صفحه 5 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 103

موضوع: Defer کردن به چه چیزهایی بستگی داره؟

پیش فرض پاسخ : عكس العمل سوپروايزر نسبت به defer

من پذيرشمو ديفر كردم يه استادي قبول كرده بود كه سوپروايزرم بشه.حالا الان بهش ايميل زدم كه ديفر كردم جوابمو نداد درصورتيكه هميشه ايميلمو يه روزه جواب ميداد.معمولا وقتي به استادا ميگي ديفر كردي جوابي ميدن؟اين عاديه يا قهر كرد؟ آخه اين استاده خيلي واسم مهمه!
    علم بهتر است یا ثروت؟!

ApplyAbroad Veteran
    MINERVAra آواتار ها

پیش فرض پاسخ : عكس العمل سوپروايزر نسبت به defer

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra_aug نمایش پست ها
    من پذيرشمو ديفر كردم يه استادي قبول كرده بود كه سوپروايزرم بشه.حالا الان بهش ايميل زدم كه ديفر كردم جوابمو نداد درصورتيكه هميشه ايميلمو يه روزه جواب ميداد.معمولا وقتي به استادا ميگي ديفر كردي جوابي ميدن؟اين عاديه يا قهر كرد؟ آخه اين استاده خيلي واسم مهمه!
    دوست عزیز ، شما اصلا قبل اینکه تصمیم بگیرید که دیفر کنید باید با استاد چک کنید که ایشون هم موافق هست و امکانشو داره یاد نه . اگه اینکارو نکردید که ممکنه خیلی بد شده باشه . به نظرم باز ایمیل بزنید و سعی‌ کنید یه جوری توضیح بدید ماجرا رو که مثلا فکر می‌کردم در روال دیفر از شما هم نظرخواهی میشه از طرف دپارتمان و ....
    بگو ازمکافاتهای زیاد/ز اس اوپی ونامۀ اوستاد-بگو چندسی وی زنوساختی/همه توی سطل آشغال انداختی-یکی داستان حماسی سرا/ز اپلای وریجکت وآن ماجرا-ز ویزا بگو،زانهمه دی اچل/که رستم بمانددراو همچو گل-چه فیشها که دربانک پرداختی/برا تافل واصل مدرک که میخواستی-چه ریختی تونزدآفیسرشدی؟/بگوچندروزه کلیرشدی؟-چه ها از تو پرسیداز آنهابگو/ازآی توانی،جاب آفرهابگو-زرفتن بگوهفتۀواپسین-زتهران وراننده تاکسی وفحش/زدربندوآن چیزکثیفای ترش-خلاصه بگوجملگی ماجرا/زچوپان کلاتاکالیفرنیا

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : defer کردن به چیا بستگی داره؟

سلام دوستان،

من برا PhD آمريكا RA گرفتم، اما تازه ميخان نامه I-20 رو بزنن و برام بفرستن. حالا قضيه اينه كه من الان سربازم و تا آخر مرداد سربازيم طول ميكشه. دوس دارم اين چند ماه آخر سربازيم تموم شه و بعدش با خيال راحت پاشم برم. اينه كه بهتره ديفر كنم برا ترم بعد. اما به استاده چه جوري بگم و كي بگم كه قاطي نكنه و بيخيالم نشه؟ ميترسم فانده بپره!

ممنون می شم به سوال مهمی که دارم دقیقا پاسخ بدید و من رو راهنمایی کنید. من از چند تا دانشگاه پذیرش دارم و از 2 تا آی توئنی دارم. به دلایل پیچیده ممکنه بخوام جای دانشگاه رو برای ترم بهار تغییر بدم (ممکنه). سوال اول این هست که آی توئنی اون دانشگاهی که فعلا نمی خوام استفاده کنم رو آیا می تونم برگردونم و در عین حال دیفر کنم؟ در واقع آیا با دیفر کردن این آی توئنی باطل می شه و چه جوری بهشون بفهمونم که حتما باطلش کنند طوری که مشکوک نشن من جای دیگه می خوام برم؟ سوال دوم اینکه آیا اصلا قانونا امکان دیفر کردن چند پذیرش به صورت همزمان و رفتن به یکی دیگه وجود داره؟ آیا مشکل قانونی نداره؟ آیا باید اول اکسپت کرد بعد دیفر؟

