صفحه 53 از 86 نخستنخست ... 3434445464748495051525354555657585960616263 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 855

موضوع: پرسش و پاسخ در زمینه ویزای H-1

Junior Member shervinariaee آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    عمران تهران

پیش فرض پاسخ : h1

نقل قول نوشته اصلی توسط zahrazahmatkes نمایش پست ها
    سلام به همه
    یه سوال دارم. کسی اطلاع داره کدوم سفارت برای گرفتن ویزای H-1B بهتره؟ در مورد ارمنستان و ترکیه، کسی پیشنهادی داره که کدومش بهتره برای این ویزا؟
    مرسی
    من رفتم دبی الان 6 ماهه منتظرم!

رشته و دانشگاه
    عمران تهران

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در زمینه ویزای H-1

نقل قول نوشته اصلی توسط Yooka نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میشه لطفا بگید از چه طریقی میتونیم واسه ویزای H1 اقدام کنیم؟ باید حتما از یه کارفرما در آمریکا درخواست کار داشته باشیم؟ یا میتونیم از طریق مثلا سایت خاصی ثبت نام کنیم ...
    درؤد
    شما باید کارفرما پیدا کنید. در چین ؤ هند سایتهایی هستند که این کار رؤ می کنند. برخی ؤکلای ایرانی هم این کار رؤ انجام میدن براتؤن. البته من صرفا شنیدم. خؤدتؤن باید درباره اش پژؤهش کنید.

رشته و دانشگاه
    عمران تهران

پیش فرض پاسخ : تبدیل نوع ویزا (تمامی حالات ممکن)

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadrezaamin نمایش پست ها
    اتباع ایرانی که از شرکت های آمریکایی Job Offer دارند در صورتی که کارشون با تکنولوژی و کلا دانش خاصی باشه که امکان انتقالش به خارج از آمریکا وجود داشته باشه نیاز دارن که قبل از شروع به کار نامه ای بگیرن به نام export license ، تا حالا افراد زیادی سر این نامه به مشکل خوردن، کارشون دیر شروع شده و یا کلا اون شرکت به خاطر این نامه و دردسرهاش اون شخص رو استخدام نکرده. سوال من در رابطه با اون نامه است.
    درؤد.
    من درباره این نامه نشنیدم. اما پرؤسه کلیرنس در ؤاقع همین کار رؤ انجام میده. ؤ برای کار کردن ایرانی ها در پرؤژه های خاص معمؤلا اصلا اجازه ؤرؤد نمی دن. آگاهی من در این حد هست.

رشته و دانشگاه
    عمران تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط managermd نمایش پست ها
    درود به شما
    من یک پرسش فوری و مهم داشتم. ممنون می شم دوستان راهنمائی بفرمایند.
    برای یک کار تخصصی که در ایالات متحده نیست، و کارفرما بخواد برای من ویزا بگیره.
    به این نوع ویزا چی می گن و مدت اعتبارش چقدر هست؟
    و زمان ثبت نام برای اون چه ماهی هست؟
    درؤد.
    نامش H1B هست.
    ؤیزای کار یا تخصص.
    دؤ تا 3 سال می تؤنه اعتبار داشته باشه.
    آپریل نام نؤیسیش آغاز میشه.

رشته و دانشگاه
    عمران تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط aliagho نمایش پست ها
    سلام به عزیزان اپلای ابرود
    آقا ما چندتا سوال برامون ایجاد شده ممنون میشم بهم جواب بدید:
    1.آیا نیاز به ارائه دلیلی برای بازگشت به کشور از طریق H1B در موقع مصاحبه سفارت هست یا خیر؟
    2.گردش حساب بانکی لازم هست روز مصاحبه ارائه دهیم؟
    3.بعد از از تحویل مدارک در اول آپریل تا کی باید صبر کرد تا جواب ها بیاید. مدت زمان انتظار چند ماه می باشد؟
    و آخرین سوال همسر من، تا کی امکان کار در امریکا را ندارد؟آیا اجازه تحصیل در کالج یا گذراندن دورهایی که مدرکی که برای مهارتهای کاری میدهند را دارد ؟
    درؤد.
    برای همه ؤیزاهای غیز مهاجرتی شما باید مدارک محکمی برای بازگشت به ایران پس از پایان دؤره ؤیزا داشته باشید.
    برای این نؤع ؤیزا نمی گن چی بیارین برای اثبات حتی ممکنه ازتؤن نخؤان این چیزا رؤ اما باشه همراختؤن بهتره.
    زمان انتظارش فکر می کنم بسته به مرؤد فرق داره.
    همسر شما اگر بتؤنه اؤنجا کاری پیدا کنه که شزایط این ؤیزا رؤ داشته باشه ؤ کارفرما پشتیبانی کنه می تؤنه کار کنه ؤگرنه فقط همراه شماست اما بنظرم میتؤنه تحصیل کنه.

