صفحه 77 از 86 نخستنخست ... 276768697071727374757677787980818283848586 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 761 تا 770 , از مجموع 855

موضوع: پرسش و پاسخ در زمینه ویزای H-1

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در زمینه ویزای H-1

سلام دوستان.
    شرایط ویزای کار چی هست؟ برای امریکا میشه اقدام کرد الان؟
    من لیسانس از یه دانشگاه درپیت دارم، ۱ سال سابقه کار(مهندسی کامپیوتر- امنیت نرم افزار-سیستم‌های بانکی) دارم. و الان دارم وارد سال دوم سابقه کارم میشم... اگر بخوام ۲ سال دیگه اقدام کنم، از الان باید چیکار کنم که شرایطم بهتر بشه...؟ اصلا امکان چنین کاری هست یا باید فقط دنبال درسی و دانشجویی باشم؟؟

زبانم هم در حد مناسبی هستش و میتونم مدرک زبان بگیرم در صورت لزوم، بارها و بارها تماس گرفتم با خارج از کشور(کانادا/امریکا از طریق اسکایپ و صحبت کردم برای پشتیبانی نرم‌افزارها یا سخت‌افزارهایی که خراب شدن...)

استادم چند وقت پیش ساوت کارولاینا اومده و داره دکترای هوش مصنوعی میخونه... نمی‌دونم برم ارشد بخونم دانشگاه ازاد این ۲ سال رو و برا دکترا و تحصیلی باید اقدام بکنم، یا میشه از طریق کار دنبال کار رو گرفت؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط smonabav نمایش پست ها
    الان فقط به ایرانی ها ویزای F و J میدن - بنظرم میتونی با J بیای امریکا و وقتی اینجا هستی تغییر استاتوس بدی به H
    ممنون از راهنماییتون. دیگه تقریبا از اینکه کسی جوابی بده ناامید شده بودم!
    راستش من ۲ سال پیش برای فرصت مطالعاتی با ویزای J1 رفتم امریکا. با ویزای J1 این محدودیت وجود داشت که بعد از اتمام دوره و بازگشت به ایران، باید حداقل ۲ سال بگذره تا مجددا بتونم برگردم امریکا! خوب اگه مجددا بخوام برای ویزای J اقدام کنم که همین مشکل پیش خواهد اومد! آیا راه حلی به نظرتون می رسه؟!
    البته شنیدم که بعضی از انواع ویزای J این محدودیت ۲ سال رو نداره ولی نمیدونم چطور باید برای این حالت اقدام کرد!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Small_Sky نمایش پست ها
    سلام دوستان،

من ایران هستم و دکتری برقم رو از ایران گرفتم. برای پست داک از امریکا پذیرش گرفتم و استادم گفته که می خواد برام درخواست ویزای H1B بده. تا جایی که من اطلاع دارم در حال حاضر فقط ویزاهای J و F پذیرفته می شه، آیا کسی از ویزای H1B برای پست داک خبر داره؟ آیا کسی بعد از محدودیت های اعمال شده، این ویزا رو گرفته؟ ممنون میشم راهنماییم کنید چون خیلی نگرانم!

