صفحه 1 از 8 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 78

موضوع: گذرنامه به منظور سفرهای تفریحی

پیش فرض گذرنامه به منظور سفرهای تفریحی

سلام
    دوستان من امروز(15/10/89)کارای مربوط به خروجم تمام شد والان منتظره پاس هستم
    تمام مراحل و قوانینم یاد گرفتم.
    اگه کسی سوالی داشت بگه
    من دانشجوی ترم2 کارشناسی ناپیوستم وواسه سفر تفریحی اجازه خروج گرفتم

ApplyAbroad Veteran
    qwerty123456 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : خروج موقت در حين تحصيل

نقل قول نوشته اصلی توسط anooooosha نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من امروز(15/10/89)کارای مربوط به خروجم تمام شد والان منتظره پاس هستم
    تمام مراحل و قوانینم یاد گرفتم.
    اگه کسی سوالی داشت بگه
    من دانشجوی ترم2 کارشناسی ناپیوستم وواسه سفر تفریحی اجازه خروج گرفتم
    لطف کنید مراحل و مدارک مورد نیاز جهت اخذ گذرنامه سفرهای تفریحاتی را بیان کنید.
    خیلی ممنون میشم.
    برای برآوردن میزان هوشمندی یک حاکم، نخستین روش این است که ببینید چه افرادی را به دور خود گرد آورده است.

- جان ماکسول

پیش فرض پاسخ : خروج موقت در حين تحصيل

نقل قول نوشته اصلی توسط qwerty123456 نمایش پست ها
    لطف کنید مراحل و مدارک مورد نیاز جهت اخذ گذرنامه سفرهای تفریحاتی را بیان کنید.
    خیلی ممنون میشم.
    مهمترین بخش کار تایید دانشگاه بود.معاون پزوهشی باید با چک کردن مدارک شما 1درخواست به رییس دانشگاه بزنه.اگه رییس امضا کنه باید برید معاون اموزشی (معافیت تحصیلیتون از نظام وظیفه حتما باید اومده باشه دانشگاه)اون 1نامه که توش مشخصات شما و شماره معافیت تحصیلی و تاریخ سفر و مقصد و دلیل سفر (بگید واسه گرفتن ویزا گیر نمیدن)هست میده دبیر خونه واسه تایپ بعد گرفتن امضاهاش میزارنش تو پاکت مهر شده ومیرید وزارت علوم(شهرک غرب)اونجا نامه رو می برید اتاق 411بخش نظام وظیفه برات مهر میکنه تو دفتر هم میگه اسمتو بنویس امضا کن بعد میری اتاق 404یه پیرمرد بداخلاق هست اونم امضا می کنه دوباره میری 411 نامه رو پاکت که کرد میری نظام وظیفه(میدان سپاه)اگه صبح زود(ساعت 7)برید عالیه.شماره میگیرید تا صدا بزنه.بعد اتاق 65 میرید تا فرم های مربوط به وثیقه را پر کنید_(اینجا 10 بار هی باید برید توشهر واسه پوشه و کارای بانکی.(000/000/15 که میشه نقد یا 000/000/5 نقد و000/000/10 چک باشه)در اخر هم میگه فردا ساعت 10اداره گذرنامه(شهرارا)باش.اما9 برید بهتره.نامتونو میگیرید و بستگی به شرایط شما که پشت شیشه زده یا به پلیس+10 یا اتاق 204 مراجعه میکنید (من ازاصفهان رفته بودم 2روز حداقل باید تهران باشید)

Senior Member pafj آواتار ها

پیش فرض پاسخ : گذرنامه جهت سفرهای تفریحی برای مشمولان

من دانشجو دانشگاه آزادم ! تنها کاری که لازمه بکنید یک گواهی اشتغال به تحصیل برای نظام وظیفه می گیرید از دانشگاه بعد یراست میرید میدون سپاه، اونجا برگه می گیرید واسه ضمانت بانکی ، 15 میلیون تومن ! بعد که ضمانت و گرفتید از بانک میارید 2باره نظام وظیفه بعد فرداش میرید اداره گذرنامه ! کلا 2 روز طول خوهد کشید ! موفق باشید ! (89.10.20)

Junior Member

سلام.من برای کار 15 روزه باید اول تا 15 فروردین برم 3 تا کشور اروپایی.
    همه کارامو کردم و نامه دانشگاه رو به نظام وظیفه بردم ولی وقت نشد فرم هارو پر کنم و تعطیل شد.الان مساله اینجاست که پرسیدم 15 میلیون رو نمیشه قبل از رفتن بریزم که گفتن فردا صبح واسه تکمیل مدارم باید بریزی.
    از اون طرف هم من زودتر باید کارامو کنم و پاسپورت بگیرم تا برای ویزا برام تو این هفته اقدام کنن.
    می خوام ببینم آیا راهی هست که پول نقد ندم و یا دیر تر بدم ولی کارام پیش بره؟
    خواهشا سریع جواب بدین.خیلی حیاتیه

با سلام من در استان مازندرانم واسه یه سفر چند روزه باید برم دبی
    رفتم آموزش فقط بگم گواهی اشتغال یه تحصیل واسه نظام وظیفه میخوام؟موردش رو باید ذکر کنم؟

