صفحه 2 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 78

موضوع: گذرنامه به منظور سفرهای تفریحی

Banned

پیش فرض پاسخ : گذرنامه جهت سفرهای تفریحی برای مشمولان

نقل قول نوشته اصلی توسط javadsiuof نمایش پست ها
    من پاسپورت ندارم رفیق ولی واسه گرفتن بلیط الان به پاس احتیاج دارم الان این مساله پیش می یاد که اولا این پاسای دانشجویی اعتبارش چند مدته هست و اینکه واسه تمدیدشم باز باید از تهران اقدام کنم یا از شهرستانم میشه؟؟ممنون اگه سریع جواب بدی می خوام اگه لازمه زودتر اقدام کنم
    من به دلیل اینکه مدیر این بخش زیاد منطقی نیست تصمیم داشتم این جا پست ننویسم اما برای اینکه کارت فوری هستش و اینکه توی شهرستان هستی و راحت دوره بهت جواب می دم.

پاسپورت های جدید بار کد دارند ! یعنی چی یعنی یه چیزی شبیه به اونی که می ری شهروند می گیرند روش قیمتش در می یاد رو کاغذ ! این بار کد مثل کد ملی هستش و تقریبا ارزشش معادل پاستون ! در این پاسپورت ها دیگه نوشته نمی شه که این فقط برای 1 بار خروج از کشور کافی هستش در عوض وقتی شما می خواید باهاش از کشور خارج شید اگه مجوز خروج نداشته باشید توی فرودگاه جلتون رو می گیرند ! تمامی این پاس ها اعتبار 5 ساله دارند درست عین بقیه پاس های عادی و تمدید شدن توش معنی نداره ! فقط شما باید برای هر دفعه خروج فرم 300 تومنی مجوز خروج رو پرکرده باشید و نظام وظیفه تایید کرده باشه !

( من الان خودم این نوع پاسپورت رو دارم و باهاش ایشالا می خوام برم کویت)

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinab نمایش پست ها
    من به دلیل اینکه مدیر این بخش زیاد منطقی نیست تصمیم داشتم این جا پست ننویسم اما برای اینکه کارت فوری هستش و اینکه توی شهرستان هستی و راحت دوره بهت جواب می دم.

پاسپورت های جدید بار کد دارند ! یعنی چی یعنی یه چیزی شبیه به اونی که می ری شهروند می گیرند روش قیمتش در می یاد رو کاغذ ! این بار کد مثل کد ملی هستش و تقریبا ارزشش معادل پاستون ! در این پاسپورت ها دیگه نوشته نمی شه که این فقط برای 1 بار خروج از کشور کافی هستش در عوض وقتی شما می خواید باهاش از کشور خارج شید اگه مجوز خروج نداشته باشید توی فرودگاه جلتون رو می گیرند ! تمامی این پاس ها اعتبار 5 ساله دارند درست عین بقیه پاس های عادی و تمدید شدن توش معنی نداره ! فقط شما باید برای هر دفعه خروج فرم 300 تومنی مجوز خروج رو پرکرده باشید و نظام وظیفه تایید کرده باشه !

( من الان خودم این نوع پاسپورت رو دارم و باهاش ایشالا می خوام برم کویت)
    آقا ممنون از راهنماییتون فقط لطفا اینم بگید که این فرم تایید مجدد و تمدید که می گید نظام وظیفه باید تایید کنه تو شهرستانم انجام میشه نه؟؟؟

من الان دانشجو هستم و هنوز فارغ التحصیل نشدم.پذیرش برام اومده و الان پاسپورت ندارم و سربازی هم دارم. یعنی باید با وثیقه خارج شم.حالا می خواستم زودتر پاسپورت بگیرم تا کارهام توی تابستون خیلی عجله ای نشه.چند تا سوال داشتم:

1-برای گرفتن گذرنامه می تونم به صورت درخواست سفر تفریحی اقدام کنم ؟

2-خارج نشدن از کشور برای این سفر تفریحی بعدا مشکلی(از لحاظ اعتبار) ایجاد نمیکنه ؟ کلا این زودتر گذرنامه گرفتن مشکلی ایجاد نمیکنه ؟

3-باید از دانشگاه اشتغال به تحصیل بگیرم (خطاب به نظام وظیفه ) ؟ و بعدش برم نظام وظیفه تا اونا نامه بدن به اداره گذرنامه ؟! چقدر طول میکشه معمولا ؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط applicant123 نمایش پست ها
    من الان دانشجو هستم و هنوز فارغ التحصیل نشدم.پذیرش برام اومده و الان پاسپورت ندارم و سربازی هم دارم. یعنی باید با وثیقه خارج شم.حالا می خواستم زودتر پاسپورت بگیرم تا کارهام توی تابستون خیلی عجله ای نشه.چند تا سوال داشتم:

1-برای گرفتن گذرنامه می تونم به صورت درخواست سفر تفریحی اقدام کنم ؟

2-خارج نشدن از کشور برای این سفر تفریحی بعدا مشکلی(از لحاظ اعتبار) ایجاد نمیکنه ؟ کلا این زودتر گذرنامه گرفتن مشکلی ایجاد نمیکنه ؟

