صفحه 33 از 43 نخستنخست ... 2324252627282930313233343536373839404142 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 330 , از مجموع 425

موضوع: دوراهي بر سر انتخاب فنلاند يا ساير كشورها

Junior Member liliium آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Åbo Akademi

پیش فرض پاسخ : دوراهي بر سر انتخاب فنلاند يا ساير كشورها

نقل قول نوشته اصلی توسط Fateme131372 نمایش پست ها
    خيلي ممنون،
    ميشه درمورد نحوه ي امتحانات بيشتر توضيح بدين؟
    بنظرتون نيازي هست از موسسه ها براي پذيرش گرفتن كمك بگيرم يا خودم از سايت دانشگاه ها ميتونم درخواست بدم و پذيرش بگيرم؟
    دوست عزیز نحوه ی امتحان ها بصورتی هست که استرس و فشار به دانشجو وارد نمیکنه و چند تا آپشن امتحان با تاریخ های مختلف هست .طوری برنامه ریزی شده که دانشجو از نظر روانی تحت فشار قرار نگیره و آرامش داشته باشه و تعداد زیادی از واحد ها اختیاریه بر اساس علاقه میتونید انتخاب کنید . فرصت کافی هم برای تحصیل داده میشه مثلا دوره ی مستر که دو ساله هست تا چهار سال میتونه طول بکشه .
    برای پذیرش مستر فنلاند به هیچ وجه نیازی به کمک موسسات نیست چون راه و روشش کاملا روشن و مشخص و ساده هست . سوال ها و ابهام های احتمالی هم بخوبی با مکاتبه قابل حل هستند .

نقل قول نوشته اصلی توسط liliium نمایش پست ها
    دوست عزیز نحوه ی امتحان ها بصورتی هست که استرس و فشار به دانشجو وارد نمیکنه و چند تا آپشن امتحان با تاریخ های مختلف هست .طوری برنامه ریزی شده که دانشجو از نظر روانی تحت فشار قرار نگیره و آرامش داشته باشه و تعداد زیادی از واحد ها اختیاریه بر اساس علاقه میتونید انتخاب کنید . فرصت کافی هم برای تحصیل داده میشه مثلا دوره ی مستر که دو ساله هست تا چهار سال میتونه طول بکشه .
    برای پذیرش مستر فنلاند به هیچ وجه نیازی به کمک موسسات نیست چون راه و روشش کاملا روشن و مشخص و ساده هست . سوال ها و ابهام های احتمالی هم بخوبی با مکاتبه قابل حل هستند .
    چه خوب...
    مرسي از راهنماييتون

خيلي ممنون،
    ميشه درمورد نحوه ي امتحانات بيشتر توضيح بدين؟
    بنظرتون نيازي هست از موسسه ها براي پذيرش گرفتن كمك بگيرم يا خودم از سايت دانشگاه ها ميتونم درخواست بدم و پذيرش بگيرم؟
    دوست عزیز بهتون شدیدا توصیه میکنم که به هیچ عنوان توی پذیرش گرفتن از فنلاند از موسسات کمک نگیرید. دلیلش اینه که من توی سایت دو تا از دانشگاه های فنلاند خوندم که به وضوح نوشته بودن که استفاده از موسسات برای پذیرش گرفتن میتونه باعث بشه ما با یه دید دیگه ای به پروندتون نگاه کنیم و فکر کنیم که به قول معروف از maturity کافی (دقیقا کلمه ای که خودشون استفاده کرده بودن) برخوردار نیستید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Cyanide نمایش پست ها
    دوست عزیز بهتون شدیدا توصیه میکنم که به هیچ عنوان توی پذیرش گرفتن از فنلاند از موسسات کمک نگیرید. دلیلش اینه که من توی سایت دو تا از دانشگاه های فنلاند خوندم که به وضوح نوشته بودن که استفاده از موسسات برای پذیرش گرفتن میتونه باعث بشه ما با یه دید دیگه ای به پروندتون نگاه کنیم و فکر کنیم که به قول معروف از maturity کافی (دقیقا کلمه ای که خودشون استفاده کرده بودن) برخوردار نیستید.
    آهاا... خيلي ممنون
    پس اول بايد ببينم كدوم دانشگاه ها رشته هاي مورد نظرمو دارن، بعدش ببينم زمان اپلاي كردن كي هست، بهد خودم اقدام كنم...

آهاا... خيلي ممنون
    پس اول بايد ببينم كدوم دانشگاه ها رشته هاي مورد نظرمو دارن، بعدش ببينم زمان اپلاي كردن كي هست، بهد خودم اقدام كنم...
    بهتره سریعتر کاراتون رو درست کنید چون برای بیشتر دانشگاه ها و رشته ها تا سی ژانویه (یعنی دقیقا ۱۹ روز دیگه) وقت دارید که اقدام کنید. دانشگاه ها و رشته هایی هم هستند که مثلا تا ۲۷ فوریه وقت دارید برای اپلای.

نقل قول نوشته اصلی توسط Cyanide نمایش پست ها
    بهتره سریعتر کاراتون رو درست کنید چون برای بیشتر دانشگاه ها و رشته ها تا سی ژانویه (یعنی دقیقا ۱۹ روز دیگه) وقت دارید که اقدام کنید. دانشگاه ها و رشته هایی هم هستند که مثلا تا ۲۷ فوریه وقت دارید برای اپلای.
    من مدركم رو حدودا خرداد- تير ميتونم بگيرم.( دانشجوي ترم آخرم)
    بعد از گرفتن مدركم ميتونم واسه كدوم ترم اقدام كنم؟ ترم جديد بعد از تير كي هست و كي بايد واسش اپلاي كرد؟
    ممنون ميشم راهنماييم كنيد

من مدركم رو حدودا خرداد- تير ميتونم بگيرم.( دانشجوي ترم آخرم)
    بعد از گرفتن مدركم ميتونم واسه كدوم ترم اقدام كنم؟ ترم جديد بعد از تير كي هست و كي بايد واسش اپلاي كرد؟
    ممنون ميشم راهنماييم كنيد
    اطلاعات کامل و دقیق در مورد تک تک مراحل اپلای کردن توی فروم هستش و شما میتونید با کمی وقت گذاشتن کل فروم فنلاند رو به راحتی در طی دو روز کامل بخونید و اطلاعات خوبی کسب کنید و جواب سوالاتتون رو دریافت کنید.

فنلاند در سال برای فوق لیسانس فقط یک بار فرصت اپلای داره, که فرصت اپلای معمولا توی دسامبر شروع میشه و در ژانویه/فوریه تموم میشه. حدودا اواخر آپریل جواب اپلای ها میاد و کلاس ها بسته به رشته و دانشگاه توی آگوست یا سپتامبر شروع میشه.

ثبت نام فوق لیسانس برای سال ۲۰۱۵ که کلاس هاش آگوست/سپتامبر ۲۰۱۵ شروع میشه حدودا دو ماه هست که شروع شده. برای دوره ی بعدی که میفته توی آگوست-سپتامبر ۲۰۱۶ شما باید سال دیگه همین موقع ها اپلای کنید.

شما با داشتن آیلتس و ریز نمرات ترم های قبلیتون همین حالا هم میتونید اقدام کنید. اگه الان اقدام کنید حدودا آگوست/سپتامبر ۲۰۱۵ کلاس ها شروع میشه.

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

دوستان..
    برای دکترا قصد دارم مارکتینگ بخونم.
    به نظرتون بین فنلاند و اسپانیا و افریقای جنوبی کدوم انتخاب کنم.
    آپولونیا کالج بهم گتن نمی تونی آلمان دکترا بخونی چون لیسانس و فوق لیسانس ات متفاوت.
    قصدم هم حتما اقامت پس از دانشجویی و زندگی در کشور مقصد است.وضعیت کار و ...
    چطوره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    دوستان..
    برای دکترا قصد دارم مارکتینگ بخونم.
    به نظرتون بین فنلاند و اسپانیا و افریقای جنوبی کدوم انتخاب کنم.
    آپولونیا کالج بهم گتن نمی تونی آلمان دکترا بخونی چون لیسانس و فوق لیسانس ات متفاوت.
    قصدم هم حتما اقامت پس از دانشجویی و زندگی در کشور مقصد است.وضعیت کار و ...
    چطوره؟
    درود
    دوست عزیز شما من با توجه به چیزهایی که خوندم ، می دونم که اپلای برای دانشجو دکترایی که مدرک لیسانس و فوقش باهم فرق داره یه کم پیچیده و سخت هست.
    شما بهتره برای فنلاند یا هر کشور دیگه ایی که می خواید اقدام کنید اول یه پرس و جو کنید ببینید چقدر احتمال داره پذیرفته بشید ( به آمریکا چرا فکر نمیکنید ؟)بعد رو کشورش میشه بحث کرد.
    ضمنا با این موسسات کاری نداشته باشید . چون این پروسه ای هست که با وقت گذاشتن خودتوم می تونید به سرانجام برسونید.
    . . . . . . Never give up

Member
    رشته و دانشگاه
    law-shahid beheshti

دوستان اینجا کسی هست که تجربه یا شنیده ای از ایرلند داشته باشه؟ در مقایسه با فنلاند چه شاخص هایی رو میبینید که فنلاند بر اینجا مرجح باشه یا نباشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)