نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: با تقسیم تاپیک "اصول مصاحبه" به دو تاپیک مجزا؟

رأی دهندگان
56. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقم

34 60.71%
  • مخالفم

22 39.29%
صفحه 3 از 207 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 2066

موضوع: آرشیو پستهای قدیمی

پیش فرض پاسخ : معرفی آفیسر های سفارت كانادا در دمشق

دوستان در سايت سلام کبک خوندم که خانم کلمانس رفتن و به جاي ايشون سيمون عزيز اومده
    تاريخ ارسال مدارک: 16 aug، تاريخ دريافت مدارک توسط سفارت : 19 aug،تاريخ صدور فايل نامبر: 3 oct ، تاريخ دريافت فايل نامبر: 13 oct ، تاريخ هاي مصاحبه 24 may 2011 تاريخ مصاحبه 6 ژوييه ، جديد تر : 29 nov رسيدن مدارک در سيدني 21 dec 2011تاريخ فايل نامبر 2feb تاريخ مديکال : 15aug پاس ريکوئست:

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط acheshmehm1 نمایش پست ها
    دوستان در سايت سلام کبک خوندم که خانم کلمانس رفتن و به جاي ايشون سيمون عزيز اومده
    آقاي سيمون از ماه فوريه كه ما مصاحبه داشتيم در سفارت هستند و گاهي مصاحبه را انجام مي دادند.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط acheshmehm1 نمایش پست ها
    آقای سیمون فارست در بیش از یک سالی هست که بطور ممتد در سفارت هست و سمت ایشون هم مشاور بازرگانیه و برای کمک مصاحبه هم می کنه و خانم کلمانس هم که تا 8 فروردین سفارت بوده و تا اونجاییکه من شنیدم کلمانس خیلی راحت تر می گیره تا سیمون و آفیسر دیگر هم تا اون تاریخ مسیو پواسون بوده که اون هم خوبه
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

Member Hamid_62 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical (Process) Engineer

سلام دوستان .. جهت اطلاع عزیزان میگم که خانم کلمانس مقشان امروز در سفارت تشریف داشتند
    قبولی در مصاحبه و دریافت فایل نامبر فدرال : 5 آوریل 2011 *** دریافت مدیکال : 3 اکتبر 2013 *** ارسال مدیکال : 17 اکتبر 2013 *** تغییر وضعیت به Decision Made در سایت اداره مهاجرت : 8 نوامبر 2013 *** پاس ریکوئست : 18 نوامبر 2013

Junior Member

با سلام کسی خانم تام که منشی اول سفارت هست رو میشناسه؟ما چطوری میتونیم سریعتر با ایشون صحبت کنیم. چون زیر نامه ای که یه نفر از ما رو از پرونده خارج کرده اند .این خانم امضا کرده و هر آن ممکنه بقیه ما پاس ریکوئست بشیم!!

لطفا فوری جواب بدید.تا حالا به هیچ طریقی کسی جواب به ما نداده؟! مرسی

یکی از دوستان برای مصاحبه همین تعطیلات عید رفته بود دمشق و مصاحبش با مسیو پواسون بوده .چون فرانسه این آقا خوب نبوده ردش کرده. البته این دوست من از طریق خانمش اقدام کرده بود.انگار ازش پرسیده رنگ موهای بچتون چه رنگیه؟که نتونسته جواب بده و چون مدرک زبان ارائه داده بودن گفته این مدرک دروغیه و ردشون کرده

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedsafaraei نمایش پست ها
    یکی از دوستان برای مصاحبه همین تعطیلات عید رفته بود دمشق و مصاحبش با مسیو پواسون بوده .چون فرانسه این آقا خوب نبوده ردش کرده. البته این دوست من از طریق خانمش اقدام کرده بود.انگار ازش پرسیده رنگ موهای بچتون چه رنگیه؟که نتونسته جواب بده و چون مدرک زبان ارائه داده بودن گفته این مدرک دروغیه و ردشون کرده
    اهميت زبان فرانسه در زمان مصاحبه بسيار حياتي است و همه آفيسر ها روي آن تاكيد دارند.در هفته دوم نوروز يك زوج ديمند هم به علت سطح پائين زبان فرانسه توسط خانم كلمانس رد شدند.

من تازه با سایت applyabroad آشنا شدم عجب سایت وسیع و در نوع خودش بینظیره واقعا برام جالبه که همه کاملا فعال هستن و پیام میگذارن امیدوارم شما موفق باشید من و همسرم هم به تازگی با یک شرکت مهاجرتی قرار داد بستیم امیدوارم ما هم بتونیم موفق بشیم

پیش فرض همفکری در زمینه جلب توجه اداره مهاجرت برای افزایش سهمیه ویزا و سرعت بررسی پرونده ها

سلام به همه دوستان

دوستان اکثر شما میدونید که من حدود ۲۲ ماه پیش مصاحبه بودم و به پرونده ام ۳۰ دسامبر ۲۰۰۹ فایل شد و از اون زمان تا بحال چشم انتظار مدیکال هستم و این انتظار ضربه های مالی و روحی زیادی به من و خانوده ام زده ، همون طور که برای اغلب شما اینطور بوده.

دولت کانادا با این تأخیرها سبب سردی و بی انگیزه شدن من و امثال من که ۳ سال پیش شوق زیادی برای مهاجرت داشتیم شده و بهترین سالهای زندگی آدمهایی مثل من رو تو انتظار خراب کرده و من میخوام برای اعتراض به این روند ، به عنوان یک مهاجر کاری رو که از دستم برمیاد رو انجام بدم و نمیخوام از این کار دست بردارم و حتی اگر همین فردا صبح مدیکالم هم برسه بهتون قول میدم این راه رو ادامه بدم.

و فقط و فقط این کار رو در صورتی انجام میدم که شما به من کمک کنید و میخوام بدونید که تعداد ما باید انقدر زیاد باشه که به چشم بیایم.

به من پیغام خصوصی بدید و کمک کنید که حرفی برای گفتن داشته باشم

تو پیغامتون فقط برام اسم کامل ، شماره تلفن و وضعیت پرونده مهاجرتتون رو بنویسید:

بازهم میگم ، یک دست صدا نداره ، اگر همین قدم کوچیک رو هم برنمیدارید برای این مبارزه که حاشا به غیرتتون...
    ویرایش توسط saman_shahin : July 2nd, 2011 در ساعت 03:13 PM دلیل: ایمیل
    PR since Oct 7th 2011

ApplyAbroad Hero abola آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science & Technology - University of Otago

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط meissam نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان

دوستان اکثر شما میدونید که من حدود ۲۲ ماه پیش مصاحبه بودم و به پرونده ام ۳۰ دسامبر ۲۰۰۹ فایل شد و از اون زمان تا بحال چشم انتظار مدیکال هستم و این انتظار ضربه های مالی و روحی زیادی به من و خانوده ام زده ، همون طور که برای اغلب شما اینطور بوده.

دولت کانادا با این تأخیرها سبب سردی و بی انگیزه شدن من و امثال من که ۳ سال پیش شوق زیادی برای مهاجرت داشتیم شده و بهترین سالهای زندگی آدمهایی مثل من رو تو انتظار خراب کرده و من میخوام برای اعتراض به این روند ، به عنوان یک مهاجر کاری رو که از دستم برمیاد رو انجام بدم و نمیخوام از این کار دست بردارم و حتی اگر همین فردا صبح مدیکالم هم برسه بهتون قول میدم این راه رو ادامه بدم.

و فقط و فقط این کار رو در صورتی انجام میدم که شما به من کمک کنید و میخوام بدونید که تعداد ما باید انقدر زیاد باشه که به چشم بیایم.

به من پیغام خصوصی بدید و کمک کنید که حرفی برای گفتن داشته باشم

تو پيغمتون فقط برام اسم کامل ، شماره تلفن و وضعیت پرونده مهاجرتتون رو بنویسید:

بازهم میگم ، یک دست صدا نداره ، اگر همین قدم کوچیک رو هم برنمیدارید برای این مبارزه که حاشا به غیرتتون...
    خواهر من از فوریه 2005 بی فایل فدرال داره هنوز مدیکال نگرفته، دو سال هم هست اپدیت داده.زیاد دلت رو خوش نکن......سیستم کانادا این جوریه یک سر بزن تاپیک ورشو تا یک لست از بچه های 2004 ببینی که شاخ در میاره ادم.....از این طومار ها و نامه ها هم زیاد دادن، تلاشت تحسین برانگیزه اما به نتیجه دل نبند.
    ویرایش توسط saman_shahin : July 5th, 2011 در ساعت 08:36 AM دلیل: ايميل
    CSQ: 15 Feb 2011 * F.F: 16 Feb 2011 * Update: 10 April 2013 * Medical : 18 Sep 2013 * Pass Request: 27 Oct 2013 * Landing: 29 Dec 2013