صفحه 7 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 103

موضوع: Defer کردن به چه چیزهایی بستگی داره؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

پیش فرض پاسخ : Defer کردن به چه چیزهایی بستگی داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sara123 نمایش پست ها
    ببخشين من يه سوالي داشتم.
    من يه پذيرش بدون فاند از يكي از دانشگاهها دارم كه استاد مربوطه گفته الان فاند ندارم ولي ترم ديگه دارم. منم گفتم كه بدون فاند نمي تونم بيام اونم گفته يه ترم ديفر كن ترم بعد بيا. حالا من ميخواستم بدونم من واسه ديفر كردن چيكار بايد بكنم؟ بايد BS بدم بهشون يا لازم نيست؟ كي بايد ديفر كنم (الان زوده؟) ؟ به كي بايد بگم ميخوام ديفر كنم؟
    ممنون از راهنماييتون
    دانشگاه های مختلف فرق می کنه. بعضی ها فرم های خاص دارند و برای بعضی ها هم فقط یک ایمیل کافیه. فکر می کنم در سابت دانشگاه مورد نظر بتونین اطلاعات دقیقی در این مورد بگیرید. البته به منشی گردافیس هم ایمیل بزنید می تونه کمک کنه.
    الان فکر می کنم زود باشه. اما شما می تونید بپرسید که تا کی فرصت داریذ تا دیفر کنید؟
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط angil_env نمایش پست ها
    منم شرایطم مثل شماست. میشه بگید چه مقطعی پذیرش دارید؟

به نظر دوستان میشه مطمئن بود که استادی تا ترم بعد فاند میده؟(استاد من گقته امسال فاند ندارم و نمی تونم پیش بینی کنم کی فاند دستم میاد و اینکه این موضوع رقابتیه یعنی ممکنه کسی بهتر از تو هم باشه! )
    اگر استاد او جمله داخل پرانتز شما رو گفته که هیچ قولی به شما نداده که شما بخواهید مطمئن باشید. گفته اگه فاند داشتم بسته به اپلیکنت ها می دم. میشه اسمشو بزاریم یک تمپلیت

majidi123 ممنون از پاسخ، راستش این استاد از روز اول به من گفت من به شدت دنبال فاندم و شما اپلای کن و همزمان با اون و هر وقت دیگه تو این مدت اپلای کردن من برام لینکهای scholarship های مختلف می فرستاد که اپلای کنم. حالا که پذیرش دادن میبینم که برای فوق دادن(من دکترا درخواست داده بودم) و بازم از من میخواد در فلان بورس هم شرکت کنم.دانشجوهای قبلی تا جایی که من دیدم همه از ترم اول فاند داشتن.شانس من میگه معلوم نیست!!! و میگه با هزینه خودت بیا و درخواست scholar کن . که واقعا سخته و نمیدونم په باید کرد.ریسک کنم ؟؟ شاید ترم دوم هم خبری نبود.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

majidi123 ممنون از پاسخ، راستش این استاد از روز اول به من گفت من به شدت دنبال فاندم و شما اپلای کن و همزمان با اون و هر وقت دیگه تو این مدت اپلای کردن من برام لینکهای scholarship های مختلف می فرستاد که اپلای کنم. حالا که پذیرش دادن میبینم که برای فوق دادن(من دکترا درخواست داده بودم) و بازم از من میخواد در فلان بورس هم شرکت کنم.دانشجوهای قبلی تا جایی که من دیدم همه از ترم اول فاند داشتن.شانس من میگه معلوم نیست!!! و میگه با هزینه خودت بیا و درخواست scholar کن . که واقعا سخته و نمیدونم په باید کرد.ریسک کنم ؟؟ شاید ترم دوم هم خبری نبود.
    سلام دوست عزیز
    اینطوزی که من متوجه شدم، استاد خودش فاند نداره و داره شما رو راهنمایی می کنه که در بورس های مختلفی که توسط دانشگاه یا نهادهای دیگه توسط دانشگاه ارائه می شرند شرکت کنی به این امید که بورس بگیری (حدس من اینه که می خواهد شما رو بعنوان دانشجو داشته باشه اما چون خودش پول نداره الان، نمی تونه شما رو ساپورت کنه پس گزینه های دیگه رو بهتون معرفی می کنه). اینکه شما برید اونجا و فاندی باشه یا نه سوالیه که حتی استاد هم نمی تونه بهش جواب بده. اما:
    اگر استاد یا دانشگاه در این زمینه کاری شما ادم های مطرحی هستند و استاد تونسته فاندهای مختلفی بگیره، احتمالش هست فاند جدید بتونه بگیره.
    حالا اینکه فاند رو به شما بده یا شخص دیگه، به نظر می یاد بستگی به این داره که خودتو چطور اونجا نشون بدی، اگه گزینه مناسبی باشی بهت فاند می ده. بعضی از استادها می گن فاند داریم اگه گرفتیم حتما میدیم به شما، اما طبق پست اولتون، این گفته که فاند بگیره هم رقابتیه. پس اینکه ترم اول خودتو چطور نشون بدی روی شانست برای گرفتن فاند از استاد تاثیر می گذاره.
    اینها برداشت های من بود از 2 تا پست شما. حالا بقیه دوستان که تجربه بیشتری دارند، لطفا نظر بدند که این دوستمون به یک جمعبندی درستی برسه
    موفق باشی

