نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: با تقسیم تاپیک "اصول مصاحبه" به دو تاپیک مجزا؟

رأی دهندگان
56. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقم

34 60.71%
  • مخالفم

22 39.29%
صفحه 198 از 207 نخستنخست ... 98148188189190191192193194195196197198199200201202203204205206207 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,971 تا 1,980 , از مجموع 2066

موضوع: آرشیو پستهای قدیمی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همفکری در زمینه جلب توجه اداره مهاجرت برای افزایش سهمیه ویزا و سرعت بررسی پرون

دوستان
    خواهشآ اگه داریم اعتراض میکنیم یکباره روند بعد از مصاحبه رو هم درنظر بگیریم و ازشون بخوایم پرونده هایی که 2010 فرستاده شده اند و به علت مشکلات دمشق و کند کاری سفارت اینقدر به طول انجامیده رو در اولویت کاری بزارن و تا آخر 2013 به اتمام برسونن مثلا برای این کار میتونن درخواست بدن متقاضی تمام مدارکش رو همراه با مدیکال و سوئ پیشینه با خودش روز مصاحبه ببره و تحویل بده یا راه های دیگه که تا پایان 2013 منجر به دریافت ویزا شه. البته میدونم که راهکار دادن خیلی مودبانه نیست. به نظرتون چه جوری میشه این خواسته رو در انتهای متنمون خیلی مودبانه ازشون درخواست کنیم؟ آخه دیگه بیشتر از 3 سال منتظر شدن معقول نیست و به ضرر خودشونم هست .(این سن ها اوج شکوفایی یک جوونه)

ApplyAbroad Hero Eissa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق - مخابرات

Smile پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط jms نمایش پست ها
    با سلام
    با بخشي از پيام شما و تشكر به خاطر انجام كار كه چند سال مانده موافقم ، اما اما اما همه ما كه در اين فرايند خيلي فرصتها را از دست داديم !! دولت كانادا بايد پاسخگو باشد حتي اگر جواب منفي است ولي نه بعد از 5 سال از ارسال پرونده و ... . ضمنا مي دانيم كيس با كيس متفاوت آيا براي دوستان سوال نشده كه واقعا همه اپريليها خاص هستند ( احتمالا برجهاي دو قلو را مانده هاي مارچ ، اپريل و مي بخصوص اينجانب زديم كه خودمان هم خبر نداريم )
    همين كه سي اس كيو به كسي مي دهند يعني دعوتنامه كه نگيم مگه دعوتنامه براتان فرستادن . در پايان از اينكه براي جنابعالي و دوستاني كه كارشان انجام مي شود خوشحاليم ولي نگران وضعيت خودمان هم هستيم و به نظر پيگيري منطقي و از مجراي رسمي مثل تويت كردن با دولت فدرال نامه زدن به دولت فدرال و ... خواسته زيادي بخصوص براي مارچ ، اپريل و اخيرا مي 2010 به نظر نخواهد بود .
    با آرزوي موفقيت همگان
    دوست و همراه عزیز من

مگر نه اینست که تلاشهای بچه های این فروم باعث تغییر رویه ی دولت کانادا در بررسی پرونده های ایرانیان شد؟ مگر نه اینست امکان داشت وضعیت از این بدتر هم بشود؟ مگر من یا دوست دیگر شما که دو روز جلو تر مدیکال دریافت کردیم، فرصتهای مهمی در زندگیمون رو از دست ندادیم؟

دوست من

من خوشحال نه از این بابت که برای من مدیکال اومده، من خوشحالم که خیلی از دوستای دیگه م پاس ریکوئست شدن. کاش یه بار دیگه همین فروم رو ورق بزنیم.

دوستان من

بین احساسات، منتطق و سیاست باید مرز در نظر گرفت. آره، منم از سیاستهای جیسون کنی ناراحتم ولی نشون دادن خوشحالی از بابت به سرانجام رسیدن کار چه ایرادی داره؟ توصیه به کار نیک و قدردانی از کی القای تفکراته؟؟ با تنفر میخواید برید کشوری که تا آخر عمر توش زندگی کنید؟ نکنه کانادا رو هم میخواید مثل ایران تغییر بدید؟

دوستی که میخواید با انگشت بزنید تو چشم وزیر مهاجرت کانادا

دسامبر 2012 کجا بودید وقتی التماس میکردم شمایی که یه آپدیت فرستادید، بعد 4 ماه از سفارت پیگیری کنید؟؟؟؟
    اگر سال گذشته دوستانی که سی اس کیوشون داشت باطل میشد، پیگیری کرده بودن، وضعیت دوستان ابتدای 2013 به اینجا نمیرسید.

اگر من هنوز تو اون تاپیک هستم فقط و فقط به خاطر شنیدن اخبار خوب از طرف دوستانمه. پاشا، sebas، xman, و ....

