صفحه 74 از 86 نخستنخست ... 24646566676869707172737475767778798081828384 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 731 تا 740 , از مجموع 855

موضوع: پرسش و پاسخ در زمینه ویزای H-1

Junior Member shervinariaee آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    عمران تهران

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در زمینه ویزای H-1

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaitalia نمایش پست ها
    متاسفم که اینو میشنوم. اعتبار تایید پتیشن هنوز تموم نشده؟ اصلا" کارفرما هنوز منتظر شما هست بعد از این مدت؟ سفارتها که خودشون وزارت امور خارجه هستن آخه به کجا فرستادن پرونده رو. نمیشد تو این فاصله جای دیگه رفت برای مصاحبه؟
    درود. پس از این همه مدت تازه گفتند مدرک تحصیلیت ایراد داره واسه همین ویزاتو نمیدیم. که من مجبور شدم اصل مدرکم رو فرستادم برای وکیلم در امریکا. و اون هم یک لایحه دفاعی نوشت و فرستاد اداره مهاجرت. و الان 2 ماهه که هیچ خبر دیگری نیست.

Junior Member

سلام دوستان
    میشه راهنمایی کنید توی چه سایتهایی میشه کارفرماهایی رو پیدا کرد که اسپانسر ویزای h1 باشند.

من data sceince کار میکنم و مستر این رشته رو از نروژ گرفتم و در حال حاضر آلمان مشغول بکارم.
    آیا توی این رشته کارفرمای شرکت های بزرگ اسپانسر میشن؟

اینم ذکر کنم هدفم اینه که فقط به ایالتهای ساحل غربی یا شرقی برم.

با تشکر.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sanam2017 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میشه راهنمایی کنید توی چه سایتهایی میشه کارفرماهایی رو پیدا کرد که اسپانسر ویزای h1 باشند.

من data sceince کار میکنم و مستر این رشته رو از نروژ گرفتم و در حال حاضر آلمان مشغول بکارم.
    آیا توی این رشته کارفرمای شرکت های بزرگ اسپانسر میشن؟

اینم ذکر کنم هدفم اینه که فقط به ایالتهای ساحل غربی یا شرقی برم.

با تشکر.
    دوست عزیز کلا خیلی روی آمریکا حساب نکن. از بعد از تغییرات دولت خیلی همه چیز عوض شده و برای من که چندین سال هست امریکا کار میکنم کاملا دارم میبینم که خیلی اسپانسر اچ وان بی کم شده. تجربه خودم این بود که یک سال پیش از هر چند ایمیل رکروتر ها حداقل یکی اسپانسر میشد. الان من شاید با 30 تا رکروتر حرف زدم و همه تا میفهمن اچ وان بی نیاز هست میگن نمیشه

Junior Member

سلام
    با توجه به اوضاع فعلی امریکا آیا گرفتن ویزای کار شدنی هست و اینکه معمولا چقدر طول میکشه.
    من دکترام رو از هلند دارم میگیرم. آیا اگر پست داکی از امریکا بگیرم و بعد برای ویزا اپلای کنم چقدر پروسه گرفتن یا رد شدن طول میکشه؟ کسی ایا میدونه چقدر احتمال داره رد بشم؟

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Physics2017 نمایش پست ها
    سلام
    با توجه به اوضاع فعلی امریکا آیا گرفتن ویزای کار شدنی هست و اینکه معمولا چقدر طول میکشه.
    من دکترام رو از هلند دارم میگیرم. آیا اگر پست داکی از امریکا بگیرم و بعد برای ویزا اپلای کنم چقدر پروسه گرفتن یا رد شدن طول میکشه؟ کسی ایا میدونه چقدر احتمال داره رد بشم؟
    ویزای کار رو کارفرما برای شما درخواست میده - اطلاعات لازم در مورد ویزای H رو میتونید در همین تاپیک یا لینک زیر مشاهده کنید؛

