نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: با تقسیم تاپیک "اصول مصاحبه" به دو تاپیک مجزا؟

رأی دهندگان
56. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقم

34 60.71%
  • مخالفم

22 39.29%
صفحه 1 از 207 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 2066

موضوع: آرشیو پستهای قدیمی

Junior Member Farid R آواتار ها

پیش فرض آرشیو پستهای قدیمی

با سلام به همه دوستان بویژه همسفران کبکی ارجمند!

فکر می کنم تقریبا در رابطه با بیشتر مسائل مربوط به مهاجرت به کبک و کانادا تاپیک خاصش وجود داره ولی من
    هر چقدر منتظر شدم کسی از پیش کسوتهای محترم تاپیکی در مورد معرفی آفیسر های کبک تجربیاتی که باهاشون داشتن ویژگی هایی روحی و روانی شون (سختگیر مهربان مثبت یا منفی بودنشون نسبت به مهاجران مخصوصا ایرانی ها و ...)ایجاد نکرد.
    گرچه بعضی از دوستان لطف کرده اند و از شناخت خودشون از آفیسری که باهاش مصاحبه داشتن تو تاپیک بسیار مهم "اصول مصاحبه کبک" صحبتی کرده اند ولی به نظر من شاید به دلیل اهمیت موضوع بد نباشه که تو یه تاپیک مجزا برای دوستان و همسفرمانمون توی این راه نه چندان آسان آفیسر ها یا همون کسایی که قسمت عمده ای از سر نوشتمون به نحوه آشنایی مصاحبه و ارتباط برقرار کردنمون با اونها بستگی داره را معرفی کنیم.

حتما هممون خیلی شنیدیم که فلانی با وجود رشته مثلا 12 امتیازی و زبان مناسب و لی صرفا به دلیل اینکه با بهمان آفیسر (که رگ خوابشو بلد نبوده یا منفی بوده یا...) رد شده در حالیکه کس دیگه با شرایط بسیار بدتر ولی با یه آفیسر مثبت یا مهربان و ... OK شده و برگشته.

من خودم هنوز به مصاحبه نرفته ام و به امید خدا همین که با دست پر ( از CSQ & Federal File Number )
    از مصاحبه بر گشتم آفیسر خودمون رو کاملا خدمتتون معرفی می کنم و اخلاقشو توضیح می دم.

در پایان منظور و هدف من اصلا ایجاد نگرانی از مصاحبه با فلان آفیسر یا ایجاد خوشبینی و خوش خیالی بیهوده صرفا به خاطر مصاحبه با بهمان آفیسر نیست و تنها می خوام که کسانی رو که هممون می دونیم چقدر نقش مهمی در پروسه مهاجرتمون دارند رو بهتر بشناسیم.
    واضح است که مسوولین محترم فروم وسایت در صورت عدم صلاحدید می تونن تاپیک رو حذف کنند.

ضمنا یکی از دوستان بسیار عزیز به بنده گفته بودند که لینک معرفی آفیسر ها با اعلام زمان حضورشون در سفارت رو می دن که هنوز فرصت نکرده اند.

از پیشکسوتان محترم به خاطر این جسارت و پیش دستی (ایجاد تاپیک) عذر خواهی می کنم.
    ویرایش توسط Farid R : January 8th, 2011 در ساعت 01:25 AM
    Je Me Souviens de qui Je Suis

Junior Member Faraaz آواتار ها

پیش فرض پاسخ : معرفی آفیسر های کبک

دوست عزیز. ممنونم از اینکه این تاپیک رو ایجاد کردید. من هم امیدوارم تجربه و برداشتم در مورد فرد مصاحبه‌کننده‌ام در دفتر مهاجرت دولت کبک در شهر دمشق ِ سوریه، بتونه مورد استفاده‌ی دیگران قرار بگیره. قبل از هر چیز باید بگم چنانچه کسی نامه‌ی دعوت به مصاحبه رو دریافت کنه، معناش این هست که به احتمال بالای 90 در 100 حائز شرایط دریافت ِ «س.اس.کیو» است و مصاحبه، فرصت خوبی هست که هم مصاحبه‌شونده با حضورش در محل مصاحبه، تجسم فیزیکی به محتوای پرونده‌ش ببخشه و مصاحبه‌کننده رو خوشحال کنه از اینکه فردی بسیار شایسته در آینده‌ی نه چندان دور، می‌تونه در جامعه‌ی کبک منشا خدمات مثبت باشه و هم اینکه فرد مصاحبه‌شونده این فرصت رو داره که در مورد هر موضوعی در ارتباط با بحث مهاجرت، ابهام‌ها و سئوالات خود رو برطرف کنه. برای عزیزانی که قرار است در مصاحبه شرکت کنند، به نظر من، بعد از احراز حد نصاب امتیاز، مهمترین نکته، نشان دادن علاقه برای صحبت و برقراری ارتباط به زبان فرانسه است. شما حتی اگر در سطح 5 یا 6 هم باشید، صِرف تقلا و تلاشی که برای بیان به زبان فرانسه به کار می‌برید و نیز علاقه‌ای که به برقراری ارتباط به زبان فرانسه نشان می‌دهید، فضای مصاحبه رو اتوماتیک‌وار در جهت دیالوگ ِ پس از «س.اس.کیو» پیش خواهد برد!
    یکی از مصاحبه کنندگان خانمی است به نام «کلمانس مَقشان»، کمی فربه، بالای 50 سال، با چهره‌ای خندان و فوق العاده مهربون و خوش برخورد. همین که در سالن کوچک انتظار، ایشون شما رو برای مصاحبه صدا بکنند، بیست در صد- حتی بیشتر- رو شانس قبولیتون اضافه کنید! بس که این خانم مثبت‌بین هست!
    کلمانس بسیار عاطفی هست و بنا بر تجربه‌ی دیگر دوستان هم باید عرض کنم ایشون از ورود به تاپیک ِ رُمانس، ازدواج و عشق (الزاما نه در مورد خودشون!) خیلی استقبال می‌کنند! سعی کنین اگه مجرد هستین، یک تجربه‌، ایده یا نظر ِ رمانتیک شیرین (مخصوصن در ارتباط با کبک) از پیش در ذهنتون داشته باشید. این خانم در حال حاضر در دمشق، در «موسسه‌ی فرانسوی مطالعات خاور نزدیک» مشغول یادگیری ِ زبان عربی هستند. در مورد چگونگی یادگیری زبان هم می‌تونید باهاشون صحبت کنید و فضای مصاحبه رو با همین دو سوژه، به شکل مثبت و نتیجه‌بخشی پیش ببرید.
    در مورد تجربه‌ی مصاحبه با ایشون، هر پرسش دیگه‌یی باشه، خوشحال می‌شم بتونم جواب بدم. شاداب و کامیاب باشید.

Junior Member Farid R آواتار ها

سلام

جناب فراز عزیز
    ممنونم از پاسخ و معرفی تون از خانم مخشان.
    من هم توصیفاتی شبیه فرمایشات شما از ایشون شنیده ام.
    امیدوارم باقی دوستان هم که آشنایی و یا تجربه ای از آفیسر ها دارند اینجا بیان کنند و این بحث رو برای بقیه همسفران ارزشمند کنند.
    Je Me Souviens de qui Je Suis

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    کسی آفیسر :مادام لیندا بوشقی را می شناسه ؟

Member rozita آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sciences de la nutrition

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کبک - اصول مصاحبه کبک

کلمانس کماکان محبوب
    کریستین خوش اخلاق با شوخی های عجیب و با مزه!!!!
    سیمون گاهی هست وگاهی نیست
    کریستین گاهی مصاحبه ها رو 30 دقیقه ای تموم میکنه.
    کاملاً قانونی و منطقی هستند همشون.این رو من به چشم خودم اینجا میبینم.
    اومدند که CSQبدهند انگار.
    File :16 Feb.2011 / MEDICAL : 18 SEP. 2013 / VISA 28 SEP. 2013 /spouse sponsorship file 9 oct / transfer to ankara27 jan

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط amberose نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    کسی آفیسر :مادام لیندا بوشقی را می شناسه ؟
    خانم لیندا بوشواق آفیسر دفتر کبک قبل از تعطیلات ژانویه بود الان گویا نیست و رفته آفیسر یکی از دوستان من بود
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Kazy نمایش پست ها
    خانم لیندا بوشواق آفیسر دفتر کبک قبل از تعطیلات ژانویه بود الان گویا نیست و رفته آفیسر یکی از دوستان من بود
    دوستتون قبول شدن ؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط amberose نمایش پست ها
    دوستتون قبول شدن ؟
    بله البته اشتباه گفتم ایشون در ماه های مرداد و شهریور در دمشق بود علاوه بر اون یکی از هم کلاسی هام هم که با لیندا بود هم قبول شد ولی الان که لیندا نیست هست؟
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

Junior Member

با سلام کسی اسم کامل کریستین رو می دونه؟؟؟؟

Junior Member Herman آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ramtin60 نمایش پست ها
    با سلام کسی اسم کامل کریستین رو می دونه؟؟؟؟
    فکر کنم یه جایی خوندم " کریستین دولو ".
    تلفّظشو دقیقاً نمیدونم. من عادت دارم تجربه مصاحبه بقیه رو بخونم.