیریتی هم دارم. نمیدونم سفارت ویزا میده یا نه. اگه کسی مشاور یا وکیل میشناسه معفی کنه. ۰۹۱۳۲۸۸۷۳۹۶

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)