نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: با تقسیم تاپیک "اصول مصاحبه" به دو تاپیک مجزا؟

رأی دهندگان
56. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقم

34 60.71%
  • مخالفم

22 39.29%
صفحه 202 از 207 نخستنخست ... 102152192193194195196197198199200201202203204205206207 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,011 تا 2,020 , از مجموع 2066

موضوع: آرشیو پستهای قدیمی

Senior Member sebas آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechatronics

پیش فرض پاسخ : همفکری در زمینه جلب توجه اداره مهاجرت برای افزایش سهمیه ویزا و سرعت بررسی پرون

خواستم بگم، اعتراض به چيزي که حقتونه اولين گام در رسيدن به هدفتونه.

پس راه ما رو ادامه بدين و اين نهضت رو زنده نگه دارين.

به اميد روزهاي روشن...
    سي اس کيو : 05 دسامبر 2010..فايل فدرال: 06 دسامبر 2010..آپديت از پاريس: 21 مي 2013..رسيد آپديت: 28 مي 2013..مديکال: 26 اگوست 2013..رسيد مديکال: 03 سپتامبر 2013..پاس ريکويست: 04 دسامبر 2013

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

دوستان 2010 ای من . از تمامی شما دوستان عزیز دعوت میکنم ، بیاید با هم یه پتیشن امضا کنیم و به پاریس بفرستیم و اعتراض کنیم که چرا سفارت پاریس قبل از اینکه مدارک ما رو بررسی کنه و پروندهای ماها رو که 4 ساله آزگاره منتظریم به پایان برسونه ، رفته دنباله پرونده های سالهای بعد و داره به اونها جواب میده ! آخه این چه وضعشه ؟با دوتا اعتراض از طرفه بچه های این سالها میاد 4 تا مدیکال از ما میده میره سراغه سالهای بعد . ما 2010ایها 4 سال زحمت نکشیدیم و اعتراضهامون رو با هر بدبختی به گوشه اداره مهاجرت کانادا نرسوندیم که یک سری از گرد راه نرسیده نتیجه زحمات ماها رو بر دارند و خودمون باز دوباره اندر خم یک کوچه کاسه چه کنم چه کنم دست بگیریم . واسه ما 2010َ ایها دیگه دیمند و غیر دیمند نداره . باید تا الان همگیمون رفته باشیم . نباید بشینیم . و این اعتراض رو که تا وقتی ما هستیم نباید پرونده دیگه ای بررسی بشه رو باید به گوش اونها برسونیم .
    Interview , CSQ & F.F - 21 July 2010
    Update Arrival to Paris - 22 May 2013
    Medical Arrival to Paris - 03 Sept 2013
    Pass Request : 12 May 2014

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Leisure نمایش پست ها
    دوستان 2010 ای من . از تمامی شما دوستان عزیز دعوت میکنم ، بیاید با هم یه پتیشن امضا کنیم و به پاریس بفرستیم و اعتراض کنیم که چرا سفارت پاریس قبل از اینکه مدارک ما رو بررسی کنه و پروندهای ماها رو که 4 ساله آزگاره منتظریم به پایان برسونه ، رفته دنباله پرونده های سالهای بعد و داره به اونها جواب میده ! آخه این چه وضعشه ؟با دوتا اعتراض از طرفه بچه های این سالها میاد 4 تا مدیکال از ما میده میره سراغه سالهای بعد . ما 2010ایها 4 سال زحمت نکشیدیم و اعتراضهامون رو با هر بدبختی به گوشه اداره مهاجرت کانادا نرسوندیم که یک سری از گرد راه نرسیده نتیجه زحمات ماها رو بر دارند و خودمون باز دوباره اندر خم یک کوچه کاسه چه کنم چه کنم دست بگیریم . واسه ما 2010َ ایها دیگه دیمند و غیر دیمند نداره . باید تا الان همگیمون رفته باشیم . نباید بشینیم . و این اعتراض رو که تا وقتی ما هستیم نباید پرونده دیگه ای بررسی بشه رو باید به گوش اونها برسونیم .
    من از شما عذر میخوام، دوستان خواهش میکنم، التماس میکنم جلوی همدیگه جبهه نگیرید، آقا شما پتیشن بنویس ما هم امضا میکنم. دوستان 2012 و 2013 هم تو رو خدا ننویسید که ما هم از 2010 منتظر مصاحبه بودیم. لطفاً همه خودتون رو کنترل کنید.
    رشته: عمران، رشته همسر: معماری
    لوازم و مدارک ضروی برای سفر به کانادا ویرایش:92/11/29(این فایل تنها توسط بنده ویرایش میشود)
    Landed: 2014-jan-25 in montreal *** Moved to Toronto: 2014-Feb-25

