نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: با تقسیم تاپیک "اصول مصاحبه" به دو تاپیک مجزا؟

رأی دهندگان
56. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقم

34 60.71%
  • مخالفم

22 39.29%
صفحه 191 از 207 نخستنخست ... 91141181182183184185186187188189190191192193194195196197198199200201 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,901 تا 1,910 , از مجموع 2066

موضوع: آرشیو پستهای قدیمی

ApplyAbroad Veteran
    parham آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسي شيمي - شيراز

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط barbin نمایش پست ها
    پرهام جان شما نامه پیگیری زدین و این پاسخ پیگیری شماست!؟
    اره من بهشون ایمیل زدم که نکنه ایمیل مدیکال من به ایمیل بلوک شده من فرستاده شده باشه که این جواب رو دادند . معلومه که کلی ایمیل بهشون زده شده که خیلی عصبانی شدند
    - فایل فدرال: May.17.2010 -- ایمیل آپدیت از پاریس : 2013/04/15 و مدیکال :2013/07/08 رسیدن مدیکال به پاریس:2013/07/22 پاس رکوئست: 2013/09/04

من برای زنده بودن جستجوی تازه میخواهم ...

دوستان من هم میل پیگیری زده بودم و همین جوابو بهم دادن (آپریل 2010 هستم) اما بعد خوندن این میل یه خطش ایهام داشت:
    The usual delay to reply to a query is usually 28 working days during which you are requested not to write again since it is counter productive.
    که از سه تا متخصص زبان پرسیدم به اتفاق گفتند یعنی از رسیدن آپدیت شما تا مرحله بعدی (که میتونه مدیکال باشه) 28 روز کاری زمان میبره لطفا نظرتونو نسبت به این خط بگین و به نظر شما این خط چه تعبیری داره؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط parham نمایش پست ها
    اخه متاسفانه جوابی که میدند اینه
    Dear Applicant,

This refers to your recent message.

Processing of each application is a distinct and separate exercise based on the specificities of each file.
    Therefore please do not compare the progress of your application with another applicant.

Please be advised that your application is currently still under processing and not ready for medical examinations.
    Your file has been received by our office only on March 22nd, 2013 and the processing has already well progressed.Nevertheless, your medical forms and instructions will not be sent immediately.

Please be advised that due to lack of human resources, we do not have the possibility to confirm reception of each correspondence this office is getting. Also, sending to this office, multiple messages about the same question or contacting this office too often, is very counter productive since we will not be able to devote our time to processing your application.

The usual delay to reply to a query is usually 28 working days during which you are requested not to write again since it is counter productive.

If you do not have heard from this office, this means that for the time being we do not need to contact you. You will be contacted whenever needed or necessary. Rest assured, we will deploy every effort to expedite the processing of your application

خجالت هم نمیکشند میگن پرونده تو توی مارچ شروع شده به بررسی . مگه پرونده بقیه که مدیکال گرفتند زودتر از من منتقل شده به پاریس ؟
    مصاحبه کبک: فوریه 2010 فایل نامبر فدرال: 27 آپریل 2010 رشته: لیسانس کامپیوتر ، اضافه کردن همسر اواخر نوامبر 2011 ، مصاحبه دوم جون 2012
    دریافت آپدیت 17 جولای 2012 , دریافت آپدیت از پاریس 5 آپریل 2013 , رسیدن مدیکال به پاریس: 22 جولای 2013، پاس ریکوئست: 14 آگست 2013

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrangreen نمایش پست ها
    دوستان من هم میل پیگیری زده بودم و همین جوابو بهم دادن (آپریل 2010 هستم) اما بعد خوندن این میل یه خطش ایهام داشت:
    که از سه تا متخصص زبان پرسیدم به اتفاق گفتند یعنی از رسیدن آپدیت شما تا مرحله بعدی (که میتونه مدیکال باشه) 28 روز کاری زمان میبره لطفا نظرتونو نسبت به این خط بگین و به نظر شما این خط چه تعبیری داره؟؟؟
    مهران جان تا ديروز تقريباٌ هر چي مديكال براي دوستان مارچ تا جون 2010 آمده هيچ كدام ارتباطي با آپديت نداشته است .....مثل مورد آخر مديكال كه دو روز پيش براي petitprince با فايل فدرال 23جون 2010 دريافت شد و مطابق گفته ايشان دو روز گذشته تازه مدارك آپديت را پست كردند.
    از طرفي اين پيغام براي شما و پرهام پيرو پيگيري مديكال آمده كه فكر مي كنم تاريخ رسيد مدارك شما به سفارت يكي نبوده است .