3-باید از دانشگاه اشتغال به تحصیل بگیرم (خطاب به نظام وظیفه ) ؟ و بعدش برم نظام وظیفه تا اونا نامه بدن به اداره گذرنامه ؟! چقدر طول میکشه معمولا ؟
    سلام

1- تبریک واسه پذیرش
    2- سریع برید وزارت علوم تشکیل پرونده بدید و خیلی ساده کارتون رو انجام می شه!
    3- بله می تونید برای تفریحی اقدام کنید.
    4- خیر به هیچ وجه! پاسپورت های جدید بارکدی هستند و به مدت 5 سال اعتبار دارند و توش هیچ خبری از مهر خروج نیست !
    5- بله ! معمولا دانشگاه کپی معافیت تحصیلیتون رو هم به پیوست نامه بهتون می ده. بله می رید اتاق 65 سالن 3 پیش سروان جمشیدی.
    6- برای من سفر علمی-تحقیقاتی بودش و 5 روزه رسید دستم! خونه ما تهرانه! اما 11 روز دویدم تا بتونم نامه خروج از کشور رو از اداره گذرنامه توی شهرآرا بگیرم.

موفق باشید

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط javadsiuof نمایش پست ها
    آقا ممنون از راهنماییتون فقط لطفا اینم بگید که این فرم تایید مجدد و تمدید که می گید نظام وظیفه باید تایید کنه تو شهرستانم انجام میشه نه؟؟؟
    برید پلیس +10 اون این فرم رو داره و بهتون می ده! احتمال خیلی زیاد توی شهرستان انجام می شه !

سلام
    اقا من الان دانشجوی ترم 8 کارشتاسی هستم ساکن تهران. میخام 10 اردیبهشت 5روز برم ترکیه. چندتا سوال داشتم:
    1- کلا باید چیکار کنم؟ ساده ترین راه چیه که از فردا برم دنبالش؟
    2- وثیقه حتما باید نقدی باشه؟ یعنی سند خونه نمیشه؟ داستان ضمانت بانکی چیه؟
    ممنون میشم کامل به سوالام جواب بدید
    سپاسگزارم

سلام-سوالات پست قبل دقیقا سوالات من هم هست،ممنون میشم اونارم جواب بدین.
    دوستان دو تا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین
    1.من رفتنم قطعی نیست ،می خوام واسه هفت روز اجازه خروج واسه نروژ بگیرم.اگه نتنونم برم،یعنی کارام جور نشه وثیقه رو پس می دن؟مشکلی پیش نمیاد؟
    2.چطوری وثیقه رو پس میدن؟پاسپورت رو ازمون می گیرند و ضبط می کنن؟یا فقط تو سیستم نگاه می کنن که شما خارج شدی یا نه؟!آخه جدیدا انگار دیگه مهر نمی زنن و سیستم بارکد دار شده.
    ممنون

Junior Member

سلام من ترم 3 سال 90 اردیبهشت ماه از کشور به منظور سفر تفریحی خارج شدم من باید اذر ماه 2 روز حتما دبی باشم می خوام ببینم ترم4 سال 90 به من مجوز خروج میدن؟ هیچگونه غیبت و چیز دیگه ای ندارم . فقط میخوام بدونم من در یکسال میتونم دوبار مجوز خروح بگیرم ؟ یا فقط یکبار مجوز خروج در سال میدن ؟ ممنون میشم سریع بگید .

Junior Member

سلام
    من الان ویزای اتریش رو دارم . برای اینکه از کشور خارج شم از دانشگاه فقط باید نامه اشتغال به تحصیل بگیرم یا چیز دیگری هم نیاز است ؟
    و اینکه من الان نامه اشتغال بگیرم برای بهمن که میشه ترم بعد می تونم پاس رو آزاد کنم و یا باید برم همون ترم گواهی بگیرم ؟
    ویرایش توسط sahand_hj : January 6th, 2012 در ساعت 05:18 PM

Senior Member Shahab_H آواتار ها

چرا چند وقته انقد دیر به پست ها جواب داده می شه؟
    من دانشجوی کارشناسی دانشگاه آزاد هستم و کارای پذیرش رو انجام دادم و منتظرم جواب پذیرشم بیاد. شنیدم گرفتن پاسپورت طول می کشه و دردسر زیاد داره و ممکنه دیر شه وقت سفارت از بین بره می خواستم از الان برم دنبال پاسپورت.

1- من باید حتما از دانشگاه نامه ببرم نظام وظیفه؟ بدون اشتغال به تحصیل نمی شه؟
    2- اگر اشتغال به تحصیل لازمه چه چیزهایی باید توش قید شه. لازمه الکی بگم واسه امتحانو این چیزا می خوام یا تفریحی دلیل نمی خواد؟
    3- از همون پاسپورت می تونم حدود اردیبهشت برای گرفتن ویزا اقدام کنم؟

از خود دانشگاهم می شه اقدام کرد؟ من رفتن پیش مسئول نظام وظیفه خیلی بد اخلاقه بهم به زور گفت پرینت انتخاب واحدتو با درخواستتو بنویس بیار دفتر من! پروسش از خود دانشگاه انجام میشه؟ راحت تره یا سخت تر؟
    با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)