نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: با تقسیم تاپیک "اصول مصاحبه" به دو تاپیک مجزا؟

رأی دهندگان
56. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقم

34 60.71%
  • مخالفم

22 39.29%
صفحه 17 از 207 نخستنخست ... 78910111213141516171819202122232425262767117 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 2066

موضوع: آرشیو پستهای قدیمی

پیش فرض پاسخ : اطلاعات در مورد محل جدید مصاحبه

از ما قبل تر یه آقای بود طفلی نظامیه حالا چطوری باید از کشور خارج بشود خدا می داند چون افراد نظامی ممنوع الخروج هستند بعد هم با دوهفته تاخیر از او که جزو اولین کنسلی ها بود نوبت ما و سایر دوستانمان است ما فایل نامبر 21سپتامبر پارسال داریم من 6 امتیازی و یکی از دوستان ما صفر امتیازی با یکهفته زودتر فرستادن مدارک 20 روز بعد ما مصاحبه داشت و یکی از دوستان های دیمند هم که سه ماه بعد ما فرستاده 3 روز بعد ما مصاحبه داشته خوب حالا بشین محاسبه کن ببین اوضاع شما چطور در ضمن ما مدارک را 5 مرداد فرستاده بودیم و صد البته یکی از دوستان های دیمند ما سه روز بعد ما مدارک را فرستاد و الان چهار ماهه مونترال هست و ما هنوز منتظر مصاحبهههههههه
    ویرایش توسط nikan2012 : September 7th, 2011 در ساعت 11:17 PM
    تاریخ صدورفایل نامبر 21 سپتامبر رشته صنایع غذایی 6تاریخ مصاحبه اول 15می دومی جولای و تاریخ مصاحبه جدید 24نوامبر

Junior Member Herman آواتار ها

سلام دوستان
    در جواب یکی دوتا از دوستان عزیز که در مورد موضوع "ویو شدن در مصاحبه"
    پافشاری میکنن نظر خودمو که حاصل از مدتها پیگیری فرومها مختلف و مشورت با چند نفر از دوستان با تجربه است، ارائه میدم:

1- با توجه به شرایط پرونده تعداد زیادی از دوستان ایرانیم (از موسسات زبان فرانسه قطب و سفارت و توبی و کیش ایر و غیره) که برای مهاجرت به کبک اقدام کرده بودن، باید بگم تا حالا هیچ موردی از ویو شدن در مصاحبه مشاهده نکردم. در میان این دوستان از دکتر و مهندس و در رشته های اویونیک (16 امتیازی)، شیمی، پرستاری، صنایع، کامپیوتر و غیره، مجرد و متأهل، با سابقه کار در ارگان های مختلف و با امتیازهای واقعا بالاتر از سطح درخواستی وجود داشته که اکثر اونها قبول شدن اما فقط در مصاحبه
    ! سطح زبان اکثر این افراد بسیار بالا بوده تا جایی که حتی زمانی که مدرک زبان درخواست نمیشد این عزیزان داوطلبانه و برای سهولت در روند مهاجرت مدرکشونو فرستاده بودن اما هیچ کدوم ویو نشدن.

2- با توجه به سطح بالای زرنگی در میان ایرانیان عزیز و جعل مدارک در سطح وسیع من فکر میکنم یک آفیسر نیاز داشته باشه حتما اصل مدارک رو رؤیت کنه و سؤالات مربوط به رشته کاری و تحصیلی رو طبق مدارک بپرسه. شاید در بعضی موارد دلشونو به هولوگرام مدارک خوش میکنن ولی به هر حال این قضیه خیلی جدیه. (فکر کنم اون قضیه عکس ها در مدارک فوق لیسانس و دکترای بچه های علوم تحقیقاتو یادتونه!)

