صفحه 40 از 43 نخستنخست ... 3031323334353637383940414243 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 391 تا 400 , از مجموع 425

موضوع: دوراهي بر سر انتخاب فنلاند يا ساير كشورها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دوراهي بر سر انتخاب فنلاند يا ساير كشورها

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    سلام
    من هم سه سالی میشه فنلاند هستم
    بنظر من شاید بهتره بگیم به خاورمیانه ای ها اعتماد ندارند و این موضوع به نژاد پرستی شاید ارتباط نداشته باشد. اینجا وقتی که دوستان خاورمیانه ای توان علمی و پژوهشی بالای خود را نشون بدهند من شاهد بودم کارهای خوبی هم پیشنهاد شده و مشغول شدن. انچه که من دیدم بیشتر در رشته های مرتبط به کامپیوتر و ای تی دوستان موفق به پیدا کردن کار حرفه ای شدند
    در مورد برخورد افراد عامی فنلاندی اگر منظور گرم گرفتن با خارجی هاست من دیدم با خاورمیانه ای ها بندرت می جوشند مسایل مذهبی و سیاسی و فرهنگی گسست زیادی بین این دو گروه ایجاد کرده و به همین دلیل و صد البته تفاوت شدید فرهنگی تمایلی به ایجاد ارتباط با ماها ندارند.
    بله موافقم با ما خاورمیانه ای ها اصلن نمیجوشن به دلایل زیادی هرچند در مورد کار پیدا کردن خیلی موافق نیستم که راحت میشه کار پیدا کرد چون خودم هم رشتم کامپیوتره و تازه درسم تموم شده ولی دانشگاه نتونستم فعلن دکترا با فاند پیدا کنم. اون دوستی که میگه سوپروایزر اگه کارت خوب باشه خودش پیشنهاد دکترا میده باید عرض کنم که سوپروایزر من هم پیشنهاد داد ولی چه فایده چون اینا مثلن یه پروژه دارن که فاند سه ماهه داره و بعد سه ماه اصلن مشخص نیست که دوباره فاند داشته باشن یا نه درحالیکه دکترا معمولن چهار ساله بنابراین خیلی ریسکه و بنده شروع نکردم دکترا. پوریشنی که حداقل یک سال فاند داشته باشه هم تاکنون نتونستم خودم و چند تا ازدوستانم که اونام رشتشون کامپیوتر هست پیدا کنیم. در مورد اقتصاد فنلاند هم اگه کمی اخبار رو گوش کنید متوجه میشید که خیلی از شرکت ها توی فنلاند یا lay off کارمندتشون رو دارن مثل نوکیا که ماه قبل خیلی ها کارشون رو از دست دادن یا ورشکست شدن مثل آنتیلا که دوباره خیلیا کارشون رو از دست خواهند داد

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

نقل قول نوشته اصلی توسط nicesky نمایش پست ها
    بله موافقم با ما خاورمیانه ای ها اصلن نمیجوشن به دلایل زیادی هرچند در مورد کار پیدا کردن خیلی موافق نیستم که راحت میشه کار پیدا کرد چون خودم هم رشتم کامپیوتره و تازه درسم تموم شده ولی دانشگاه نتونستم فعلن دکترا با فاند پیدا کنم. اون دوستی که میگه سوپروایزر اگه کارت خوب باشه خودش پیشنهاد دکترا میده باید عرض کنم که سوپروایزر من هم پیشنهاد داد ولی چه فایده چون اینا مثلن یه پروژه دارن که فاند سه ماهه داره و بعد سه ماه اصلن مشخص نیست که دوباره فاند داشته باشن یا نه درحالیکه دکترا معمولن چهار ساله بنابراین خیلی ریسکه و بنده شروع نکردم دکترا. پوریشنی که حداقل یک سال فاند داشته باشه هم تاکنون نتونستم خودم و چند تا ازدوستانم که اونام رشتشون کامپیوتر هست پیدا کنیم. در مورد اقتصاد فنلاند هم اگه کمی اخبار رو گوش کنید متوجه میشید که خیلی از شرکت ها توی فنلاند یا lay off کارمندتشون رو دارن مثل نوکیا که ماه قبل خیلی ها کارشون رو از دست دادن یا ورشکست شدن مثل آنتیلا که دوباره خیلیا کارشون رو از دست خواهند داد
    البته فک کنم منظورشون از کار حرفه ای دکترا خوندن نبود. وگرنه اکثرا واسه رشته های فنی فرقی نداره زیاد که چی بخونین همشون تقریبا میشه فاند پیدا کرد. ولی در بخث صنعت و شرکت ها خوب کامپیوتر حرف اول رو میزنه به خصوص برنامه نویسی

نقل قول نوشته اصلی توسط parham123 نمایش پست ها
    دوست عزیز من ریشه یابی نخواستم بکنم که چرا با خارجیا گرم نمیگیرن. شما خودتم داری میگی با خارجیا گرم نمیگیرن .شما که مثال بچه های 10-14 ساله رو میرنی خیلی واصحه خارجی که فنلاند متولد شده و فنلاندی بلده شرایطش خیلی متفاوته با خارجی که تازه توی سن حداقل 22-3 سالگی تازه داره میاد فنلاند و میخواد از صفر زندگیشو شروع کنه. در مورد نزاد پرست بودنشون هم من از خودم نگفتم به نقل از یک پرستار فنلاندی گفتم که ایشون عذر خواهی کرد و گفت متاسفانه فنلاندیا نزاد پرستن صمن اینکه شما هلسینکی که پایتخت هست و تعداد خارجیا خیلی بیشتره نمیتونی با شهرهای دیگه فنلاند مقایسه کنی و من هم توی کامنتم گفتم تجربه زندگی تو هلسینکی رو ندارم. توی دانشگاه تامپره حتی واصح نوشتن که اگه رفتار نزاد پرستانه باهاتون شد بیایید گزارش بدید صمن اینکه یکی از دوستان من که توی دانشگاه تدریس میکرد دانشجو باهاش رفتار نزادپرستانه کرده بود. در صمن بنده هم رشتم کامپیوتر هست و با معدل خیلی بالا و مقاله و سابقه کار ت. دانشگاه فارعالتحصیل شدم و تا مدت طولانی بیکار بودم اگه ممکنه من با اون دوستاتون که رشتشون کامپیوترهست و پوزیشن دکترا رو رد میکنن صحبت کنم و راهنمایی ازشون بگیرم خیلی ممنون میشم ازشون! !!!!!!!!!!! در مجموع دوستان رو خوب راهنمایی کنید و اگه کسی شانس رفتن به کشور انگلیسی زبان رو داره نباید به خاطر فنلاند از دست بده چون یادگیری زبان فنلاندی خودش کار راحتی نیست
    منم قصد بحث و آنالیز نداشتم صرفا خواستم بگم تقصیر فنلاندی ها نیست که اینجورین چون دقیقا دارن کاری و میکنن که باید بکنن و هر انسانی میکنه. در مرحله بعد میشه اینکه با خاور میانه ای ها نمیجوشن که اونم بحثش جداس. شما نظرتونو میگید منم نظرمو میگم.
    شما دوست بنده هم که میگی سوپروایزر خودش پیشنهاد داد ولی پروژه ۳ ماهه هست باید بهتون بگم که کسی که این وسط لنگ میمونه احتمالا شما نخواهید بود چون معمولا رئیس دپارتمان با ترفند های مختلف قرارداد شمارو جور میکنه و شما بی پول نخواهید موند. اما این بحث که خودتون شخصا دوست ندارید دکتراتون متشکل از چند پروژه باشه و میخواید متمرکز شید رو یه پروژه خاص یه بحث دیگه س. من آدم میشناسم در طی دکترای ۵ سالش که مشترک بود بین دو دانشگاه روی ۶-۷ تا پروژه کار کرده و الانم پست داک هست.
    اون دوستمونم که میگن کشور انگلیسی زبان:‌ من فکر کنم سوال اینجا انتخاب بین آلمان و فنلاند بود که قطعا به نظر من فنلاند بهتره. از نظر زبان که راننده اتوبوس هم انگلیسی حرف میزنه حتی مگه اینکه مهاجر باشه. خلاصه هیچ جا بدون زبان فنلاندی لنگ نمیمونید. بر عکس آلمان که باهاتون حرفم نمیزنن و مجبورتون میکنن آلمانی یاد بگیرید. از اون ور واسه ما ایرانی ها که پاسپورتمون مفت نمیرزه و یکی از بی ارزش ترین پاسپورت های دنیاس فنلاند یکی از راحت ترین جاهاییه که میشه اقامت و پاسپورت گرفت (باید زبان فنلاندی یاد بگیرید برای اقامت گرفتن ولی سطحی که نیاز دارن خیلی سخت نیست). اینم بگم که پاسپورت فنلاندی به همراه انگلستان و سوئد با ارزش ترین پاسپورت های دنیا هستن (رنکینگ 2015) . هلسینکی صادق ترین پایتخت دنیاس. شما کیف پولتو یه جا ول کنی با احتمال ۹۰٪‌باهاتون تماس میگیره یکی و بهت میگه بیا بگیر. مهاجرا زیاد نیستن توش که خود این باعث امنیت بیشترش میشه. و خیلی دلیلای دیگه .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Smolarek نمایش پست ها
    منم قصد بحث و آنالیز نداشتم صرفا خواستم بگم تقصیر فنلاندی ها نیست که اینجورین چون دقیقا دارن کاری و میکنن که باید بکنن و هر انسانی میکنه. در مرحله بعد میشه اینکه با خاور میانه ای ها نمیجوشن که اونم بحثش جداس. شما نظرتونو میگید منم نظرمو میگم.
    شما دوست بنده هم که میگی سوپروایزر خودش پیشنهاد داد ولی پروژه ۳ ماهه هست باید بهتون بگم که کسی که این وسط لنگ میمونه احتمالا شما نخواهید بود چون معمولا رئیس دپارتمان با ترفند های مختلف قرارداد شمارو جور میکنه و شما بی پول نخواهید موند. اما این بحث که خودتون شخصا دوست ندارید دکتراتون متشکل از چند پروژه باشه و میخواید متمرکز شید رو یه پروژه خاص یه بحث دیگه س. من آدم میشناسم در طی دکترای ۵ سالش که مشترک بود بین دو دانشگاه روی ۶-۷ تا پروژه کار کرده و الانم پست داک هست.
    اون دوستمونم که میگن کشور انگلیسی زبان:‌ من فکر کنم سوال اینجا انتخاب بین آلمان و فنلاند بود که قطعا به نظر من فنلاند بهتره. از نظر زبان که راننده اتوبوس هم انگلیسی حرف میزنه حتی مگه اینکه مهاجر باشه. خلاصه هیچ جا بدون زبان فنلاندی لنگ نمیمونید. بر عکس آلمان که باهاتون حرفم نمیزنن و مجبورتون میکنن آلمانی یاد بگیرید. از اون ور واسه ما ایرانی ها که پاسپورتمون مفت نمیرزه و یکی از بی ارزش ترین پاسپورت های دنیاس فنلاند یکی از راحت ترین جاهاییه که میشه اقامت و پاسپورت گرفت (باید زبان فنلاندی یاد بگیرید برای اقامت گرفتن ولی سطحی که نیاز دارن خیلی سخت نیست). اینم بگم که پاسپورت فنلاندی به همراه انگلستان و سوئد با ارزش ترین پاسپورت های دنیا هستن (رنکینگ 2015) . هلسینکی صادق ترین پایتخت دنیاس. شما کیف پولتو یه جا ول کنی با احتمال ۹۰٪‌باهاتون تماس میگیره یکی و بهت میگه بیا بگیر. مهاجرا زیاد نیستن توش که خود این باعث امنیت بیشترش میشه. و خیلی دلیلای دیگه .
    دوست عزیز اولن لینکی که شما فرستادی واسه سال 2015 هست. این لینک واسه 2016 هست که اول پاسپورت آلمان هست و بعد فنلاند.
    https://www.passportindex.org/byRank.php
    در مورد اون کامنتتون هم که رییس دپارتمان نمیذاره من به قول شما لنگ بمونم باید بگم رییس دپارتمان چرا باید نگران فاند من باشه. ایشون حقوق خودشو میگیره و کارشو میکنه. منم با میل خودم دانشجوی دکترا بدون فاند شدم. شما اگه یه سرچ مختصر تو اخبار فنلاند بکنی متوجه میشی که حزب جدید که اومد بودجه دانشگاه ها روکلی کم کرد و روی همین حساب خیلی از دانشجوهای ایرانی تو دانشگاه تامپره قراردادشون دیگه وسط دکترا تمدید نشد و رییس دانشکده هم هیچ کاری واسشون نکرده! !!! صمن اینکه دانشجوی دکترا اینجا بعد دو سال ورسشو رها کرد و رفت ایتالیا چون باهمین ایشالله ماشاالله دکتراشو شروع کرده بود ولی قراردادش تمدید نشد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Smolarek نمایش پست ها
    اون لینکی که شما فرستادید قدیمی و برای 2015 هست. این لینک جدید برای 2016 هست که پاسپورت آلمان اول و پاسپورت فنلاند بعد از آلمانه.

در مورد اینکه رییس دپارتمان با ترفندهای مختلف قرارداد من رو تمدید میکنه کاملن مخالفم. چون اولن ایشون حقوقشو میگیره و دلیلی نداره نگران فاند بنده باشه که با میل خودم و با وجود ریسکی بودنه تمدیدقراردادم دانشجوی دکترا شدم. ثانین اگه شما کمی اخبار فنلاند رو دنبال کنید متوجه میشید که حزب جدیدشون بودجه دانشگاه ها رو خیلی کم کرد و متاسفانه خیلی از دانشجوهای ایرانی توی دانشگاه تامپره که با همین ایشالله ماشاالله دکتراشون رو شروع کردن قراردادشون تمدید نشد وسط دکترا. دوست شما که الان هم پست داک شروع کرده معنیش اینه که چهار سال پیش تقریبن دکتراشو شروع کرده بوده و بودجه دانشگاه اون زمان خیلی فرق داره با الان و ما داریم درباره شرایط حاصر در فنلاند صحبت میکنیم نه چهار سال پیش! !!!

دوست عزیز اولن لینکی که شما فرستادی واسه سال 2015 هست. این لینک واسه 2016 هست که اول پاسپورت آلمان هست و بعد فنلاند.
    در مورد اون کامنتتون هم که رییس دپارتمان نمیذاره من به قول شما لنگ بمونم باید بگم رییس دپارتمان چرا باید نگران فاند من باشه. ایشون حقوق خودشو میگیره و کارشو میکنه. منم با میل خودم دانشجوی دکترا بدون فاند شدم. شما اگه یه سرچ مختصر تو اخبار فنلاند بکنی متوجه میشی که حزب جدید که اومد بودجه دانشگاه ها روکلی کم کرد و روی همین حساب خیلی از دانشجوهای ایرانی تو دانشگاه تامپره قراردادشون دیگه وسط دکترا تمدید نشد و رییس دانشکده هم هیچ کاری واسشون نکرده! !!! صمن اینکه دانشجوی دکترا اینجا بعد دو سال ورسشو رها کرد و رفت ایتالیا چون باهمین ایشالله ماشاالله دکتراشو شروع کرده بود ولی قراردادش تمدید نشد
    عجب ... هنر همیشه بر حق بودن که میگن اینه ها ... مگه من گفتم پاسپورت فنلاند چون بهتر از آلمانه پاشو بیا فنلاند؟‌ من پاسپورت فنلاند و با ایران مقایسه کردم و گفتم خیلی ارزش داره با توجه به مدت زمان کوتاهی که به آدم تعلق میگیره. تو آلمان ۸ سال طول میکشه تا به شما پاسپورت بدن. در صورتی که کسی که برای دکترا میاد فنلاند بعد از ۴ و نیم سال (نیم سال زودتر از موئد مقرر) میتونه اپلای کنه و سال پنجم پاسپورتشو میگیره. اگه کسی بخواد ۸ سال الاف بشه واسه یه پاسپورت که سویس بهترین جای دنیاس بعد از ۱۰ سال هم اقامت میده (همچنین انگلیس و آمریکا)
    بنده همون تو پست اولم اشاره کردم که اقتصاد فنلاند اوضاش خراب نیست بلکه سیستم تخصیص بودجه عوض شده که منظورم همین بود. رییس دپارتمان واسه این باید نگران فاند شما باشه چون اگه وسط دکترا بذاری بری دقیقا‌ ضربه زدی به دپارتمان ایشون. هر دکترای نیمه کاره یه پوئن منفی برای استاد، دپارتمان، دانشگاه و پروژه هست برای فاند های بعدی که میگیرن. کاری که خیلی از ایرانی های عزیزمون میکنن و میان میرن دکترا فاند پروژرو تا نصف کاره مصرف میکنن از آمریکا پذیرش میگیرن یه 'گور بابات' به استاد و رئیس دپارتمان و دانشگاه میگن و میذارن میرن. اون دوست عزیزتون هم اگه کارش خوب بود همون بعد از سال اول قرارداد ۳ ساله میبستن باهاش. چیزی که من بین اکثرا تو همون دانشگاه تامپره شنیدم و دیدم. فاند دانشجوی خوب بعد از سال اول ۳ ساله تمدید میشه معمولا. و این هیچ ربطی به پروژه میتونه نداشته باشه. رئیس دپارتمان 'اگه بخواد' خیلی راحت با چند تا تی ای یا حتی کورس و تیچینگ درس قرار داد ایشونو تمدید میکنه. متاسفانه با سابقه ای که از ایران و ایرانی دیدم و میشناسم نمیتونم قبول کنم ازتون که اون دوستتون قراردادش به خاطر ظلم دپارتمان و دانشگاه تمدید نشده. حتی اگه رئیس دپارتمان بدونه ۱ قرون پول تو حساب دپارتمان نیست حداقل یک سال قبل به دانشجو خبر میده میگه بیا اپلای کنیم برای فاند های مختلف و چه بسیار است فاند های خارج دانشگاهی برای دانشجوی دکترایی که عرضه اپلای کردن داشته باشه. دانشجوی دکترا محصول نهایی یک دانشگاه هست و همیشه سعی میکنن از هر چی که شده براش بزنن ولی حفظش کنن. (مگر اون استثنا هایی که ... چی بگم دیگه والا)

