صفحه 73 از 86 نخستنخست ... 23636465666768697071727374757677787980818283 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 721 تا 730 , از مجموع 855

موضوع: پرسش و پاسخ در زمینه ویزای H-1

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در زمینه ویزای H-1

سلام
    "براى اون دسته از دوستانى كه به دنبال گرفتن ويزاى اچ١ هستن" اطلاعات مصاحبه سفارت خودم رو در اختيارتون ميذارم. اميدوارم كه كمكى بتونه باشه.
    من روز ٣٠ نوامبر وقت مصاحبه حضورى داشتم (ارمنستان). طبيعتا مثل بقيه متقاضيان ايرانى اين ويزا، ويزا درجا صادر نشد. پروسه صدور ويزا براى من ٥ هفته طول كشيد (كه البته در صورت نبودن تعطيلات كريسمس و سال نو ميتونست ٢-١ هفته زود تر هم صادر بشه). از طرفى من تا به حال نديدم كه هيچ فرد ايرانى بتونه ويزاى مالتيپل اچ١ بگيره.
    براى ويزاى اف١، من ٢ سال پيش همين ارمنستان اقدام كردم كه هم درجا صادر شد، و هم مالتيپل بود.

Junior Member

سلام
    یکی از آشنایان ما میخواد برای ویزای کار برای من از طریق یک بیمارستان اقدام کنه
    من لیسانس آزمایشگاه دارم
    خوندم تو این ویزا شغلی که کارفرما درخواست ویزا از اداره مهاجرت میکنه باید تو آمریکا متقاضی ندشته باشه؟!
    این درسته؟
    اگر اینطور باشه که عملا کسی این نوع ویزا نمیتونه بگیره
    کلا اینقدر سختگیری و شرط داره؟
    من فکر میکردم سخت ترین جاش پیدا کردن کار فرماست

Junior Member

دوستان خواهشا" اگه هرکدوم میتونین جواب سوال منو بدین. من حدود دو ماه و نیمه که در ایروان هستم و با فرم I-797 تایید شده USCIS برای سفارت آمریکا در ایروان، منتظرم وقت سفارت برای ویزای کار باز بشه. من میخواستم تو این مدت کلیرنس رو هم تموم کرده باشم که هنوز حتی وقت هم ندارم!!! هرچی با سفارت تماس میگیرم و شرایطم رو توضیح میدم، میگن خودت باید از سیستم وقت بگیری و ما نمیتونیم وقتی رو برات از طرف خودمون اختصاص بدیم. در مقابل وقتهای سفارت آمریکا در دوبی برای هرروز وقت باز برای ویزای کار داره. سوال من اینه که میتونم با برگه I-797 تایید شده برای ایروان در سفارت دوبی اقدام کنم و از اونجا وقت بگیرم؟ سیستم اجازه وقت گرفتن رو بهم میده ولی نمیدونم اگه دوبی برم برام تو خود روز مصاحبه چه اتفاقی میوفته. دانشگاهیی که برام درخواست ویزای کار رو داده تمایلی به تغییر رسمی سفارت محل مصاحبه و پرکردن فرمهای جدید برای سفارت دوبی نداره. تو شرایط خیلی سختی هستم و دو ماه و نیم در هتل زندگی میکنم. خیلی محبت میکنین اگه هراطلاعاتی تو این زمنه بهم بدین. من تو خود سایتهای سفارت و USCIS چیزی پیدا نکردم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pooria17 نمایش پست ها
    سلام من پتیشنم تایید شده و داخل پتیشن از دوبی‌ به عنوانه سفارتی که قراره برم نام برده شده (خود من این رو قبلا اعلام کرده بودم). الان متوجه شدم که وقت گرفتن از دوبی‌ خیلی‌ سخته و عملا غیر ممکن، می‌خواستم ببینم آیا ممکن هست با همین پتیشن بخوام به سفارت دیگه ای برم، یا باید فرم خاصی‌ پر کنم قبلش و به USCIS اطلاع بدم چیزی رو؟ ممنون میشم از کمکتون.