Senior Member

نه عزیزم مدیکال چیه. منظورش اینه که بعد از اینکه ایمیل مثلا پیگیری زدی ، تا 28 روز حداقل ایمیل دیگه ای نزنین.
    Interview & CSQ Date = 14 July 2010
    Federal F.N Date = 25 August 2010
    Medical Date = 30 July 2013
    PassRequest = 28 Oct 2013

ApplyAbroad Veteran
    parham آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسي شيمي - شيراز

منظورش از زمان رسیدن ایمیل شما تا منتظر جواب بودن 28 روز طول میکشه. که تو این 28 روز لااقل ایمیلی دیگه نزنید
    - فایل فدرال: May.17.2010 -- ایمیل آپدیت از پاریس : 2013/04/15 و مدیکال :2013/07/08 رسیدن مدیکال به پاریس:2013/07/22 پاس رکوئست: 2013/09/04

من برای زنده بودن جستجوی تازه میخواهم ...

متخصص زباااااااان!!!!!!
    برادر مومن مهران جان میگه یه بار که ایمیل زدی 28 روز کاری بشمار تا جواب بدم. تو این مدت هم دیگه ایمیل نزن.
    ارسال مدارک: 23 جولای 2010 ، فایل نامبر کبک:26 سپتامبر 2010
    مصاحبه: 20 آپریل 2012 ،
    دریافت مدارک July 26, 2012. ، فایل فدرال: 28 آگست 2012
    رشته:6 امتیازی، آپدیت پاریس: 25 آپریل 2013، مدیکال: 10-01-2014

ويزا: 7 مارچ 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط tomamiral نمایش پست ها
    متخصص زباااااااان!!!!!!
    برادر مومن مهران جان میگه یه بار که ایمیل زدی 28 روز کاری بشمار تا جواب بدم. تو این مدت هم دیگه ایمیل نزن.
    ممنون از ترجمه شما, عزيزم من که نخواستم که اين جملرو برام ترجمه کنين, اگه يه بار ديگه لطف کنين مطالعه فرماييد من نظر خواستم نه ترجمه.
    دوست من فکر نميکنيد وقتى جواب ميل منو داده, ديگه و من چيزى رو که پرسيدم گفتم مديکل من با توجه به ساير ارسالها در چه وضعيتيه و کي مياد؟ و اينکه در جواب به من بگن 28 روز کارى ديگه ميخوان جواب بدن, جوابه چى ميتونه مد نظر باشه؟ چه جوابي به من مىخوان بدن, مگه که همىجورى بگن هر چى بپرسين 28 روز وايسين
    مصاحبه کبک: فوریه 2010 فایل نامبر فدرال: 27 آپریل 2010 رشته: لیسانس کامپیوتر ، اضافه کردن همسر اواخر نوامبر 2011 ، مصاحبه دوم جون 2012
    دریافت آپدیت 17 جولای 2012 , دریافت آپدیت از پاریس 5 آپریل 2013 , رسیدن مدیکال به پاریس: 22 جولای 2013، پاس ریکوئست: 14 آگست 2013

