صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 49

موضوع: رد شدن در کلیرنس یعنی تا ابد نمیتوانی وارد امریکا شوی؟ آیا امکان اعتراض هست؟

Member nanejoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : رد شدن در کلیرنس یعنی تا ابد نمیتوانی وارد امریکا شوی؟ آیا امکان اعتراض هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan987 نمایش پست ها
    سلام
    من 09 may آنکارا مصاحبه شدم و رشته من مکانیکه و امروز در جواب ایمیلی که خودم به سفارت زده بودم فهمیدم که ریجکت شدم. نمیدونم چرا خودشون به من نگفتن و صبر کردن تا من ایمیل بزنم بعد جواب بدن.
    من طبق بند زیر رد شدم:
    We regret to inform you that your visa application was refused by the Department of State under Section 212(a)(3)(A) of the Immigration and Nationality Act of 1952 of the Enhanced Border Security and Visa Reform Act of 2002.

1- کسی میدونه که بند 212(a)(3)(A) در مورد چیه و من چرا رد شدم؟
    2- کسی میدوونه چیکار میشه کرد؟
    3- کسی هست که با این بند رد شده باشه؟

ممنوون
    دوست عزیز منم به همین دلیل ریجکت شدم از کابل
    و همین سوالا شما را دارم

پیش فرض پاسخ : رد شدن در کلیرنس یعنی تا ابد نمیتوانی وارد امریکا شوی؟ آیا امکان اعتراض هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nanejoon نمایش پست ها
    دوست عزیز منم به همین دلیل ریجکت شدم از کابل
    و همین سوالا شما را دارم
    شما پست های بخش "تجربیات افرادی که در کلیرینس رد شدند" را نگاه کنی جواب سوالاتت را میگیری.
    دشوارترین قدم، همان قدم اول است.

سلام

بچه ها دادش من فوق لیسانس مکانیک از دانشگاه پردو پذیرش گرفته بود که متاسفانه بعداز ۱۴۰ روز الان email دادن از سفارت دبی که رجکت شده و دلیلشم اینو تیک زده

قانون (section 212 (a) (3

تو رو خدا میشه بگین این اصلا چیه و چه کار میشه کرد؟؟؟

(ماه دیگه باید خودشو معرفی کنه واسه سربازی بدبخت)

ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Physics

سلام دوست عزیز
    من هم همین امروز دقیقا طبق همین بندی که شما رد شدین رد شدم. من 10 جون بیروت مصاحبه شدم و رشته من فیزیک هستش.
    شما فهمیدین چرا رد شدین؟ آیا می تونیم دوباره اقدام کنیم؟ به نظر بند خطرناکی میاد. http://travel.state.gov/visa/frvi/in...ties_1364.html

موفق باشی.

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan987 نمایش پست ها
    سلام
    من 09 may آنکارا مصاحبه شدم و رشته من مکانیکه و امروز در جواب ایمیلی که خودم به سفارت زده بودم فهمیدم که ریجکت شدم. نمیدونم چرا خودشون به من نگفتن و صبر کردن تا من ایمیل بزنم بعد جواب بدن.
    من طبق بند زیر رد شدم:
    We regret to inform you that your visa application was refused by the Department of State under Section 212(a)(3)(A) of the Immigration and Nationality Act of 1952 of the Enhanced Border Security and Visa Reform Act of 2002.