نقل قول نوشته اصلی توسط Leisure نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیزم بنظر من الان زوده، درسته که اینطوری شده بعضی ها مدیکال گرفتن ولی باور نکنید که خیلی بی برنامه باشن .این دوتا دوست عزیز هم که نوشتن اشتباهی براشون نامه اومده هم خیلی نمیتوانیم ملاک قرار بدهیم .در خوش بینانه ترین حالت اینه که فکر کنیم یک خطای انسانی بوده.از نظر روان شناسی هم نگاهی داشته باشیم کارمون جلو نخواهد افتاد.چون اعتراض کردیم جابجا کردن الن هم دارن یک کارایی میکنن. توی اون نامه هم نوشته 8 ماه با ما تماس نگیریدفرض بر این بذاریم که یک بالا دستی هم گوش بده بقول بابک بهرامی با اون طنزهاش صداشون کنه میگن رییس ما داریم طبق این آمار کار میکنیم .چرا بعضی ها زودتر مدیکال گرفتن .پروندشون سر راست تربوده .بعلاوه که بچه های منتظر مصاحبه هم دارن امضا جمع میکنند .دیگه جریان بنظر من کمی لوس میشه .فعلا که این هفته خبری نبوده .به امید خبر مدیکالهای فراوان
    رشته 6 امتیازی ،فایل نامبر دوم:2010/07/06.آپدیت 06/2013/may،مدیکال 24 جولای،رسیدن مدیکال به پاریس 19 اوت.2013 و ایمیل پاس ریکوست 8 اکتبر،مجرد

Member the_godfather آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PHD in gambling lasvegas university

پیش فرض كبك, احساسات در مورد انتظار, وقت از دست رفته زنگى نو و دردودل هاشاد و غم انگيز......

hie folks

this topic is entirly devoted to those who had suffer from this long waiting time and want to talk about this problem and help other. to get pas this very bad period of time
    federal simplified send 2008>>investor New Brunswick send 2009>>quebec send 2010>>CSQ OCT2010>>update MAY 2013>>medical send 3SEP 2013>>>DM 16 fevr2014>>PR18fev 2014<<landing 15 june 2014

Banned

پیش فرض پاسخ : بررسي علل تاخير در مهاجرت از طريق سرمايه گذاري كبك( ويزا آفيس آنكارا)

دوستان گرامی

متقاضیان مربوط به مهاجرت از روش سرمایه گذاری برای هر دو گروه فدرال و کبک به طور مشترک در تاپیک زیر فعالیت می کنند. می توانید این موارد را در همان تاپیک با دیگر متقاضیان این روش مطرح سازید و احتمالن اطلاعات بهتری به دست خواهید آورد:

مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

موفق باشید

Banned

پیش فرض پاسخ : كبك, احساسات در مورد انتظار, وقت از دست رفته زنگى نو و دردودل هاشاد و غم انگي

Dear friend

I wish the database of this website had enough space to be devoted for all types of emotional posts or problems that immigrants are facing with during this long waiting time! However, this forum is intended not to be chat room. Therefore, all immigrants can use the following topic to discuss about the best ways of using this waiting time

Best way of using the waiting time between CSQ and Visa

Best Regards

پیش فرض پاسخ : استانبول، محل مصاحبه، تورهای مطمئن، آژانسهای مسافرتی، زمینی‌ یا هوایی

بچه ها سلام ما 16 سپتامبر مصاحبه داریم؟ به نظرتون 15 سپتامبر تا قبل ظهر اونجا باشیم خوبه؟ یا دیره؟ چطوری بدون کردیت کارد میشه هتل رو بوک کرد؟ از الان اقدام کنیم واسه رزرو هتل و بلیط هواپیما؟

Member pejman57 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    computer -software

پیش فرض پاسخ : استانبول، محل مصاحبه، تورهای مطمئن، آژانسهای مسافرتی، زمینی‌ یا هوایی

نقل قول نوشته اصلی توسط nooshin121 نمایش پست ها
    بچه ها سلام ما 16 سپتامبر مصاحبه داریم؟ به نظرتون 15 سپتامبر تا قبل ظهر اونجا باشیم خوبه؟ یا دیره؟ چطوری بدون کردیت کارد میشه هتل رو بوک کرد؟ از الان اقدام کنیم واسه رزرو هتل و بلیط هواپیما؟
    1روز قبل از مصاحبه خوبه. هتل مورد نظرتون رو انتخاب کنید .به سایت هتل مراجعه کنید و بهشون ایمیل بزنید.بگید ما ایرانی ها کارت اعتباری نداریم.اسکن بلیط هاتونو براشون بفرستید.90 درصد قبول می کنند.کاری که خود من کردم
    FN:2011/02/07 **CSQ:2013/08/27**FFN:2013/12/10**UPDATE:2014/01/25**MEDICAL:2014/03/07**VISA:2014/05/08

[QUOTE=nooshin121;1293739]بچه ها سلام ما 16 سپتامبر مصاحبه داریم؟ به نظرتون 15 سپتامبر تا قبل ظهر اونجا باشیم خوبه؟ یا دیره؟ چطوری بدون کردیت کارد میشه هتل رو بوک کرد؟ از الان اقدام کنیم واسه رزرو هتل و بلیط هواپیما؟[

سلام
    اگه درباره هتل ها سرچ کردین به ما هم خبر بده البته مصاحبه ما زودتره....من هتل گلدن ایج 2 رو فعلا بهتر دیدم...اما چون میخوام تور بگیرم منتظرم تا تورهای شهریور باز بشن...
    فایل کبک: 6 نوامبر 2011- رشته پرستاری- متاهل-مصاحبه: 4 سپتامبر 2013
    فایل فدرال: 9 دسامبر 2013-آپدیت پاریس:6 ژانویه2014___ 12فوریه 2014 :in process___ مدیکال: 6 مارچ - 2014 --ویزا 21 مارچ 2014