ApplyAbroad Veteran
    sabzdarsabz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science University of North Texas

نقل قول نوشته اصلی توسط shervinariaee نمایش پست ها
    درؤد.
    برای همه ؤیزاهای غیز مهاجرتی شما باید مدارک محکمی برای بازگشت به ایران پس از پایان دؤره ؤیزا داشته باشید.
    برای این نؤع ؤیزا نمی گن چی بیارین برای اثبات حتی ممکنه ازتؤن نخؤان این چیزا رؤ اما باشه همراختؤن بهتره.
    زمان انتظارش فکر می کنم بسته به مرؤد فرق داره.
    همسر شما اگر بتؤنه اؤنجا کاری پیدا کنه که شزایط این ؤیزا رؤ داشته باشه ؤ کارفرما پشتیبانی کنه می تؤنه کار کنه ؤگرنه فقط همراه شماست اما بنظرم میتؤنه تحصیل کنه.

Even though the H-1B visa is a non-immigrant visa, it is one of the few visa categories recognized as dual intent, meaning an H-1B holder can have legal immigration intent (apply for and obtain the green card) while still a holder of the visa
    ​اهدای عضو اهدای زندگی | اهــدای سلول بنیادی | محک
    من اصلا فرصت خواندن پیام خصوصی رو ندارم. خواهشا سوالاتتونو در تاپیک های مربوطه مطرح کنید.
    کلی گویی آفت شعر است حرف مفت آفت ذهن
    (انقدر کلی گویی نکن! انقدر با قاطعیت صحبت نکن! نکن آقاجان نکن! )

سلام دوستان و

کسی هست که امسال قصد اقدام برای H1B داشته باشه ؟ آیا پیشنها میکنید فابل از ابتدا پریمیوم باز بشه یا بعد از اینکه نتیجه لاتاری اومد ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : h1

نقل قول نوشته اصلی توسط shervinariaee نمایش پست ها
    من رفتم دبی الان 6 ماهه منتظرم!
    بالاخره جواب کلیرنس شما اومد؟اوکی شد یا نه؟

دوستان سلام. من اینجا ده ساله شاغلم همسرم هم یه سابقه هفده ساله ولی یه پیشنهاد شغلی دقیقا همونی که اینجا دارم تو آمریکا دارم و می مصاحبه تو دبی. سوالی که ذهن منو خیلی مشغول کرده اینه که من نمیخوام بعدش برگردم خود ویرای H1 هم دوگانه است یعنی فرد میتونه بگه من میخوام بمونم و برا گرین کارد اقدام کنم. حالا شما که تجربه دارید اگه ازمن پرسید میخوای برگردی بعد اتمام چی بگم؟
    سوال دیگه اینکه من واقعا هیچ پولی پس انداز ندارم در حال حاضر شاید بتونم یه روزه بیست میلیون بریزم به حسابم آیا BS برای ویزای H1 هم ضروریه؟ کسی میدونه چه مدارکی باید برد؟ خودشون که فقط ایمیل زدن دوتا فرم پتیشن و ..رو خواستن. واقعا به راهنماییتون احتیاج دارم

رشته و دانشگاه
    عمران تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط aliagho نمایش پست ها
    عذر میخوام میشه بفرمایید منظورتون از این جمله چیه؟ ”
    همونجا فرمی برای داییتون بیاد که شما پذیرفته شدید یا نه.“؟؟؟
    خؤاهش
    همؤنجا ینی امریکا

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)