نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: با تقسیم تاپیک "اصول مصاحبه" به دو تاپیک مجزا؟

رأی دهندگان
56. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقم

34 60.71%
  • مخالفم

22 39.29%
صفحه 201 از 207 نخستنخست ... 101151191192193194195196197198199200201202203204205206207 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,001 تا 2,010 , از مجموع 2066

موضوع: آرشیو پستهای قدیمی

پیش فرض پاسخ : همفکری در زمینه جلب توجه اداره مهاجرت برای افزایش سهمیه ویزا و سرعت بررسی پرون

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr2013 نمایش پست ها
    سلام ما چهارشنبه (10/07/2013)پاس ریکویست شدیم
    فایل فدرال ژانویه 2012،رشته 6 امتیازی ،خانم،متاهل،رسیدن مدیکال به پاریس03/06/2013،محل خدمت همسر ارتش،4 سفر خارجی،شرکت خصوصی
    فکر می کنم اگه به جای ایمیل زدن بی مورد به پاریس اجازه بدین کارشون رو انجام بدن همه به زودی کانادا باشیم

اولا" مبارکتون باشه
    دوما" بی مورد یعنی چی ؟ خب مطمئنا" پیگیری پرونده من نوعی برای شما بی مورد حساب میشه بله وقتی شما 2012 غیر دیمند هستی و الان پاس رکوئست میشی باید برات ایمیل پیگیری زدن ما دیمند های 2012 بی مورد باشه که اگه همین امروز هم مدیکال بگیریم و 2 سه ماه دیگه پاس رکوئست بشیم عملا" دیمند حساب نشده ایم
    و با شما که غیر دیمند هستی از لحاض زمان مصرف شده برای پرونده فدرال یکی حساب میشیم

دوستان عزیز دیمند 2012 (امثال خودم) که فقط لفظا" دیمند نامیده شدین ، حتما و حتما پيگيري كنيد به واكنشهاي منفی بقيه هم اصلا اهميت ندين داستان ما ها كاملا با بقیه فرق مي كنه ، نمونه بارز بی اعتنایی دفتر پاریس به قانون دیمند و غیر دیمند همین پرونده این خانوم است لطفا تاریخهاتون رو چک کنین با تاریخهای ایشون بعد متوجه میشین دیمند حسابتون میکنن یا نه !!!! و فقط همین یک مورد هم نیست موردهایی پرونده غیردیمند 2012 هست البته اگه درست اعلام کرده باشن که مربوط به ماه های بعد از ایشون هست و مدیکال گرفتن و حتی پاس رکوئست شدن ! حالا خودتون قضاوت کنین

مدیریت محترم ، قسمت اول پستم کاملا به جواب پست نقل قول شده این خانم ربط داشت ( که فرمودند : به جای ایمیل زدن بی مورد به پاریس اجازه بدین کارشون رو انجام بدن ) و مرتبط به این پست بود
    باتشکر
    ویرایش توسط mzdgotocanada : July 12th, 2013 در ساعت 11:01 AM

Member
    رشته و دانشگاه
    A&P

پیش فرض پاسخ : همفکری در زمینه جلب توجه اداره مهاجرت برای افزایش سهمیه ویزا و سرعت بررسی پرون

با سلام
    به نظر من هم حق با اين خوانوم هست
    عجله اشتباه هست
    اين خوانوم هم فايل نامبر فدرالش را داد اشتباه نشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط mzdgotocanada نمایش پست ها
    اولا" مبارکتون باشه
    دوما" بی مورد یعنی چی ؟ خب مطمئنا" پیگیری پرونده من نوعی برای شما بی مورد حساب میشه بله وقتی شما 2012 غیر دیمند هستی و الان پاس رکوئست میشی باید برات ایمیل پیگیری زدن ما دیمند های 2012 بی مورد باشه که اگه همین امروز هم مدیکال بگیریم و 2 سه ماه دیگه پاس رکوئست بشیم عملا" دیمند حساب نشده ایم
    و با شما که غیر دیمند هستی از لحاض زمان مصرف شده برای پرونده فدرال یکی حساب میشیم

دوستان عزیز دیمند 2012 (امثال خودم) که فقط لفظا" دیمند نامیده شدین ، حتما و حتما پيگيري كنيد به واكنشهاي منفی بقيه هم اصلا اهميت ندين داستان ما ها كاملا با بقیه فرق مي كنه ، نمونه بارز بی اعتنایی دفتر پاریس به قانون دیمند و غیر دیمند همین پرونده این خانوم است لطفا تاریخهاتون رو چک کنین با تاریخهای ایشون بعد متوجه میشین دیمند حسابتون میکنن یا نه !!!! و فقط همین یک مورد هم نیست موردهایی پرونده غیردیمند 2012 هست البته اگه درست اعلام کرده باشن که مربوط به ماه های بعد از ایشون هست و مدیکال گرفتن و حتی پاس رکوئست شدن ! حالا خودتون قضاوت کنین

