صفحه 75 از 86 نخستنخست ... 25656667686970717273747576777879808182838485 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 741 تا 750 , از مجموع 855

موضوع: پرسش و پاسخ در زمینه ویزای H-1

Senior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در زمینه ویزای H-1

نقل قول نوشته اصلی توسط lou نمایش پست ها
    سلام

با فرض اینکه یک نفر با ویزای سینگل در رشته کامپیوتر در آمریکا ارشد بگیرد، در دوره OPT قطعا راحت کار گیر می آورد، حال اگر شرکتی که اسپانسر این فرد برای ویزای H1 شده است اقدام کند و برای این شخص ویزای H1 صادر شود، این ویزا سینگل است یا مالتی؟ عملا حداقل و حداکثر چقدر طول می کشد که این شخص بتواند با آرامش به ایران رفت و آمد کند؟

من بین ارشد آمریکا و دکترای کانادا مانده ام. همه چیز به نفع آمریکاست به جز همین مساله رفت و آمد به ایران.

ممنون
    ویزا ایرانی ها سینگله

شما اگه مقاله هایی با تعداد citation بالا داشته باشید میتونید برای گرین کارت از طریق NIW (معافیت منافع ملی) اقدام کنید. البته بهتره اول برید روی opt بعد از این طریق اقدام کنید چون اگه درخواستتون ریجکت بشه دیگه روی opt هم نمیتونید برید.

شما اگر خیلی مردد هستید ببینید میتونید پذیرش کانادا را دیفر کنید به یکسال بعد که اگر از امریکا پشیمون شدید سال بعد برید کانادا. یا برعکس. یا اینکه از کارتون تو ایران مرخصی چند ماهه بگیرید و به کسی نگید کجا میرید٬ بیاید امریکا اگر سخت بود برگردید.
    امضا نامرئی

Member payamf1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

از دوستان کسی هستن که به تازگی ویزا کار گرفته باشند یا اپلای کرده باشن؟ من تایید I-797 دارم و میخوام دبی ویزا بگیرم برای چند ماه دیگه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط payamf1 نمایش پست ها
    از دوستان کسی هستن که به تازگی ویزا کار گرفته باشند یا اپلای کرده باشن؟ من تایید I-797 دارم و میخوام دبی ویزا بگیرم برای چند ماه دیگه
    سلام. شرکت من میخواد برای h1b اقدام کنه. آیا در نهایت موفق به دریافت ویزا میشم طبق travel ban?!!

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط mztj73 نمایش پست ها
    سلام. شرکت من میخواد برای h1b اقدام کنه. آیا در نهایت موفق به دریافت ویزا میشم طبق travel ban?!!
    travel ban فقط واسه ورود به امریکاس. از اسمش هم مشخصه حتی. رو کیس شما تاثیری نداره .

دوستان لطفا اطلاع غلط ندهند و قانون رو درست مطالعه کنند. قانون تراول بن کاملا واضح بیان می کنه هیچ گونه ویزایی, چه مهاجرتی چه غیر مهاجرتی, غیر از F+J به ایرانی ها داده نمیشه.
    این یعنی H1b هم ریجکت میشه که شده. به همین سادگی.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط javad1200 نمایش پست ها
    travel ban فقط واسه ورود به امریکاس. از اسمش هم مشخصه حتی. رو کیس شما تاثیری نداره .
    برای ویزای h1b شما نیازه از آمریکا خارج بشی برای stamp کردن ویزا. برا همین پرسیدم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Grand_maester نمایش پست ها
    دوستان لطفا اطلاع غلط ندهند و قانون رو درست مطالعه کنند. قانون تراول بن کاملا واضح بیان می کنه هیچ گونه ویزایی, چه مهاجرتی چه غیر مهاجرتی, غیر از F+J به ایرانی ها داده نمیشه.
    این یعنی H1b هم ریجکت میشه که شده. به همین سادگی.
    البته من شنیدم برا کسانی که رابطه حقیقی با یک کارفرما در امریکا دارند میشه waiver گرفت. مثلا کسانی که برای مدتی برای یک شرکت در امریکا کار میکردند و الان باید تغییر ویزا بدهند. ولی باز حرف شما معتبر تره چون انگار کسی رو سراغ دارین که با این شرایط ریجکت شده. مرسی از پاسخ به هر حال

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Eng.- NJIT

برای ویزای H1B از داخل امریکا مشکلی وجود نداره شما میتونید change of status کنید (باید به کارفرماتون بگید change of status اقدام کنید ولی اگهConsular Processing اقدام کنید باید برید خارج امریکا و ویزا بگیرید که با توجه به ترول بن امکانش نیست)

Junior Member

قظعا در این شرایط دکنری کانادا ارجح هست. نمدونم معیار شما چیست برای وزن دهی بیشتر به آمریکا. اینجا که بیاییذ متوجه خواهید شد هیچ فزقی با دیگر کشورهای پیشرفته دنیا نداره. توصیه میکنم بیشتر قکر کنید به گزینه کانادا.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lou نمایش پست ها
    سلام

با فرض اینکه یک نفر با ویزای سینگل در رشته کامپیوتر در آمریکا ارشد بگیرد، در دوره OPT قطعا راحت کار گیر می آورد، حال اگر شرکتی که اسپانسر این فرد برای ویزای H1 شده است اقدام کند و برای این شخص ویزای H1 صادر شود، این ویزا سینگل است یا مالتی؟ عملا حداقل و حداکثر چقدر طول می کشد که این شخص بتواند با آرامش به ایران رفت و آمد کند؟

من بین ارشد آمریکا و دکترای کانادا مانده ام. همه چیز به نفع آمریکاست به جز همین مساله رفت و آمد به ایران.

ممنون
    قظعا در این شرایط دکنری کانادا ارجح هست. نمدونم معیار شما چیست برای وزن دهی بیشتر به آمریکا. اینجا که بیایید متوجه خواهید شد هیچ فرقی با دیگر کشورهای پیشرفته دنیا نداره. توصیه میکنم بیشتر قکر کنید به گزینه کانادا با توجه به بحث رفت و آمد راحت تر به ایران و مهاجرپذیربودن کانادا.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)