صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 49

موضوع: رد شدن در کلیرنس یعنی تا ابد نمیتوانی وارد امریکا شوی؟ آیا امکان اعتراض هست؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رد شدن در کلیرنس یعنی تا ابد نمیتوانی وارد امریکا شوی؟ آیا امکان اعتراض هست؟

سلام
    همسر من 3 ماه قبل از دبی ویزا گرفت و رفت امریکا, من وابسته بودم که هنوز جوابی ندادن. فقط تاریخ دقیق سربازی رو خواستن. ولی ظاهرا اگه رد کنن می شه از یه کشور دیگه تقاضا کرد. یکی از دوستان از دبی رد شده بود ظاهرا از کایل گرفته. البته ایشون رشته شیمی بوده

Member khomar_x آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Amirkabir University of Technology

پیش فرض پاسخ : رد شدن در کلیرنس یعنی تا ابد نمیتوانی وارد امریکا شوی؟ آیا امکان اعتراض هست؟

سلام دوستان.
    من برای سال 2010 از یکی از دانشگاه های امریکا برای تحصیل در دوره دکترا پذیرش داشتم (فول فاند) و پس از اقدام برای ویزا در دوبی و 13 ماه انتظار، تو کلیرنس رد شدم (تو فروم خیلی در موردش نوشتم. یادش بخیر!) . الان دانشجوی دکترای مهندسی مواد تو علم و صنعتم (ترم 4). تو این مدت متاهل شدم و همچنین سوابق تدریس و مقالاتم بیشتر شده. پریروز استاد دانشگاه امریکا (که یه ایرانیه) باهام تماس گرفت و بهم پیشنهاد کرد که برای فرصت مطالعاتی برم اونجا (تمام هزینه ها پرداخت میشه). حالا دارم فکر میکنم که اصلا دوباره تلاش کردن برای رفتن به امریکا، اونم همون دانشگاه قبلی عاقلانه ست و میتونم ایندفعه کلیر شم یا نه؟ ممنون میشم اگه کسی راهنماییم کنه...
    فقر گرسنگی نیست. چيزي"نداشتن"است ولي آن چیزپول نيست. فقرگردی است كه بركتابهای فروش نرفته كتابفروشي مينشيند،كتيبه3000ساله ای است كه رويش يادگاري نوشته اند، فقرشب"بي غذا"سر كردن نيست. روز"بي انديشه"سركردن است- دکترشریعتی

Junior Member

دوستان همسر من به عنوان همراه اقدام کرد و طبیعتا حساسیتی روی استاد و دانشگاه روش نیوده... فقط میمونه سربازی و سوابق گذشته که از نظر اونها میتونه کیس همسرم حساس بوده باشه...
    بعد 6 ماه کلیر نشده هنوز از دوبی... به نظرتون شانسی داره اصلا که در ماههای آینده اکسپت بشه یا اگر ریجکت بشه بتونه از جای دیگه ویزا بگیره با توجه به اینکه اطلاعات سربازی و سوابقش تغییری نمیکنه تو اپلیکیشن بعدی...؟
    دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید. برام دونستن این احتمالا خیلی مهمه

ApplyAbroad Hero abola آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science & Technology - University of Otago

من و همسرم در سال 2013 در کلیرنس ریجکت شدیم از ایروان برای ویزای دانشجویی، اواخر 2013 با ویزای اقامت به کانادا آمدیم و هفته پیش برای ویزای آمریکا کنفرانس اقدام کردیم از تورنتو که بعد از پنج روز کلیر شدیم و دیروز پاسپورت را دادیم برای ویزا.
    CSQ: 15 Feb 2011 * F.F: 16 Feb 2011 * Update: 10 April 2013 * Medical : 18 Sep 2013 * Pass Request: 27 Oct 2013 * Landing: 29 Dec 2013

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد تبدیل انرژی دانشگاه تهران

با عرض سلام من دانشجوی تبدیل دانشگاه تهرانم و زمینه کاریم توربوماشینه و قصد اپلای به اروپارو دارم میخاستم بدونم آیا توربوماشین در اروپا هم جزو مسایل حساسه و ویزا نمیدن؟

Junior Member adelarch آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط abola نمایش پست ها
    من و همسرم در سال 2013 در کلیرنس ریجکت شدیم از ایروان برای ویزای دانشجویی، اواخر 2013 با ویزای اقامت به کانادا آمدیم و هفته پیش برای ویزای آمریکا کنفرانس اقدام کردیم از تورنتو که بعد از پنج روز کلیر شدیم و دیروز پاسپورت را دادیم برای ویزا.
    قبلا چند مورد مشابه شما دیدم. به نظر میاد در بین افرادی با شرایط و پیشینه مشابه ، اونهایی که مدتیه خارج از ایران هستن ، راحت تر کلیر میشن.
    به هرحال شرایط شما نشون میده که رد شدن در کلیرنس یک شرایط همیشگی و ابدی نیست و با عوض شدن شرایط فرد می تونه تغییر کنه

Junior Member

سلام به همه. من ویزای من همین امروز یعنی هفت ژانویه2016 ریجکت شد. ویزام برای ارایه ی مقاله م تو کنفرانس بوده. می خواستم ببینم از کجا باید بدونم که طبق چه بندی ریجکت شدم؟؟؟؟؟؟ خواهش می کنم راهنماییم کنید. هیچ ایمیلی برام نیومده. به کجا باید ایمیل بزنم؟؟ بچه ها خواهش می کنم راهنماییم کنید

Junior Member

ويزاي نامزد من هم ريجكت شده هيچيزي هم نداره پزشك هست در ايران

شما اقدام کرده بودین؟رشته و فیلده کاریتون چی هست؟رشته های انسانی مثله روانشناسی رو که دیگه حساس نیستن؟؟؟هستن؟؟؟!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط khomar_x نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من برای سال 2010 از یکی از دانشگاه های امریکا برای تحصیل در دوره دکترا پذیرش داشتم (فول فاند) و پس از اقدام برای ویزا در دوبی و 13 ماه انتظار، تو کلیرنس رد شدم (تو فروم خیلی در موردش نوشتم. یادش بخیر!) . الان دانشجوی دکترای مهندسی مواد تو علم و صنعتم (ترم 4). تو این مدت متاهل شدم و همچنین سوابق تدریس و مقالاتم بیشتر شده. پریروز استاد دانشگاه امریکا (که یه ایرانیه) باهام تماس گرفت و بهم پیشنهاد کرد که برای فرصت مطالعاتی برم اونجا (تمام هزینه ها پرداخت میشه). حالا دارم فکر میکنم که اصلا دوباره تلاش کردن برای رفتن به امریکا، اونم همون دانشگاه قبلی عاقلانه ست و میتونم ایندفعه کلیر شم یا نه؟ ممنون میشم اگه کسی راهنماییم کنه...
    من میگم از یک دانشگاه دیگه و های رنک فرصت مطالعاتی بگیر، یا پوزیشن پست داک بگیر
    از یکی هم نه از دو تا حداقل، از یکی بگیری و همون قبلیه باشه رد میشی

ارادتمند

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین