صفحه 61 از 86 نخستنخست ... 11515253545556575859606162636465666768697071 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 601 تا 610 , از مجموع 855

موضوع: پرسش و پاسخ در زمینه ویزای H-1

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در زمینه ویزای H-1

دوستان من چندتا سوال در مورد این ویزای H-1 دارم
    من یه اشنا دارم که میتونه بهم کار پیشنهاد بده ولی من تازه 18 سالم شده و مدرک دیپلم دارم
    حالا میخوام بدونم ایشون میتونه برای من درخواست ویزای H1 بده ؟
    چقدر طول می کشه تا من این H-1 رو بگیرم ؟
    با توجه به مدرک تحصیلیم ایا این کار امکان پذیره ؟
    و بعد چند مدت میتونه برای من درخواست گرین کارت بده ؟
    پیشاپیش ممنون از جواب هاتون

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Mist3rShey2nil نمایش پست ها
    دوستان من چندتا سوال در مورد این ویزای H-1 دارم
    من یه اشنا دارم که میتونه بهم کار پیشنهاد بده ولی من تازه 18 سالم شده و مدرک دیپلم دارم
    حالا میخوام بدونم ایشون میتونه برای من درخواست ویزای H1 بده ؟
    چقدر طول می کشه تا من این H-1 رو بگیرم ؟
    با توجه به مدرک تحصیلیم ایا این کار امکان پذیره ؟
    و بعد چند مدت میتونه برای من درخواست گرین کارت بده ؟
    پیشاپیش ممنون از جواب هاتون
    The requirements to qualify for an H1B visa are

You must have ONE of the following

1) A Bachelor's degree or Masters Degree (or the foreign equivalent degree from your Country)
    2) 12 years work experience
    3) A mix of further education + work experience

خوندن این لینک هم توصیه میشه

http://www.uscis.gov/eir/visa-guide/...b-requirements
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

یعنی هیچ کارگر معمولی H1 نمیگیره ؟ باید حتما کاری باشه که حداقل مدرک کارشناسی لاظم باشه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Mist3rShey2nil نمایش پست ها
    یعنی هیچ کارگر معمولی H1 نمیگیره ؟ باید حتما کاری باشه که حداقل مدرک کارشناسی لاظم باشه ؟
    خلاصه داستان اینه که من یه اشنا دارم که یه کمپ داره برای بچه های خردسال المانی و ایشون میخواد به من کار بده و منو ترنسفر کنه
    حالا بگیم من زبان المانیم خیلی خوبه و توی میامی به اون صورت کسی که زبان المانی بلده پیدا نمیشه و اگرم بشه تو کمپ کار نمی کنه
    حالا با این تفاسیر این اقا نمیتونه از طریق H1 برای من اقدام بکنه ؟ اگه میتونه بعد از چه مدت میتونه برای گرین کارت من اقدام بکنه ؟
    از ظریق EB-3 چی ؟ و چه مدت طول می کشه من گرین کارت رو بگیرم ؟

سلام دوستان. من الان رو OPT هستم و فوریه باید اپلای کنم واسه OPT EXTENSION, من adjunct faculty هستم و پارت تایم کار میکنم، ریس دپارتمان قبول کرد واسه ویزای کار اقدام کنه برام،
    مساله اینه که: یه پوزیشن Tenure Track تو اگست باز میشه تو این دانشگاه و من برای اینکه بتونم تا August بمونم باید واسه OPT Extension اپلای کنم که با این شرایط جدید معلوم نیست جواب بده!
    سوال من اینه:آیا دانشگاه میتونه واسه من یه ویزای کار پارت تایم بگیره تا مثلا Sep و بعدش تبدیلش کنه به ویزای کار تمام وقت برای پوزیشن Tenure Track؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط SBR نمایش پست ها
    سلام دوستان. من الان رو OPT هستم و فوریه باید اپلای کنم واسه OPT EXTENSION, من adjunct faculty هستم و پارت تایم کار میکنم، ریس دپارتمان قبول کرد واسه ویزای کار اقدام کنه برام،
    مساله اینه که: یه پوزیشن Tenure Track تو اگست باز میشه تو این دانشگاه و من برای اینکه بتونم تا August بمونم باید واسه OPT Extension اپلای کنم که با این شرایط جدید معلوم نیست جواب بده!
    سوال من اینه:آیا دانشگاه میتونه واسه من یه ویزای کار پارت تایم بگیره تا مثلا Sep و بعدش تبدیلش کنه به ویزای کار تمام وقت برای پوزیشن Tenure Track؟
    Hi,

