نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: با تقسیم تاپیک "اصول مصاحبه" به دو تاپیک مجزا؟

رأی دهندگان
56. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقم

34 60.71%
  • مخالفم

22 39.29%
صفحه 207 از 207 نخستنخست ... 107157197198199200201202203204205206207
نمایش نتایج: از شماره 2,061 تا 2,066 , از مجموع 2066

موضوع: آرشیو پستهای قدیمی

Member pejman57 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    computer -software

پیش فرض پاسخ : استانبول، محل مصاحبه، تورهای مطمئن، آژانسهای مسافرتی، زمینی‌ یا هوایی

نقل قول نوشته اصلی توسط nimait نمایش پست ها
    سلام دوستان شاید این موضوعی که اینجا عنوان می کنم ربطی به این موضوع نداشت با شه ولی چون اکثر اشخاصی که اینجا هستن در استامبول مصاحبه داشتن بتونن کمکم کنن من در تاریخ 13 agust یعنی 22 مرداد مصاحبه شدم و متاسفانه در زمان مصاحبه چند تا از سوالای آفیسر رو متوجه نشدم و علی رقم امتیاز بالا در آخر مصاحبه در کمال تعجب آفیسر به من گفت که من الان نمی تونم قبولت کنم ولی بهت سه ماه وقت می دم تا مدرک زبان جدید با نمره یک LEVEL بالاتر برام بفرستی مدرک قبلی زبان من A2 , B1 بود . و من اینجوری متوجه شدم که گفت من سه ماه اینجا هستم ، و بعد از این موضوع هیچ مدرکی برای این موضوع بهم نداد و متاسفانه من اسم آفیسر رو هم یادم نمود در حال حاضر من نا چار هستم که مدرک رو به کانادا بفرستم ولی متاسفانه اسم افیسر و نمی دونم از دوستانی که اونجا مصاحبه داشتن کمک می خوام تا اولا اسم ایشون رو بشناسم تا تو ایمیلم ذکر کنم دوما اگه راه حلی به ذهنتون می رسه کمک کنید . مشخصات ظاهری آفیسر ( مردی میان سال بور با هیکل نسبتا چاق چشمای آبی رفتاری دوستانه ) کلا صورتش رو shave کرده بود ممنون می شم بهم کمک کنید
    با توجه به اینکه من 2 هفته بعد از شما مصاحبه داشتم و مشخصاتی که شما میدید ایشان آقای jonnet Heans هستند(آفیسر من)
    FN:2011/02/07 **CSQ:2013/08/27**FFN:2013/12/10**UPDATE:2014/01/25**MEDICAL:2014/03/07**VISA:2014/05/08

پیش فرض مشروط شدگان در مصاحبه

دوستان من هرچی گشتم در مورد مشروطین مثل خودم مطلبی در فروم پیدا نکردم حالا با اجازه مدیران این موضوع رو باز میکنم تا افرادی مثل من که در روز مصاحبه مشروط به ارائه زبان شدن بیان تا همفکری کنیم و این مرحله اضافه شده رو هم بگذرونیم .
    شروع پروسه 2011 سابمیت مدیکال 10 جولای 2017پاس ریکویست 19فوریه 2018 ویزا 20فوریه 2018

Junior Member

پیش فرض آدرس ایمیل و یا فکس

سلام

برای من یک میل اومده که باید اطلاعات وکیلم رو بروز کنم اما نمیخوام که دیکه وکیل داشته باشم متن نامه ام رو آماده کردم اما نمیدونم به کدوم آدرس میل باید ارسال کنم، حتی گفته کفته فکس هم میتونم بکنم ، اما داخل ایمیل هیچ آدرس میل یا فکسی نیست...
    لطفا راهنماییم کنید...

با تشکر...

ApplyAbroad Veteran
    Bernadot آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc Computer Software

پیش فرض پاسخ : آدرس ایمیل و یا فکس

شما برای این مسئله نیاز نیست یک موضوع جدید باز کنید !

به ویکی کبک مراجعه کنید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشروط شدگان در مصاحبه

نقل قول نوشته اصلی توسط nanaz نمایش پست ها
    دوستان من هرچی گشتم در مورد مشروطین مثل خودم مطلبی در فروم پیدا نکردم حالا با اجازه مدیران این موضوع رو باز میکنم تا افرادی مثل من که در روز مصاحبه مشروط به ارائه زبان شدن بیان تا همفکری کنیم و این مرحله اضافه شده رو هم بگذرونیم .
    سلام.کاملن مشخصه که با دقت نگشتین.اینجا میتونین کلی اطلاعات پیدا کنین.خانم شما تنها نیستین
    سرنوشت مدارک تحصیلی و کاری دریافت شده در مصاحبه برای بررسی و فرستادن CSQ

پیش فرض پاسخ : آشنایی با افسرهای مصاحبه کننده در دمشق و استانبول

بچه ها کسی از افیسرهای جدید اطلاع داره؟
    ممنوت میشم