1- کسی میدونه که بند 212(a)(3)(A) در مورد چیه و من چرا رد شدم؟
    2- کسی میدوونه چیکار میشه کرد؟
    3- کسی هست که با این بند رد شده باشه؟

ممنوون

Member
    رشته و دانشگاه
    USF Physics

پیش فرض پاسخ : اگه كسي clearance رد بشه خداي نكرده بايد چه كار كنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Yalda62 نمایش پست ها
    و اگه کسی دلایلی رو برای رد شدن می دونه هم لطفا بگه..
    این که می گن سابقه کار دولتی ممکنه باعث دردسر بشه یعنی ممکنه ویزا ندن یا clear نکنند؟ و کسی می دونه چاره چیه (منظورم سابقه کاره.. البته شاید به موضوع اینجا ربطی نداشته باشه) آخه نمی شه که N سال سابقه درخشان رو ;D که اون همه تو SoP و CV توضیح دادی (و تنها امیدت برای پذیرش گرفتنه) تو سفارت به روی خودت نیاری
    رزومه ای که من به سفارت دادم کاملاً با چیزی که به دانشگاه دادم تفاوت داشت. گرچه من در یک شرکت تحقیقاتی وابسته به سازمان انرژی اتمی بر روی لیزرهای توان بالا کار کرده بودم (به مدت چهار سال) و حتی چندین مقاله ISI هم با affiliation این شرکت داشتم ولی در این مورد هیچ صحبتی نکردم و جالب این جاست که بعد از 62 روز هم کلیر شدم.
    بعضی از دوستان هم رزومه ای که به سفارت داده اند با چیزی که به دانشگاه داده اند متفاوت بوده است.
    این امکان وجود دارد که هیچ صحبتی از محل کار خود نکنید و جای دیگری را (البته به شرط ارائه معرفی نامه) به عنوان محل کار خود معرفی کنید.
    به پست های قبلی اینجانب مراجعه شود.

منم با همین بند همین امروز رد شدم...

سلام من هم طبق بند معروف 212 هفته پیش ریجکت شدم. مستر مکانیک فول فاند! فکر می کنم اگر از اول حماقت نمی کردم و با پذیرش بدون فاند می رفتم الان انجا بودم! اما الان می خوام همین کار کار رو بکنم و با یک پذیرش دیگه برای ترم بعد برم سفارت و الان منتطر i20 جدید هستم! شرایط روحی همه ما واقعا بده اما اصلا نا امید نشدید و دوباره اقدام کنید!!!

دوستان بالاخره مشخص نشد کسی بوده باشه که تو کلیرنس رد شده باشه و سال بعدش با عوض کردن گرایش و دانشگاه (یه I-20 و Sevis جدید) موفق به گرفتن ویزای دانشجویی بشه؟ آیا از دوستان 2008 و 2009 تا حالا کسی تجربه کلیرنس مجدد داشته؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamidkarimipou نمایش پست ها
    سلام من هم طبق بند معروف 212 هفته پیش ریجکت شدم. مستر مکانیک فول فاند! فکر می کنم اگر از اول حماقت نمی کردم و با پذیرش بدون فاند می رفتم الان انجا بودم! اما الان می خوام همین کار کار رو بکنم و با یک پذیرش دیگه برای ترم بعد برم سفارت و الان منتطر i20 جدید هستم! شرایط روحی همه ما واقعا بده اما اصلا نا امید نشدید و دوباره اقدام کنید!!!
    دوست عزیز قضیه بدون/ با فاند بودن نیست(اینجوری که به نظر میرسه). مشکل خیلی وقتها از موضوعی هست که اینجا روش کار کردین و چیزایی که تو رزومت بوده. باید تو رزومه راستشو ننویسی. من هم از عشقاباد کلیرنس رد شدم.
    توصیه من به همه دوستان این هست که آمریکا رو فعلا بیخیال شید. من خییییییلی از بچه ها رو دیدم که دوباره اقدام کردن و حتی با تغییر خیلی از شرایط دوباره رد شدن. موفق باشید
    ویرایش توسط heleda : September 15th, 2012 در ساعت 10:29 PM دلیل: اصلاح

Junior Member

دوستان من تازه عضو شدم طبق قانون 212 رد شدم خواهش میکنم یک تاپیک بزنید که دوستان مکانیکی که طبق این قانون رد شدن از کجا دیگه تونستند ویزا بگیرند. خواهش میکنم

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین