نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: با تقسیم تاپیک "اصول مصاحبه" به دو تاپیک مجزا؟

رأی دهندگان
56. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقم

34 60.71%
  • مخالفم

22 39.29%
صفحه 199 از 207 نخستنخست ... 99149189190191192193194195196197198199200201202203204205206207 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,981 تا 1,990 , از مجموع 2066

موضوع: آرشیو پستهای قدیمی

Member pouyaquebec آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک آزاد کرج

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط Eissa نمایش پست ها
    متاسفانه من نمیتونم عینک بدبینی شما رو عوض کنم ولی این نکته رو متذکر میشم که شما میتونستید راه دیگه ای رو انتخاب کنید. دولت کانادا برای هیچ کس فرش قرمز پهن نکرده و نمیکنه. الانم دیر نشده.

در ضمن بازم متاسفانه شما فرق سیاست داشتن و احساسات رو متوجه نیستید. گاهی لازمه آدم جوری رفتار کنه که خوشآیندش نیست. به این میگن سیاست.
    آقای وزیر پسر خاله ی من نیست. همونقدر که زندگی شما هدر رفته ، شاید چندین برابر برای من و دیگران از بین رفته باشه ولی اعلام حضور بحث دیگه ایه.
    سکوت و قهر کردن کلید این در نیست.
    من با eissa عزیز کاملا موافقم به بچه های منتظر مصاحبه هم گفتم بالاخره این روندیه که باید طی بشه اون تاریخای 1 ساله 1سالو نیمه واسه قدیم بود الان باید قبول کنیم که 3 4 سال رو شاخشه و خودشونم میگن پس دیگه جایی واسه اعتراض نیست یادمه که تو خدمت سربازی خیلی از بچه ها بودن که به شرایط اعتراض داشتن فرماندمون یه حرفی زد که هم اون موقع به من کمک کرد هم تو روند این پرونده . گفت: دعوت نامه براتون نفرستادیم که لطفا تشریف بیارید. پس حالا هم همینجوریه باید قبول کنیم که با این اوضاع و شرایط باید ممنونشونم باشیم اگرم از این توهمای الکی بر میداریم که اگه ما نباشیم کانادا پیشرفت نمیکنه و ما داریم تخصص و جوونیمونو میذاریم میریم اونجا تا اونا پیشرفت کنن و پس باید به قول دوست عزیزمون برامون فرش قرمز پهن کنن و از این جور حرفای نماز جمعه ایی بزنیم پس بهتره بمونیم همینجا و تو باد تخصص و علم و تیز هوشیمون بخوابیم و با همین کار ضربه مهلکی رو به دولت کانادا وارد کنیم تا غرب از داشتن ما محروم بمونه.
    اندکی صبر .... نزدیک است
    ارسال مدارک مین sep 2010 اضافه همسرapr 2011/درخواست مدرک زبانagu 2012/نامه مصاحبه بدون انتظار : march 2013/ مصاحبه : 16 mai 2013/ارسال مدارک فدرال jun,2013,24 /فایل فدرال :23, sep,2013/اضافه فرزند agu 2014 / صدور csq فرزند sep 2014 (به ما نرسید)/صدور مدیکال 24, nov, 2015/( به ما نرسید)/پیگیری مدیکال و ارسال: 28 jan 2015/مدیکال رسیود 6, feb, 2015 /ویزا (با پیگیری) 21 aprl 2015

پیش فرض پاسخ : همفکری در زمینه جلب توجه اداره مهاجرت برای افزایش سهمیه ویزا و سرعت بررسی پرون

*** قابل توجه دوستان با فایل فدرال 2012 بخصوص دیمندهای 2012 که مدیکال نگرفتن ***

اینجور که دفتر پاریس پیش میره تا دو سه ماه دیگه اگه مدیکال ندن عملا" جمله " بررسی اولویت دار " بلا استفاده بوده و به صورت عادی پرونده ها بررسی شده ...

دوستان لطف کنن بصورت جدی ایمیل پیگیری به دفتر ویزا پاریس بفرستین و اگه این پیگیری ها از طرف همه 2012 ها باشه مطمئنا" توجه دفتر پاریس به پرونده های 2012 هم جلب میشه !

ایمیل پاریس : paris-immigration@international.gc. ca

پورتال پیگیری خاص : https://dmp-portal.cic.gc.ca/cicemail/intro-eng.aspx?mission=paris

پورتال بهتر از ایمیل جواب میده ...

از حقتون دفاع کنید و از پیگیری نترسید ...

ApplyAbroad Hero Eissa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق - مخابرات

پیش فرض پاسخ : همفکری در زمینه جلب توجه اداره مهاجرت برای افزایش سهمیه ویزا و سرعت بررسی پرون

نقل قول نوشته اصلی توسط IrantoCanada نمایش پست ها

*** قابل توجه دوستان با فایل فدرال 2012 بخصوص دیمندهای 2012 که مدیکال نگرفتن ***

اینجور که دفتر پاریس پیش میره تا دو سه ماه دیگه اگه مدیکال ندن عملا" جمله " بررسی اولویت دار " بلا استفاده بوده و به صورت عادی پرونده ها بررسی شده ...

دوستان لطف کنن بصورت جدی ایمیل پیگیری به دفتر ویزا پاریس بفرستین و اگه این پیگیری ها از طرف همه 2012 ها باشه مطمئنا" توجه دفتر پاریس به پرونده های 2012 هم جلب میشه !

ایمیل پاریس : paris-immigration@international.gc. ca

پورتال پیگیری خاص : https://dmp-portal.cic.gc.ca/cicemail/intro-eng.aspx?mission=paris

پورتال بهتر از ایمیل جواب میده ...

از حقتون دفاع کنید و از پیگیری نترسید ...
    متوجه نشدم! برای اینکه برای بچه ها مدیکال داره میاد میخواین اعتراض کنید؟؟؟ خیلی جالبه.

موفق باشید.
    مصاحبه اول:2010/02/08 ،ف کبک:2010/05/27 ،مصاحبه دوم:2010/12/05 ،ف فدرال:2010/12/06
    انتقال به پاریس:2013/02/28 ،آپدیت:2013/05/22 ،دریافت توسط پاریس: 2013/05/27
    مدیکال:2013/06/27 ،دریافت توسط پاریس: 2013/07/08 ،پاس ریکوئست:2013/09/18 ،لندینگ در مونترآل: 2013/11/06

Member the_godfather آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PHD in gambling lasvegas university

ارامش داشته باشيد همه تون. حالا كه همه چي رو قلطك است اعصاب تو ن كنترول كنيد
    federal simplified send 2008>>investor New Brunswick send 2009>>quebec send 2010>>CSQ OCT2010>>update MAY 2013>>medical send 3SEP 2013>>>DM 16 fevr2014>>PR18fev 2014<<landing 15 june 2014

رشته و دانشگاه
    مهندسی برق - مخابرات

نقل قول نوشته اصلی توسط IrantoCanada نمایش پست ها

متن من کجاش نوشته که می خوایم اعتراض کنیم ، اونهم به مدیکال بچه ها ؟؟؟؟
    فرق ایمیل پیگیری رو با اعتراض نمی تونی از هم تشخیص بدی ؟؟/
    اون موقع که در بدر دنبال امضاء و اعتراض بودی کسی جلوت رو گرفت ؟؟؟ که الان فشار بهت اومده دیگران بخواهند ایمیل پیگیری برای پرونده هایشان بزنند ؟؟؟

الان دقیقا" مشکلت چیه ؟؟؟
    تو می خوای جلوی ایمیل پیگیری زدن 2012 ها رو بگیری ؟؟؟

اولا لحن و ادبیات شما کاملا مشخصه که چطور آدمی هستید و لزومی نداره من در مورد شما بخوام چیزی بگم. خود بچه ها متوجه هستن.
    در ثانی، وقتی پروسه ی 12 تا 18 ماهه ی زمان من و دوستان 2010 میشه 39 40 ماه، بررسی اولویت داره یعنی اینکه شما پرونده تون تو 18 تا 20 ماه بررسی بشه. اگر شما ژانویه ی 2012 هم فدرال گرفته باشید، الان میشه 19 ماه انتظار. پس فکر میکنم نسبت به 2010 ییها هنوزم پرونده ت با اولویت بالا داره پیگیری میشه.
    اگر منظورت اینه که چرا دارن به دوستان دیگه ت تو سال 2012 مدیکال میدن و هنوز شما مدیکال نگرفتی، بحثش جداست.

در هر صورت من فکر میکنم تا اینجا پاریس داره عالی عمل میکنه و دلیلی بر پیگیری نمیبینم. در ضمن من براتون آرزوی موفقیت کردم. به نظرم یه پتیشن آماده کنید و امضا جمع کنید ببینید اصلا چند نفرید.

اون موقع هم امثال شما بودن که فکر میکردن دیمند هستن و پیگیری و اعتراض باعث میشه کارشون به تعویق بیفته. بله ، اونا خیلی جلوی کار گروهی بچه ها رو میگرفتن.

فکر میکنم یه کمکی به دوستان منتظر مصاحبه میکردید خیلی تاثیر مثبتش بیشتر از زدن نامه ی پیگیری بررسی اولویت پرونده ی شخصی بود.
    همفکری جهت اعتراض به روند طولانی مدت، دعوت به مصاحبه

موفق باشید
    ویرایش توسط Eissa : July 10th, 2013 در ساعت 11:14 PM
    مصاحبه اول:2010/02/08 ،ف کبک:2010/05/27 ،مصاحبه دوم:2010/12/05 ،ف فدرال:2010/12/06
    مدیکال:2013/06/27 ،دریافت توسط پاریس: 2013/07/08 ،پاس ریکوئست:2013/09/18 ،لندینگ در مونترآل: 2013/11/06

نقل قول نوشته اصلی توسط Eissa نمایش پست ها
    اولا لحن و ادبیات شما کاملا مشخصه که چطور آدمی هستید و لزومی نداره من در مورد شما بخوام چیزی بگم. خود بچه ها متوجه هستن.
    در ثانی، وقتی پروسه ی 12 تا 18 ماهه ی زمان من و دوستان 2010 میشه 39 40 ماه، بررسی اولویت داره یعنی اینکه شما پرونده تون تو 18 تا 20 ماه بررسی بشه. اگر شما ژانویه ی 2012 هم فدرال گرفته باشید، الان میشه 19 ماه انتظار. پس فکر میکنم نسبت به 2010 ییها هنوزم پرونده ت با اولویت بالا داره پیگیری میشه.
    اگر منظورت اینه که چرا دارن به دوستان دیگه ت تو سال 2012 مدیکال میدن و هنوز شما مدیکال نگرفتی، بحثش جداست.

در هر صورت من فکر میکنم تا اینجا پاریس داره عالی عمل میکنه و دلیلی بر پیگیری نمیبینم. در ضمن من براتون آرزوی موفقیت کردم. به نظرم یه پتیشن آماده کنید و امضا جمع کنید ببینید اصلا چند نفرید.

اون موقع هم امثال شما بودن که فکر میکردن دیمند هستن و پیگیری و اعتراض باعث میشه کارشون به تعویق بیفته.

فکر میکنم به جای پیگیری وضعیت دیمند بودن خودتون، یه کمکی به دوستان منتظر مصاحبه میکردید خیلی تاثیر مثبتش بیشتر از زدن نامه ی پیگیری بررسی اولویت داره پرونده ی شخصی بود.
    همفکری جهت اعتراض به روند طولانی مدت، دعوت به مصاحبه

موفق باشید
    سلام
    ضمن تایید حرفهای شما . همان طور که خود شما هم قبلا یک پروسه اعتراض را هدایت کردید همه حق دارند اعتراض و اظهار نظر بکنند ولی باید تحمل انتقاد را هم داشته باشند این آقا یا خانم که میخواند اعتراض بکنند حق دارند اعتراض کنند حالا چه از روی حق و چه به اشتباه ولی اگه توان انتقاد پذیری ندارند نباید انتظار داشته باشند دیگران باهاشون همراهی کنند بهرحال تو فضای مجازی هم مثل محیط اجتماعی اول باید بتونند با دیگران ارتباط سالم برقرار کنند بعد به فکر ایجاد تشکلی برای اعتراض یا غیره باشند

Junior Member

چرا نسبت به هم بد برداشت می کنید یعنی اگر کسی بخواد در مورد پروندش پیگیری کنه داره به موفقیت دوستاش اعتراض می کنه آخه ما دیمندهای بدبخت هم به اندازه شما انتظار کششیدیم اما ما قبل مصاحبه این انتظارو کشیدیم با این تفاوت که یکی از دلایلمون به خاطر انتخاب این مسیر مهاجرت سریع به مقصد رسیدن بوده به من که گفتن کمتر از 11ماه شما در کانادا هستید ومن هم به همین دلیل ودلایل دیگه که شخصی هست ای مسیرو انتخاب کردم حالا بعد این همه مدت نباید پیگیری کنیم یا یک موقع خدای نکرده البته اگر دوستان ناراحت نمیشن به این بدقولی که اینا در حق ما می کنن اعتراض کنیم خیلی کار زنندها ای هست؟؟؟
    رشته 12 امتیازی
    مصاحبه 25 جون 2012
    فایل فدرال 15 اکتبر 2012
    منتظر مدیکال

