صفحه 7 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 78

موضوع: گذرنامه به منظور سفرهای تفریحی

Member khashijan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    chemical Engineering

پیش فرض پاسخ : گذرنامه به منظور سفرهای تفریحی

سلام مجدد
    آیا کسی که از مهر ماه وارد یکسال فورجه میشه آیا میتونه 15 میلیون بزاره پاسپورتشو تو مهر بگیره بعد مثلا اسفند یا فروردین خارج شه؟ چون با پاسپورتش کار داریم میپرسم اینو ممنون

با سلام
    يك سوال مهم دارم و ممنون ميشم اگر كسي جواب بنده رو بدهد. اگر كسي واسش معافيت تحصيلي صادر نشه و پس از گرفتن ويزا بخواد واسه تحصيل برود خارج به نيت سفر نيمه علمي آيا در فرودگاه چك ميشود كه ويزاي دريافتي واسه تحصيل هست نه سفر نيمه علمي و از اين حرفا.
    واقعا ممنون ميشم اگر كسي در مورد اين موضوع اطلاعي داره به من كمك كنه

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط AH6668 نمایش پست ها
    با سلام
    يك سوال مهم دارم و ممنون ميشم اگر كسي جواب بنده رو بدهد. اگر كسي واسش معافيت تحصيلي صادر نشه و پس از گرفتن ويزا بخواد واسه تحصيل برود خارج به نيت سفر نيمه علمي آيا در فرودگاه چك ميشود كه ويزاي دريافتي واسه تحصيل هست نه سفر نيمه علمي و از اين حرفا.
    واقعا ممنون ميشم اگر كسي در مورد اين موضوع اطلاعي داره به من كمك كنه
    تا زمانی که شما به صورت قانونی از کشور خارج بشید کسی با شما کاری نداره.

Junior Member

با سلام
    دوستان من امروز در نظام وظیفه کارای مربوط به خروج از کشور به منظور سفر تفریحی را انجام دادم. آخر کار مسئول مربوطه به من گفت که برو پلیس +10 و درخواست صدور پاسپورت کن. و گفت که نیازی نیست که به اداره گذرنامه بری و فقط افرادی که دارای پاسپورت هستند می بایستی به اداره گذرنامه در خیابان شهر آرا بروند و کسانی که پاسپورت ندارند مستقیم به پلیس +10 بروند. ولی من در این سایت بارها خواندم که باید بعد از نظام وظیفه به اداره گذرنامه رفت.
    آیا نیازی نیست که به اداره گذرنامه برم و مستقیم به پلیس +10 برم؟
    و به نظرتون از زمان درخواست صدور پاسپورت برای سفر تفریحی چه مدت طول میکشد که پاسپورت به دستم برسد؟
    یکی از دوستان میگفت که اگر در فرم پاسپورت مقصد سفر را کشور زیارتی معرفی کنید پاسپورت زودتر به دستتون میرسد . ایا من میتونم هنگام پر کردن فرم پاسپورت کشور مقصد را به دروغ عربستان بزنم تا پاس زودتر به دستم برسد یا چون به نظام وظیفه کشور مقصد را اعلام کردم پلیس + 10 متوجه دروغ من میشود؟
    و سوال آخر اینکه دوستان بعد از اتمام کارم در نظام وظیفه مسئول مربوطه به من چیزی بر نگردوند تا به پلیس + 10 ارائه کنم. و فقط گفت که برو پلیس + 10 و درخواست پاسپورت کن. آیا نباید فرمی یا رسیدی به من برمیگردوند تا با آن به پلیس + 10 یا اداره گذرنامه برم؟
    با تشکر

Junior Member

سلام من پیش دانشگاهی هستم و سال بعد با پاسپورت 20 روزه(سفر تفریحی) قصد سفر تحصیل در ترکیه رو دارم.....آیا دولت یا دانشگاههای ترکیه به این پاسپورت 20 روزه من گیر میده یا مشکلی واسم پیش میاد اصلن یا نه؟؟؟؟ (15 میلیونم میره اشکالی نداره) خواهشن جواب بدین خیلی ممنون

دوستان سلام اگر کشور مقصد را ترکیه اعلام کنیم برای سفر تفریحی ولی آذربایجان برم مشکلی پیش میاد؟
    ویرایش توسط faridajorlou : August 7th, 2015 در ساعت 07:09 PM

Junior Member

سلام . مدت زمان خروج از کشور چند روز هست جهت تفریحی ؟ فارغ التحصیلم و از معافیت تحصیلی استفاده میکنم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering

دوستان سلام.

من در مقطع ارشد فارغ التحصیل شدم (9 اسفند 94) و در واقع الان در اون فرجه بعد فارغ التحصیلی هستم.
    سوال من این هست که الان با گذاشتن 15 تومن وثیقه آیا میتونم گذرنامه رو بگیرم؟ یعنی به بهانه سفر تفریحی برم درخواست بدم و 15 تومن رو بگذارم و بعدش اگر نرم مشکلی پیش میاد؟ مبلغ وثیقه رو بهم برمیگردونند؟ مشکل خروجی برام پیش نمیاد؟ چون من الان این گذرنامه رو فقط برای این میخوام که بتونم نامه I-20 رو بگیرم تا بتونم تو سامانه نشا تشکیل پرونده بدم.

اگر اطلاعاتی دارید راهنمایی کنید بسیار ممنون میشم.
    (Effort is only effort when it begins to hurt. Jose Gasset (1883-1955

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

سلام دوستان ببخشید من سوالم رو اینجا مطرح میکنم
    دانشجو کارشناسی ترم دو هستم و به دلیل تصمیم برای ادامه تحصیل در آرمیکا دو ترم ول رو مجبور شدم مرخصی بگیرم تا وضعیت freshman دچار خدشه نشه حالا پذیرش گرفتم و برام نامش تو این هفته میرسه و میخوام برایوقت سفارت اقدام کنم ، سوالی که دارم اینه باید به دانشگاه بگم که قصد سفر تفریحی حالا به یکی از کشور های عمارات ، ترکیه یا ارمنستان رو دارم و بعد نامه خروج از کشور بگیرم و 15 میلیون وثیقه بزارم برم مصاخبه و برگردم ؟ بعد درصورت تایید ویزا و گرفتنش باید دوباره همین کار رو بکنم تا عازم شم ؟ دانشگاه برای بار دوم بهم نامه حروج از کشور میده اون توی تیر ماه و پس از پایان ترم بهار؟ این قانون یکبار خروج از کشور در هر سال برای ما بچه ها دانشجو هم هست یا فقط برای فارغ التحصیل ها هستش ؟مشکلی ایجاد نمیکنه؟

Junior Member

سلام دوستان

یه سوال داشتم که امیدوارم بچه های با تجربه و حرفه ایه فروم بتونن جواب بدن :

همونطور که میدونید ، مبلغ وثیقه برای خروج از کشور به منظور سفرهای زیارتی به کشورهای عراق و عربستان ، پنج میلیون تومنه . و برای سفرهای غیرعلمی (سیاحتی) پونزده میلیون تومن . راستش من میخوام برای ویزای توریستی امریکا از طریق سفارت این کشور تو ترکیه اقدام کنم .میخواستم بپرسم آیا میشه برای سفر زیارتی به عراق پاسپورت بگیرم ولی با اون پاسپورت برم ترکیه و از اونجا برم امریکا ؟ آخه دردم میگیره پونزده تومن پول بزارم ایران ، همین پونزده تومن تو امریکا میشه حدود پنج هزار دلار که پوله خوبیه برا گردش و فلان .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)