نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: با تقسیم تاپیک "اصول مصاحبه" به دو تاپیک مجزا؟

رأی دهندگان
56. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقم

34 60.71%
  • مخالفم

22 39.29%
صفحه 16 از 207 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 2066

موضوع: آرشیو پستهای قدیمی

پیش فرض پاسخ : اطلاعات در مورد محل جدید مصاحبه

وکیل ما بهمون گفت که به احتمال خیلی زیاد (کاملا جدیه قضیه) برای عده ای مصاحبه کنسل میشه و بسته به امتیازشون ازشون توسط نامه مدرک زبان خواسته میشه.
    همین الان هم گفت یه نامه فرستادیم که این خبر رو برای ما دفتر مونترال تاییدش کنه. سایر افراد هم از دسامبر سال جاری دعوت میشن برای مصاحبه به ترکیه ...

سلام دوست عزیز. فکر نمی کنی این یک کم نادرسته. آخه یعنی چی از بعضی ها به خاطر امتیازشون مصاحبه میکنند و از بعضی ها فقط نمره زبان میخوان. آخه همه ما با توجه به پروندمون فقط با سطح زبانی که مشخص کردیم به امتیاز کاامل میرسیم و قبول میشیم. مثلا من امتیاز 7 یعنی ب2 میخوام تا امتیازم کامل بشه و اگه مدرک بفرستم پس قبول میشم.
    نمیدونم منظورم را درست بیان کردم یا نه ولی همه باید یکسان باشند. نه اینکه بعضی ها مصاحبه بشن تا به امتیاز کامل برسن و بعضی ها هم نمره بفرستند تا به امتیاز کامل برسند. موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط amir101 نمایش پست ها
    وکیل ما بهمون گفت که به احتمال خیلی زیاد (کاملا جدیه قضیه) برای عده ای مصاحبه کنسل میشه و بسته به امتیازشون ازشون توسط نامه مدرک زبان خواسته میشه.
    همین الان هم گفت یه نامه فرستادیم که این خبر رو برای ما دفتر مونترال تاییدش کنه. سایر افراد هم از دسامبر سال جاری دعوت میشن برای مصاحبه به ترکیه ...
    تاریخ ارسال مدارک: 20 مارس 2011 -- صدور فایل نامبر: 14 جولای 2011 -- دریافت فایل نامبر: 23 جولای 2011 -- رشته: خودم (مین) صفر امتیازی و همسرم(شیش امتیازی) -- دریافت نامه آپدیت:20 مارس 2014

Member bolotus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineer

اينطور كه اعلام شده از اواخر سال 2011 مصاحبه ها دوباره آغاز ميشه. كسي مي دونه اولين كسانيكه به مصاحبه دعوت مي شوند چه كساني هستند. يعني مداركشون رو كي فرستادن؟ (يا فايل نامبرشون كي اومده؟)
    ارسال مدارك به سوريه: 3May-2011- دريافت: 5 May - -رفرنس نامبر: 10-Aug-/استفاده از ماني اوردر

Junior Member sormeh9 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MIT

نقل قول نوشته اصلی توسط bolotus نمایش پست ها
    اينطور كه اعلام شده از اواخر سال 2011 مصاحبه ها دوباره آغاز ميشه. كسي مي دونه اولين كسانيكه به مصاحبه دعوت مي شوند چه كساني هستند. يعني مداركشون رو كي فرستادن؟ (يا فايل نامبرشون كي اومده؟)
    اصولا باید کسانی باشن که یک یا حتی دو بار مصاحبه شون کنسل شده. مثل خود بنده که فایل نامبرم آگوست 2010 هست و دوبار هم مصاحبه م کنسل شده.
    یا راهی خواهم یافت، یا راهی خواهم ساخت.
    دریافت CSQ: دهم نوامبر 2011

