نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: با تقسیم تاپیک "اصول مصاحبه" به دو تاپیک مجزا؟

رأی دهندگان
56. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقم

34 60.71%
  • مخالفم

22 39.29%
صفحه 4 از 207 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 2066

موضوع: آرشیو پستهای قدیمی

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

آقا میثم اگه میشه بگید میخواهید چه کاری انجام بدید تا بتونیم همه با هم تشریک مساعی کنیم ضمنا گفتند در نیمه دوم سال 2011 روند صدور مدیکال منظم خواهد شد انشاالله
    رشته مترجمی زبان آلمانی 6امتیازی *سی اس کیو 2010/03/16 *
    تاریخ فایل فدرال 2010/05/19*ارسال آپدیت دوم به پاریس2013/05/14*
    مدیکال 2013/08/28دریافت توسط سفارت 2013/09/11* مصاحبه دوم2014/01/20*

ApplyAbroad Veteran
    parham آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسي شيمي - شيراز

نقل قول نوشته اصلی توسط meissam نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان

دوستان اکثر شما میدونید که من حدود ۲۲ ماه پیش مصاحبه بودم و به پرونده ام ۳۰ دسامبر ۲۰۰۹ فایل شد و از اون زمان تا بحال چشم انتظار مدیکال هستم و این انتظار ضربه های مالی و روحی زیادی به من و خانوده ام زده ، همون طور که برای اغلب شما اینطور بوده.

دولت کانادا با این تأخیرها سبب سردی و بی انگیزه شدن من و امثال من که ۳ سال پیش شوق زیادی برای مهاجرت داشتیم شده و بهترین سالهای زندگی آدمهایی مثل من رو تو انتظار خراب کرده و من میخوام برای اعتراض به این روند ، به عنوان یک مهاجر کاری رو که از دستم برمیاد رو انجام بدم و نمیخوام از این کار دست بردارم و حتی اگر همین فردا صبح مدیکالم هم برسه بهتون قول میدم این راه رو ادامه بدم.

و فقط و فقط این کار رو در صورتی انجام میدم که شما به من کمک کنید و میخوام بدونید که تعداد ما باید انقدر زیاد باشه که به چشم بیایم.

به من پیغام خصوصی بدید و کمک کنید که حرفی برای گفتن داشته باشم

تو پيغامتون فقط برام اسم کامل ، شماره تلفن و وضعیت پرونده مهاجرتتون رو بنویسید:

بازهم میگم ، یک دست صدا نداره ، اگر همین قدم کوچیک رو هم برنمیدارید برای این مبارزه که حاشا به غیرتتون...
    دوست عزیز من همهٔ این راه هارو امتحان کردم به نخست وزیر وزیر نمایندگان مجلس و ۱۰۰ جای دیگه ایمیل زدم همشون ایمیل منو به قسمت فدرال دمشق فوروارد کردند و اوناهم مثل همیشه یه جواب فقط دارن که ما داریم بک گرند چک می‌کنیم ولی‌ بازم شما تلاش خودتو رو بکنید
    ویرایش توسط saman_shahin : July 5th, 2011 در ساعت 08:37 AM دلیل: ايميل
    - فایل فدرال: May.17.2010 -- ایمیل آپدیت از پاریس : 2013/04/15 و مدیکال :2013/07/08 رسیدن مدیکال به پاریس:2013/07/22 پاس رکوئست: 2013/09/04

من برای زنده بودن جستجوی تازه میخواهم ...

Member movadin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ادبیات انگلیسی

خواهر شما برای کبک اقدام کرده بودند؟ یا فدرال؟

نقل قول نوشته اصلی توسط abola نمایش پست ها
    خواهر من از فوریه 2005 بی فایل فدرال داره هنوز مدیکال نگرفته، دو سال هم هست اپدیت داده.زیاد دلت رو خوش نکن......سیستم کانادا این جوریه یک سر بزن تاپیک ورشو تا یک لست از بچه های 2004 ببینی که شاخ در میاره ادم.....از این طومار ها و نامه ها هم زیاد دادن، تلاشت تحسین برانگیزه اما به نتیجه دل نبند.
    فایل نامبر فدرال: 7 اکتبر 2009 | ارسال آپدیت: 22 دسامبر 2010
    ایمیل مدیکال: 16 آگوست 2011 | وصول نتایج مدیکال در پاریس: 7 سپتامبر 2011
    ایمیل پاس ریکوئست: 20 فوریه 2012 | دریافت ویزا از طریق سفارت کانادا در تهران: 2 آوریل 2012

نقل قول نوشته اصلی توسط nikma نمایش پست ها
    آقا میثم اگه میشه بگید میخواهید چه کاری انجام بدید تا بتونیم همه با هم تشریک مساعی کنیم ضمنا گفتند در نیمه دوم سال 2011 روند صدور مدیکال منظم خواهد شد انشاالله
    دوست عزیز من میخوام مستقیماً با نماینده حزب لیبرال و دفتر نخست وزیر کبک تماس بگیرم.
    و حتی اگر وارد کانادا هم بشم ول کن این موضوع نیستم ، به شرطی که تعداد مورد قبولی امضا بگیرم از شماها
    PR since Oct 7th 2011