به هر ترتیب عمرمون گذشت و برای آینده باید برنامه داشته باشیم و به فکر دوستانمون باشیم که در ابتدای راه مهاجرت هستن و سعی کنیم تصویر خوبی از خودمون به یادگار بذاریم.

به امید بهترین خبرها
    مصاحبه اول:2010/02/08 ،ف کبک:2010/05/27 ،مصاحبه دوم:2010/12/05 ،ف فدرال:2010/12/06
    انتقال به پاریس:2013/02/28 ،آپدیت:2013/05/22 ،دریافت توسط پاریس: 2013/05/27
    مدیکال:2013/06/27 ،دریافت توسط پاریس: 2013/07/08 ،پاس ریکوئست:2013/09/18 ،لندینگ در مونترآل: 2013/11/06

Member bolotus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineer

پیش فرض پاسخ : استانبول، محل مصاحبه، تورهای مطمئن، آژانسهای مسافرتی، زمینی‌ یا هوایی

سلام
    با توجه به شرایط ترکیه, آیا هنوز مصاحبه ها پا برجا هست؟
    ارسال مدارك به سوريه: 3May-2011- دريافت: 5 May - -رفرنس نامبر: 10-Aug-/استفاده از ماني اوردر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    صنایع غذایی دانشگاه علوم و تحقیقات

پیش فرض پاسخ : استانبول، محل مصاحبه، تورهای مطمئن، آژانسهای مسافرتی، زمینی‌ یا هوایی

نقل قول نوشته اصلی توسط bolotus نمایش پست ها
    سلام
    با توجه به شرایط ترکیه, آیا هنوز مصاحبه ها پا برجا هست؟
    دوست عزیز تعدادی از بچه های فروم هستن که مصاحبشون برا ماه اوت اومده.
    تاریخ دریافت مدارک توسط سفارت دمشق:29 سپتامبر2010 تاریخ دیافت ایمیل آپدیت سابقه کار 18 ژانویه2013 تاریخ دیافت ایمیل مصاحبه:11 مارچ 2013 قبولی در مصاحبه:7می 2013 فایل فدرال :14 آگوست 2013 نامه آپدیت ومدیکال:2 اکتبر 2013 بلاخره پاس ریکوئست:27 فوریه 2014

ما مصاحبمون 4 سپتامبره 2013 هست...
    اگه زوجی اون تاریخ مصاحبه داره اعلام کنه...
    فایل کبک: 6 نوامبر 2011- رشته پرستاری- متاهل-مصاحبه: 4 سپتامبر 2013
    فایل فدرال: 9 دسامبر 2013-آپدیت پاریس:6 ژانویه2014___ 12فوریه 2014 :in process___ مدیکال: 6 مارچ - 2014 --ویزا 21 مارچ 2014

ApplyAbroad Veteran
    araliabadi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران / آزاد تهران مرکز

Smile همفکری جهت اعتراض به روند طولانی مدت، دعوت به مصاحبه

نقل قول نوشته اصلی توسط Eissa نمایش پست ها
    دوست و همراه عزیز من

مگر نه اینست که تلاشهای بچه های این فروم باعث تغییر رویه ی دولت کانادا در بررسی پرونده های ایرانیان شد؟ مگر نه اینست امکان داشت وضعیت از این بدتر هم بشود؟ مگر من یا دوست دیگر شما که دو روز جلو تر مدیکال دریافت کردیم، فرصتهای مهمی در زندگیمون رو از دست ندادیم؟
    با سلام، دوستان، مانند حرکتی که در این تالار با اتحاد همه انجام شد و به سر انجام رسید، حرکتی مشابه برای بچه های منتظر مصاحبه شروع شده. با توجه به اینکه توی این راه فقط مهاجرین هستند که به داد هم میرسند، کسانی که تمایل دارند میتوانند به آنها بپیوندند و در امضای پتیشن و تو*یتر آنها را یاری دهند.
    http://www.activism.com/fr_CA/petiti...iens-qsw/44610
    همفکری جهت اعتراض به روند طولانی مدت، دعوت به مصاحبه
    ارسال دمشق: 2011/3 فایل کبک: 2011/7 آپدیت: 2014/3 CSQبدون مصاحبه: 2014/7 ارسال سیدنی: 2014/10 فایل فدرال: 2015/2 پاریس: 2015/3 مدیکال و آپدیت: 2015/5

بچه ها . کسی از شرایط استانبول واینکه آرامش به شهر برگشته یا نه خبر داره ؟ تو نیوز ها که خبری از استانبول نیست . آیا کاملأ آروم شده ؟

Member pouyaquebec آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک آزاد کرج

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadreza53 نمایش پست ها
    بچه ها . کسی از شرایط استانبول واینکه آرامش به شهر برگشته یا نه خبر داره ؟ تو نیوز ها که خبری از استانبول نیست . آیا کاملأ آروم شده ؟
    جاتون خالی من هفته پیش استانبول بودم خیالتون راحت همه چی آرومه در ضمن مصاحبه ما اوایل شروع همون اعتراضات بود و اون موقع هم خبری نبود فقط خیلی هیجانش بالا بود
    ارسال مدارک مین sep 2010 اضافه همسرapr 2011/درخواست مدرک زبانagu 2012/نامه مصاحبه بدون انتظار : march 2013/ مصاحبه : 16 mai 2013/ارسال مدارک فدرال jun,2013,24 /فایل فدرال :23, sep,2013/اضافه فرزند agu 2014 / صدور csq فرزند sep 2014 (به ما نرسید)/صدور مدیکال 24, nov, 2015/( به ما نرسید)/پیگیری مدیکال و ارسال: 28 jan 2015/مدیکال رسیود 6, feb, 2015 /ویزا (با پیگیری) 21 aprl 2015

Junior Member ham3d_d آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    پرستاری

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط Eissa نمایش پست ها
    همراهان عزیز

یه سوال:
    چند نفر شما بعد از جریان انتقال پرونده ها و در خلال شروع شدن آپدیت ها و مدیکالها و پاس ریکوئست ها بازم به وزرای مهاجرت کانادا و کبک توییت زدید؟؟؟؟

کاش همیشه شاکی نباشیم. بار مثبت و بازتاب قدرانی و تشکر ما خیلی بشتر از شکایت و انتقادات ماست. مطمئنا تاثیری که در ذهن مخاطب میذارم بسیار قویتره.

دوست نداشتم بگم ولی من داشتم توییت تشکر برای جیسون کنی و سفارت کانادا در پاریس، بابت تسریع دریافت مدیکال و پاس ریکوئست دوستان رو ارسال میکردم که نامه ی مدیکال رو دریافت کردم. نمیگم این به اون ربط داره ولی کاش بقیه ی دوستان هم یه تشکر خشک و خالی میفرستادن.

خیلی منتظر بودیم صحیح، ولی این انتظار میتونست بیشتر هم باشه. کاش قدردان این موقعیت باشیم به جای ابراز شکایت.
    در ضمن پس فردا هم روز ملی کاناداست . روز ملی کبک رو که از دست دادیم، این یکی رو دریابید.

شرمنده که پیام های مامانی میفرستم.

به امید بهترین خبرها
    من به شخصه با شما مخالف هستم ... هر کسی نظر شخصی خودش رو داره ...دولت کانادا داره عمر و زندگی ما رو هدر میده ...از 2010 با این امتیاز و رشته اگه هرجا بجز کانادا اقدام کرده بودم تا الان کلی تجربه از اقامت بجای هدر دادن وقت انرژی + مسخره خاص و عام شدن داشتم ... این رویه مسخره نمیدونم تا کی میخواد ادامه داشته باشه ...

ApplyAbroad Hero Eissa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق - مخابرات

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط ham3d_d نمایش پست ها
    من به شخصه با شما مخالف هستم ... هر کسی نظر شخصی خودش رو داره ...دولت کانادا داره عمر و زندگی ما رو هدر میده ...از 2010 با این امتیاز و رشته اگه هرجا بجز کانادا اقدام کرده بودم تا الان کلی تجربه از اقامت بجای هدر دادن وقت انرژی + مسخره خاص و عام شدن داشتم ... این رویه مسخره نمیدونم تا کی میخواد ادامه داشته باشه ...
    متاسفانه من نمیتونم عینک بدبینی شما رو عوض کنم ولی این نکته رو متذکر میشم که شما میتونستید راه دیگه ای رو انتخاب کنید. دولت کانادا برای هیچ کس فرش قرمز پهن نکرده و نمیکنه. الانم دیر نشده.

در ضمن بازم متاسفانه شما فرق سیاست داشتن و احساسات رو متوجه نیستید. گاهی لازمه آدم جوری رفتار کنه که خوشآیندش نیست. به این میگن سیاست.
    آقای وزیر پسر خاله ی من نیست. همونقدر که زندگی شما هدر رفته ، شاید چندین برابر برای من و دیگران از بین رفته باشه ولی اعلام حضور بحث دیگه ایه.
    سکوت و قهر کردن کلید این در نیست.
    مصاحبه اول:2010/02/08 ،ف کبک:2010/05/27 ،مصاحبه دوم:2010/12/05 ،ف فدرال:2010/12/06
    انتقال به پاریس:2013/02/28 ،آپدیت:2013/05/22 ،دریافت توسط پاریس: 2013/05/27
    مدیکال:2013/06/27 ،دریافت توسط پاریس: 2013/07/08 ،پاس ریکوئست:2013/09/18 ،لندینگ در مونترآل: 2013/11/06