پیشاپیش سپاسگذار

Junior Member

من پذیرش گرفتم با فاند-بنا بدلایلی میخوام دیفر کنم واسه بهار- جوابه پذیرشم 3 روز پیش اومده- وقت سفارتمم می افته احتمالا واسه اوایل جولای- که بطور طبیعی هم احتمال دیفر شدن با این تاریخ وجود داره!!
    من اصلا نمیدونم دانشگاه دیفر یه ترم رو قبول میکنه یا نه- به نظرتون بهترین زمانی که میشه این درخواست رو ازشون کرد کی هست و چطوری بگم موضوعو-بگم بدلیل اینکه ای بیست من دیر رسید(که هنوز تازه میخواد پست شه) من وقت سفارتم خیلی به عقب افتاده واحتمالا به ترم نمیرسم-( واسم خیلی مهمه که فانده نپره)- یا بذارم ایشالله بعد از گرفتن ویزا بگم؟
    ممنون میشم صاحبنظران راهنمایی کنن

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط HADI2 نمایش پست ها
    من پذیرش گرفتم با فاند-بنا بدلایلی میخوام دیفر کنم واسه بهار- جوابه پذیرشم 3 روز پیش اومده- وقت سفارتمم می افته احتمالا واسه اوایل جولای- که بطور طبیعی هم احتمال دیفر شدن با این تاریخ وجود داره!!
    من اصلا نمیدونم دانشگاه دیفر یه ترم رو قبول میکنه یا نه- به نظرتون بهترین زمانی که میشه این درخواست رو ازشون کرد کی هست و چطوری بگم موضوعو-بگم بدلیل اینکه ای بیست من دیر رسید(که هنوز تازه میخواد پست شه) من وقت سفارتم خیلی به عقب افتاده واحتمالا به ترم نمیرسم-( واسم خیلی مهمه که فانده نپره)- یا بذارم ایشالله بعد از گرفتن ویزا بگم؟
    ممنون میشم صاحبنظران راهنمایی کنن
    I've seen some people who was cleared very soon... July is not bad... You should go to the interview and after that expect to be cleared very soon. I think 1 week before the start day of your semester or the arrival date of your I20 is enough to explain your adviser or university about your visa problem and ask them if you can deffer.

Usually the accept the deffer. Don't worry.

من فكر كنم كه تا آخر ماه مي، I-20 من بياد. فكر مي كنيد به ترم fall 2010 برسم؟ با توجه به اينكه وقت اضطراري هم معلوم نيست بتونم بگيرم؟
    ویرایش توسط Mahdis : May 22nd, 2010 در ساعت 03:00 PM دلیل: اشكال تايپي

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

از منم اخر می اومد و بلافاصله رفتم سفارت
    البته من زودتر وقت گرفته بودم
    شما هم باید زودتر وقت بگیری-یا می گرفتی
    بهرحال بستگی به رشته هم داره
    کلیرنس من 92 روز طول کشید و من دیفر کردم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Defer کردن به چه چیزهایی بستگی داره؟

سلام دوستان

همه دانشگاه ها امکان دیفر رو دارند؟ اگر دانشگاه ورودی Spring نداشته باشه میشه یک ترم دیفر کرد یا باید یکسال منتظر موند؟

ممنون

ApplyAbroad Veteran
    MINERVAra آواتار ها

پیش فرض پاسخ : Defer کردن به چه چیزهایی بستگی داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط parparak نمایش پست ها
    سلام دوستان
    همه دانشگاه ها امکان دیفر رو دارند؟ اگر دانشگاه ورودی Spring نداشته باشه میشه یک ترم دیفر کرد یا باید یکسال منتظر موند؟
    ممنون
    نه ، دوست عزیز همه ی دانشگاه‌ها امکان دیفر ندارند ، و باید دقیقا از International Office سوال کرده سپس با استاد و graduate coordinator هم معمولن هماهنگ کنی‌ . مخصوصا استاد. هر دانشگاهی با شرایط خودش تصمیم میگیره و خیلی ربطی‌ به چیزای دیگه و دانشگاهی دیگه نداره.
    بگو ازمکافاتهای زیاد/ز اس اوپی ونامۀ اوستاد-بگو چندسی وی زنوساختی/همه توی سطل آشغال انداختی-یکی داستان حماسی سرا/ز اپلای وریجکت وآن ماجرا-ز ویزا بگو،زانهمه دی اچل/که رستم بمانددراو همچو گل-چه فیشها که دربانک پرداختی/برا تافل واصل مدرک که میخواستی-چه ریختی تونزدآفیسرشدی؟/بگوچندروزه کلیرشدی؟-چه ها از تو پرسیداز آنهابگو/ازآی توانی،جاب آفرهابگو-زرفتن بگوهفتۀواپسین-زتهران وراننده تاکسی وفحش/زدربندوآن چیزکثیفای ترش-خلاصه بگوجملگی ماجرا/زچوپان کلاتاکالیفرنیا