اول فیش رو از نظام وظیفه بگیرم بعد وثیقه 15 میلیونی رو باید به بانک بدم. واسه اداره گذرنامه باید بیام تهران؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط anooooosha نمایش پست ها
    مهمترین بخش کار تایید دانشگاه بود.معاون پزوهشی باید با چک کردن مدارک شما 1درخواست به رییس دانشگاه بزنه.اگه رییس امضا کنه باید برید معاون اموزشی (معافیت تحصیلیتون از نظام وظیفه حتما باید اومده باشه دانشگاه)اون 1نامه که توش مشخصات شما و شماره معافیت تحصیلی و تاریخ سفر و مقصد و دلیل سفر (بگید واسه گرفتن ویزا گیر نمیدن)هست میده دبیر خونه واسه تایپ بعد گرفتن امضاهاش میزارنش تو پاکت مهر شده ومیرید وزارت علوم(شهرک غرب)اونجا نامه رو می برید اتاق 411بخش نظام وظیفه برات مهر میکنه تو دفتر هم میگه اسمتو بنویس امضا کن بعد میری اتاق 404یه پیرمرد بداخلاق هست اونم امضا می کنه دوباره میری 411 نامه رو پاکت که کرد میری نظام وظیفه(میدان سپاه)اگه صبح زود(ساعت 7)برید عالیه.شماره میگیرید تا صدا بزنه.بعد اتاق 65 میرید تا فرم های مربوط به وثیقه را پر کنید_(اینجا 10 بار هی باید برید توشهر واسه پوشه و کارای بانکی.(000/000/15 که میشه نقد یا 000/000/5 نقد و000/000/10 چک باشه)در اخر هم میگه فردا ساعت 10اداره گذرنامه(شهرارا)باش.اما9 برید بهتره.نامتونو میگیرید و بستگی به شرایط شما که پشت شیشه زده یا به پلیس+10 یا اتاق 204 مراجعه میکنید (من ازاصفهان رفته بودم 2روز حداقل باید تهران باشید)
    نقل قول نوشته اصلی توسط pafj نمایش پست ها
    من دانشجو دانشگاه آزادم ! تنها کاری که لازمه بکنید یک گواهی اشتغال به تحصیل برای نظام وظیفه می گیرید از دانشگاه بعد یراست میرید میدون سپاه، اونجا برگه می گیرید واسه ضمانت بانکی ، 15 میلیون تومن ! بعد که ضمانت و گرفتید از بانک میارید 2باره نظام وظیفه بعد فرداش میرید اداره گذرنامه ! کلا 2 روز طول خوهد کشید ! موفق باشید ! (89.10.20)
    دوستان من یه سوال دارم و اون اینه که من می خوام اعتبار پاسم از 15 اسفند 89 شروع بشه می تونم اونجا بگم این تاریخ واسم بزنن یا باید دیرتر اقدام کنم؟ ممنون از راهنماییتون

نقل قول نوشته اصلی توسط javadsiuof نمایش پست ها
    دوستان من یه سوال دارم و اون اینه که من می خوام اعتبار پاسم از 15 اسفند 89 شروع بشه می تونم اونجا بگم این تاریخ واسم بزنن یا باید دیرتر اقدام کنم؟ ممنون از راهنماییتون
    من خودم 19 اسفند می خوام برم ! چون گواهی به اشتغال تحصیلم تا آخر بهمن بود گفت برو فعلا پاسپورت بگیر بعد ترم جدید ثبت نام کردی دوباره بیا برا تمدید ! اگه پاسپورت داری دیرتر اقدام کن !

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedrouhi نمایش پست ها
    با سلام من در استان مازندرانم واسه یه سفر چند روزه باید برم دبی
    رفتم آموزش فقط بگم گواهی اشتغال یه تحصیل واسه نظام وظیفه میخوام؟موردش رو باید ذکر کنم؟

اول فیش رو از نظام وظیفه بگیرم بعد وثیقه 15 میلیونی رو باید به بانک بدم. واسه اداره گذرنامه باید بیام تهران؟؟
    آره فقط شماره معافیتتم باید نوشته باشه تو گواهی ! درسته ! باید حداقل 2-3 روز تهران باشی !

نقل قول نوشته اصلی توسط pafj نمایش پست ها
    من خودم 19 اسفند می خوام برم ! چون گواهی به اشتغال تحصیلم تا آخر بهمن بود گفت برو فعلا پاسپورت بگیر بعد ترم جدید ثبت نام کردی دوباره بیا برا تمدید ! اگه پاسپورت داری دیرتر اقدام کن !
    من پاسپورت ندارم رفیق ولی واسه گرفتن بلیط الان به پاس احتیاج دارم الان این مساله پیش می یاد که اولا این پاسای دانشجویی اعتبارش چند مدته هست و اینکه واسه تمدیدشم باز باید از تهران اقدام کنم یا از شهرستانم میشه؟؟ممنون اگه سریع جواب بدی می خوام اگه لازمه زودتر اقدام کنم

صفحه 1 از 8 12345678 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)