منم متوجه نمیشم چرا برای شما گیج کننده بود حرف من ..
    دقیقا چون با نمره ی زبان به امتیاز قبولی می رسید ازتون مدرک به اندازه ی همون نمره خواسته میشه!
    یعنی مثلا نامه میفرستن برای شما و میگن مدرک زبان TEF یا TCF با نمره ی حداقل B1 تا چهار ماه آینده ارسال کنید.
    کسانی هم که به هر دلیل پرونده ناقصی دارن و یا سطح زبان و امتیازشون مشخص نیست باید برن مصاحبه.
    بازم توضیح لازمه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط manmani نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. فکر نمی کنی این یک کم نادرسته. آخه یعنی چی از بعضی ها به خاطر امتیازشون مصاحبه میکنند و از بعضی ها فقط نمره زبان میخوان. آخه همه ما با توجه به پروندمون فقط با سطح زبانی که مشخص کردیم به امتیاز کاامل میرسیم و قبول میشیم. مثلا من امتیاز 7 یعنی ب2 میخوام تا امتیازم کامل بشه و اگه مدرک بفرستم پس قبول میشم.
    نمیدونم منظورم را درست بیان کردم یا نه ولی همه باید یکسان باشند. نه اینکه بعضی ها مصاحبه بشن تا به امتیاز کامل برسن و بعضی ها هم نمره بفرستند تا به امتیاز کامل برسند. موفق باشید

مرسی امیرخان گرفتم. واضح نمیگی آخه

نقل قول نوشته اصلی توسط amir101 نمایش پست ها
    منم متوجه نمیشم چرا برای شما گیج کننده بود حرف من ..
    دقیقا چون با نمره ی زبان به امتیاز قبولی می رسید ازتون مدرک به اندازه ی همون نمره خواسته میشه!
    یعنی مثلا نامه میفرستن برای شما و میگن مدرک زبان TEF یا TCF با نمره ی حداقل B1 تا چهار ماه آینده ارسال کنید.
    کسانی هم که به هر دلیل پرونده ناقصی دارن و یا سطح زبان و امتیازشون مشخص نیست باید برن مصاحبه.
    بازم توضیح لازمه؟
    تاریخ ارسال مدارک: 20 مارس 2011 -- صدور فایل نامبر: 14 جولای 2011 -- دریافت فایل نامبر: 23 جولای 2011 -- رشته: خودم (مین) صفر امتیازی و همسرم(شیش امتیازی) -- دریافت نامه آپدیت:20 مارس 2014

من روزی که زنگ زدم سفارت تو مونترال بهم گفت مصاحبه برای کسانی که مدارک قبل جون2010 فرستادن اول برگزار میشه و کسانی که لغو بودند یک سری رشته ها مثل بعضی تکنسینها را هم گفت که اولویت دارند.و برای من که بعد جون2010 مدرک فرستادم گفت باید بیشتر صبر کنی .البته گفتند تا آخر سال میلادی هم شاید مصاحبه نباشد .در مورد مدرک زبان و احتمال قبولی بدون مصاحبه هم پرسیدم :گفتند این بستگی به پرونده شما دارد و افیسر مسئول بررسی اولیه پرونده شما.گفت به هر حال ""ایل فو پسیانته""

با کسانی که مصاحبه آنها اعلام و سپس لغو شده است. ظاهرا برای ایرانیان استانبول هست اما قطعی نیست.

Member yahssina آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    génie chimique

با سلام،
    یکی از همکلاسی های زبان فرانسه ام این هفته زتگ زده بود "مونقه ال" گفتند که آذر مصاحبه ها با اولویت chronologiquement برگزار میشه.
    Filière : 6 pts– Française (5,5) – marié – pas d’enfant
    NDQ : 2011 mai 13CSQ : 2013 oct. 16NDF : 2014 jan. 14 En cours : 2014 fév. 19Médical : 2014 fév. 20Médicaux reçus : 2014 mar. 5 Décision prise : 2014 mar. 22Visa : 2014 mar. 25

Member mr-farshad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

بچه ها من این و تو سایت کنپارس خوندم http://www.parscanada.com/_1666?utm_...D8%B1%D9%87+65
    علی مختاری,
    بر اساس خبری که امروز از اداره مهاجرت کبک دریافت شد مصاحبه متقاضیان ایرانی از ماه دسامبر سال جاری میلادی آغاز خواهد شد. محل مصاحبه کشور ترکیه است ولی شهر مورد نظر قطعی نیست و به احتمال زیاد استانبول خواهد بود. دو شهر آنکارا و آنتالیا نیز کاندیدای محل برگزاری مصاحبه ها هستند.
    اولویت دریافت وقت مصاحبه نیز با کسانی است که مصاحبه آنها اعلام و سپس لغو شده است.
    ژانویه ۲۰۱۱
    فایل اپریل ۲۰۱۱. اپدیت ۷-۲۰۱۴

مصاحبه فوریه 2015