صفحه 7 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 132

موضوع: ویزای کشور لهستان

Junior Member aidin12 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ویزای لهستان

نقل قول نوشته اصلی توسط popoo نمایش پست ها
    سلام دوستان.من با دانشگاه تکنیک ورشو مکاتبه کردم و به من پذیرش کورس زبان انگلیسی میدن.میخوام ببینم میتونم با این پذیرش برای ویزا اقدام کنم؟سفارت به من برای این پذیرش ویزا میده؟مرسی
    بااین دعوتنامه می تونید برای ویزا اقدام کنید
    اما احتمالا یا شما با مرکز پیش دانشگاهی مکاتبه می کنید و یا اینکه اونها مدرکی دال بر آمادگی زبان انگلیسی شما ندیده اند
    البته اگر شما نمی خواهید 1 سال دوره زبان رو بگذرونید ( پیش دانشگاهی) بهتر به دانشگاه ایمیل بزنید و بگویید که می خواهید مستقیم وارد سال اول بشوید
    شماره کیس:2016EU46XX رویت قبولی:2015/May/10 - سفارت:Warsaw - تعدادکیس:1نفر - سابمیت فرم :2015/Jun/02
    کارنت شدن: August 11, 2015 - نامه دوم: 29.09.2015 - مصاحبه:23.11.2015 - نتیجه: ویزای یکضرب -
    اولین ورود: 24.12.2015 - سانفرانسیسکو

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aidin12 نمایش پست ها
    - می تونید 4 سال رو بنویسید ، اما سفارت حداکثر ویزای 1 ساله میده
    - زمان تقریبی بازگشت هم همون زمان پایان تحصیل یعنی 4 سال بعد
    - ناشنال ویزا منظور ویزای ملی لهستان است
    -نوع پاسپورت همه هم عادی است یعنی : ریگولار یا نورمال

سلام دوستان ممنونم از راهنماییتونو منم یه سوال در موردهMEANS OF SUPPORT DURING YOUR STAY BY: CASH,TRAVELERS CHEQUES,CREDIT CARDS,ACCOMMODATION,PREPAID TRANSPORT,TRAVEL AND/OR HEALTH INSURANCE.VALID UNTILL,.. من با هزینه خودم دارم میرم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک- Montan Universität Leoben

نقل قول نوشته اصلی توسط aidin12 نمایش پست ها
    بااین دعوتنامه می تونید برای ویزا اقدام کنید
    اما احتمالا یا شما با مرکز پیش دانشگاهی مکاتبه می کنید و یا اینکه اونها مدرکی دال بر آمادگی زبان انگلیسی شما ندیده اند
    البته اگر شما نمی خواهید 1 سال دوره زبان رو بگذرونید ( پیش دانشگاهی) بهتر به دانشگاه ایمیل بزنید و بگویید که می خواهید مستقیم وارد سال اول بشوید
    ممنون از پاسخ شما
    من با اینترنشنال آفیس مکاتبه کردم و چون مدرک زبان انگلیسی ندارم از من خواستن با مرکز زبان مکاتبه کنم و گفتن بعد از کورس زبان وارد دوره اصلی میشم.اما تردید من در مورد این بود که با دعوتنامه مرکز زبان بتونم برای ویزا اقدام کنم.به هر صورت من برای ترم پاییز بعد اقدام میکنم که شاید بتونم مدرک زبان رو بگیرم.شما در لهستان تشریف دارین؟
    دوست محترمی که لطف میکنید و برای بنده پیغام خصوصی میفرستید خواهشا صندوق پیام خود را خالی نگهدارید تا در اسرع وقت قادر به پاسخگویی باشم نه هر بار با پیغام صندوق گیرنده پر است مواجه بشم...لطفا رعایت کنید...با تشکر

