صفحه 4 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 78

موضوع: گذرنامه به منظور سفرهای تفریحی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گذرنامه جهت سفرهای تفریحی برای مشمولان

سلام.دوستان برای گرفتن گذرنامه برای ما که معافیت تحصیلی داریم حتما باید تهران بیایم؟مرکز استان خودمون نمیشه(من خراسان رضوی هستم،برم مشهد)

15میلیون حتما باید نقد باشه(چک و ... قبول نیست)؟ تعداد روزهای سفر خارجی که دارم بیشتر از 20روز میشه چکار باید کرد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mhz_ir نمایش پست ها
    سلام.دوستان برای گرفتن گذرنامه برای ما که معافیت تحصیلی داریم حتما باید تهران بیایم؟مرکز استان خودمون نمیشه(من خراسان رضوی هستم،برم مشهد)

15میلیون حتما باید نقد باشه(چک و ... قبول نیست)؟ تعداد روزهای سفر خارجی که دارم بیشتر از 20روز میشه چکار باید کرد؟
    سلام
    منم سوالم همینه میشه مرکز استان البته خیلی ها گفتن تهران سریع تر به جواب میرسه
    من سوالم اینکه میشه تمام مراحل خروج رو طی کرد پاس رو گرفت وبهد دو سه روز مونده به رفتن
    وثیقه رو بگذاریم ومهر خروج بخوریم میشششششششششه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط www123 نمایش پست ها
    سلام
    منم سوالم همینه میشه مرکز استان البته خیلی ها گفتن تهران سریع تر به جواب میرسه
    من سوالم اینکه میشه تمام مراحل خروج رو طی کرد پاس رو گرفت وبهد دو سه روز مونده به رفتن
    وثیقه رو بگذاریم ومهر خروج بخوریم میشششششششششه؟
    نه عزیز.این که دیگه مشخصه،اصلا فلسفه وثیقه اینه که کارت(اینجا یعنی پولت)گیر باشه.

Junior Member

سلام دوستان.
    من اگه واسه سفر تفریحی اقدام کنم . پاسپورتمو بگیرم ولی سفر رو نرم ، واسه گرفتن وثیقه پاسپورتم رو ازم میگیرن ؟!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Teheran University

با سلام، من با استفاده از نامه اشتغال به تحصیل دانشگاه (ترم آخر اونم از نوع تابستونیش) می خوام بصورت سوری برای گذرنامه اقدام کنم، نامه رو از دانشگاه به عنوان سفر تفریحی گرفتم، حالا می خوام بدونم که اگر 15 میلیون بذارم و پاسپورت رو بگیرم حتما باید این سفر رو برم یا نه؟ بعد از اتمام مهلت من شنیدم که پاسپورتت رو پس می گیرن و نمی تونی با اون پاسپورت برای ویزای اروپا برای ادامه تحصیل اقدام کنی؟ آیا حقیقت داره یا شایعه است؟ در ضمن ضمانت نامه معتبربانکی هم بجای 15 میلیون قبوله یا نه؟ تو سایت نظام وظیفه که نوشته قبوله ولی فکر میکنم ظاهرا این جوری نیست؟ ایرانه دیگه !!!

Member shm2008 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

سلام دوستان
    من امروز رفتم پیش معاون آموزشیمون که فرم خروج از کشور رو امضا کنه، ولی واسه سفر تفریحی امضا نمی کنه. کسی میدونه آیا میشه یک راست از نظام وظیفه پیگیری کرد؟ نظام وظیفه فرم اشتغال به تحصیل می خواد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shm2008 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من امروز رفتم پیش معاون آموزشیمون که فرم خروج از کشور رو امضا کنه، ولی واسه سفر تفریحی امضا نمی کنه. کسی میدونه آیا میشه یک راست از نظام وظیفه پیگیری کرد؟ نظام وظیفه فرم اشتغال به تحصیل می خواد؟
    شما میتونی به دانشگاه بگی که داری برای کنفرانس (سفر علمی. وثیقه : 5 م) میری تا یه نامه بهت بده.
    من خودم چون میترسیدم به مشکل بخورم گفتم برای امتحان زبان (سفر نیمه علمی. وثیقه : 8 م) دارم میرم و دانشگاه هم بدون چک کردن مدرکی نامه رو داد و وزارت علوم هم بدون خواستن مدرک خاصی تایید کرد و خلاصه تا پایان به همین صورت پیش رفتم و مشکلی هم پیش نیومد.

نقل قول نوشته اصلی توسط PAL نمایش پست ها
    شما میتونی به دانشگاه بگی که داری برای کنفرانس (سفر علمی. وثیقه : 5 م) میری تا یه نامه بهت بده.
    من خودم چون میترسیدم به مشکل بخورم گفتم برای امتحان زبان (سفر نیمه علمی. وثیقه : 8 م) دارم میرم و دانشگاه هم بدون چک کردن مدرکی نامه رو داد و وزارت علوم هم بدون خواستن مدرک خاصی تایید کرد و خلاصه تا پایان به همین صورت پیش رفتم و مشکلی هم پیش نیومد.
    نگفتن چرا همینجا آزمون زبان نمیدی؟

کلا یکم بیشتر توضیح بده از دانشگاه دقیقا چه نامه ای گرفتی

الان برای سفر تفریحی به مشمول ها ویزای پاسپورت ماهه نمیدن؟

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UW-Madison / Ph.D. French Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط Profession@l نمایش پست ها
    الان برای سفر تفریحی به مشمول ها ویزای پاسپورت ماهه نمیدن؟
    والا توی وبسایت نظام وظیفه که چیزی مبنی بر عدم اراءه به مقاصد غیرعلمی وجود نداره!
    ديشب كه نمي دانستم به كدام دردم،گريه كنم،كلي خنديدم!(صادق هدايت)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)