مدیریت محترم ، قسمت اول پستم کاملا به جواب پست نقل قول شده این خانم ربط داشت ( که فرمودند : به جای ایمیل زدن بی مورد به پاریس اجازه بدین کارشون رو انجام بدن ) و مرتبط به این پست بود
    باتشکر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : استانبول، محل مصاحبه، تورهای مطمئن، آژانسهای مسافرتی، زمینی‌ یا هوایی

سلام ما 6 سپتامبر 2013 مصاحبه داریم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : استانبول، محل مصاحبه، تورهای مطمئن، آژانسهای مسافرتی، زمینی‌ یا هوایی

دوستان
    یکی از دوستام داره آخر شهریور میره استانبول
    اون موقع هم های سیزنه؟

Junior Member

و اینکه هزینه ها رو هم بگید لطفا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    fishery شیلات\Azad Lahijan

میخواستم خواهش کنم با امضا کردن این پتیشن کاری کنین تا روند بررسیها سریعتر شود.
    http://www.activism.com/fr_CA/petiti...iens-qsw/44610

17Aug2011 تاریخ مصاحبه (خوداشتغالی کبک)
    31Jul2012 تاریخ دریافت فایل نامبر فدرال انتقال پرونده به پاریس 5/4/2013 .ارسال مدیکال 2013 27Nov.دریافت ویزا 7Dec2013

Member the_godfather آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PHD in gambling lasvegas university

پیش فرض پاسخ : بررسي علل تاخير در مهاجرت از طريق سرمايه گذاري كبك( ويزا آفيس آنكارا)

همسايه من دو هفته پيش براي مصاحبه investor استامبول بود و افسر بهشون گفته براي ويزا ٣ سال طؤل ميكشه

نقل قول نوشته اصلی توسط sparrow2013 نمایش پست ها
    من هم فایل نامبر دسامبر 2010 را دارم. ولی از آپدیت یا مدیکال خبری نیست. چرا؟
    در صورتی که در حال حاضر SWF از پاریس برای 2011 هم داره می آید. چه باید کرد؟ چرا به اندازه صفر امیتازی ما را بحساب نمی آورند؟
    تازه هم پول دادیم هم پول می بریم/ مگر یک نفر که منبع مالی برای زندگی در کانادا نداره می تواند به اندازه یک سرمایه گذار بتواند ریسک های مهاجرت را مدیریت کند؟
    federal simplified send 2008>>investor New Brunswick send 2009>>quebec send 2010>>CSQ OCT2010>>update MAY 2013>>medical send 3SEP 2013>>>DM 16 fevr2014>>PR18fev 2014<<landing 15 june 2014

با سلام
    پیتیشنی در جهت اعتصاب دفتر آنکارا و پرونده های باقی مانده در این دفتر با کمک دوستان تهیه شده است.
    اگر مایل به امضا بودید از لینک زیر می توانید استفاده کنید.
    موفق باشید
    http://www.activism.com/fr_CA/petiti...d-ankara/44706
    فایل نامبر کبک :نوامبر 2010 / مصاحبه : نوامبر 2012 / رسید مدارک به سیدنی :10 دسامبر2012/ فایل فدرال :13 فوریه 2013 / این پراسس : 13 دسامبر 2013/مدیکال : 10 فوریه 2014/

سلام دوستان
    من یک توضیحی راجع به چگونگی امضا برای پیتیشن در مورد اعتصاب آنکارا می دهم :
    روی لینک که کلیک می کنید عملآ باید در این سایت عضو شوید
    بالای صفحه نوشته inscription ..روی آن کلیک می کنیدودر مرحله ی بعدی اسم / فامیل / ای میل و پس ورد خود را وارد کرده و اکانت را می سازید.
    یک لینک فعال سازی اکانت به ای میل شما می آید.
    بعد از آن می توانید وارد سایت شده و پیتیشن را امضا کنید. signez/صفحه ی دیگری می آید و دوباره بر روی signez کلیک کنید.
    پس از آن قادر به دیدن اسم خود در لیست امضا کنندگان می توانید باشید.
    موفق باشید
    فایل نامبر کبک :نوامبر 2010 / مصاحبه : نوامبر 2012 / رسید مدارک به سیدنی :10 دسامبر2012/ فایل فدرال :13 فوریه 2013 / این پراسس : 13 دسامبر 2013/مدیکال : 10 فوریه 2014/

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Civil Engineering - University of Bologna

پیش فرض پاسخ : بررسي علل تاخير در مهاجرت از طريق سرمايه گذاري كبك( ويزا آفيس آنكارا)

نقل قول نوشته اصلی توسط the_godfather نمایش پست ها
    همسايه من دو هفته پيش براي مصاحبه investor استامبول بود و افسر بهشون گفته براي ويزا ٣ سال طؤل ميكشه
    آفیسرا زمانی که میگفتن 1 سال، 3 سال طول میکشید، خدا بدادمون برسه وقتی میگه 3 سال از همون اولش!!