صفحه 35 از 43 نخستنخست ... 25262728293031323334353637383940414243 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 350 , از مجموع 425

موضوع: دوراهي بر سر انتخاب فنلاند يا ساير كشورها

پیش فرض پاسخ : دوراهي بر سر انتخاب فنلاند يا ساير كشورها

نقل قول نوشته اصلی توسط YeeKtaa نمایش پست ها
    من واسه دانشگاه آلتو که تحقیق می کردم واسه سال بعدی یعنی همون 2016، همون رشته مدیریت و بیزینس بین المللی شهریه و زده بود NO Tuition fee
    درود
    ببینید ، الان ماه 2 از سال 2015 هستیم و خوشبختانه زمان به اندازه کافی دارید . روشی که خودم پیاده کردم :
    یه سری مدارک برای پذیرش تو اروپا لازمه که عمدتا هم ، به یک صورت هستند . مثل مدارک تحصیل( اعم از پایان نامه و ریزنمرات) + ترجمه + نمره زبان + ML + CV + Recommendation letter + سابقه کار. شما این مدارک رو آماده کنید . و در عین حال به شرایط و هدفتون توجه کنید . بعد از اون می تونید کشور یا کشورهایی رو که واجد شرایط باشید و یا با برنامه شما جور در بیاد رو پیدا کنید .

اما در مورد آلتو ، برای فنلاند چون تاییده سفارت هم لازم هست ، شما تحقیقاتون رو انجام بدید ، و لیستی از دانشگاهایی که می شه رو آماده کنید . زمان admission آلتو( یا هر دانشگاه دیگه ای ، که یه بازه زمانی داره) ، یک بار دیگه سایتشو چک کنید که مطمئن بشید چیزی اضافه یا کم نشده ، بعد از اون اپلای کنید .
    . . . . . . Never give up

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed-gh نمایش پست ها
    درود
    ببینید ، الان ماه 2 از سال 2015 هستیم و خوشبختانه زمان به اندازه کافی دارید . روشی که خودم پیاده کردم :
    یه سری مدارک برای پذیرش تو اروپا لازمه که عمدتا هم ، به یک صورت هستند . مثل مدارک تحصیل( اعم از پایان نامه و ریزنمرات) + ترجمه + نمره زبان + ML + CV + Recommendation letter + سابقه کار. شما این مدارک رو آماده کنید . و در عین حال به شرایط و هدفتون توجه کنید . بعد از اون می تونید کشور یا کشورهایی رو که واجد شرایط باشید و یا با برنامه شما جور در بیاد رو پیدا کنید .

اما در مورد آلتو ، برای فنلاند چون تاییده سفارت هم لازم هست ، شما تحقیقاتون رو انجام بدید ، و لیستی از دانشگاهایی که می شه رو آماده کنید . زمان admission آلتو( یا هر دانشگاه دیگه ای ، که یه بازه زمانی داره) ، یک بار دیگه سایتشو چک کنید که مطمئن بشید چیزی اضافه یا کم نشده ، بعد از اون اپلای کنید .
    شما الان برای دانشگاه آلتو دارین اقدام می کنید ؟
    ML چی هست ؟
    من فقط هدفم اینه که اقامت بگیرم ... و در نهایت رفتن به آمریکا (که اگر اقامت یک کشور اروپایی و داشته باشم در نهایت راحت تره می تونم برم ) و فعلاً تنها راه این موضوع برای این هدف تحصیل تو یک کشور اروپایی و گرفتن اقامت به وسیله کار هست .
    و اینجا موضوع مهم پیدا کردن کار می شه ... که باید دید توی فنلاند بهتر کار میشه پیدا کرد یا اتریش !!! بین دانشگاهها خیلی تحقیق کردم .. و نظرم به فنلاند و یا اتریش ه
    به نظر شما کدوم بهتره ؟

ML منظور موتیویشن لدر هست یا همون انگیزه نامه...

در مورد فنلاند دوست گرامی....بیشتر برای بچه های رشته های آی تی و کامپیوتر موقعیت کاری هست اون هم نه به راحتی !
    خیلیا رو میشناسم این جا دربه در دنبال کار هستند ولی نیست !
    در مورد بچه های علوم انسانی و اجتماعی و اقتصاد و علوم پایه که واقعا انتخاب فنلاند جای تامل داره !
    خواهش می کنم قبل از انتخاب مقصد خیلی تحقیق کنید که بعد اگر و ای کاش براتون معنا پیدا نکنه
    منبع : خودم که در حال حاضر دانشجوی فنلاندم

موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط YeeKtaa نمایش پست ها
    شما الان برای دانشگاه آلتو دارین اقدام می کنید ؟
    ML چی هست ؟
    من فقط هدفم اینه که اقامت بگیرم ... و در نهایت رفتن به آمریکا (که اگر اقامت یک کشور اروپایی و داشته باشم در نهایت راحت تره می تونم برم ) و فعلاً تنها راه این موضوع برای این هدف تحصیل تو یک کشور اروپایی و گرفتن اقامت به وسیله کار هست .
    و اینجا موضوع مهم پیدا کردن کار می شه ... که باید دید توی فنلاند بهتر کار میشه پیدا کرد یا اتریش !!! بین دانشگاهها خیلی تحقیق کردم .. و نظرم به فنلاند و یا اتریش ه
    به نظر شما کدوم بهتره ؟
    ** Don't Surrender, because you can win...I did **

سلام دوستانی ک اطلاع دارن اگه میشه هزینه متوسط در فنلاند و همچنین فاند برای دکتری رو بگن تا بشه مقایسه ای انجام بدیم با نروژ و سوئیس و آلمان

Member
    رشته و دانشگاه
    Institut polytechnique de Grenoble,fluid mechanics and energetics

سلام . اگر از فنلاند و نروژ تو رشته process techادمیشن داشته باشم کدوم رو برم بهتره؟رنک فنلاند بالاتره اما خودم فکر میکنم نروژ بهتره ولی الان نروژ ویزا هم شنیدم نمیده...کلا اقامت گرفتن و زندگی تو کدوم بهتره

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط sidasunny نمایش پست ها
    سلام . اگر از فنلاند و نروژ تو رشته process techادمیشن داشته باشم کدوم رو برم بهتره؟رنک فنلاند بالاتره اما خودم فکر میکنم نروژ بهتره ولی الان نروژ ویزا هم شنیدم نمیده...کلا اقامت گرفتن و زندگی تو کدوم بهتره
    سلام
    اگه تونستی ویزای نروژ را بگیری نروژ کشور خوبیه ولی در کل فنلاند برای ویزا گرفتن راحت تر هست ولی زبانش از نروژ خیلی سخت تر هست و اینکه نروژی یاد بگیری سویدی و دانمارکی هم بلدی ولی فنلاندی زبان یونیکی هست و بسیار سخت
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Member
    رشته و دانشگاه
    Institut polytechnique de Grenoble,fluid mechanics and energetics

خب به نظر شما اپلای کنم واسه ویزاش یا واقعا کار بیخودیه .واسه فنلاند اقدام کنم؟خدایااااااااااااااااا اااااااااا من اصلا شبا خواب ندارم بخدا.همزمان امکان درخواست ویزا تو دو سفارت هست؟ریجکتی باعث میشه آدم دیگه واسه جای دیگه تا3 سال ویزا نگیره؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط sidasunny نمایش پست ها
    خب به نظر شما اپلای کنم واسه ویزاش یا واقعا کار بیخودیه .واسه فنلاند اقدام کنم؟خدایااااااااااااااااا اااااااااا من اصلا شبا خواب ندارم بخدا.همزمان امکان درخواست ویزا تو دو سفارت هست؟ریجکتی باعث میشه آدم دیگه واسه جای دیگه تا3 سال ویزا نگیره؟
    سلام
    والا بنظر من اگه اپشنی غیر از اسکاندیناوی داری حتما اقدام کنید ولی در نهایت ویزای تحصیلی نروژ هم هزینه بالایی داره و هم ریجکتی والا نمی دونم چی بگم نروژ از نظر زبان و فرصت شغلی بهتر از فنلاند هست ولی خوب هوای سردتری نسبت به جنوب فنلاند داره
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

سلام دوستان
    با کارشناسی ارشد ریاضی کاربردی و یک مقاله داخلی و آیلتس 7 امیدی به گرفتن پذیرش در این کشور است؟ آیا با هزینه زندگی خودم بیام برام به صرفه است و (چقدر میشه در ماه) آیا رشته اقتصاد در این کشور ارزش پول خرج کردن را دارد؟

دوستان....
    در مقایسه با کشور آلمان، با توجه به هزینه های نسبتا برابر زندگی هر دو کشور و با در نظر گرفتن فرصت های شغلی به مراتب زیادتر،آب و هوای مناسبتر و زبان قابل تحملتر :دی کشور آلمان... بنظر شما کدوم خصوصیت کشور فنلاند اونو تبدیل به گزینه قابل رقابت با آلمان میکنه...؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)