3- به نظر من هیچ دلیلی نداره فکر کنین چون اونا با تعداد زیادی پرونده سروکار دارن و تأخیر قابل ملاحظه ای در روند کارشون ایجاد شده، بیان از من و شما غذر خواهی کنن و بگن چون یک سری از شما عزیزان بزرگواری کردین و بر سر ما منت گذاشتین و امتیازتون به حد نصاب میرسه، ویو
    تون میکنیم تا هم شما راضی باشین و هم اینکه بقیه کمتر معطل بشن! دوست عزیز شما در مطب دندون پزشکی نیستید!! اگه لازم باشه شمارو همچین میکارن که زیر پاتون علف سبز بشه! (مثل پرونده فدرالیهای قدیمی)

4- قبول کنید که من و شما از پاریس برای مهاجرت اقدام نکردیم! ما از جایی اقدام کردیم که جهان سومه و اگه برامون صدتا ***** شغلی و امنیتی و بهداشتی و غیره بذارن بازم ته دلشون مارو با انبر برمیدارن! این خیلی تلخه ولی یه حقیقته (البته این قضیه آمار بالای قبولی ایرانی ها رو نقض نمیکنه). بنابراین صرفا به دلیل داشتن مدرک های متعدد تحصیلی یا تحقیقات گسترده علمی و چه و چه (که لازمه ذکر کنم همه اونها در جای خود با ارزش هستند) توقع بیجا نداشته باشین.

جمع بندی
    :
    به نظر بنده احتمال ویو شدن در میان ایرانیان بسیار بسیار اندک
    است.

به امید موفقیت همه در تمام مراحل زندگی.
    بازم بابت پر حرفی معذرت...

پ.ن.: من اینجا فقط نظرمو میگم. بعضی از حرفام تلخه ولی به نظر من واقعیته. حرف تلخ مثل آمپول درد داره! ولی باید شنیده بشه تا برای مشکل راه حل مناسب پیدا بشه. اینارو نگفتم که اعتماد به نفس بعضیا پایین بیاد. اینارو گفتم که از این دید هم به قضیه نگاه کنین و امید واهی نداشته باشین.
    البته ممکنه شما راست بگین! بابای من که تو سفارت کانادا کار نمیکنه، کسی چه میدونه!
    تاریخ ارسال مدارک : اوت 2010 | تاریخ صدور فایل نامبر : اکتبر 2010 | رشته : مهندسی شیمی (6 امتیاز) | ارسال مدرک زبان TCFQ : اوت 2011 | نامه انتظار مصاحبه :نوامبر 2011 |تاریخ مصاحبه :ژوئیه 2012 | فایل نامبر فدرال : ژانويه 2013 | انتقال پرونده به پاریس : می 2013| آپدیت مدارک : می 2013 | دریافت مدیکال : فوریه 2014 | وضعیت فعلی: مقیم کانادا

Member yahssina آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    génie chimique

با موارد 1 تا 3 موافقم، خوبه این دیدم دوستان داشته باشند. و اصلاً تو ذهنشون چلنج ایجاد شده.
    اما با مورد 4 موافق نیستم. اون *****ها به نژاد ربطی نداره، اونا کمتر غزیسم هستند
    نقل قول نوشته اصلی توسط Herman نمایش پست ها
    سلام دوستان
    پافشاری میکنن نظر خودمو که حاصل از مدتها پیگیری فرومها مختلف و مشورت با چند نفر از دوستان با تجربه است، ارائه میدم:

1- با توجه به شرایط پرونده تعداد زیادی از دوستان ایرانیم (از موسسات زبان فرانسه قطب و سفارت و توبی و کیش ایر و غیره) که برای مهاجرت به کبک اقدام کرده بودن، باید بگم تا حالا هیچ موردی از ویو شدن در مصاحبه مشاهده نکردم. در میان این دوستان از دکتر و مهندس و در رشته های اویونیک (16 امتیازی)، شیمی، پرستاری، صنایع، کامپیوتر و غیره، مجرد و متأهل، با سابقه کار در ارگان های مختلف و با امتیازهای واقعا بالاتر از سطح درخواستی وجود داشته که اکثر اونها قبول شدن اما فقط در مصاحبه
    ! سطح زبان اکثر این افراد بسیار بالا بوده تا جایی که حتی زمانی که مدرک زبان درخواست نمیشد این عزیزان داوطلبانه و برای سهولت در روند مهاجرت مدرکشونو فرستاده بودن اما هیچ کدوم ویو نشدن.

2- با توجه به سطح بالای زرنگی در میان ایرانیان عزیز و جعل مدارک در سطح وسیع من فکر میکنم یک آفیسر نیاز داشته باشه حتما اصل مدارک رو رؤیت کنه و سؤالات مربوط به رشته کاری و تحصیلی رو طبق مدارک بپرسه. شاید در بعضی موارد دلشونو به هولوگرام مدارک خوش میکنن ولی به هر حال این قضیه خیلی جدیه. (فکر کنم اون قضیه عکس ها در مدارک فوق لیسانس و دکترای بچه های علوم تحقیقاتو یادتونه!)