https://www.uscis.gov/working-united...fashion-models
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alitopoli نمایش پست ها
    دوست عزیز سلام.
    لطفا نتیجه کارتون رو بگید چی شد؟ آیا موفق شدید از همون ارمنستان وقت مصاحبه H1B بگیرید؟ کسی که در پیتیشن گفته "دوبی" می تونه عوض کنه محل مصاحبشو؟ الان وقتهای غیر دانشجویی دوبی بسته است و مثلا ممکنه پنج دقیقه باز بشه و سریع بسته میشه. چون زمان توریستی هم هست. بعضی از آژانس ها هم از قبل وقت گرفتند و هزینه های سرسام آور برای فروش و کنسلی می گیرن. مثلا هر نفر 250 دلار یا 350 دلار یا 600 دلار هم شنیدم !!
    دوستان تجربه مصاحبه H1B از دیگر سفارتهایی به غیر از دوبی و ایروان و آنکارا دارند؟ مثلا مالزی؟ تاجیکستان ؟ ...
    من خدا رو شکر مشکلم حل شد و الان خیلی وقته که دارم در آمریکا کار میکنم. من از همون ارمنستان که تو پتیشنم بود وقت گرفتم که سختترین مرحله کارم هم همون بود. ظاهرا" ایرانیها بین این سه سفارت میشه جابجا بشن ولی نه کشورهای دیگه. بهرحال قانون نوشته ای این موضوع نداره و باید تجربه بشه. به نظر من اگه کسی مجبور شد به علت وقت مصاحبه موجود نبودن اون سفارت نوشته شده تو پتیشن منتظر بمونه، وقتی که کار انتظارش داره به جاهای باریک میکشه بهتره بره دنبال یکی دیگه از این سه سفارت.

Junior Member

سلام. من داشجوی دکتری هستم و به تازگی می خوام ویزای H1B بگیرم از طریق کار. در ایران سرباز بودم و با وثیقه خارج شدم و تا سال 2022 معافیت تحصیلی دارم. آیا بهتر است که اعلام پایان تحصیل کنم و سرباز فراری به حساب بیام تا سریع تر اون 8 سالی که بعدش میشه سربازی رو خرید شروع بشه و اون وثیقه هم بره تو جیب دولت؟ یا بهتره که اعلام فارغ التحصیلی نکنم و بهره اون وثیقه تا 2020 به حسابم وارد شه؟ و دوست دارم ایران هم برم این مدت.
    ممنون اگه راهنمایی کنید

Premium Processing Now Available for All Petitioners Seeking H-1B Visas

WASHINGTON
    — U.S. Citizenship and Immigration Services (USCIS) resumed premium processing today for all H-1B visa extension of stay petitions. Premium processing is now available for all types of H-1B petitions.
    H-1B visas provide skilled workers for a wide range of specialty occupations, including information technology, engineering, and mathematics. When a petitioner requests the agency’s premium processing service, USCIS guarantees a 15-calendar day processing time. If that time is not met, the agency will refund the petitioner’s premium processing service fee and continue with expedited processing of the application.
    In addition to today’s resumption of premium processing for H-1B visa extension of stay petitions, USCIS had previously resumed premium processing for H-1B petitions subject to the annual cap, petitions filed on behalf of physicians under the Conrad 30 waiver program, as well as interested government agency waivers and certain H-1B petitions that are not subject to the cap.
    For more information on how the H-1B visa program is being used, visit the Buy American, Hire American: Putting American Workers First page. This page provides data and information about the hiring practices of employers who use H-1B visas to hire foreign workers.
    The world is not in your books and maps, it’s out thereGandalf /Hobbit
    The Road goes ever on and on -- Down from the door where it began ,,,Now far ahead the Road has gone -- And I must follow, if I can ,, Pursuing it with eager feet -- Until it joins some larger way ,,, Where many paths and errands meet --And whither then? I cannot say **** Bilbo baggins , lord of the rings by JRR TOLKIEN

سلام دوستان

من الان از انگلیس اگه بخوام برا ویزا کار به عنوان پست داک یکساله اقدام کنم حدودا چقدر طول میکشه؟ اگره بفرض ویزا بگیرم امکانش هست که ویزا مولتیپل بدن؟

با تشکر

Junior Member

سلام

با فرض اینکه یک نفر با ویزای سینگل در رشته کامپیوتر در آمریکا ارشد بگیرد، در دوره OPT قطعا راحت کار گیر می آورد، حال اگر شرکتی که اسپانسر این فرد برای ویزای H1 شده است اقدام کند و برای این شخص ویزای H1 صادر شود، این ویزا سینگل است یا مالتی؟ عملا حداقل و حداکثر چقدر طول می کشد که این شخص بتواند با آرامش به ایران رفت و آمد کند؟

من بین ارشد آمریکا و دکترای کانادا مانده ام. همه چیز به نفع آمریکاست به جز همین مساله رفت و آمد به ایران.

ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)