میشه به منم بگی جواب این سوال رو پیدا کردی یا نه؟ امیدوارم تا الان مشکل کلاً حل شده باشه و با اون پتیشن تونستی باشی سفارت دیگه بری و منم این خبر خوب رو بشنوم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ribaxer نمایش پست ها
    سلام
    یکی از آشنایان ما میخواد برای ویزای کار برای من از طریق یک بیمارستان اقدام کنه
    من لیسانس آزمایشگاه دارم
    خوندم تو این ویزا شغلی که کارفرما درخواست ویزا از اداره مهاجرت میکنه باید تو آمریکا متقاضی ندشته باشه؟!
    این درسته؟
    اگر اینطور باشه که عملا کسی این نوع ویزا نمیتونه بگیره
    کلا اینقدر سختگیری و شرط داره؟
    من فکر میکردم سخت ترین جاش پیدا کردن کار فرماست
    متقاضی با اون مقدار حقوق که برای شما در نظر گرفتن و برای یه دوره کوتاه که شغل رو آگهی میدن، نباید داشته باشه. قاعدتا" کارفرما باید حقوق شما رو حداقلی که میشه تعیین کنه که کسی تو آمریکا اون کار براش جذاب نباشه. تو یه مدت آگهی یک یا دو هفته معمولاً کسی پیدا نمیشه مگر اینکه کارتون زیاد تخصصی نباشه. این نوع ویزا برای کسایی خوبه که حداقل فوق لیسانس دارن چون آمریکاییها خودشون اکثراً تا لیسانس میخونن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanjazz نمایش پست ها
    دوست عزیز، من برای 14 نوامبر دارم میرم اتاوا برای گرفتن ویزای h1b و یک نفر رو از طریق فیس بوک آشنا شدم که از دبی گرفته بود . اون فرد به من گفت که یکی از دوستانش هم از ارمنستان گرفته. دوباره تاکید میکنم که من و کسایی که مثال زدم درست مثل شما از F-1 به h1-b تغییر کرده بودیم بعد از تحصیل
    شما برای ویزای H1B از همون اول اتاوا رو به عنوان محل سفارت توی فرمهای USCIS معرفی کرده بودی؟ کسی رو میشناسی که برگه I-797 اون برای سفارتی تایید شده ولی روز مصاحبه در کنسول دیگه ای رفته باشه (مثلا" برای دوبی تایید شده باشه ولی بره ایروان یا اتاوا). خانم شما که ویزای خودشو تو ایروان گرفته بوده، مدرک I-797 شما رو که تایید شده برای اتاوا بوده با خودش برده؟ امیدوارم منظور سوالامو فهمیده باشی. خیلی ممنون میشم جواب بدی.

Junior Member shervinariaee آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    عمران تهران

از من به همه نصیحت اصلا دوبی نرید برای ویزای کار
    من الان 2 سال و نیمه مصاحبه دادم بعد از یه سال گفتن ما نمی تونینم ویزا صادر کنیم مدارکم رو برگردوندند وزارت امورخارجه در امریکا
    یه سالم هیت که مدارکم اونجاست
    در حالی که سفارتهای دیگه انقدر اذیت نمی کنند حتی ابوظبی بهتر از دوبی هست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shervinariaee نمایش پست ها
    از من به همه نصیحت اصلا دوبی نرید برای ویزای کار
    من الان 2 سال و نیمه مصاحبه دادم بعد از یه سال گفتن ما نمی تونینم ویزا صادر کنیم مدارکم رو برگردوندند وزارت امورخارجه در امریکا
    یه سالم هیت که مدارکم اونجاست
    در حالی که سفارتهای دیگه انقدر اذیت نمی کنند حتی ابوظبی بهتر از دوبی هست
    متاسفم که اینو میشنوم. اعتبار تایید پتیشن هنوز تموم نشده؟ اصلا" کارفرما هنوز منتظر شما هست بعد از این مدت؟ سفارتها که خودشون وزارت امور خارجه هستن آخه به کجا فرستادن پرونده رو. نمیشد تو این فاصله جای دیگه رفت برای مصاحبه؟

سلام دوستان عزيز
    من مهندس كامپيوتر هستم با بيش از ١٠ سال سابقه كار الان هم با ويزاي كاري تو كشور افريقاي جنوبي كار ميكنم. ميخواستم براي ويزاي كاري امريكا اقدام كنم.
    ميشه لطفا راهنمايي كنيد. به نظرتون من شانسي دارم؟ ميتونم پيشنهاد كاري بگيرم؟
    اگر وكيل يا سايت هاي كاريابي خوبي ميشناسيد لطفا معرفي كنيد.
    با تشكر

Junior Member

دوست عزیز سلام.
    لطفا نتیجه کارتون رو بگید چی شد؟ آیا موفق شدید از همون ارمنستان وقت مصاحبه H1B بگیرید؟ کسی که در پیتیشن گفته "دوبی" می تونه عوض کنه محل مصاحبشو؟ الان وقتهای غیر دانشجویی دوبی بسته است و مثلا ممکنه پنج دقیقه باز بشه و سریع بسته میشه. چون زمان توریستی هم هست. بعضی از آژانس ها هم از قبل وقت گرفتند و هزینه های سرسام آور برای فروش و کنسلی می گیرن. مثلا هر نفر 250 دلار یا 350 دلار یا 600 دلار هم شنیدم !!
    دوستان تجربه مصاحبه H1B از دیگر سفارتهایی به غیر از دوبی و ایروان و آنکارا دارند؟ مثلا مالزی؟ تاجیکستان ؟ ...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)