3- به نظر من هیچ دلیلی نداره فکر کنین چون اونا با تعداد زیادی پرونده سروکار دارن و تأخیر قابل ملاحظه ای در روند کارشون ایجاد شده، بیان از من و شما غذر خواهی کنن و بگن چون یک سری از شما عزیزان بزرگواری کردین و بر سر ما منت گذاشتین و امتیازتون به حد نصاب میرسه، ویو
    تون میکنیم تا هم شما راضی باشین و هم اینکه بقیه کمتر معطل بشن! دوست عزیز شما در مطب دندون پزشکی نیستید!! اگه لازم باشه شمارو همچین میکارن که زیر پاتون علف سبز بشه! (مثل پرونده فدرالیهای قدیمی)

4- قبول کنید که من و شما از پاریس برای مهاجرت اقدام نکردیم! ما از جایی اقدام کردیم که جهان سومه و اگه برامون صدتا ***** شغلی و امنیتی و بهداشتی و غیره بذارن بازم ته دلشون مارو با انبر برمیدارن! این خیلی تلخه ولی یه حقیقته (البته این قضیه آمار بالای قبولی ایرانی ها رو نقض نمیکنه). بنابراین صرفا به دلیل داشتن مدرک های متعدد تحصیلی یا تحقیقات گسترده علمی و چه و چه (که لازمه ذکر کنم همه اونها در جای خود با ارزش هستند) توقع بیجا نداشته باشین.

جمع بندی
    :
    است.

پ.ن.: من اینجا فقط نظرمو میگم. بعضی از حرفام تلخه ولی به نظر من واقعیته. حرف تلخ مثل آمپول درد داره! ولی باید شنیده بشه تا برای مشکل راه حل مناسب پیدا بشه. اینارو نگفتم که اعتماد به نفس بعضیا پایین بیاد. اینارو گفتم که از این دید هم به قضیه نگاه کنین و امید واهی نداشته باشین.
    البته ممکنه شما راست بگین! بابای من که تو سفارت کانادا کار نمیکنه، کسی چه میدونه!
    Filière : 6 pts– Française (5,5) – marié – pas d’enfant
    NDQ : 2011 mai 13CSQ : 2013 oct. 16NDF : 2014 jan. 14 En cours : 2014 fév. 19Médical : 2014 fév. 20Médicaux reçus : 2014 mar. 5 Décision prise : 2014 mar. 22Visa : 2014 mar. 25

Banned
    رشته و دانشگاه
    translation bba

سلام دوسته ازيز

من كملن با مواردى كه گفتيد موافقم
    در تپيچيه ديگر گفته ( توسته افراد ستاره دار ) ميشود كه اگه شما مدركه زبان بفرستيد ووه ميشويد
    و اين اسلن درست نيست

شهريار

نقل قول نوشته اصلی توسط Herman نمایش پست ها
    سلام دوستان

جمع بندی
    :
    است.

نقل قول نوشته اصلی توسط yahssina نمایش پست ها
    با موارد 1 تا 3 موافقم، خوبه این دیدم دوستان داشته باشند. و اصلاً تو ذهنشون چلنج ایجاد شده.
    اما با مورد 4 موافق نیستم. اون *****ها به نژاد ربطی نداره، اونا کمتر غزیسم هستند
    سلام دوست عزیزم.
    در مورد 4 منظور بنده نژاد پرستی نبود. هرچند که اونا هم مثل همه ملل جهان تقریبا کمی نژاد پرست هستند اما با تبلیغات گسترده رسانه ای سعی میکنن این موضوعو کمرنگ کنن.
    منظورم از بند چهار سر و کله زدن با مردمی مثل ایرانیهاست که همش سعی میکنن شلوغ کنن! قبول کنید که از نظر اونا بچه های منطقه خاورمیانه یکم شیطونی میکنن!!
    کما اینکه با آفریقایی ها به خاطر زبان و فرهنگشون ممکنه بهتر از ما برخورد کنن.
    پس منظور من نژاد پرستی نیست.
    ممنونم از نظرتون.
    تاریخ ارسال مدارک : اوت 2010 | تاریخ صدور فایل نامبر : اکتبر 2010 | رشته : مهندسی شیمی (6 امتیاز) | ارسال مدرک زبان TCFQ : اوت 2011 | نامه انتظار مصاحبه :نوامبر 2011 |تاریخ مصاحبه :ژوئیه 2012 | فایل نامبر فدرال : ژانويه 2013 | انتقال پرونده به پاریس : می 2013| آپدیت مدارک : می 2013 | دریافت مدیکال : فوریه 2014 | وضعیت فعلی: مقیم کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط shahryarg نمایش پست ها
    سلام دوسته ازيز