عزیز من!‌ کلی از افرادی که کارشونو تو نوکیا از دست دادن مال نوکیا فون بودن که توسط مایکروسافت خریداری شده. معلوم که باید انتظار همچین چیزیو داشت!‌ شما مطمئن باش همه کارمندای با تجربه نوکیا همون روز اول که کلنگ فروش نوکیا فون به مایکروسافت زده شد لی آف شدن خودشونو پیش بینی کردن و دنبال کار بودن . این یک ...
    دو ... شما دوست گرامی بنده نگران کارمند های لی آف شده نوکیا نباش. اونا میدونن چجوری گلیم خودشونو از آب بکشن بیرون. من یه گروه کوچیکشون و میشناسم که بعد از لی آف شدن یه استارآپ زدن و جز بهترین استارآپ های اروپا شد. اینم لینک اینم یه لینک دیگه. آنتیلا که فروشگاهه اصلا چه ربطی داره به بحث اینجا اصلا ؟‌ مثل اینه که بگی آیکیا ورشکست شد اوضاع سوئد خرابه !‌

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

یک نکته ای رو بگم. بعضیا هی ایرانیا ایرانیا میکنن و از خودمون بد میگن. همون فنیشیها ها اگر منفعتشون تویه نیمه کاره رها کردن دکتری و ضرر زدن به کل سیستم و .... هم باشه. یک دقیقه هم صبر نمیکنن! یعنی روی منفعت خودشون هستن.
    انقد نگید ایرانیا فقط این طوری هستن! تو کشور خودمون مگه شرکتهای مختلف نیومدن و سه سوت مارو دور زدن و ....! چرا؟ چون منفعتشون بود.
    به نظرم دوستان هر جا دیدن منفعتشوم جایه دیگه هستش و آینده داره! یک لحظه درنگ نکنن. چون به محض اینکه خود دپارتمان یا استادتتون بفهممه یکی دیگه از شما بهتره سه سوت با یکی دیگه جایگزین میشد.
    قرارداد داکتری هم معمولا سال به سال آپ دیت میشه.
    بعضیا برن خجالت بکشن! انقد آدم وطن فروش نمیشن. الخصوص وقتی دارن میبینن که همون ادم باکلاس و صادقها هم اگه منفعتشون جایه دیگه ای باشه و یکی دیگه 1 دلار اضافه تر بده ولت میکنن.
    قضیه عاطفی نیست که! همین عاطفی بودن ما مردم مهربون ایرانه که این همه بدبختی سرمنون میاره و نمیتونیم حقمونو بگیریم.

توصیه نهایی به دوستای گلم (فاغ از رفتن و نرفتن و بیشتر عطف به صحبت یکسریا که هموطنای خودشونو کوچیک میکنن و جز کسایی هستن که بهتره ادم با افریقایی اون ور دوست بشه با اینا نه، هستش!)
    اگر موقعیت بهتر پیدا کردید، اگر فنلاند رفتن در راستای هدفتون و اگر حتی یک اپسیلون دیدید فنلاند اینده نداره و جایه بهتری براتون وجود داره، درنگ نکنید و ترک کنید پوزیشنو یا موقعیت رو!
    چونکه دپارتمان هم یک لحظه درنگ نمیکنه، اگر ببینه شما براش خوب کار نمیکنید و ....