I have university position right now and they can apply for your H1B visa whenever they want and there is no time restriction for research and tenure track position, then they
    .can apply for your green card

Just keep in mind this procedure usually take 45 days to 3 months, but if they are willing to pay almost $1000 more then you can get your H1B visa in less than 2 weeks. All is . depend on your department and university, if you are close to your due it is better to ask from your department and see if they are willing to pay this fee

مرسی دوست عزیز از پاسخت. مساله من gap بین Feb (باطل شدن OPT) و August (باز شدن پوزیشن Tenure Track) هست، این Gap رو میشه با یه ویزای H1 پارت تایم پر کرد؟ یعنی مثلا یه ویزای H1 پارت تایم تقاضا کنن واسه position الان من که adjunct faculty هست به مدت مثلا ۶ ماه، تا اینکه پوزیشن tenure track باز شه؟ (الان من پارت تایم کار میکنم با پوزیشن adjunt faculty)

سوال دوم: میشه از همین الان واسه پوزیشن adjunct faculty ویزای کار ۳ ساله تقاضا کنن برام؟ اینجوری مشکل من راحت تر حل میشه (اخه اینجوری که من شنیدم Human Resource ممکنه زیر بار نره که برای پوزیشن adjunct faculty برای ویزای کار ۳ ساله اقدام کنن)

Member
    رشته و دانشگاه
    اخترفیزیک دانشگاه الزهرا تهران

سلام دوستان

امیدوارم پستی که میذارم غیر مرتبط نباشه. دوست من برای ویزای H1B اقدام کره در سال 92 که آذر سال گذشته برای مصاحبه به سفارت رفته و تا الان هنوز جوابی نیومده از سفارت(حدود 10 ماه گذشته از مصاحبه). الان هم زمان ثبت نام لاتاری هست و سوالم اینه که آیا ثبت نام ایشون در لاتاری تناقضی داره با درخواست ویزایی که داشته و الان در پروسه انجام هست ؟ آیا ممکنه در نظر سفارت پوینت منفی باشه؟

ممنون

Junior Member shervinariaee آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    عمران تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط aliagho نمایش پست ها
    سلام یه سوال مهم داشتم!
    آقا این مدرک لیسانس معماری ما برای اقدام برای این ویزا H1B معتبره؟! یا برای این روش مهاجرتی باید توی امریکا ما دوباره بریم دانشگاه بعد بریم سر کار!!!( این رو راستش یه بنده خدایی توو امریکا بهم گفت برای خودم خیلی جای تعجب داشت!)
    درؤد خیر. نه نیازی به دانشگاه هست نه مدرک فؤق لیسانس که دؤستی گفته بؤد.
    مدرک ایران قبؤله. چؤن شما با تکیه به سابقه کار دارید میرید.

Junior Member shervinariaee آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    عمران تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط astro نمایش پست ها
    سلام دوستان

امیدوارم پستی که میذارم غیر مرتبط نباشه. دوست من برای ویزای H1B اقدام کره در سال 92 که آذر سال گذشته برای مصاحبه به سفارت رفته و تا الان هنوز جوابی نیومده از سفارت(حدود 10 ماه گذشته از مصاحبه). الان هم زمان ثبت نام لاتاری هست و سوالم اینه که آیا ثبت نام ایشون در لاتاری تناقضی داره با درخواست ویزایی که داشته و الان در پروسه انجام هست ؟ آیا ممکنه در نظر سفارت پوینت منفی باشه؟

ممنون
    من در شرایط مشابه قرار داشتم ؤ ثبت نام نکردم که تناقضی در پرؤندم نباشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)