با تشکر

سلام. من هم وضعیتی مشابه شما دارم . اما استادم گفته ویزای H1B به ایرانی ها سخت میدن ولی میتونی برای PhD و با ویزای F بیای. شما اطلاعی پیدا کردید از وضعیت ویزا ها و اینکه به چه طریقی اقدام کنیم بهتره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط smonabav نمایش پست ها
    الان فقط به ایرانی ها ویزای F و J میدن - بنظرم میتونی با J بیای امریکا و وقتی اینجا هستی تغییر استاتوس بدی به H
    مطمینین میشه ویزای J رو تبدیل کرد؟ مشکلی از نطر اون بندی که میگه باید برگردین به کشور مبدا وجود نداره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط leilimsrt نمایش پست ها
    مطمینین میشه ویزای J رو تبدیل کرد؟ مشکلی از نطر اون بندی که میگه باید برگردین به کشور مبدا وجود نداره؟
    اگه امکان انتخاب دارین، بهتره با ویزای J بیاین. شرایطی هست که اگه احراز کنین از شر محدودیت دوساله راحت میشین. اگه تراول بن نبود، ویزای H-1 بهتر بود ولی حالا که هست بهتره با J بیاین که الان راحت ویزا میدن. مگر اینکه حرکتی به سمت اقامت دایم تا حالا از خودتون نشون دادین که اونوقت مجبورین H-1 بگیرین.
    بعد از گرفتن ویزای J نیازی نیست که بخواین به H-1 تغییر استتوس بدین چرا که ویزا برای 5 سال قابل تمدید در خود آمریکاس و بعدم اگه بخواین بمونین میتونین برای گرین کارت مستقیم اقدام کنین. تا بعد از 5 سال خیلی صحبتها عوض میشن بهرحال. امکان تغییر استتوس به H-1 بعد از 6 ماه گذشتن از ویزای j بهرحال هست ولی کارفرما باید براتون درخواست بده که ممکنه دلیلی برای اینکار نداشته باشه وقتی ببینه ویزا J هست دیگه. اگه درخواست بده بهرحال میشه ولی پوینت خاصی این کار نداره. الان با توجه به قانون تراول بن، ویزای J از ویزای H-1 خیلی بهتره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط leilimsrt نمایش پست ها
    سلام. من هم وضعیتی مشابه شما دارم . اما استادم گفته ویزای H1B به ایرانی ها سخت میدن ولی میتونی برای PhD و با ویزای F بیای. شما اطلاعی پیدا کردید از وضعیت ویزا ها و اینکه به چه طریقی اقدام کنیم بهتره؟
    Hi i am in the same boat
    i got post-doc position and i did interview to get h1b visa stamp

my interview was on November 8th 2017 and i am waiting since then
    i am in administrative processing for almost 6 months
    did you attend the interview?

thank you very much

Junior Member faridcboy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering - Tabriz University

دوستی در آمریکا امکان ارسال جاب آفر و اقدام برای ویزای H1B رو برای منی که در ایرانم داره. سوالی که دارم اینه که آیا تراول بن ترامپ این مورد رو تحت تاثیر قرار داده یا نه؟ احتمالش هست ویزا ندن؟

اگر بله ، با ویزای دیگه‌ای میشه بطور غیر تحصیلی رفت؟
    !Wubba lubba dub dub

در حال حاضر فقط ویزای آکادمیک برای ایرانیان صادر میشه تا اونجایی که من میدونم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science M-Tech JNTU Hyderabad India

نقل قول نوشته اصلی توسط faridcboy نمایش پست ها
    دوستی در آمریکا امکان ارسال جاب آفر و اقدام برای ویزای H1B رو برای منی که در ایرانم داره. سوالی که دارم اینه که آیا تراول بن ترامپ این مورد رو تحت تاثیر قرار داده یا نه؟ احتمالش هست ویزا ندن؟

اگر بله ، با ویزای دیگه‌ای میشه بطور غیر تحصیلی رفت؟
    اگر شما یک Job Offer از یک شرکت آمریکایی داشته باشید و آن شرکت مراحل قانونی را برای شما طی بکند که مدت زمان نسبتا زیادی هم می برد، چندین ماه یا حتی یک سال، امکان گرفتن ویزای H1B را دارید ولی معمولا یک شرکت در آمریکا چنین کاری را نمی کند و معمولا H1B برای کسانی که در آمریکا حضور دارند درخواست می شود چون آن افراد بلافاصله می توانند در آن شرکت مشغول به کار شوند.

Junior Member faridcboy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering - Tabriz University

نقل قول نوشته اصلی توسط navidit نمایش پست ها
    اگر شما یک Job Offer از یک شرکت آمریکایی داشته باشید و آن شرکت مراحل قانونی را برای شما طی بکند که مدت زمان نسبتا زیادی هم می برد، چندین ماه یا حتی یک سال، امکان گرفتن ویزای H1B را دارید ولی معمولا یک شرکت در آمریکا چنین کاری را نمی کند و معمولا H1B برای کسانی که در آمریکا حضور دارند درخواست می شود چون آن افراد بلافاصله می توانند در آن شرکت مشغول به کار شوند.
    پس به نظر شما تراول بن ترامپ تاثیری روی این ویزا نزاشته و صادر میشه؟!
    !Wubba lubba dub dub

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)