یه سوال خیلی فوری دارم ممنون میشم دوستان جواب بدن

دانشگاه نامه پذیرش من رو صادر کرده برای مراجعه به سفارت و گفتن که اگر مدارک دیگری لازم هست بگو تا صادر کنیم. آیا همین نامه پذیرشم کافیه؟ یا چیز دیگه ایم لازم هست؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در لهستان

ویزای دانشجویی لهستان:
    سلام دوستان. کسی در مورد پروسه گرفتن ویزای نشنال لهستان اطلاعات داره؟ من امروز سفارت بودم و مدارکم رو تحویل دادم ولی برخلاف بقیه اشخاص که متقاضی ویزای شنگن بودن از من انگشت نگاری نکردن و کمی نگران هستم که چرا این کارو نکردن. اگر کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم بهم بگه.

Senior Member

سلام دوستان آیا سفارت به یک پسر 29 ساله که برای لیسانس بخواد بره لهستان و آیلتس هم داره ویزا میده؟

Junior Member

چرا ویزا ندن اگر مدارک کامل باشه و بدون مشکل باشید

در ضمن من دو بار تجربه سفارت لهستان رو دارم بعنوان همراه همسرم واقعا عالی بودن با اینکه لحظه آخر ویزا رو دادن، اما جدیدا فکر کنم کمی سخت گیرتر شدن ،اما سفارت منظمی بود

Junior Member ahmadboy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Agri

نقل قول نوشته اصلی توسط bahramsam نمایش پست ها
    1.ترجمه شناسنامه و کارت ملی
    2.اپلیکیشن فرومی که در سایت سفارت آنلاین پر کردین و فایل pdf اون بهتون ایمیل شده
    3.بیمه مسافرتی حداقل 30000 یورو شما رو به مدت حداقل 2 ماه کاور کنه
    4.رزرو بلیط رفت وبرگشت از ایران به لهستان
    5.مدرک پذیرش
    6.دو قطعه عکس
    7.پاسپورته شما که حداقل سه ماه بعد از برگشت شما از لهستان اعتبار داشته باشه
    8.مبلغ 60 یورو هزینه بررسی مدارک
    9.رزرو محل اقامت موقت شما که میتونه هتل باشه
    10.گواهی توانایی مالی حدودا 3000 هزار یورو برای یکسال جدا از هزینه شهریه
    از تمامی مدارک بالا کپی داشته باشین همراهتون حتما
    پس Bank statement برای ویزای دانشجویی برای ارشد که باید به سفارت ارایه کنیم چقدره؟
    دنیا انقدر بما سخت مگیر

با سلام به همه دوستان
    من از یکی از دانشکاه های لهستان برای کورس زبان انگلیسی اپلای گرفتم و روزی که میخواستم وقت سفارت بگیرم فقط روز های 9 و 11 اکتبر خالی بود وفت و با توجه به اینکه کلاس های من در تاریخ 17 اکتبر شروع میشه در تاریخ 9 اکتبر وقت گرفتم. فرداش زنگ ردم به سفارت و گفتم که با توجه به اینکه کلاس های من 17 اکتبر شروع میشه درخواست تاریخ مصاحبه زود تری را دارم
    گقتن یه ایمیل به سفارت بزنید و درخواست بدید که تاریخ زود تری رو معرفی کنن من ایمیل زدم و فرداش این جواب اومد :Dear Mehdi,
    Please submit your documentaion on 26thof September
    وقتی زنگ زدم به سفارت دوباره و گفتم که درخواست دادم و این ایمیل اومده در جواب گفتن که بله با درخواست شما موافقت شده ؛ سوال من اینه که ایا این روز که برای من ایمیل شده فقط روز ثبت مدارک هستش یا روز مصاحبه .

Junior Member

سلام دوستان خسته نباشید
    من یک بار برای ویزای national لهستان اقدام کردم اما ویزا بهم تعلق نگرفت (حتی اعتراضم زدم با نامه قوی)
    سفارت بهم اطلاع داد دوباره میتونی اپلای کنی
    دوستان کسی هست در این ضمینه من رو راهنمایی کنه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)