من كملن با مواردى كه گفتيد موافقم
    در تپيچيه ديگر گفته ( توسته افراد ستاره دار ) ميشود كه اگه شما مدركه زبان بفرستيد ووه ميشويد
    و اين اسلن درست نيست

شهريار
    شهریار عزیز
    متأسفانه با وجود مشکلاتی که در خواندن متن پیغام شما داشتم متوجه شدم که شما هم معتقدید با فرستادن مدرک زبان امکان ویو شدن وجود داره.
    باید عرض کنم که من هم در آخر پاسخم گفتم که کاملا مطمئن نیستم و شاید موارد نادری در این زمینه پیش اومده باشه ولی بنده از اونها اطلاعی ندارم.
    هر چیزی ممکنه اتفاق بیفته. من به این قضیه از بعد کلان نگاه کردم.
    ممنونم از نظرتون.

البته كه من هم بار ها گفتم الارقم اينكه نمره زبان بالا و امتياز باعث ويو شدن ممكن است بشود اما نظر افيسر بررسي كننده شرط است كه البته كبك مبنا را روي مصاحبه گذاشته. دقت كنيد فرانكوفن ها واقعي مثل لبنانيها مراكشيها هم به مصاحبه دعوت ميشوند اونها هم هم دكترن هم مهندس هم مثل من فقط امتياز دار:-)
    اين احتمال كه در صورت شرايطي امكان ويو شدن داده شود توسط سفارت براي افرادي كه مدارك فرستادند فقط سياست خودشان است كه معلوم هم نيست ولي به هر حال ميشه دلمونوخوش كنيم .البته چه بسا ممكنه اينترويهاي اين افراد هم بسيار سريعتر وساده تر باشد اما از نظر اماري ويو شدن كبك كلا چه ايراني چه خارجي 20%به80%است سي اس كيو كبك يعني (مصاحبه)اينو خودشونم ميگن.

ببنیدمن یه مورد دیده بودم که تو فرانسه با طرف ویدیو کنفرانس کرده بودن یعنی اصلا بی خیال مصاحبه نمی شن مطمئن باشید در ضمن یکی از دوستان من مدرک دلف تس اف و زبان فرستاده بود اما باز هم دعوت به مصاحبه شد هدف از مصاحبه فقط زبان نیست بدانید و آگاه باشید مهمتر از آن مدارک و شخصیت شماست
    تاریخ صدورفایل نامبر 21 سپتامبر رشته صنایع غذایی 6تاریخ مصاحبه اول 15می دومی جولای و تاریخ مصاحبه جدید 24نوامبر

9 نوامبر اولین مصاحبه در شهر استانبول
    http://shadvasalamat.blogfa.com/
    http://mokhtari.canparsblog.com/
    http://nikancanada.blogfa.com/

سلام دوستان .
    اینطور هم که شما کاملا نفی می کنید قضیه ی ویو شدن رو ، درست نیست .
    من دوستی رو می شناسم که ویو شد .
    مدرکش فوق لیسانس ادبیات فرانسه بود و دانشجوی دکترا بود . به زیبایی هر چه تمام تر ویو شد و الان هم پاس ریکوئست تشریف دارند .
    دریافت مدارک28دسامبر2010--ابطال کارت اعتباری و ارسال مجددومتعاقبا مفقود شدن در سفارت در سوریه 8مارچ2011--صدور فایل نامبر DA00425 و عدم برداشت31می2011--پرداخت ازکبک22جون2011--تاییدیه پول28جون2011--دیپلم کاردانش کامپیوتر--TCFQ B1.C1--English9.9.متاهل.همسر B1.B1.نامه آپدیت 18ژوییه2014