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران و MBA هر دو از شریف

ممنون از ترجمه شما, عزيزم من که نخواستم که اين جملرو برام ترجمه کنين, اگه يه بار ديگه لطف کنين مطالعه فرماييد من نظر خواستم نه ترجمه.
    دوست من فکر نميکنيد وقتى جواب ميل منو داده, ديگه و من چيزى رو که پرسيدم گفتم مديکل من با توجه به ساير ارسالها در چه وضعيتيه و کي مياد؟ و اينکه در جواب به من بگن 28 روز کارى ديگه ميخوان جواب بدن, جوابه چى ميتونه مد نظر باشه؟ چه جوابي به من مىخوان بدن, مگه که همىجورى بگن هر چى بپرسين 28 روز وايسين
    شما نه به خودتون رحم دارید نه به بقیه
    خیلی از ما از دست یه سری رفتارها از این مملکت می ریم. از خود راضی بودن، فقط خود را دیدن، چشم دیدن شادی دیگران را نداشتن ....... این همه می گن پیگیری غیر ضروری نکنین. توضیح می دن دوستان، که کارمندای سفارت تعدادشون محدوده ... وقت همه گرفته میشه. ما هم جز همه هستیم ... فکر می کنین چرا مملکت ما اینه چون متحد نیستیم ...هرکی خودشو می بینه ..... (البته منظورم همه نیستن)
    فقط به این لغت counter productive توجه کنید. شما که ترجمه لازم ندارید! ما همه خسته ایم ما همه 3 سال بیشتره آس و پاسیم... یکی کمتر یکی بیشتر ... ولی بلند مدت نگاه کنیم. منافع جمع رو به منافع خودمون ترجیح بدیم. ه
    من واقعا از این جوابیه ای که شما گرفتین ناراحت شدم. امیدوارم این کارمندای سفارت پاریس که یه امیدی به همه دادن و به نظر خوب (کیفی منظورمه) دارن جلو میرن نگن چه غلطی کردیم کار این ایرانیا را داریم راه میندازیم
    CSQ & Federal F. No.: June 2010
    new CSQ for spouse: Dec. 2011
    Update request: July 2012 / second update: Apr. 2013
    Medical: 10 July 2013 / Date of visa 27 sep. 2013 hallelujah

نقل قول نوشته اصلی توسط AshkanS نمایش پست ها
    شما نه به خودتون رحم دارید نه به بقیه
    خیلی از ما از دست یه سری رفتارها از این مملکت می ریم. از خود راضی بودن، فقط خود را دیدن، چشم دیدن شادی دیگران را نداشتن ....... این همه می گن پیگیری غیر ضروری نکنین. توضیح می دن دوستان، که کارمندای سفارت تعدادشون محدوده ... وقت همه گرفته میشه. ما هم جز همه هستیم ... فکر می کنین چرا مملکت ما اینه چون متحد نیستیم ...هرکی خودشو می بینه ..... (البته منظورم همه نیستن)
    فقط به این لغت counter productive توجه کنید. شما که ترجمه لازم ندارید! ما همه خسته ایم ما همه 3 سال بیشتره آس و پاسیم... یکی کمتر یکی بیشتر ... ولی بلند مدت نگاه کنیم. منافع جمع رو به منافع خودمون ترجیح بدیم. ه
    من واقعا از این جوابیه ای که شما گرفتین ناراحت شدم. امیدوارم این کارمندای سفارت پاریس که یه امیدی به همه دادن و به نظر خوب (کیفی منظورمه) دارن جلو میرن نگن چه غلطی کردیم کار این ایرانیا را داریم راه میندازیم
    ميدونين چىه؟ بعضي وقتها پيش خودم ميگم منم بايد مثل خيلي از دوستان خاموش بيامو اطلاعات بگيرمو برم و هر کارى هم کردم به خودم ارتباط داشته باشه و هىچ جا هم مطرحش نکنم.
    اين مىليرو که من زدم مىدونم چند تا از دوستانمون تو همين فروم زدن و شما زماني مىتونين بگين پيگيرى نکنين که از ماههاى آينده باشين که هنوز نوبتشون نشده نه کسانيکه دو و سه ما بعدشون مديکال گرفتن که خوب قسمتشون بوده و حرفي توش نىست, اگه واسه ماههاى جولاى آگست سپتامبر مدىکال اومد و براى شما که فايلتون جون هست مديکال نيومد اون موقع ميتونين فقط براى خودتون تصميم بگيرين که پيگىرى کنيد و يا نه. و دليله ديگه هم که فقط براي شفاف سازى ميگم اين بوده که تاريخ انقضاى csq بنده 2015 بوده و مىخواستم بدونم تاخير ربطي به انقضاى csq ها داشته يا نه که واسه همه مىتونه مهم باشه و در آخر بدونين با چه تارىخ فايل و وضعيت مدىکالهاي امده صحبت ميکنين با آپريل 2010 و csq فورىه 2010 که هم csq هاى من يا الان تو کانادا هستند و يا پاس ريکوىست شدن و حق هرگونه پىگيرىرو واسه خودم و هم فايلهام محف ظ ميدونم

Junior Member

با تبریک به دوستانی که مدیکال گرفتند.به نظر من این عادلانه نیست که ماه جون زودتر از مارچ مدیکال بگیره.درسته که پرونده با پرونده فرق میکنه و همه هم از انتظار خسته شدیم ولی باید یک ماه رو تموم کنن برن سراغ ماه دیگه.دوستان نظری ندارند؟