صفحه 24 از 86 نخستنخست ... 14151617181920212223242526272829303132333474 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 855

موضوع: پرسش و پاسخ در زمینه ویزای H-1

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در زمینه ویزای H-1

نقل قول نوشته اصلی توسط Accounting نمایش پست ها
    با سلام به دوستان

فوق حسابداری از ایران (GPA= 4) و فوق فاینانس از سوئد (GPA=3.7) دارم با یه 5 سالی سابقه کار. شانس ویزای کارم از داخل آمریکا (با فرض این که تحصیلی وارد آمریکا بشم) چقدره.

ممنون می شم دوستان راهنمایی کنن
    سوال شما جواب مشخصی نداره. بستگی داره که بتونید اسپانسر پیدا کنید یا نه که لازمش پیدا کردن یک استخدام کننده و گرفتن پیشنهاد کار هست. ویزا گرفتن قسمت آسانتر قضیه هست و زیاد از دست شما کاری بر نمیاد، اصل پیدا کردن کار از شرکتی هست که حاضر باشه اسپانسر بشه. البته اگه در آمریکا تحصیل کرده باشید می تونید بعد از تحصیل به مدت محدود بدون نیاز به h1b کار کنید که زمان خوبی هست تا بتونید اسپانسر پیدا کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط laplap65 نمایش پست ها
    سلام
    یه سوال دارم.می خواستم ببینم من اگه یکی از اقوامم در آمریکا یک شرکت نسبتا بزگ داشته باشه و زمینه کاری اون با مدرک ارشدی که من گرفتم متناسب باشه آیا اون می تونه واسه من تقاضای ویزای کار کنه؟؟من هیچ سابقه کاری ندارم....و در آخر آیا احتیاج به وکیل هست؟
    بله، می تونه. نسبت فامیلی در بعضی موارد باعث رد شدن درخواست میشه ولی ایرانی بودن مشکل خاصی ایجاد نمی کنه. سابقه کار لزوما مورد نیاز نیست. راه درستش اینکه شما از اون شرکت پیشنهاد کار بگیرید و از طریق وکیل اقدام کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadi33 نمایش پست ها
    آیا باید بگم میخوام برگردم یا نه؟
    ویزای h1b "دوال اینتند" هست یعنی می تونید قصد موندن یا برگشت داشته باشید و لازم نیست که ثابت کنید حتما قصد برگشت دارید مثل F1

نقل قول نوشته اصلی توسط mgh87 نمایش پست ها
    درخواست برای وایزای h1b توسط استخدام کننده و از ماه آپریل می تواند ارسال شه. تا وقتی که ظرفیت سالیانه (حدود 85000) پر نشده باشه ادامه داره. نتیجه درخواست می تونه از 2 هفته تا 6 ماه طول بکشه.
    شما میدونید چه مدت حدودا روی ویزای h باید موند تا بشه گرین کارد گرفت؟حداقل و حداکثر؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dental.persian نمایش پست ها
    شما میدونید چه مدت حدودا روی ویزای h باید موند تا بشه گرین کارد گرفت؟حداقل و حداکثر؟
    your employer can petition for GC under EB2 or EB3 category anytime (I think even before H1.) but because its very costly&time consuming employer do this after a while to make sure they want the candidate for a long time.

good luck,

Junior Member

سلام دوستان،

من 3 سال پیش با ویزای اف-2 وارد آمریکا شدم. بعد به اف-1 تبدیل کردم و فوق لیسانس گرفتم و حالا هم حدود 1 ساله که روی ویزای H1B کاز می کنم. ویزای H1B سینگل انتری دارم. می خوام برای تابستان به ایران برم. (اقدام برای ویزای آمریکا از طریق کانادا). کسی تجربه ای در مورد مدت کلیرنس داره؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Genius3 نمایش پست ها
    سلام من مصاحبه دادم مي گم جا غير دبي هر سوالي داري بپرس ولي روي وظايفت درجايي كه قرار كار كني بايد واردباشي
    سلام،
    متاسفانه مصاحبه من هم شده دبی....وکیل جان گفتن واسهH1 فقط دبی و آنکارا میشده که ایشون دبی رو انتخاب کردن...راستی چه خبر از کلیر شما؟ فکر کنم داره یه سال میشه...پیگیری انجام دادین...جاب رو از دست نمی دین اینقدر طولانی بشه؟
    با آرزوی خبرهای خوش از شما....
    هرگز نخواب کوروش ای مهر آریایی
    بی نام تو وطن نیز نام و نشان ندارد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Taraneh.E نمایش پست ها
    سلام دوستان،

من 3 سال پیش با ویزای اف-2 وارد آمریکا شدم. بعد به اف-1 تبدیل کردم و فوق لیسانس گرفتم و حالا هم حدود 1 ساله که روی ویزای H1B کاز می کنم. ویزای H1B سینگل انتری دارم. می خوام برای تابستان به ایران برم. (اقدام برای ویزای آمریکا از طریق کانادا). کسی تجربه ای در مورد مدت کلیرنس داره؟
    ممنون
    برای ویزای B1 حدود 3-5 هفته هست ( در مورد H1B تجربه ای ندارم). البته اگه شانس بیارید ممکنه اصلا کلیرنس نخورید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط armita_m نمایش پست ها
    سلام،
    متاسفانه مصاحبه من هم شده دبی....وکیل جان گفتن واسهH1 فقط دبی و آنکارا میشده که ایشون دبی رو انتخاب کردن...راستی چه خبر از کلیر شما؟ فکر کنم داره یه سال میشه...پیگیری انجام دادین...جاب رو از دست نمی دین اینقدر طولانی بشه؟
    با آرزوی خبرهای خوش از شما....
    سلام
    ببخشید شما امسال apply کردید؟ راستش من با وکیلم صحبت کردم می گه سرعت رسیدگی پرونده ها خیلی کمه

نقل قول نوشته اصلی توسط harison53 نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید شما امسال apply کردید؟ راستش من با وکیلم صحبت کردم می گه سرعت رسیدگی پرونده ها خیلی کمه
    سلام،
    بله من امسال اقدام کردم، وکیل به من گفت دو نوع اقدام داریم که یکی سریع هست و 1 ماه تا 2 ماهه جواب میدن ولی باید 2000-3000 تا بیشتر پرداخت میکردیم، که من همون روش ساده رو انتخاب کردم ولی زمانبر هست . الان دقیقاً دو ماه گذشته و فعلا هیچ خبری نیست. وکیل میگه تا 6 ماه طول میکشه ...البته بعدش هم که تازه شروع دردسر وقت گرفتن سفارت و مصاحبه و این حرفا....شما چی؟ امسال اقدام کردین...اطلاعاتی دارین؟ این انجمن خیلی خلوته و کسی نیست که جواب سولات و شبهه ها رو بده ... اگه اقدام کردین و اطلاعات دارین خبر بدین با هم در تماس باشیم.
    هرگز نخواب کوروش ای مهر آریایی
    بی نام تو وطن نیز نام و نشان ندارد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)