صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 20

موضوع: سازه هيدروليكي

Junior Member

پیش فرض سازه هيدروليكي

كسي تا حالا تو گرايش سازه هاي هيدروليكي پذيرش گرفته؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سازه هيدروليكي

تا آنجایی که من می دانم این تقسیم بندی ها در بلاد کفر خیلی معنایی نداره! همه اش زیرشاخه عمران هست. دوست من از سازه هیدرولیکی شریف رفت گروه سواحل georgia tech. یکی دیگه از دریایی تهران رفت گروه offshore دانشکاه texas A&M که زیرمجموعه civil هست. اینه که باید بگردی، بیشتر دانشگاها جزو civil هست و تعداد کمی جداش کردن.

با سلام
    اولاً که خیلی خوشهالم بالاخره یه سازه هیدرولیکی اینجا پیدا کردم . دوست عزیز باید بگم که چیزی به اسم رشته سازه های هیدرولیکی فقط تو ایران پیدا میشه و تو هیچ جای دنیا همچین چیزی نداریم ??? حتی همین جا هم فقط دانشگاه تهران دکترای اون رو داره که به آب نزدیکتره تا سازه پس برای دکترا یا باید گرایش آب بخونی یا سازه که من آب رو ترجیح میدم حالا هیدرودینامیک، مهندسی سواحل، هیدرولوژی، هیدرولیک سد یا هر زیرشاخه دیگه رو. شما هم با توجه به علایقت باید یکی از این دو راه رو انتخاب کنی آب یا سازه. امیدوارم که همیشه موفق باشی. ;D

Junior Member

با سلام خدمت دوستان

نقل قول نوشته اصلی توسط m7817121
    تا آنجایی که من می دانم این تقسیم بندی ها در بلاد کفر خیلی معنایی نداره! همه اش زیرشاخه عمران هست. دوست من از سازه هیدرولیکی شریف رفت گروه سواحل georgia tech. یکی دیگه از دریایی تهران رفت گروه offshore دانشکاه texas A&M که زیرمجموعه civil هست. اینه که باید بگردی، بیشتر دانشگاها جزو civil هست و تعداد کمی جداش کردن.
    از بچه های شریف چی ؟ کسی بوده offshore پذیرش بگیره؟

یک سوالی برام پیش آمده

گرایش سازه های دریایی را دانشگاه تهران داره ولی در سایت عمران دانشگاه شریف هم اشاره شده به سازه های دریایی، کسی میدونه که اساتید عمران شریف سازه های دریایی هم کار میکنند یا نه؟ اصلا استادی داره که در این زمینه فعال باشه؟

یا پایان نامه بچه های گروه سازه، یا سازه های هیدرولیکی شریف در زمینه سازه های دریایی تعریف بشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil- SUT,KNTU

[سلام
    من دانشجوی سازه هیدرولیکی شریف هستم .در پاسخ دوستمون باید بگم که هیچ کدوم از اساتید گروه سازه هیدرولیکی شریف در زمینه سازه دریایی نه کار میکنن و نه درسی ارائه میدن، به طور تصادفی شاید یه درس عنوان خاص توسط یه استاد مدعو ارائه بشه ولی یکی از اساتید گروه سازه هست که در رابطه با پاسخ لرزه ای سکوها کار میکنه...

سلام. اگه كسي اطلاعاتي داره ممنون ميشم كمكم كنه:
    1. گرايش سازه هيدروليكي پذيرشش چطوريه؟
    2. برم سازه هيدروليكي دانشگاه آزاد يا يك سال ديگه صبر كنم و بخونم براي گرايش محيط زيست؟ ( با توجه به اينكه تا الانشم خيلي عقب افتادم. يك سال ديگه بازم عقب بيفتم نميدونم ارزششو داره يا نه)

Junior Member

ما هم كه سازه هيدروليكي هستيم واسه بعدا چه كنيم؟
    اگه بريم آب بخونيم از نظر هيدرولوژي لنگ ميزنيم.چه بايد كرد واسه دكترا در بلاد هاي كفر؟

Junior Member hooman3347 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناس ارشد مهندسی کشاورزی-سازه های آبی

سئوال من اینه؛ کدوم دانشگاه ها برای ادامه تحصیل در رشته ی مهندسی آب در خارج ایران مناسبه؟

Junior Member

سلام
    یه سوالی دارم؟ میخواستم بدونم با لیسانس آبیاری-زهکشی میشه برای فوق لیسانس یکی از گرایش های مرتبط با آب عمران مثل هیدرولیک،هیدرولوژی یا ... در یکی از دانشگاههای آمریکا پذیرش گرفت؟

Junior Member hooman3347 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناس ارشد مهندسی کشاورزی-سازه های آبی

نقل قول نوشته اصلی توسط arash-civil نمایش پست ها
    با سلام
    اولاً که خیلی خوشهالم بالاخره یه سازه هیدرولیکی اینجا پیدا کردم . دوست عزیز باید بگم که چیزی به اسم رشته سازه های هیدرولیکی فقط تو ایران پیدا میشه و تو هیچ جای دنیا همچین چیزی نداریم ??? حتی همین جا هم فقط دانشگاه تهران دکترای اون رو داره که به آب نزدیکتره تا سازه پس برای دکترا یا باید گرایش آب بخونی یا سازه که من آب رو ترجیح میدم حالا هیدرودینامیک، مهندسی سواحل، هیدرولوژی، هیدرولیک سد یا هر زیرشاخه دیگه رو. شما هم با توجه به علایقت باید یکی از این دو راه رو انتخاب کنی آب یا سازه. امیدوارم که همیشه موفق باشی. ;D
    من هم خوشحالم که یه هم رشته پیدا کردم. وضع واسه ما بدتره؛ من مهندسی کشاورزی- سازه های آبی هستم. شما کجا تحصیل می کنید؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)