رشته و دانشگاه
    مهندسی برق - مخابرات

نقل قول نوشته اصلی توسط lleilaa نمایش پست ها
    چرا نسبت به هم بد برداشت می کنید یعنی اگر کسی بخواد در مورد پروندش پیگیری کنه داره به موفقیت دوستاش اعتراض می کنه آخه ما دیمندهای بدبخت هم به اندازه شما انتظار کششیدیم اما ما قبل مصاحبه این انتظارو کشیدیم با این تفاوت که یکی از دلایلمون به خاطر انتخاب این مسیر مهاجرت سریع به مقصد رسیدن بوده به من که گفتن کمتر از 11ماه شما در کانادا هستید ومن هم به همین دلیل ودلایل دیگه که شخصی هست ای مسیرو انتخاب کردم حالا بعد این همه مدت نباید پیگیری کنیم یا یک موقع خدای نکرده البته اگر دوستان ناراحت نمیشن به این بدقولی که اینا در حق ما می کنن اعتراض کنیم خیلی کار زنندها ای هست؟؟؟
    لطفا چنانچه به سفارت ایمیل زدید، ایمیل خودتون و جواب سفارت رو تو فروم بذارید تا ما هم در جریان پیگیریهای شما قرار بگیریم.

موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lleilaa نمایش پست ها
    سلام
    همه حق اعتراض دارند ولی شما بهتره :
    اون پست قبل از پست خودتون نوشته شده توسط (کامران) را خوب بخونید تا ببینید بحث در مورد چیه !!!
    به لحن صحبت اون دوستتون با Eissa هم نگاه کنید. بحث سر چیز دیگریست.
    ویرایش توسط netsky : July 11th, 2013 در ساعت 12:41 AM

در مورد بحث دیروز و تندرویی دوستان 2010 به نظرم چند نکته رسید که خدمتتون عرض میکنم:
    1-طبق قانون خود اداره مهاجرت کسانی که دارای رشته دیمند محسوب می شوند باید پرونده آنها نسبت به پرونده غیر دیمند ها زودتر رسیدگی شود.این قانون اداره مهاجرت است.
    2-مگر پیگیر ی حق و حقوق دیمندا چه منافاتی به پرونده غیر دیمندا دارد.شما در پیش خود حتما میگوئید که ما خیلی منتظر ماندیم باید کار ما را زودتر انجام دهند مگر مسبب ایجاد این انتظار دیمندا هستند یا اینکه این انتظار به خاطر دیمنداست.پرونده دیمندا هیچ تاثیری در رسیدگی به پرونده غیردیمند نداشته ندارد شما به خاطر ما انتظار نکشیدید به خاطر بی مسئولیتی اداره مهاجرت انتظار کشید.ولی پرونده های دیمندا 8 تا 10 ماه به خاطر کار انتقال پرونده غیر دیمندا به پاریس به وقفه افتاده ولی ما یکبار هم لب به اعتراض باز نکردیم.
    3- از من و خیلی از دوستان با فاصله یک یا دو ماه از فایل فدرال آپدیت خواسته شد که به خاطر انتقال این پرونده ها به پاریس این آپدیت خواسته شده بود و این هزینه به گردن ما نیز افتاد در صورتیکه اگر پرونده ها در آنکارا به روال خود باقی می ماند ما الان پاس رئکوستم باید می شدیم.
    4-ما تموم این هزینه را دادیم ولی لب به اعتراض باز نکردیم که پرونده ها دوستان از این حالت سکون در بیاد.حرف بری گفتن زیاد است برای مثال نمونه آن را بیان میکنم:دلار 3600-هزینه سفر به سوریه 200 تا 300 ولی هزینه سفر به استانبول 1500 و مشکلات تهیه هزینه های مهاجرت و تهیه مانی ادر ها با کارمزد در صورتیکه پرونده های سوریه یک نمونه از این مشکلات را نداشته و مسایل از این دست زیاد است پس ما هم بگوییم چون ما با این مشکلات دست و پنجه نرم کردیم باید پرونده های ما زودتر بررسی شود.
    5-ما که از این کار شما دوستان انجام شده خیلی خوشحالیم ولی این نباید منجر به ضایع شدن حق دیگران شود.