صفحه 72 از 86 نخستنخست ... 22626364656667686970717273747576777879808182 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 711 تا 720 , از مجموع 855

موضوع: پرسش و پاسخ در زمینه ویزای H-1

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در زمینه ویزای H-1

نقل قول نوشته اصلی توسط smonabav نمایش پست ها
    درباره قسمت دوم بگم که با مدرک کالج هم میشه تقاضای OPT داد؛

https://www.uscis.gov/eir/visa-guide...l-training-opt

برای ویزای H هم اگر مدرک کارشناسی (BS) داشته باشید (مهم نیست از امریکا باشه یا خیر) بله میتونید، اگر هم کلا مدرک کارشناسی ندارید ولی سابقه کار مرتبط دارید، بله میتونید (هر 3 سال سابقه کار = 1 سال تحصیل)

https://www.uscis.gov/eir/visa-guide...tion/h-1b-visa
    خیلی ممنون از پاسخ کاملت
    نکته دوم که گفتی ینی من تا لیسانس نداشته باشم نمیتونم برای ویزای H درخواست بدم درسته؟
    تو لینکی که دادین اینو نوشته
    + Can I qualify without a b+ Can I qualify without a bachelor’s degree?

Holding an unrestricted state license, registration or certification which authorizes you to fully practice the specialty occupation and be immediately engaged in that specialty in the state of intended employment

من برای licensed practical nurse اقدام کردم و بعد از اتمام دوره یک ازمون بین المللی هم داره NCLEX-PN
    This test is required before you can be hired to work as an LPN. Passing this examination demonstrates your competency to work as an LPN.
    این مدرک و امتحان مصداق همین نکته بالا بدون لیسانس میشه؟
    ویرایش توسط azar1988 : December 20th, 2016 در ساعت 12:58 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanjazz نمایش پست ها
    فکر میکنم بله همین طور که به بعضی دانشجو ها میدن .کلا همه چیز ویزای آمریکا به نظر من و با توجه به تجربیاتم شانسی هست. وقتی ویزام رو گرفتم اینجا اعلام میکنم که سینگل هست یا مولتی.
    دوست عزيز هنوز ويزاى شما صادر نشده ؟
    از ٧ نوامبر تا الان نزديك به ٩-٨ هفته ميگذره، يكم زياد طول نكشيده آيااا ؟!!!!؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi404 نمایش پست ها
    دوست عزيز هنوز ويزاى شما صادر نشده ؟
    از ٧ نوامبر تا الان نزديك به ٩-٨ هفته ميگذره، يكم زياد طول نكشيده آيااا ؟!!!!؟
    ویزای من امروز صادر شد و حدودا دو ماه طول کشید که من جزو افرادی بودم که نسبتا خوش شانس بودن. ویزای بعضی از افراد بالای سه ماه طول میکشه

Junior Member

ویزای من امروز صادر شد و حدودا دو ماه طول کشید که من جزو افرادی بودم که نسبتا خوش شانس بودن. ویزای بعضی از افراد بالای سه ماه طول میکشه
    خيلييييى عاليه، مباركت باشه.
    اشكال نداره بپرسم سينگل يا مولتى ؟!!!؟

راستش من ٣٠ نوامبر در ارمنستان وقت سفارت داشتم و هنوز منتظر جواب ...

Junior Member

تبریک میگم! من فقط یه سوال داشتم و خیلی ممنون میشم جواب بدین. ویزای شما سینگل هست درسته؟ درسته که همه ویزاهای کار چه H1b و چه H-4 برای ایرانیها سینگل و سه ماهه هستن؟ اینطور که من شنیدم ویزاهای مالتیپل فقط برای دانشجوها و از نوع F و J هستن و ویزاهای کاری کلاً سینگلن. اگه میشه شما این سینگل بودن یا نبودن ویزاتونو بنویسن و نظر بدین. ممنون.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture

سلام
    من ویزای H1B گرفتم حدودن یک سال گذشته ولی به دلایلی حتمن باید به ایران برم
    میخاستم ببینم کدوم سفارت رو پیشنهاد میدین برای رفتن؟ من معمار هستم و در دوره دانشجویی ویزام مولتی بوده و درجا هم گرفتم
    همسرم اینجا دانشجو هست و من به همراه دخترم میخام برم ایران
    آیا میشه فهمید کلیرنس خوردن احتمالش چقدره؟
    کسی آیا با H1 داکیومنت Parole گرفته برای سفرهای ضروری بتونه کمک کنه؟
    ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط marmarii نمایش پست ها
    سلام
    من ویزای H1B گرفتم حدودن یک سال گذشته ولی به دلایلی حتمن باید به ایران برم
    میخاستم ببینم کدوم سفارت رو پیشنهاد میدین برای رفتن؟ من معمار هستم و در دوره دانشجویی ویزام مولتی بوده و درجا هم گرفتم
    همسرم اینجا دانشجو هست و من به همراه دخترم میخام برم ایران
    آیا میشه فهمید کلیرنس خوردن احتمالش چقدره؟
    کسی آیا با H1 داکیومنت Parole گرفته برای سفرهای ضروری بتونه کمک کنه؟
    ممنونم

I Don't recommend to go to Iran at this moment , it's too risky. I had the same situation like you 3 years ago and I went to Iran and my clearance took more than 3 months and I was lucky I did'n't lose my job position. But if for some reasons you need to go to Iran I suggest you go to Dubai or Armenia. I went to Turkey for visa and I had disaster experience. Keep in mind nothing is guarantee for visa! If I were you I would never take risk to go to Iran right now. Good Luck!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaitalia نمایش پست ها
    تبریک میگم! من فقط یه سوال داشتم و خیلی ممنون میشم جواب بدین. ویزای شما سینگل هست درسته؟ درسته که همه ویزاهای کار چه H1b و چه H-4 برای ایرانیها سینگل و سه ماهه هستن؟ اینطور که من شنیدم ویزاهای مالتیپل فقط برای دانشجوها و از نوع F و J هستن و ویزاهای کاری کلاً سینگلن. اگه میشه شما این سینگل بودن یا نبودن ویزاتونو بنویسن و نظر بدین. ممنون.
    ویزای من سینگل بود و به نظر من هیچ حساب و کتابی نداره که کسی بتونه حدس بزنه زمان کلیرنس رو یا نوع ویزا رو. میشه ویزا رو درجا بگیرید و میشه 3 ماه برید برای کلیرنس و به نظر من تا حدی به شانس هم ربط داره.

ApplyAbroad Hero

دوستان خبری ندارید از اینکه احیانا ترامپ واسه اینم خاب دید باشه؟ از حالت قرعه کشی مثلا درش بیاره و سهمیه بعضی کشورها را خیلی کم (یا صفر) کنه؟

خبر فوری! ترامپ امروز مشغول ریفرم کردن ویزای اچ هستش

https://techcrunch.com/2017/01/30/h-1b-trump/

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)