صفحه 2 از 86 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 855

موضوع: پرسش و پاسخ در زمینه ویزای H-1

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : h1

نقل قول نوشته اصلی توسط NaserNik
    نه اين درست نيست. يکي از دوستاي من با خانومش امسال ويزاي H1 گرفته که Multi entry هست.
    تا اونجا که من می‌دونم به ایرانی‌ها ویزای multi entry داده نمی‌شه. البته از دوستان ایرانی من هم هستند که ویزای multi entry دارند، اما اونا dual citizenship دارند و با پاسپورت غیرایرانی برای ویزا اقدام کرده بودند و به همین دلیل multi entry بهشون داده‌اند. شما مطمئنید که دوستتون چنین شرایطی نداشته و فقط citizen ایرانه؟

NaserNik
    Guest

دوست من فقط يه بار هم قبلا برا H1 اقدام کرده بود، ويزا گرفته بود و نتونسته بود بره! همين

Junior Member

من هم یکی از دوستانم فوقش رو گرفت و بعد رفت سرکار، از وقتی رفت سرکار تونست هرسال بیاد ایران و مشکلی نداشته باشه (دوباره ویزا نمیخواد)، البته شرکتش برای Green Card اقدام کرده ولی هنوز نگرفته.

میشه دوستانی که در این زمینه مطلعند بگن بعد از چند سال اگه همه چی خوب پیش بره میشه اومد ایران و برگشت؟
    ممنون
    آرین
    Johann Kaspar Lavater was born on November 15, 1741<br />Swiss theologian, 1741-1801<br />Intuition is the clear conception of the whole at once

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

4-5 سال كه PhD طول مي كشه بعدش بايد بري ويزاي كار بگيري فكر كنم بعد از 5 سال مي توني green card بگيري.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

ApplyAbroad Champion

اگر با PhD استخدام بشید، بعد از گرفتن ویزای کار در صورتی که شرکتی که براش کار می‌کنید بلافاصله برای گرین کارد شما تشکیل پرونده بده، بعد از حدود یک سال می‌تونید از آمریکا خارج بشید. البته ممکنه گرین کارد هنوز به دست‌تون نرسیده باشه، اما یک سری مدارکی بهتون می‌دهند به اسم Travel Permit که با اون بدون ویزا می‌تونید وارد آمریکا بشید.

5 سال بعد از 4-5 سال phd یا 5 سال در کل؟؟؟
    ممنون
    آرین
    Johann Kaspar Lavater was born on November 15, 1741<br />Swiss theologian, 1741-1801<br />Intuition is the clear conception of the whole at once

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

این طور که بابک توضیح داد می شه یکسال بعد از PhD و پیدا کردن کار.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

ببخشید من post آقا بابک رو نخونده بودم و در جواب به ars این سوال رو مطرح کردم...
    ممنون
    آرین

Senior Member maryamf آواتار ها

1- اگه از اول با ویزای H1 بریم، چه جوری می شه؟
    2- برای کار در دانشگاه، چه ویزایی بهمون تعلق می گیره؟
    3- در صورتی که سال بعدش بخوایم PhD بخونیم، می شه برای گرین کارت اقدام کنیم؟
    4- وقتی گرین کارت داشته باشیم دیگه نیازی به کلیرانس نیست و می تونیم راحت رفت و آمد کنیم؟
    5- اگه بعد از گرفتن گرین کارت بخوایم برگردیم و ایران زندگی کنیم، مشکلیه؟ در این صورت هر وقت بخوایم می تونیم بریم US و برگردیم؟

پیشاپیش خیلی ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)