صفحه 68 از 86 نخستنخست ... 18585960616263646566676869707172737475767778 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 671 تا 680 , از مجموع 855

موضوع: پرسش و پاسخ در زمینه ویزای H-1

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در زمینه ویزای H-1

نقل قول نوشته اصلی توسط Dictaphone نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    من با ويزاي جي ٢ وارد آمريكا شدم و الان ويزاي إچ ٤ دارم. و ميخوام به ايران سفر كنم. به نظر شما احتمال ريجكت وجود داره؟ ( نه خودم نه همسرم هيچ كدوم رشته حساس نيستيم). و اينكه سفارت خاصي رو پيشنهاد ميكنين؟ پيشاپيش از كمكتون ممنونم.

Don't even think about Iran at this moment , USA has been reviewing all applications with delay if you go Iran it is not clear how long will take your clearance. It doesn't matter your major is sensitive or not. Everything is right now super slow because of presidential election.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UAH, Civil Engineering

سلام دوستان،
    من در حال حاضر روی ویزای h1b آکادمیک هستم و استادم میگه که میتون برام نامه بنویسه که حتما ما ایشون رو نیاز داریم و باید برگرده. آیا به نظر شما چند درصد امکان اینکه بهم ویزا بدن هست؟

Junior Member

سلام دوستان
    می بخشید من تو یک تاپیک دیگه سوال کردم ولی دیدم اینجا مرتبط تر هست
    من برای دانشگاهی اپلای کردمو اومدم امریکا
    متاسفانه بعدش نشد اونجا ادامه بدم و مجبور شدم توی یه کالج یه ساله ثبت نام کنم به خرج خودم ادامه بدم و الان دارم ترم دوش رو می گذرونم
    برای دانشگاه های زیادی اقدام کردم و متاسفانه نشد که فاند بگیرم و شهریه اش رو هم نمی تونستم بدم
    در اخر کار رسید به اینجا که باید همین مدرک و بگیرم و یجور برم سرکار
    فروم رو که خوندم ناامید شدم
    به نظرتون با دیپلم پرستاری میتونم کار پیدا کنم و قبول کنه کارفرمام برای تغییر استتوسم به کاری اقدام کنه؟به نظرتون راهکار چیه؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط federic نمایش پست ها
    سلام دوستان
    می بخشید من تو یک تاپیک دیگه سوال کردم ولی دیدم اینجا مرتبط تر هست
    من برای دانشگاهی اپلای کردمو اومدم امریکا
    متاسفانه بعدش نشد اونجا ادامه بدم و مجبور شدم توی یه کالج یه ساله ثبت نام کنم به خرج خودم ادامه بدم و الان دارم ترم دوش رو می گذرونم
    برای دانشگاه های زیادی اقدام کردم و متاسفانه نشد که فاند بگیرم و شهریه اش رو هم نمی تونستم بدم
    در اخر کار رسید به اینجا که باید همین مدرک و بگیرم و یجور برم سرکار
    فروم رو که خوندم ناامید شدم
    به نظرتون با دیپلم پرستاری میتونم کار پیدا کنم و قبول کنه کارفرمام برای تغییر استتوسم به کاری اقدام کنه؟به نظرتون راهکار چیه؟
    ممنون
    sorry to hear that you can't continue your study! as I know some sates like California if you be in the state for a year and become resident of California, you are eligible for tuition waiver program if you can't afford to pay your tuition and fees. you should ask your finantianl advisor in your university. Please keep in mind this program is for everybody and it doesn't matter you are green card holder or US citizen or international students. Some states have this program. Regarding finding job, nothing is impossible in US. it's difficult to find the job with associate degree but you can find the job. Good Luck!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Marsha نمایش پست ها
    sorry to hear that you can't continue your study! as I know some sates like California if you be in the state for a year and become resident of California, you are eligible for tuition waiver program if you can't afford to pay your tuition and fees. you should ask your finantianl advisor in your university. Please keep in mind this program is for everybody and it doesn't matter you are green card holder or US citizen or international students. Some states have this program. Regarding finding job, nothing is impossible in US. it's difficult to find the job with associate degree but you can find the job. Good Luck!

ممنون از پاسخت
    من مینه سوتا هستم و دانشجو هستم با ویزای اف 1 و هر چی گشتم کمک مالی پیدا نکردم
    حتی کالجی هم که توش هستم برای اینتر نشنال ها کار نداره
    البته این مساله رو حل کردم ولی در کل می خوام ببینم پیدا کردن کار و تیدیل از اف 1 به ویزای کاری با یک دیپلم پرستاری از کالج آمریکا شدنی هست یا نه؟
    بازم ممنون
    ویرایش توسط federic : September 3rd, 2016 در ساعت 09:13 PM

Junior Member

سلام دوستان. کارفرمای من از من خواسته فرم H1B رو پر کنم. یه جا میپرسه کدوم سفارت میری برای ویزا. من چی رو بزنم با توجه به اینکه سه تای اصلی همیشه غیر دانشجویی پره؟ بعد اگر جایی رو انتخاب کنم باید همونجا برم یا میشه جای دیگه هم رفت؟ اینجا جوابهای متناقض داده شده. ممنون

Junior Member

ببخشيد دوستان من پارسال براي ويزا h1b اقدام كردم ولي تو قرعه كشي انتخاب نشدم ميخواستم ببينم چه مدت بايد شركت كرد تا قبول بشي يا شانست براي انتخاب به چي بستگي داره ؟ مرسي

Junior Member

ايا من كه چند سال شركت ميكنم تفاوتي در انتخاب شدن دارم با كسي كه بار اول هست كه شركت ميكنه؟

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Yarta نمایش پست ها
    ايا من كه چند سال شركت ميكنم تفاوتي در انتخاب شدن دارم با كسي كه بار اول هست كه شركت ميكنه؟
    تا جایی که من اطلاع دارم خیر، تفاوتی بین شرکت کنندگان از این بابت وجود نداره
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

Junior Member

ببخشيد شما ميدونيد بيشترين زمان اين پروسه چقدر هست مرسي

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)