نقل قول نوشته اصلی توسط abola نمایش پست ها
    خواهر من از فوریه 2005 بی فایل فدرال داره هنوز مدیکال نگرفته، دو سال هم هست اپدیت داده.زیاد دلت رو خوش نکن......سیستم کانادا این جوریه یک سر بزن تاپیک ورشو تا یک لست از بچه های 2004 ببینی که شاخ در میاره ادم.....از این طومار ها و نامه ها هم زیاد دادن، تلاشت تحسین برانگیزه اما به نتیجه دل نبند.
    خوب پس به خواهرت هم بگو ایمیل بزنه به من
    عزیز دلم ، من نمیخوام برای شخص خودم کاری بکنم ، من میخوام یکی مسئول این مشکلات باشه
    حداقلش هم اینه که اون کسی که مسئول هست صدای اعتراض خواهر شما رو بعد از 6 سال بشنوه.
    ضمناً از همه دوستان میخوام که آیه یأس نخونند و اگر کمک نمیکنند انرژی منفی ارسال نفرمایند...
    این که بگیم نمیشه کاری کرد راحت ترین راهه اما راه درستی نیست
    PR since Oct 7th 2011

نقل قول نوشته اصلی توسط parham نمایش پست ها
    دوست عزیز من همهٔ این راه هارو امتحان کردم به نخست وزیر وزیر نمایندگان مجلس و ۱۰۰ جای دیگه ایمیل زدم همشون ایمیل منو به قسمت فدرال دمشق فوروارد کردند و اوناهم مثل همیشه یه جواب فقط دارن که ما داریم بک گرند چک می‌کنیم ولی‌ بازم شما تلاش خودتو رو بکنید
    پرهام جان اگر به جای تو که فقط یک نفر هستی همزمان 1000 نفر درخواست میکردند چی؟
    1000 نفر مهاجر برای یک حزب یعنی 1000 خانواده کانادایی
    کدوم حزبی دوست داره مسئول از دست دادن این تعداد رای باشه؟؟؟؟
    ضمناً با احترام ، برای من این کافی نیست که بگم چون پرهام اقدام کرده و جواب نگرفته ، پس من هم نکنم...
    من میگم : اگر پرهام جواب نگرفته ، من هم به کمکش میرم تا جواب بگیره
    PR since Oct 7th 2011

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط movadin نمایش پست ها
    خواهر شما برای کبک اقدام کرده بودند؟ یا فدرال؟
    معمولا این پرونده ها پرونده های قدیمی فدرال یعنی قبل از فوریه 2008 هستن. تا اکتبر 2006 ازشون آپدیت خواستن و بعد کلا متوقف شد و رفت تو کما.
    تا سال 2003 همه سر 5 سال ویزاشون رو میگرفتن اما از 2004 به بعد بی نظمی ها شروع شد. وضعیت پرونده های کبک هنوز هم به مراتب بهتر از اونهاست چون در اون پرونده ها از اول گفته میشه که زمان پروسس شما حداقل 5 ساله ولی کبک قرار بود مثلا 1 ساله باشه !! زهی خیال باطل..

Junior Member

سلام دوستان
    یکی از دوستان ما برای گرفتن ویزای خویشاوندی رفته بود سوریه و دیروز برگشت متاسفانه اعلام کردن که سفارت تا اخر جولای تعطیل میشه، دمشق در طرفداری از اسد اما اطراف دمشق بر ضد اسد شلوغ بوده.
    ایا کسی این خبرو تایید می کنه؟ من جیزی رو که شنیدم نقل کردم و بس.

Member movadin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ادبیات انگلیسی

اینکه جمعه گذشته در دمشق تظاهرات حکومتی در طرفداری از بشار اسد بوده کاملا صحیحه و همه خبرگزاری ها هم نوشتند. و همچنین اینکه مخالفین در حومه دمشق فعال تر هستند.

اما اینکه سفارت تعطیل شود را من نشنیده ام و به نظرم هم منطقی نمیاید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ryam نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یکی از دوستان ما برای گرفتن ویزای خویشاوندی رفته بود سوریه و دیروز برگشت متاسفانه اعلام کردن که سفارت تا اخر جولای تعطیل میشه، دمشق در طرفداری از اسد اما اطراف دمشق بر ضد اسد شلوغ بوده.
    ایا کسی این خبرو تایید می کنه؟ من جیزی رو که شنیدم نقل کردم و بس.
    فایل نامبر فدرال: 7 اکتبر 2009 | ارسال آپدیت: 22 دسامبر 2010
    ایمیل مدیکال: 16 آگوست 2011 | وصول نتایج مدیکال در پاریس: 7 سپتامبر 2011
    ایمیل پاس ریکوئست: 20 فوریه 2012 | دریافت ویزا از طریق سفارت کانادا در تهران: 2 آوریل 2012

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazalili نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز شما هم متاهل هستید؟چون ظاهرا برای دوستان با رشته دیمند اخیرا فقط برای افراد متاهل مدیکال اومده
    خیر من مجردم و برای دوستم که دقیقا با هم رفتیم مصاحبه و با هم دانشگاهی بودیم و اون هم مجرده دقیقا توی یه روز ایمیل مدیکال اومد (دقیقا بعد از 2 ماه یه روز کم) رشته هر دو 12 امتیازی بود و روز مصاحبه فرانکوفون شدیم درضمن تنها سفر خارجی که داشتیم سوریه بود
    امیدوارم صدور مدیکال رشته های غیر دیماند هم از سر گرفته بشه !
    ارسال مدارک: 10ابان 1389 /دریافت فایل نامبر:15بهمن1389 /دریافت ایمیل مصاحبه: 2 اسفند 1389 / تاریخ مصاحبه: 6 اردیبهشت 1390-قبولی در مصاحبه و فایل نامبر فدرال 6 اردیبهشت 1390-دریافت ایمیل مدیکال 5 تیر 1390-2 شهریور 1390 دریافت نامه پاس ریکوست -13 مهرماه 1390 دریافت ویزا