فوری:

اگر با موافقت استاد بخوام دیفر کنم .باید مراحل رو طی کرده و I20 رو بگیرم و بعد دیفر؟یا نه کلا دیفر شه و ترمی که بخوام شروع به تحصیل کنم I20 بگیرم؟

با تشکر از majidi123 و دوستان

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

فوری:

اگر با موافقت استاد بخوام دیفر کنم .باید مراحل رو طی کرده و I20 رو بگیرم و بعد دیفر؟یا نه کلا دیفر شه و ترمی که بخوام شروع به تحصیل کنم I20 بگیرم؟

با تشکر از majidi123 و دوستان
    در بسیاری از دانشگاه ها با یک ایمل ساده می شه دیفر کرد. اما برخی دانشگاه های دیگه فرم های خاص و ... دارند. بهتره یک ایمیل به Grad Office بزنید و دقیق بپرسید سازوکار برای دانشگاه مورد نظر رو.
    البته تا اونجایی که من کی دونم برای دیفر کردن فرصت دارید

نقل قول نوشته اصلی توسط majidi123 نمایش پست ها
    در بسیاری از دانشگاه ها با یک ایمل ساده می شه دیفر کرد. اما برخی دانشگاه های دیگه فرم های خاص و ... دارند. بهتره یک ایمیل به Grad Office بزنید و دقیق بپرسید سازوکار برای دانشگاه مورد نظر رو.
    البته تا اونجایی که من کی دونم برای دیفر کردن فرصت دارید

مرسی.Grd Off اینو گفته : Dear Ms. Soleymani Angili -

I would send the financial documentation as soon as possible. Once I have that and the department approves your deferral I will be able to send you the I-20 and the "official" admission letter. I can not do that with out the original financial documentation.

The sooner the better, since it sometimes takes months to get a VISA interview and also for mailing between countries, it takes about 3 to 4 weeks to mail to Iran and the US.

نمیدونم الان قبل دیفر لازمه؟ یا منظورش برای ترم جدیده(دیفر شده)میگه ساپورت مالی بفرست!!!!!!

سلام
    یه سوال داشتم
    دوستم کلیر شده ولی الان شرایط رفتن رو نداره تا الان که کلیر نشده بود استادش بهش گفت که فاندش رو نگه می داره اگه کلیر نشه حالا از روی بدشانسی کلیر شده ولی به استادش نگفته
    حالا به نظر شما می خواد دیفر کنه چی کار باید کنه
    برای پیکاپ ویزا باید زود بره?
    I20 جدید باید ببره؟
    ممنون می شم جواب بدین خیلی نگرانه

Senior Member

من از یکی از بچه ها شنیدم که در صورت دیفر کردن اگر فاند داشته باشید...احتمال داره با مشکل مواجه بشید...آیا تایید میکنید؟؟؟میگه...اگر RA داشته باشید ممکن استاد قبول نکنه و پروژه بخابه و با defer شما موافقت نشه...نظر دوستان چیه؟؟؟آیا احتمال داره به خاطر این در رسیدن ویزا ...فاند بپره...چند درصد این قضیه محتمله؟؟؟

سلام تورو خدا جواب منو بدید من از یه دانشگاه برای لیسانس پذیرش دارم در ضمن خودم یک لیسانس دارم یعنی بررای لیسانس دوم اپلای کردم. من نتیجه امتحان تافلم را 28 دسامبر میگیرم و تازه بعدش باید برم سفارت. کلاسها هم از 1 jan شروع میشه. چیکار باید بکنم آیا باید دیفر کنم ؟؟