با ارزوی شادکامی و موفقیت
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MAHAN7 نمایش پست ها
    یک نکته ای رو بگم. بعضیا هی ایرانیا ایرانیا میکنن و از خودمون بد میگن. همون فنیشیها ها اگر منفعتشون تویه نیمه کاره رها کردن دکتری و ضرر زدن به کل سیستم و .... هم باشه. یک دقیقه هم صبر نمیکنن! یعنی روی منفعت خودشون هستن.
    انقد نگید ایرانیا فقط این طوری هستن! تو کشور خودمون مگه شرکتهای مختلف نیومدن و سه سوت مارو دور زدن و ....! چرا؟ چون منفعتشون بود.
    به نظرم دوستان هر جا دیدن منفعتشوم جایه دیگه هستش و آینده داره! یک لحظه درنگ نکنن. چون به محض اینکه خود دپارتمان یا استادتتون بفهممه یکی دیگه از شما بهتره سه سوت با یکی دیگه جایگزین میشد.
    قرارداد داکتری هم معمولا سال به سال آپ دیت میشه.
    بعضیا برن خجالت بکشن! انقد آدم وطن فروش نمیشن. الخصوص وقتی دارن میبینن که همون ادم باکلاس و صادقها هم اگه منفعتشون جایه دیگه ای باشه و یکی دیگه 1 دلار اضافه تر بده ولت میکنن.
    قضیه عاطفی نیست که! همین عاطفی بودن ما مردم مهربون ایرانه که این همه بدبختی سرمنون میاره و نمیتونیم حقمونو بگیریم.

توصیه نهایی به دوستای گلم (فاغ از رفتن و نرفتن و بیشتر عطف به صحبت یکسریا که هموطنای خودشونو کوچیک میکنن و جز کسایی هستن که بهتره ادم با افریقایی اون ور دوست بشه با اینا نه، هستش!)
    اگر موقعیت بهتر پیدا کردید، اگر فنلاند رفتن در راستای هدفتون و اگر حتی یک اپسیلون دیدید فنلاند اینده نداره و جایه بهتری براتون وجود داره، درنگ نکنید و ترک کنید پوزیشنو یا موقعیت رو!
    چونکه دپارتمان هم یک لحظه درنگ نمیکنه، اگر ببینه شما براش خوب کار نمیکنید و ....

با ارزوی شادکامی و موفقیت
    موافقم باهاتون. بعصیا فقط میخوان بدون در نظر گرفتن واقعیات از عقاید نادرست خودشون دفاع کنن. از حرف زدن بعصیا مشخصه که حتی یک بار هم واسه دکترا اپلای نکردن و اینجور مطمین نظر میدن. قرارداد دکترا سال به سال اپدیت میشه حتی اگه دانشجو فاند چهارساله بتونه از دانشگاه بگیره باز هم سال به سال با دانشجو قرارداد میبندن! !!!
    ویرایش توسط nicesky : July 22nd, 2016 در ساعت 02:25 PM

Junior Member

سلام خدمت همگی وقتتون بخیر

دوستان لطفا هرکس اطلاعات داره راهنماییم کنه چون واقعا گیج شدم و احساس میکنم دارم وقت رو از دست میدم.

اول راجع به خودم بگم :

من لیسانس آمار با معدل14 دارم و فوق لیسانس مدیریت اجرایی (eMBA) گرایش استراتژیک با معدل17

ولی میخوام مجدد برای ارشد پذیرش بگیرم در رشته های مدیریت یا MBA

مقاله و مدرک زبان ندارم ولی کار پژوهشی و تحقیقات در زمینه رشته مدیریت و بازاریابی زیاد دارم .

همچنین کار تدریس انجام دادم و سابقه برگزاری چند دوره آموزشی دارم به عنوان مدرس در زمینه های بازاریابی و مدیریت فروش و...

حالا میخوام اگه کسی اطلاعات داره کمکم کنه که آیا از فنلاند میتونم پذیرش بگیرم که تحصیلم انگلیسی باشه و باید چیکار کنم ؟ ضمنا وقت برام مهمه تو این زمینه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)